dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gnieźnieńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł67 m² 2 985,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:330 m²

Polecam państwu parter domu z bardzo ładnym ogrodem. Mieszkanie stanowi odrebną własność , części wspólne w udziale 1/2. Bardzo dobra lokalizacji blisko szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowosolna

Łódź,łódzkie

799 000 zł330 m² 2 421,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Do sprzedania dom 330m2 w Nowosolnej. Podpiwniczenie;pralnia,pomieszczenie na piec,garaż. I Piętro;salon z kominkiem z wyjściem na taras,pokój,kuchnia,łazienka,holl,wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

860 000 zł436 m² 1 972,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Na sprzedaż dom położony w Świebodzicach. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 436 m2. Dom składa się z dwóch kondygnacji: - parter: kuchnia, salon (102 m2) + antresola ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karakule

Karakule,podlaskie

555 000 zł210 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy / Okolice Nr oferty: 5792 Miejscowość: karakule Ulica: wolno stojący z 2011r Powierzchnia: 210/1000 m2 Pokoi: 6 Materiał: drewno Balkon: taras + balkon Garaż: 25 m2 Odległość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

225 000 zł155 m² 1 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:137 m²

Oferuję pięknie wykończony dom 156 m2 w centrum Boguszowa. Parter domu obejmuje: pokój dzienny - 22.54 m2, spełniający rolę salonu kuchnia - 8.18 m2 łazienka z wc - 4.30 m2 schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł104 m² 5 462,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

Przestronny dom dwupiętrowy o powierzchni użytkowej 76,70m2 z poddaszem (27m2) do adaptacji oraz z własnym ogródkiem. Na parterze znajduje się salon z kuchnią, a na piętrze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelistrzewo

Żelistrzewo,pomorskie

700 000 zł240 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Wspaniały Dom wielopokoleniowy (7 pokoi) w miejscowości Żelistrzewo. Doskonała inwestycja dla ludzi szukających ciszy i spokoju, jednocześnie pragnących zamieszkać blisko trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zielone Wzgórza

Białystok,podlaskie

480 000 zł138 m² 3 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Białystok / Starosielce Nr oferty: 5671 Miejscowość: białystok Dzielnica: zielone Wzgórza Ulica: bliźniaki stan developerski 2017r Powierzchnia: 138/300 m2 Pokoi: 4 Materiał: murowany Balkon: taras +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł91 m² 5 750,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:145 m²

Przestronny dom dwupiętrowy o powierzchni użytkowej 71,13m2 z poddaszem (20m2) do adaptacji oraz z własnym ogródkiem. Na parterze znajduje się salon z kuchnią, a na piętrze 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chorągwica

Chorągwica,małopolskie

300 000 zł136 m² 2 205,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 136m2 w stanie surowym otwartym z działką 12arów. Projekt domu o nazwie " Ofelia G1" Więcej informacji pod nr tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Darłowska

Osieki,zachodniopomorskie

299 000 zł83 m² 3 619,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Obniżka ceny o 50.000 zł! Działka budowlana położona w willowej części Osiek. Działka zabudowana całorocznym domem rekreacyjnym oraz domkiem kempingowym. Dom rekreacyjny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

580 000 zł180 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Bez prowizji od kupującego! Wyjątkowa okazja inwestycyjna. Do sprzedaży bardzo atrakcyjny ,wolnostojący dom w Kiełczowie. Nieruchomość bez podpiwniczenia, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

850 000 zł274 m² 3 102,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

! dwa domy W cenie jednego! Wygodny, przestrzenny i funkcjonalny dom bliźniak usytuowany w zacisznej okolicy Osielska czeka na nowego właściciela. Może spełniać rolę inwestycji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 400 000 zł375 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 141 m²

Wolno stojący zadbany dom o wysokim standardzie wykończenia, położonony blisko Puszczy Kampinoskiej. Z badzo dobrym połączeniem z centrum Warszawy (dwupasmowa trasa S7), lokalizacja domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

