dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 423 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Topolowa

Mierzyn,zachodniopomorskie

529 000 zł176 m² 3 005,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

0% prowizji - prowizję kupującego pokrywa sprzedający Piękny willowy projekt domu bliźniaczego, wysokiej klasy użyte materiały do wykończenia, inwestor postawił na pierwszym miejscu bardzo wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Makowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

625 000 zł185 m² 3 378,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Opis: gorąco polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim znajdujący się w Bielanach Wrocławskich. Kameralna zabudowa z szeregówkami o różniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

445 000 zł185 m² 2 405,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:733 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc-2% I zyskuje ponad 8tys.ZŁ. Nowa inwestycja. Oferujemy do sprzedaży nowy dom, w stanie surowym zamkniętym z wykończoną elewacją, wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

199 000 zł90 m² 2 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu do kupna nieruchomość znajdującą się w Gryficach jest to dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 90 m2 mieszczący się na działce o powierzchni 280 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zawiła

Kraków,małopolskie

460 000 zł196 m² 2 346,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:695 m²

Kup bez prowizji. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa tylko sprzedający. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe, o powierzchni mieszkalnej 100 mkw., zlokalizowane na dwóch kondygnacjach domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

409 000 zł184 m² 2 222,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 796 m²

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu bardzo funkcjonalny wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok.180mkw położony na ładnej 18a działce w Rybarzowicach - gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bukowiec

Legionowo,mazowieckie

710 000 zł160 m² 4 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dom wolnostojący W cenie mieszkania. Dom jest zamieszkały i na biezaco utrzymywany w porządku. Do sprzedaży dom wolnostojący , piętrowy z poddaszem użytkowym w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zawiszyn

Zawiszyn,mazowieckie

170 000 zł2 300 m² 73,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Klimatyczny, zadbany dom na dużej , pięknej działce. Cicha , spokojna okolica. Do sprzedaży klimatyczny, drewniany dom o powierzchni ca 120m2 na działce 2300m2 w miejscowości Zawiszyn gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zamość

Zamość,lubelskie

285 000 zł122 m² 2 339,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowa cena: 285 tys.zł. Nowy dom jednorodzinny o pow. użytkowej 121,80 m2 miejscowości Szopinek. *Budynek mieszkalny w nowoczesnej konstrukcji drewnianej szkieletowej, *budowany z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

479 000 zł133 m² 3 601,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:465 m²

Nowa super oferta! Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem. 4 pokoje, 1 kuchnia, 2 łazienki, garderoba, pralnia, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, komin pod kominek. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Agrestowa

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł216 m² 3 429,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Rezydencja na miarę twoich potrzeb - rezyzdencja agrestowa 110 Rezydencja Agrestowa to wysublimowany, perfekcyjny projekt wyróżniający się na tle inwestycji Wrocławia. Idealnie wkomponowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Suszec

Suszec,śląskie

69 000 zł854 m² 80,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

*tylko U nas**okazja! ** świetnie zlokalizowane dwie działki budowlane W suszcu* oferta na wyłączność - oferujemy do sprzedania dwie działki budowlane o powierzchni 854 m2 i 844m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kąkolewo

Kąkolewo,wielkopolskie

136 000 zł150 m² 906,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:980 m²

Okazja! pilna sprzedaż! Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom w stanie surowym otwartym w Kąkolewie. Dom z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej ok 150 m2 (+ garaż).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

945 000 zł283 m² 3 336,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu na szczecińskim Warszewie. Bardzo wysoki standard wykończenia wnętrza, wysoka jakość użytych materiałów. Pięknie zagospodarowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Trzebnica

Trzebnica,dolnośląskie

259 000 zł177 m² 1 463,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Dom Trzebnica (gm.), JESZCZE TANIEJ. Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 177 mkw na działce o powierzchni 358 mkw. Dom 2-kondygnacyjny w gminie Trzebnica. Parter domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

325 000 zł118 m² 2 754,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Okazja! nowa niższa cena! podwyższony standard! oraz podatku 2 % pcc! cena jest ceną brutto! Polecam do sprzedaży całego bliźniaka w stanie deweloperskim podwyższonym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworze

Jaworze,śląskie

79 000 zł60 m² 1 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:220 m²

Biuro best broker ma przyjemność zaoferować Państwu do sprzedania 1/2 domu o powierzchni ok. 60mkw usytuowanego w pobliżu centrum Jaworza. Dom z lat ’70, po częściowym remoncie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł144 m² 8 680,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Uwaga! Teraz możesz obejrzeć nieruchomość bez wychodzenia z domu! Tylko u nas zobaczysz wirtualną wycieczkę! Kliknij w poniższy link, bądź skopiuj go i wklej w linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

698 000 zł220 m² 3 172,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

W ofercie dom z roku 1996 w Halembie I, wolnostojący, dwukondygnacyjny (plus częściowe podpiwniczenie). Pow. całkowita-220 m2 (w obrysie budynek-ok. 14,5m x 10m). Działka o pow. 759.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Radziejowice-Parcel,mazowieckie

1 380 000 zł340 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Duży, stylowy dom, radziejowice. Jasny, przestronny dom położony w miejscowości Radziejowice-Parcel, na urokliwej działce o powierzchni 1400 m2. Oddany do użytkowania w 2000r., po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

