dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Leoncin

Leoncin,mazowieckie

395 000 zł210 m² 1 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:610 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący, murowany, pokryty blachą, posadowiony na działce o powierzchni 610 m2 zbudowany w roku 1981. W rozliczeniu mieszkanie W warszawie. W skład domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

560 000 zł250 m² 2 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:370 m²

Obniżka ceny! Obniżka ceny! Polecam dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichym i ustronnym miejscu dzielnicy Bukowo. Dom o pow. 250m2, (użytkowa 160m2). Działka 370m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skalnicowa

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł149 m² 3 892,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:412 m²

Dom wolnostojący 149 m2, w trakcie budowy na działce 412 m2 przy ulicy Skalnicowej w Wawrze. Parter: salon z otwartą kuchnią, łazienka, przedpokój + pokój z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

1 290 000 zł267 m² 4 831,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:543 m²

Do sprzedania atrakcyjny wolnostojący dom o powierzchni 267 m2 na działce 543 m2 przy ul. Korkowej, blisko ronda Marsa. Dom jest generalnym, remoncie - nowe antywłamaniowe okna, nowe docieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potokowa

Rzeszów,podkarpackie

425 000 zł134 m² 3 165,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Nowe domy w cichej okolicy ul. Potokowa Rzeszów 0 % wynagrodzenia dla biura, 0 % podatku pcc dk Brokers jako biuro sprzedaży dewelopera ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu kolejny już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Borek

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nowa Cena 1 490 000. Na sprzedaż dom wolnostojący w pobliżu Parku Południowego. Usytuowany w bocznej uliczce jednego z najbardziej pożądanych Wrocławskich osiedli - na Borku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprawna

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł251 m² 2 549,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:175 m²

Do sprzedania segment mieszkalny w dzielnicy Wawer, w stanie surowym, powierzchnia całkowita 251 m2, na działce o pow. 175 m2, zbudowany w 2012 r. Składa się z 6 pokoi, kuchni, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tychowska

Koszalin,zachodniopomorskie

375 000 zł132 m² 2 834,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta deweloperska kupujący 0% prowizji. Nowo wybudowane osiedle domków szeregowych 2 km od Ronda Solidarności - zrealizowany I etap 12 domków. W ofercie dwa typu domków: typ C o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otwock

Otwock,mazowieckie

950 000 zł188 m² 5 053,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

iętrowy Do sprzedania atrakcyjny dom. Lokalizacja: dom położony w centralnej części Świdra / Otwock Powierzchnia domu: 188 m2, powierzchnia mieszkalna: 160 m2 Powierzchnia działki: 1500 m2, rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł119 m² 3 781,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 925 m²

Tylko w Biurze Nieruchomości Alfa Mamy przyjemność przedstawić Państwu śliczny dom na sprzedaż w miejscowości Wiktorowo - 8km od Grudziądza. Powierzchnia działki 3925m2, teren ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

380 000 zł158 m² 2 405,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecam do kupna dom w zabudowie szeregowej położony na nowym osiedlu w Głuchowie w gminie Komorniki. Osiedle jest zagospodarowane, ogrodzone, z własną utwardzoną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Turów

Turów,dolnośląskie

799 000 zł294 m² 2 717,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący o pow.całkowitej 294 mkw, położony w uroczym miejscu w Turowie gmina Żorawina. Dom wybudowany w -2005 r z najwyższej jakości materiałów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł182 m² 3 291,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:154 m²

Opis środkowy szeregowiec z cegły z 79 r.Dach kryty papą , remont 3 lata temu. Przyziemie-salon z wyjściem do ogródka,łazienka parter-salon , jadalnia z kuchnią , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł300 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Oferujemy nieruchomość o dużym potencjale komercyjnym położoną przy głównej ulicy Wilanowa. Kamienica o powierzchni 300 m2 posadowiona jest na dużej działce o powierzchni 1015 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ryczów

Ryczów,małopolskie

149 000 zł103 m² 1 446,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 670 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę kupna domu jednorodzinnego w Ryczowie, położonego w niezwykle malowniczej jego części w otoczeniu domów jednorodzinnych. Dom z 1962r. Budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tychowska

Koszalin,zachodniopomorskie

375 000 zł132 m² 2 834,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł190 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Dom o powierzchni użytkowej 148m2 z działką 592 m2 położony 6 km od Grodziska Mazowieckiego i 44km od centrum Warszawy w miejscowości Chylice Kolonia.Wybudowany w 1998r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grunwaldzka

Padew Narodowa,podkarpackie

249 000 zł116 m² 2 146,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 150 m²

Dom wolnostojący, piętrowy o powierzchni 116 m , 2 piętrowy, podpiwniczony na całości, budowany w latach 60-tych, systemem tradycyjnym, kryty blachą trapezową. Budynek wymaga remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rzymska

Warszawa,mazowieckie

2 149 000 zł260 m² 8 265,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Saska Kępa ul. Rzymska bliźniak Dom bliźniak przy ul. Rzymskiej na Saskiej Kępie. Powierzchnia całkowita domu 260 m2, powierzchnia użytkowa 210 m2. Usytuowany na działce 340 m2. Dom zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Malinowskiego

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł124 m² 4 586,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:152 m²

Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający. Termin oddania do użytku 30.12.2017 Atrakcyjny dom na Krzykach blisko ulicy Malinowskiego Dom szeregowy z jednostanowiskowymi garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

