dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

239 000 zł240 m² 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom blisko granic Włocławka! Dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia użytkowa domu 240m2. Stan surowy, jest wykonany z bardzo dobrych materiałów budowlanych. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łabiszyn-Wieś

Łabiszyn-Wieś,kujawsko-pomorskie

63 000 zł80 m² 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:560 m²

Witam serdecznie , prezentujemy państwu domek rod niedaleko Łabiszyna. Domek o powierzchni mieszkalnej około 70 m2 gdzie na parterze znajduje się salon z kominkiem , łazienka , kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

310 000 zł98 m² 3 156,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Belvedero! Bajkowe osiedle we Włocławku! Biuro Alfa mm Nieruchomości i Kredyty przedstawia ofertę rynku pierwotnego sprzedaży domu o pow. ok. 100m2, parter i piętro, na działce około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

1 099 000 zł410 m² 2 680,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko U nas! Polecam wyjątkową nieruchomość zlokalizowana na Wojszycach. Dom wolnostojący, 7 pokoi, jednopiętrowy, podpiwniczony, 243 mkw., działka ok. 1000. mkw, 2 garaże. Parter:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Powsin

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł548 m² 2 007,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:548 m²

Wilanów, powsin, piękny dom 216 m2, 5 pokoi, 2 łazienki w cichej i spokojnej okolicy. Na parterze znajduje się duży salon wraz z kuchnią, łazienką jak również osobne wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Tarpno

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł190 m² 2 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta na wyłączność. Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140m 2 ,cały podpiwniczony usytuowany na działce o powierzchni 716m 2. Dom znajduje się w Tarpnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

320 000 zł110 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Do sprzedania dom wolno stojący z dwoma garażami na Piaskowej Górze. Budynek z lat 80-tych jest w bardzo dobrym stanie technicznym, całość podpiwniczona i ogrodzona. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

1 499 000 zł600 m² 2 498,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 256 m²

Do sprzedaży przepiękna, stylowa, architektoniczna perła - willa z końca XIX wieku na wrocławskim Biskupinie. Dom z duszą i historią wybudowany przez Paula Prussaga w 1897 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczyrk

Szczyrk,śląskie

850 000 zł252 m² 3 373,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 138 m²

Budynek mieszkalny o powierzchni 252 mkw zlokalizowany w Szczyrku-Białej Działka o powierzchni 2138 mkw ,zagospodarowana, ogrodzona ,na której znajduje się altana i garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Otwock

Otwock,mazowieckie

690 000 zł250 m² 2 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 354 m²

Budynek parterowy z poddaszem o powierzchni całkowitej ok. 250 mkw. Działka o powierzchni 2354 mkw. Powierzchnia zabudowy 152 mkw. Parter- powierzchnia użytkowa ok. 136mkw. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

398 000 zł102 m² 3 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do Sprzedania W super cenie i lokalizacji -wieliczka- nowy dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni użytkowej 102 m2. Składa się z 5 pokoi: 3 sypialnie, 1 salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Poprawna

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł251 m² 3 944,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania segment mieszkalny z 2012 r. w dzielnicy Wawer, w stanie surowym. Powierzchnia całkowita 251 m2, działka o pow. 450 m2 (w tym 370 m2 ogródka. Składa się z 6 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Wilga

Wilga,mazowieckie

370 000 zł165 m² 2 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 553 m²

Piękny drewniany dom całoroczny, bogato wyposażony i umeblowany na działce ze starodrzewem sosnowym w Wildze do sprzedania. Atrakcyjna oferta! Piękny, pięciopokojowy, częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mosty

Mosty,pomorskie

445 000 zł121 m² 3 681,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Unikatowa oferta inwestycji z rynku pierwotnego. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej. Wykończenie budynku - stan deweloperski (na ścianach położona gładź gipsowa oraz podwójnie malowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ligota Zabrska

Gliwice,śląskie

640 000 zł170 m² 3 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:535 m²

Oferuję Państwu Bliźniaka o powierzchni 170 m2 w cichej i spokojnej okolicy blisko Politechniki i centrum. Dom jest świeżo po generalnym remoncie. Są w nim dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

290 600 zł73 m² 3 980,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mieszkania Nowy Sącz oferta sprzedaży bez-czynszowych mieszkań: nowy sącz ul. Sicie w kierunku Gaju. Więcej szczegółów na kontakt: (kontakt) Cena 4000 zł brutto/ m2. Zespół (docelowo) ośmiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Laskowska

Wiry,wielkopolskie

899 000 zł216 m² 4 163,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 577 m²

3. Polecam dom jednorodzinny wolnostojący położony w Wirach, gmina Komorniki, powiat poznański. Budynek z 1991 roku wybudowany z dużą starannością, użytkowany przez kilka miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Deszczowa

Poznań,wielkopolskie

1 290 000 zł515 m² 2 504,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

Okazja! Na sprzedaż nowy piętrowy dom znajdujący się w super lokalizacji, blisko rezerwatu Morasko i terenów zielonych oraz w bardzo spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pyry

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł610 m² 5 081,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:850 m²

Ursynów Pyry. Duży budynek o powierzchni całkowitej 600m2 , który może służyć zarówno jako powierzchnia biurowa jak i mieszkalna. Posesja usytuowana przy cichej ulicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wesoła