685 000 zł195 m² 685 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:967 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący położony w miejscowości Rokietnica pod Poznaniem. Powierzchnia całkowita domu 195 m2 wraz z piwnicami,w piwnicy znajdują się 3 duże pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spławie

Poznań,wielkopolskie

463 600 zł112 m² 4 139,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest bliźniak, znajdujące się w Spławiu. Teren zamknięty obejmuje 4 budynki tj 8 segmentów bliźniaka. Powierzchnia 112,12 m2. Dom składa się z 4 pokoi: parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Junikowo

Poznań,wielkopolskie

394 000 zł117 m² 3 367,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Plewiska niespełna 1km od granic Poznania. Polecam dom jednorodzinny (wewnętrzny) w zabudowie szeregowej utrzymany w stylistyce angielskiej o powierzchni użytkowej 117,2mkw,w tym wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

695 000 zł145 m² 4 799,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Dla wymagających! Dom wolnostojący 5 pokoi! na działce 626m2 w stanie deweloperskim w nowej dzielnicy Skórzewa. Parter: salon, 1 sypialnia, łazienka, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młynarska

Ryki,lubelskie

520 000 zł180 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 300 m²

Piękny, przestronny, piętrowy dom (150 m2 + poddasze 30 m2) z budynkiem gospodarczym (11mx6m w tym garaż) otoczony dużym parkiem/ogrodem w świetnej lokalizcji -oddalona o 3 km od Ryk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szybowcowa

Gdańsk,pomorskie

500 000 zł90 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży dom mieszkalny położony bezpośrednio przy lotnisku Gdańsk Rębiechowo pow. 90 m2 oraz działka o pow. 3445 ze względu na położenie istnieje możliwość całość przeznaczyć na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Katowice,śląskie

1 250 000 zł300 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Do sprzedania piękny, wolnostojący dom w południowej dzielnicy Katowic. Budynek 3- kondygnacyjny: piwnica o wysokości 2,5mkw: 2 pokoje, łazienka + wc, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Giebułtów

Giebułtów,małopolskie

560 000 zł154 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję- zakup domu wolnostojącego (142 m2 powierzchni użytkowej, 154 powierzchni całkowitej) posadowionego na działce o powierzchni 7a. Na parterze nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Północ

Częstochowa,śląskie

467 000 zł230 m² 2 030,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowy dom Północ Nieruchomość położona w widokowej okolicy w pobliżu lasu w cichym i kameralnym otoczeniu. Cześć dzienna to salon oraz przestronna kuchnia. Przeszklone drzwi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Widawa

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł200 m² 3 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Opis: polecam dom jednorodzinny piętrowy na osiedlu Widawa. Powierzchnia działki to około 950 m2. Dom składa się z dwóch poziomów: pierwszy - 4 pokoje, kuchnia, łazienka osobne wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zarzecze

Katowice,śląskie

399 000 zł133 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:320 m²

| prezentujemy Państwu do sprzedażydom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Katowicach - Zarzeczu, naosiedlu dziesięciu domów w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spławie

Poznań,wielkopolskie

475 700 zł112 m² 4 247,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Juranda ze Spychowa

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł139 m² 4 856,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży, bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej (połówka bliźniaka) o powierzchni użytkowej 139 m2, położony na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

180 000 zł140 m² 1 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem o łącznej pow. 139,76 m.kw położony na działce o pow. 595 m.kw w gminie Kłodawa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kochanowskiego

Garbatka-Letnisko,mazowieckie

169 000 zł60 m² 2 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 705 m²

Do sprzedania dom w miejscowości Garbatka Letnisko o powierzchni ok. 60 m2 na działce 1705 m2. Dom do remontu, nie zawilgocony. Dom składa się z 3 pokoi, i pokój: ok. 14 m2, II pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Radziwiłłów

Żyrardów,mazowieckie

370 000 zł140 m² 2 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Bardzo zadbany, na bieżąco remontowany parterowy dom, zbudowany na całościowym, wysokim podpiwniczeniu z cegły [mur podwójny ze szczeliną wypełnioną ociepleniem], dodatkowy docieplony 10cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Chwalęcice

Chwalęcice,lubuskie

735 000 zł182 m² 4 030,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Dom z 2006 roku położony w doskonałej lokalizacji, na obrzeżach miasta Gorzowa Wlkp. przy ul. Wołodyjowskiego, w obrębie prestiżowej dzielnicy Chwalęcic z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Spokojna

Imbramowice,dolnośląskie

250 040 zł133 m² 1 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedania połowa domu (typ willowy), wysoki parter, sutereny,dom dwurodzinny. Działka niezależna, możliwość rozbudowy domu na swojej działce i wykonania niezależnego wejścia. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

515 000 zł260 m² 1 980,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:599 m²

Oferta idealna również dla dwóch rodzin! Ruda Śląska Bykowina-polecamy atrakcyjny, wolnostojący dom o pow. użytkowej 260 m2, położony na działce o pow. 599 m2. Na działce również garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

240 000 zł240 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Oferta sprzedaży kamienicy w Piekarach Śląskich. Więcej informacji pod nr tel. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dodatkowe informacje: materiał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

395 000 zł202 m² 1 955,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący, wybudowany pod koniec lat 70-tych, murowany, składający się z 2 kondygnacji.Na I kondygnacji (w przyziemiu) znajduje się część gospodarcza: kuchnia,.