dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 423 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Słocińska

Rzeszów,podkarpackie

343 000 zł82 m² 4 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni gotowy dwupoziomowe apartament w zabudowie szeregowej - segment skrajny oś. Słocina 0% podatku pcc 0% wynagrodzenia dla biura Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

425 000 zł152 m² 2 788,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Polecamy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Białymstoku na os.Przemysłowe, wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Rozkład pomieszczeń: piwnica: garaż 43,13 m2, kotłownia 6,28 m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

205 000 zł85 m² 2 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

Super oferta! dom W cenie mieszkania Z działką 9 arową! Dom o pow.85m2 położony 8 KM OD CENTRUM NOWEGO SĄCZA składający sie z: -dwóch pokoi -kuchni -łazienki -pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

620 000 zł171 m² 3 619,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Oferujemy Państwo na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 147,53 na Konradowie. Dom przygotowany do zamieszkania, ściany wykonane z porothermu (44cm grubości), otynkowane i pokryte farbą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzemieszyce Małe

Dąbrowa Górnicza,śląskie

548 800 zł206 m² 2 664,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:577 m²

Komfortowy dom- idealny dla dużej rodziny. Marzy Ci się przestrzeń ? Chciałbyś odpocząć z dala od zgiełku? To propozycja idealna dla Ciebie! Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

749 000 zł150 m² 4 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowa oferta. Do sprzedania dom wolno stojący na Wrzosach. Zbudowany został w 1970 r. z cegły. W 2007 roku przeszedł kapitalny remont. Do remontu użyto najlepszych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piwna

Władysławowo,pomorskie

554 000 zł200 m² 2 770 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Sprzedam pilnie dom .pitro 3pokoje lazienka.pietro 3pokoje lazienka i kuchnia.Na posesji znajduje sie rowniez domek gospodarczy dwopokojowy z lazienka po remoncie elektryki woda ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

575 000 zł203 m² 2 831 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:932 m²

Bardzo atrakcyjny dom w stanie deweloperskim w miejscowości Kąty, 3 km od Góry Kalwarii. Nieruchomość typu M6 znajduje się na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych. Dom wykony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wawrzeńczyce

Wawrzeńczyce,małopolskie

285 000 zł80 m² 3 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 521 m²

Wawrzeńczyce / gm. Igołomia-wawrzeńczyce Do sprzedania kameralny dom wolnostojący, położony w spokojnym i oddalonym od głównej drogi miejscu. Budynek w dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zawodą

Ożarowice,śląskie

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Cenisz sobie ciszę oraz spokój zapraszamy do zapoznania się Z naszą ofertą! Klik : polub nas! Najszybszy dostęp do aktualnych ofert. Proponujemy państwu do sprzedania dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Budziszyn

Budziszyn,mazowieckie

1 700 000 zł374 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:14 400 m²

Piękny dom! 331M2 Powierzchni użytkowej 1,4400 ha działki z ogrodem Budziszyn, gm. Chynów Do sprzedania piękny dom do wykończenia według własnej aranżacji w stanie deweloperskim Wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chyby

Chyby,wielkopolskie

1 999 000 zł294 m² 6 809,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:685 m²

Sprzedam dom w Chybach położony na terenie zamkniętego strzeżonego osiedla domów jednorodzinnych-Zielone Osiedle. Drogi wewnętrzne dojazdowe wyłożone kostką brukową; pełne uzbrojenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

1 280 000 zł200 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Dom na Oporowie w drugiej linii zabudowy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. w bliskiej odległości szkoła, sklepy oraz przystanek komunikacji miejskiej. Na parterze - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

749 000 zł137 m² 5 467,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż nowy dom w stanie deweloperskim zlokalizowany na Pogodnie. Dojazd do posesji od strony jednej z głównych uliczek. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 137.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wólka Dworska

Wólka Dworska,mazowieckie

575 000 zł180 m² 3 194 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom w stanie deweloperskim pomiędzy Górą Kalwarią a Konstancinem. Dom położony jest na działce o pow. 1000 m2 w Wólce Dworskiej pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł124 m² 3 387,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Wrocław, kamieniec Wrocławski, dom, 124m2, 4 pokoje, zabudowa szeregowa, sprzedaż, cena od 420 000zł. Wgn Jelcz-Laskowice, ul. Bożka 7a. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc dom dostępny W programie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 298 722 zł205 m² 11 213,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:383 m²

Dom szeregowy na osiedlu monitorowanym strzeżonym,ogrodzonym. osiedle to kompleks 21 domów w zabudowie szeregowej tuz nad jeziorkiem na Mokotowie, w otulinie zieleni. Dwa poziomy, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warka