750 000 zł500 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Witam, do zaoferowania mamy duży dom w Żninie. Na pietrze domu urządzone jest mieszkanie( 6 pokoi, kuchnia, spiżarnie, korytarz dwie łazienki- w pełni wyposażone), rozmieszczenie izb jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

399 000 zł71 m² 5 643,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:310 m²

Oferta zablokowana! podpisana umowa przedwstępna. NA sprzedaż urokliwe mieszkanie Z własnym ogrodem Z parterowym budynku Na sprzedaż bezczynszowy lokal mieszkalny z ogrodem położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

730 000 zł220 m² 3 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Atrakcyjna lokalizacja dom wolnostojący O pow. Całkowitej 220m 2 Atrakcyjnie zlokalizowana nieruchomość, w samym centrum Białych Błot przy drodze kostkowanej w bliskim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jarząbkowice

Jarząbkowice,śląskie

274 000 zł182 m² 1 505,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:902 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, jednorodzinnego, parterowego z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia. Funkcjonalnie oddzielona część nocna od części dziennej. Niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Malinka

Malinka,warmińsko-mazurskie

440 000 zł120 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w malowniczej lokalizacji Beskidu Śląskiego. Dom wybudowany w pierwszej połowie XX w, na bieżąco remontowany i modernizowany, ostatni generalny remont ok. 8 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jakuba

Warszawa,mazowieckie

3 450 000 zł309 m² 11 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:455 m²

Wilanów Dom wolnostojący o powierzchni 309m2. Budynek nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego klienta. Super lokalizacja, prestiżowa ulica. Dom wykończony w 2012r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Poznań

Poznań,wielkopolskie

3 300 000 zł376 m² 8 776,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:53 435 m²

Posiadłość dworska - 25 km. od Poznania, w Parku Krajobrazowym. Nieruchomość skierowana dla klientów ceniących przestronne wnętrza, rustykalny wystrój z dużą ilością naturalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł140 m² 4 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do sprzedaży segment środkowy 140m na Granicy Gocławka Marysina Wawerskiego Segment w zamkniętym osiedlu powierzchnia użytkowa 140m podpiwniczony miejsce garażowe (24,4m), piwnica (5,3m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

499 000 zł369 m² 1 351,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom wolnostojący w Lubinie w atrakcyjnej lokalizacji. Dom na Ustroniu o pow. użytkowej 219,5 m2 posadowiony na zagospodarowanej działce 4,6 ara. W budynku znajduje się : 5 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł165 m² 3 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:489 m²

Dwa domy w cenie jednego. Dom o powierzchni 165m2 wykończony na wysokim standardzie. Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy dom bliźniak, położony w spokojnej okolicy na Miedzyniu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Zabierzowska

Wola Zabierzowska,małopolskie

720 000 zł280 m² 2 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Do sprzedania gospodarstwo rolne objęte planem zagospodarowania przestrzennego: dom używany z zabudowaniami gospodarczymi na ogrodzonej działce budowlanej o pow.39,64 ar Działka podzielona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

480 000 zł200 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Atrakcyjny dom na sprzedaż! Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu wolno stojącego, położonego w Zlotorii. Powierzchnia domu 160 m2 + garaż, powierzchnia działki 878 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Chełmża

Nowa Chełmża,kujawsko-pomorskie

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 676 m²

Prezentujemy Państwu dom na sprzedaż w Nowej Chełmży. Jedyna taka oferta! Parter:duży pokój z aneksem kuchennym 90m2, łazienka, sypialnia, pralnia. I piętro:3 pokoje około 20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Dojlidy Górne

Białystok,podlaskie

399 000 zł149 m² 2 677,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Białystok / Dojlidy Nr oferty: 5862 Miejscowość: białystok Dzielnica: dojlidy Górne Ulica: bliźniak stan developerski bez 2% pcc Powierzchnia: 149/360 m2 Pokoi: 5 Materiał: murowany Balkon: taras +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Łagiewniki