Prace Duże,mazowieckie

999 000 zł270 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Jasny, energooszczędny dom 210m2 p.u. o unikalnym projekcie inspirowanym pracami włoskiego architekta w Pracach Dużych na granicy Krajobrazowego Parku Chojnowskiego - na sprzedaż lub do zamiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

2 360 000 zł263 m² 8 988,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Bliźniak o pow. 262,55 m2 (w tym garaż 37 m2) na działce 430 m2 na zamkniętym osiedlu domów przy Bluszczańskiej na Dolnym Mokotowie. Budynek zrealizowany jest na płycie fundamentowej. Ś ciany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

980 000 zł170 m² 5 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż zmodernizowany i wyremontowany środkowy szereg z lat 30, usytuowany w kameralnym miejscu zielonego Sępolna. Dom o pow. całkowitej 170m2, pow.użytkowa ok. 140m2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

380 000 zł180 m² 2 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości prezentuje Dom piętrowy o pow. 180 m², w całości podpiwniczony, położony na działce o pow. 2000 m². Na parterze znajdują się 3 pokoje- jeden połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 27 Grudnia

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

700 000 zł250 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam do sprzedaży b.ładny dom wolno stojący położony na nowym osiedlu w okolicy ulicy 27 Grudnia. Dom niepodpiwniczony , piętrowy. Dach wielospadowy. Rozkład pomieszczeń-Parter salon otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bielszowice

Ruda Śląska,śląskie

850 000 zł155 m² 5 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny dom znajdujący się w świetnej lokalizacji. Dom znajduje się obok lasu w spokojnej okolicy. Na parterze domu znajduje się duży salon, kuchnia, jadalnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Srokowo

Srokowo,warmińsko-mazurskie

210 000 zł329 m² 637,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 444 m²

Dom w stanie surowym na Mazurach Biała Posesja proponuje Ci dom położony w pięknych okolicznościach przyrody, na pewno to przyznasz po przeczytaniu tego opisu. Otóż dom zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Polna

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

3 500 000 zł350 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 885 m²

Goldenhome przedstawia ofertę skierowaną dla wymagających klientów, ceniących oryginalne rozwiązania architektoniczne, wysokiej jakości materiały, bezpieczeństwo, a przede wszystkim unikalną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Terespol Pomorski

Terespol Pomorski,kujawsko-pomorskie

359 000 zł250 m² 1 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:440 m²

Biuro alfa Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić na sprzedaż: atrakcyjny, wolno stojący dom o powierzchni 250 m ² , położony na 440m ² działce w miejscowości Terespol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kurzejewo

Kurzejewo,kujawsko-pomorskie

380 000 zł240 m² 1 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Oferta dostępna tylko W alfa nieruchomości Mamy do zaprezentowania dom parterowy z poddaszem użytkowym o łącznej powierzchni 240 m². Nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Chwaszczyno,pomorskie

499 000 zł166 m² 3 015,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowe ciekawe domy Oferujemy nowy dom wolno stojący dwu-lokalowy zlokalizowany na pograniczu Gdyni i Chwaszczyna. Dom oddawany w stanie deweloperskim z możliwością indywidualnych uzgodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malcanów

Malcanów,mazowieckie

499 000 zł195 m² 2 558,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Atrakcyjne siedlisko w otwockim, w okolicach Malcanowa do sprzedania. Cena do negocjacji. Jeśli chcesz uciec od zgiełku wielkiego miasta i zamieszkać w otoczeniu lasu i natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

729 000 zł245 m² 2 975,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Wysoki standard! super cena! Oferujemy na sprzedaż piękny dom jednorodzinny z 2012r., położony blisko centrum os.Kuntersztyn, o powierzchni 245m2 (parter 145m2+100m2 poddasze) - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Antoniego

Poznań,wielkopolskie

275 000 zł110 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom W cenie mieszkania Dom na Starołęce -2 niezależne mieszkania. Na sprzedaż piętrowy,wolnostojący dom o powierzchni całkowitej około 110m2 .Brak działki. Brak garażu.Dom ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolejowa

Rokietnica,wielkopolskie

425 000 zł179 m² 2 373,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedaży nowy bliźniak położony w Rokietnicy przy ul. Kolejowej. Stan surowy zamknięty. - powierzchnia użytkowa połówki domu : 162,86 m2 - powierzchnia całkowita : 179,03 m2 - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł157 m² 5 030,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:503 m²

Opis nieruchomości Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej nawiązujący do najlepszych tradycji podmiejskich willi. Rezydencja składa się z dwóch identycznych połówek. Cena, parametry oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chińskiej Róży

Warszawa,mazowieckie

2 600 000 zł260 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczęśliwice, luksusowo wykończony dom Z widokiem na park! Na sprzedaż bardzo atrakcyjny dom położony tuż obok Parku Szczęśliwickiego! Jest to skrajny segment z dużą i ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł220 m² 4 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Dom 1/2 bliźniaka do wykończenia, wybudowany z betonu komórkowego w cichej okolicy w 2017 r. Dach budynku skośny z blachy. Teren zamknięty, ogrodzony. Ogrodzenie betonowo-metalowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 650 000 zł218 m² 7 551,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:861 m²

Gotowy do zamieszkania wolno stojący dom w Dąbrowie Leśnej o pow. użytkowej 165,5 mkw. Rok budowy 1995, dom po generalnym remoncie i rozbudowie położony przy cichej i spokojnej.