Warka,mazowieckie

180 000 zł70 m² 2 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Siedlisko w gminie Warka z dom drewnianym, murowanym budynkiem inwentarskim i stodołą na działce 7900 m2. Dom do rozbiórki, budynek inwentarski do remontu. Może służyć za garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł150 m² 3 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:86 m²

Nowy domy Z ogrzewaniem podłogowym,roletami I ogródkiem na krzykach kameralna zabudowa 0% prowizji Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 110 m2, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ściejowice

Ściejowice,małopolskie

695 000 zł141 m² 4 929,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy do sprzedaży klimatyczny dom w Ściejowicach koło Krakowa. Dom jest zlokalizowany na dużej (20 arów) działce wśród rzadkiej zabudowy jednorodzinnej z dużą ilością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

525 000 zł220 m² 2 386,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:563 m²

Uwaga! N O W A N I Ż S Z A C E N A ! bardzo ładny, zadbany dom wolnostojący W części przyziemnej przystosowany pod wynajem, sąsiadujący Z lasem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Złotej Jesieni

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł450 m² 4 199,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 603 m²

Dom położony przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym, wśród niewielkiej ilości domów, dookoła las, cisza i spokój. W odległości 300 m dwie linie autobusowe, ok. 18 km do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żmudzka

Gdynia,pomorskie

1 860 000 zł233 m² 7 982,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:643 m²

Dom usytuowany jest w spokojnej okolicy pod lasem w atrakcyjnej części Gdyni - Orłowie. Działka o powierzchni 643 m2 ładnie zagospodarowana zielenią , przed budynkiem , za ogrodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kowale

Wrocław,dolnośląskie

910 000 zł236 m² 3 848 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:720 m²

Gorąco polecam na sprzedaż dom wolnostojący, zlokalizowany w atrakcyjnej i spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum, na wrocławskim osiedlu Kowale. Na całkowitą pow. domu 236,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł157 m² 4 777,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na sprzedaż Warszawa Białołęka. Kontakt:. Zielona okolica domów w niskiej zabudowie, w pobliżu przystanek ztm i stacja pkp Choszczówka (1500m) - 22min do centrum w godzinach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czułów

Tychy,śląskie

1 500 000 zł660 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dla Wyjątkowego Klienta Super Standard Tychy - Czułów Przedstawiamy Państwu luksusowy dom wolnostojący, w stanie do wprowadzenia się, o powierzchni użytkowej 660 m.kw usytuowane na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jachranka

Jachranka,mazowieckie

800 000 zł183 m² 4 362 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy do sprzedaży ładny, nowy dom, całkowicie urządzony, o powierzchni 183,40m2. Dom posadowiony na działce o powierzchni 1500m2, położony w Jachrance. Budynek wybudowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jagniątków

Jelenia Góra,dolnośląskie

179 000 zł120 m² 1 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:843 m²

Oferuję do sprzedania dom wolnostojący w Jagniątkowie. Nieruchomość w stanie surowym zamkniętym położony na działce o powierzchni 843 m2 w turystycznej części Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rybna

Rybna,małopolskie

199 000 zł80 m² 2 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Okazja Oferujemy mały dom koło Krakowa za cenę małej garsoniery w Krakowie. Dom znajduje się w miejscowości Rybna, 25 km na zachód od Wawelu. Budynek ma powierzchnię użytkową 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Ostoja

Ostoja,zachodniopomorskie

424 363 zł120 m² 3 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Polecam mieszkanie w szeregowcu na Gumieńcach. Powierzchnia użytkowa to ok 80 m2 natomiast całkowita ponad 100 m2. Składa się z 3 sypialni, salonu z kominkiem i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubicz

Lubicz,opolskie

190 000 zł120 m² 1 583 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferta sprzedaży wolnostojącego domu w gm. Lubsza. Dom z 2012 r. o powierzchni ok. 120 m2, położony na działce ok. 2600 m2. Budynek niepodpiwniczony, wybudowany z pustaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nowe Siedlce

Siedlce,mazowieckie

649 000 zł152 m² 4 269,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:778 m²

Takie nieruchomości nie trafiają się często, zwłaszcza w takiej lokalizacji. Jeżeli poszukujesz domu w Siedlcach w bliskiej odległości centrum miasta, na cichej spokojnej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

330 000 zł335 m² 984,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący o pow. 238,2 m2 usytuowany na działce o pow. 1500 m2 w Bożej Woli. Jest to dom projektu atrium " Pod lipą" całosciowo podpiwniczony z poddaszem uzytkowym. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Kęty

Kęty,małopolskie

1 450 000 zł420 m² 3 452,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 223 m²

Piękny Niepowtarzalny Dom Dla Wymagającego Klienta! Oczekujesz czegoś więcej niż standardowej nieruchomości, zapraszamy do zapoznania się z tą jedyną w swoim rodzaju ofertą. Piękny dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

3 900 000 zł400 m² 9 750 zł/m²