Łódź,łódzkie

380 000 zł220 m² 1 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania dom 110m2 na działce 450m2 w Łagiewnikach. Piętro;salon z kominkiem,kuchnia,łazienka,3 pokoje,duży balkon. Na parterze znajduje się dobrze prosperujący sklep. Właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sulmin

Sulmin,pomorskie

344 000 zł95 m² 3 728,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

| tyle kosztuje ta konkretna działka z domem (w stanie deweloperskim mini: 209 tys.- sam dom), który wybudujemy zgodnie z projektem: " Dom w sasankach ". Budowa domu trwa 2 miesiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:770 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący w urokliwej lokalizacji w sąsiedztwie lasu. Dom usytuowany na 770m2 działce, zagospodarowanej z licznymi nasadzeniami drzew. Dodatkowo zainstalowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Maciejów

Zabrze,śląskie

320 000 zł90 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Maciejów. Dom wolnostojący z lat 30-tych ub. wieku. Pow. ok. 90 m2. Parter: dwa pokoje, kuchnia, jadalnia, łazienka z oknem, wiatrołap. Piętro: dwa pokoje (małe skosy). Nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

435 000 zł180 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Białystok / Nowe Miasto Nr oferty: 5653 Miejscowość: białystok Dzielnica: nowe Miasto Ulica: bliźniaki stan developerski Powierzchnia: 180/240 m2 Pokoi: 4 Materiał: murowany Balkon: taras + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baranowo

Baranowo,wielkopolskie

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:860 m²

Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura nieruchomości. Baranowo, gm.Tarnowo Podgórne - PEŁEN UROKU, BLASKU I ELEGANCJI LUKSUSOWY DOM WOLNOSTOJĄCY W STYLU GLAMOUR - położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

280 000 zł110 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Doskonale zlokalizowany dom wolnostojący! Wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni użytkowej ok. 110 m2 zlokalizowany na os. Grunwaldzkim w Ełku. Budynek mieszkalny podpiwniczony, w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olmonty

Olmonty,podlaskie

419 000 zł180 m² 2 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy / Okolice Nr oferty: 5068 Miejscowość: olmonty gm.Juchnowiec Kościelny Ulica: wolno stojący DEVELOPERSKI 2016r Powierzchnia: 180/1000 m2 Pokoi: 6 Materiał: murowany Balkon: taras + balkon Garaż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gryfa Pomorskiego

Koleczkowo,pomorskie

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy dom jednorodzinny w Koleczkowie - wysoki standard - obniżona cena, pilna sprzedaż. Przedmiotem sprzedaży jest luksusowo urządzony dom jednorodzinny w miejscowości Koleczkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wygoda

Białystok,podlaskie

455 000 zł125 m² 3 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Białystok / Wygoda Nr oferty: 5997 Miejscowość: białystok Dzielnica: wygoda Ulica: szeregówki stan developerski Powierzchnia: 125/180 m2 Pokoi: 4 Materiał: murowany Balkon: taras + balkon Internet: jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Maślakowa

Borówiec,wielkopolskie

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Polecam na sprzedaż bardzo klimatyczny, ale przede wszystkim funkcjonalny dom, położony w urokliwej okolicy Borówca, w jednej z najprężniej rozwijających się gmin wielkopolski Kórnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Maćkowice

Maćkowice,podkarpackie

195 000 zł90 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedam dom drewniany w Maćkowicach k/przemyśla 12 km na działce ogrodzonej 19 ar o pow. użytkowej 70m2 plus antresola o pow. 20m2. Taras 18 m2. Obok druga działka 31 ar. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Koszutka

Katowice,śląskie

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180m2 w Katowicach Koszutce Przestronny, 5 pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej posadowiony na ogrodzonej działce.