dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Miedwinką

Morzyczyn,zachodniopomorskie

849 000 zł85 m² 9 988,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:388 m²

Ofertą sprzedaży jest klimatyczny dom wolnostojący zlokalizowany w lasku przy jeziorze Miedwie. Na powierzchnię użytkową 85 m2 składają się: parter * Salon z wyjściem na taras * Kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

4 999 000 zł626 m² 7 990,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 906 m²

Do sprzedania piękna posiadłość w Łodzi, położna na Złotnie w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Sama rezydencja znajduje się w miejscu zapewniającym komfort mieszkania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrucowa

Dobrucowa,podkarpackie

899 900 zł280 m² 3 213,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 478 m²

Polecam dom - dworek mieszkalny z 1918r. w m. Dobrucowa w woj. podkarpackim, powiat krośnieński, gmina Tarnowiec. Atrakcyjnie położona nieruchomość otoczona malowniczym parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sielankowa

Gościcino,pomorskie

1 050 000 zł142 m² 7 420,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny dom parterowy z poddaszem użytkowym, na dużej działce o powierzchni 1120 m2 w urokliwym miejscu, przy ulicy Sielankowej w Gościcinie. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Paderewskiego

Turek,wielkopolskie

890 000 zł360 m² 2 472 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Ponadczasowa klasyka oraz solidność zdecydowanie wyróżnia ten dom :) Bardzo cicha i spokojna okolica oraz bliskość lasu pozwolą nam na wypoczynek po ciężkim dniu pracy. A bliskość miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Gołubie,pomorskie

844 000 zł123 m² 6 861,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 101 m²

Kompleksowa oferta w skład której wchodzi ta konkretna działka (z ceną:208 tys. zł) oraz usługa budowy domu jednorodzinnego. Sam dom ( 636 tys. zł ) jest w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 890 000 zł250 m² 11 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem sprzedaży jest piękny dom położony w Starej Miłosnej. Posiadłość położona obok lasu w cichej, spokojnej okolicy. Dla kogo? Dom świetnie nada się dla każdej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koninko

Koninko,wielkopolskie

599 000 zł145 m² 4 123,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:124 m²

Chciałbym zaprezentować Państwu duży dom na osiedlu, które powstaje w Szczytnikach, dojazd do centrum Poznania w kilkanaście minut. Otoczenie inwestycji to lasy, tereny zielone, trasy rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ściegnia

Ściegnia,świętokrzyskie

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:14 200 m²

Ten drewniany dom z działką orną to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie spokojne życie na łonie natury. Dom został wykonany z naturalnego drewna, co nadaje mu ciepłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł360 m² 5 552,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Obszerny segment w otoczeniu zieleni oddany do użytku w 2000 roku. Na parterze salon z wyjściem na taras, sypialnia, kuchnia. Piętro to salon, trzy sypialnie, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marynin

Marynin,mazowieckie

1 199 900 zł181 m² 6 618 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

Nowa inwestycja! Przedstawiam do sprzedaży funkcjonalny dom parterowy , z możliwością adopcji poddasza o powierzchni ok. 180 m2 posadowiony na pięknej, przestronnej działce o pow.1500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Musuły

Musuły,mazowieckie

1 279 900 zł210 m² 6 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Przestronny Nowy Dom na Dużej Działce W lesie. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom wolnostojący, w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 200m2, usytuowany na przestronnej, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gajcego

Wrocław,dolnośląskie

1 585 002 zł241 m² 6 579,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:218 m²

Karłowice Dom na / Top lokalizacja/top!hit! Karlowice Dom na sprzedaż okazja cenowa Karłowice ul.Tadeusza Gajcego - zielona, spokojna okolica - blisko infrastruktura niezbędna do codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł115 m² 9 121,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Uwaga: dla biura, natomiast zyskuje opiekę na każdym etapie transakcji! nieruchomość Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w absolutnie wyjątkowym miejscu - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chotomów

Chotomów,mazowieckie

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom położony w Chotomowie w urokliwej pełnej zieleni okolicy, która gwarantuje odpoczynek od zgiełku miasta. Budynek z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony. Na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Musuły

Musuły,mazowieckie

1 279 900 zł210 m² 6 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 695 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Andrzejów

Andrzejów,łódzkie

360 000 zł221 m² 1 629 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 323 m²

Rezerwacja. Budynek mieszkalny położony w w gminie Łubnice powiat wieruszowski. Idealny dom dla dwóch rodzin lub pod wynajem z uwagi na to, że posiada dwa niezależne wejścia. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Klimczoka

Katowice,śląskie

2 500 000 zł550 m² 4 547 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:430 m²

Odrestaurowana trzypiętrowa kamienica w Katowicach na ulicy Klimczoka. Gotowiec inwestycyjny. Oferujemy do sprzedaży pakiet pięciu mieszkań oraz lokalu biurowego. Łącznie 550 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wancerzów,śląskie

468 000 zł116 m² 4 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w w gminie Mstów około 10 minut do Częstochowy, 3 minuty do Mstowa. Dom w stanie surowym zamkniętym do samodzielnego wykończenia, tzn. brakuje tynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