620 000 zł177 m² 3 502,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Uwaga, kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednikowi! Nowy piękny dom w otwockim do sprzedania! Jeśli chcesz zamieszkać w nowym domu, na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

214 000 zł126 m² 1 698,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 486 m²

Sprzedamy poniemiecki dom wolnostojący znajdujący się na obrzeżach Szczawna Zdroju doskonale skomunikowany z Piaskową Górą i z Podzamczem Nieruchomość składa się z ; dużej, lekko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Cieszyn

Cieszyn,śląskie

590 000 zł180 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu dom w Cieszynie z działką 1,2 ha.Rodzaj działki: inwestycyjna -działalność gospodarcza. Parter: -3 pokoje.Na podłogach wykładziny,na ścianach tapety -łazienka.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chocznia

Chocznia,małopolskie

289 000 zł120 m² 2 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do kupienia murowany dom z lat 90. położony w miejscowości Chocznia w cichej okolicy (zaledwie kilka kilometrów od centrum Wadowic) na 17ar działce. Na działce również budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Owczarki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł215 m² 1 860,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Niepowtarzalna oferta sprzedaży domu oraz mieszkania 72 m2 całość w wyjątkowej cenie. Dom usytuowany na jednej z najbardziej malowniczych ulic Grudziądza, składający się aż z 5 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ładne

Ładne,kujawsko-pomorskie

199 000 zł75 m² 2 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:413 m²

Oferujemy na sprzedaż domek jednorodzinny , parterowy z użytkowym poddaszem o pow. użyt.75 m2, położony na działce o pow. 413 m2 na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zgierz

Zgierz,łódzkie

630 000 zł290 m² 2 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 890 m²

Dom Zgierz Nowe Miasto stan surowy zamknięty, duża działka! bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż dom wolnostojący, nowy, wybudowany do stanu surowego zamkniętego. Dom posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł93 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Do sprzedania blizniak połozony na zamkniętym kameralnym osiedlu. Osiedle składające się z 10 willi w zabudowie bliźniaczej oraz 1 willi w zabudowie jednorodzinnej. Budynki zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lębork

Lębork,pomorskie

270 000 zł130 m² 2 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający Nowe domy jednorodzinne wolnostojące, parterowe z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczone o powierzchni użytkowej 130m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rekreacyjna

Rybojedzko,wielkopolskie

450 000 zł170 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Oferta w trakcie sprzedaży. Dom położony w wyjątkowym miejscu przyrodniczym, okolica lasów i jezior - rybojedzko - pomiędzy Bukiem i Stęszewem. Nieruchomość gruntowa 525m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

355 000 zł75 m² 4 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa inwestycja w kiełczowie Apartamenty z garażem oraz ogrodem w bardzo przystępnej cenie! bez prowizji! nowoczesny projekt całego osiedla, zapewniający funkcjonalne położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

359 000 zł130 m² 2 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferta tylko W naszym biurze bez prowizji bez podatku Do sprzedania bardzo funkcjonalne, ciekawe architektonicznie domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim podwyższonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

418 000 zł120 m² 3 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zamieszkaj blisko gdańska! Oferta dotyczy ośmiu domów W stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej o pow. 120m2 pow. cakowitej z nienależną działką o pow. około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

0 % prowizji od kupującego! dom Z wyposażeniem! lubin! Zajmuje powierzchnię 50 m2, na którą składają się: pokój dzienny o pow. 11,13 m2, pokój o pow. 8,15 m2, pokój o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł187 m² 3 631,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedaż bezpośrednio od inwestora! brak pcc I prowizji Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze. W pierwszym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

759 000 zł243 m² 3 251,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Okazja! Zadbany duży dom przy cichej i spokojnej uliczce na Pogodnie niedaleko ul. Mickiewicza. Powierzchnia działki 474m2, powierzchnia całkowita 243m2, powierzchnia użytkowa 180m2. Dom w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wyględów

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł402 m² 7 471,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:882 m²

Dom, sprzedaż, mokotów, wyględów. Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu atrakcyjnej nieruchomości zlokalizowanej na Górnym Mokotowie. Modernistyczna willa o powierzchni ok. 400 m2 posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Turystyczna

Lublin,lubelskie

599 000 zł90 m² 6 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

0% prowizji od kupującego! Uroczy , parterowy dom z tarasem i pięknym ogrodem. Dom ok. 40 letni, po generalnym remoncie. Dojazd drogą utwardzoną kostką brukową ok. 80m od ul. Turystycznej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wojska Polskiego

Siemianowice Śląskie,śląskie

620 000 zł240 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa cena! Do sprzedania piękny dom w stanie deweloperskim w prestiżowej dzielnicy Siemianowic Śląskich - Pszczelnik. Jeśli szukasz domu, który możesz wykończyć według własnego uznania -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł200 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bez prowizji od Kupującego! Na sprzedaż dom o powierzchni 200m2, rzeszów. Dom w bliźniaczej zabudowie, posadowiony na działce 8a, murowany, częściowo podpiwniczony. Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Prószków

Prószków,opolskie

100 000 zł100 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Na sprzedaż pół piętrowego domu, o powierzchni ok. 100 m2, z działką 1,26 ara, w zwartej zabudowie miejskiej w Prószkowie. Na parterze znajdują się 2 pokoje, kuchnia.