689 800 zł110 m² 6 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w Bardzo Ładnej Bryła Budynku- w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 110 m2 usytuowany na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gołubie

Gołubie,pomorskie

836 000 zł100 m² 8 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

2 niezależne dom -y na Kaszubach, gołubie gm.Stężyca -doskonała inwestycja zamieszkaj i zarabiaj Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

969 997 zł120 m² 8 076,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Smolec/okazja!/osiedleplatanowe/dom/bliźniak/4pok. Podwyższony standard! klimatyzacja! Dom na obrzeżach Wrocławia - Smolec Oferujemy do sprzedaży funkcjonalny dom jednorodzinny o pow. 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Reda,pomorskie

555 000 zł55 m² 10 018 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:454 m²

Dom | duża działka | spokojna okolica | garaż | inwestycja | reda | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Redy - Betlejem, która charakteryzuje się dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

835 000 zł151 m² 5 537,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% - prowizji 0%podatku pcc nowość nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W atrakcyjnej lokalizacji czarkowo - Łężyca. Standard deweloperski. To jest Twoje miejsce w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 049 000 zł115 m² 9 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Hanusek

Hanusek,śląskie

650 000 zł135 m² 4 798,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowe domy! kupujący nie płąci pcc! przy lesie! idealna lokalizacja! Zostało sześć domów wolnostojących, usytuowanych w Hanusku (tworóg). Projekt firmy Archon - Dom w Złociszkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:996 m²

Strona kupująca nie ponosi kosztów prowizji agencyjnej! Szukasz domu, świetnie skomunikowanego, do zamieszkania, pod działalność gospodarczą, lub jako inwestycję do rozbudowy? Ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylnica

Kobylnica,pomorskie

1 150 000 zł305 m² 3 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa oferta sprzedaży budynku mieszkalno-usługowego w miejscowości Kobylnica koło Słupska. Część mieszkalna o powierzchni użytkowej 110 m2, połączona z częścią magazynowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielce

Kielce,świętokrzyskie

350 000 zł61 m² 5 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 61 m2, zlokalizowany w miejscowości Kielce na osiedlu Baranówek. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 600m2. Dom do remontu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

980 000 zł274 m² 3 576,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:516 m²

Jesteś w trakcie poszukiwań idealnego domu dla Twojej rodziny, a jednocześnie szukasz miejsca na prowadzenie firmy? Przedstawiamy najlepszą ofertę domu z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 900 000 zł380 m² 12 891,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:680 m²

Przedstawiamy Państwu wolnosyojący dom na sprzedaż usytuowany w samym sercu Sadyby. Dom położony na ciche,j kameralnej uliczce, otoczony pieknymi willami i dobrym sąsiedztwem. Poza zgiełkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Nowogród,kujawsko-pomorskie

558 000 zł207 m² 2 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom w którym kiedyś prowadzono agroturystykę. Dom jest położony we wsi Nowogród w bardzo malowniczej okolicy wśród pól i łąk na obszarze objętym ochroną przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kwiatowa

Luzino,pomorskie

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:294 m²

Oferta dostępna tylko W mio casa zamieszkaj W spokojnej okolicy Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest dom [ bliźniak ] o powierzchni użytkowej 180 mkw z działką 294 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanowo

Stanowo,warmińsko-mazurskie

550 000 zł146 m² 3 771,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:693 m²

Nie pobieram prowizji od strony Kupującej! Cena podlega negocjacji! Urokliwa Połowa Domu z Charakterem w Miejscowości Drwęca 3/1 Zapraszam serdecznie do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chmielno

Chmielno,pomorskie

684 000 zł87 m² 8 160,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Chmielno oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janowiec Wielkopolski

Janowiec Wielkopolski,kujawsko-pomorskie

399 900 zł221 m² 1 809,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia dużego domu z jeszcze większymi możliwościami aranżacyjnymi usytuowanego w spokojnej okolicy Janowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

299 999 zł280 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Dom jest w stanie idealnym, gotowy do wprowadzenia się. Parter posiada ogrzewanie podłogowe a parter oraz pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiślicka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

1 200 000 zł258 m² 4 651,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:746 m²

ś polecamy do sprzedaży atrakcyjny dom mieszkalny położony w bardzo dobrej lokalizacji w Elblągu, przy ul. Wiślickiej. Dzielnica spokojna, o niskiej zabudowie, usytuowana w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

799 000 zł163 m² 4 901,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Budynek po wszystkich odbiorach - gotowy do zakupu podejście pod kominek 3 poziomy kameralna inwestycja Zakup bezpośrednio od dewelopera - oferta na zasadach wyłącznej reprezentacji- oferuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

564 999 zł90 m² 6 243,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z ofertą nowoczesnej inwestycji W jagodowie zaledwie kilkanaście minut od bydgoszczy! Jeśli masz dosyć mieszkania w bloku i marzysz o domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyjaźń

Przyjaźń,pomorskie

725 000 zł112 m² 7 241,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:949 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Przyjaźń oraz.