dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 423 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Kwirynów

Kwirynów,mazowieckie

1 250 000 zł344 m² 3 633,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Kwirynów gmina Stare Babice. Zaledwie 5km od granic z Warszawą Bemowo, położenie wyjątkowo ciche, w sąsiedztwie wyłącznie nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Centrum-Zachód

Gliwice,śląskie

1 050 000 zł300 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Centrum Gliwic. Stare miasto. Do sprzedania lub wynajęcia kamienica po generalnym remoncie. Kamienica podpiwniczona, piwnice wysokie do wykorzystania. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

499 000 zł240 m² 2 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom po kapitalnym remoncie w cichym miejscu Białego Kamienia. Kondygnacje składają się z następujących pomieszczeń: przyziemie - pomieszczenie aktualnie biurowe, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kawodrza Górna

Częstochowa,śląskie

149 000 zł100 m² 1 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Dom parterowy z lat 60 XX wieku rozbudowany około 1980roku do kapitalnego remontu składający sie z 5 izb - wymiany wymagają instalacje oraz stolarka drzwiowa, okienna, podłogi do zerwania. dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Brzezinka

Gliwice,śląskie

365 000 zł170 m² 2 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:825 m²

Polecam do sprzedania dom wolno stojący z lat 30. Budynek po remoncie. Nowy dach,nowe okna. Kominy obudowane cegłą klinkierową. Na parterze 4 pokoje, łazienka oraz mała kuchnia. Na piętrze jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

120 000 zł70 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż komfortowy dom murowany całoroczny , na działce rekreacynej o pow. 390m2 w miejscowości Żurczyn, gmina Szubin. Możliwość zameldowania! Nieruchomość nie wymaga żadnego nakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

850 000 zł149 m² 5 704,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż dom wolnostojący o pow.użytkowej 149m2 na działce 1378m2 z pompą ciepła wmiejscowości Ciele, gmina Białe Błota. Wygodny dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

950 000 zł196 m² 4 846,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Polecam bardzo ładny dom wolnostojący/przylega odrębną ścianą do sąsiedniego budynku/o pow.całkowitej 246m2 położony na działce o pow.2500m2 z możliwością dokupienia dalszych 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Częstochowa,śląskie

850 000 zł167 m² 5 089,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:991 m²

Dom parterowy ( możliwość adaptacji strychu na cele mieszkalne) typu dworek. Ładna działka zagodpodarowana z oczkiem wodnym. Parter obejmuje : salon, kuchnię , hol - otwarty plan, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł200 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Super oferta - dom na jarach Dom wolnostojący o pow.uż.140 m2, położony na działce o pow.389 m2. W skład domu wchodzi pięć pokoi, kuchnia, łazienka ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

285 000 zł140 m² 2 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:558 m²

do sprzedaży dom w prestiżowej dzielnicy podjasnogórskiej, typu bliźniak o powierzchni całkowitej 140m2 , położony na narożnej działce 558m2. Wysoki parter - całkowicie podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Oleska

Dąbrówka Łubniańska,opolskie

50 000 zł140 m² 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Dąbrówce Łubniańskiej (gm. Łubniany), na działce o powierzchni około 7 ar. Zabudowa około 140m. Budynek niezamieszkały od dłuższego czasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Odrowąża

Marki,mazowieckie

995 000 zł280 m² 3 553,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:755 m²

Pilna sprzedaż.!CENA DO NEGOCJACJI.! Bardzo ładny dom w super lokalizacji. Dom bardzo funkcjonalny z opcją dwu rodzinnego. Działka zagospodarowana z pięknymi drzewami. Dom generalnie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

299 000 zł130 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Opis oferty Dom wolnostojacy , podpiwniczony częściowo z budynkiem gospodarczo-garażowym o pow. ok. 80 m.kw. i stodołą murowaną posiadające czynna instalację elektryczną. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rokitno

Rokitno,lubelskie

730 000 zł200 m² 3 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

0% prowizji od kupującego! Sprzedam wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 200 m 2 , posadowiony na działce o pow. 3600 m 2. Budynek oddany do użytku w 2009 roku, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kłodawa

Kłodawa,lubuskie

149 000 zł140 m² 1 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym i garażem o łącznej pow. 139,76 m.kw położony na działce o pow. 595 m.kw w gminie Kłodawa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łowiecka

Chełm,lubelskie

220 000 zł180 m² 1 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom piętrowy z lat 80-tych z nieużytkowym poddaszem w całości podpiwniczony. Podpiwniczenie ma powierzchnię 60 mkw, na które składa się: kuchnia, kotłownia i łazienka Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom wolnostojący W sąsiedztwie lasu,usytuowany w cichej i spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.Dom wybudowany w 1998r.z cegły,ocieplony styropianem,wykończony tynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

520 000 zł160 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom z działką w pięknej i malowniczej miejscowości, w dolinie rzeki Jeziorka, czyli w Lesznowoli k/ Grójca. Dom 160 m kw, działka 900 mkw. Parterowy. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Lubliniec

Lubliniec,śląskie

745 000 zł425 m² 1 752,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Polecam duży, wygodny dom o pow. 425m2 usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce o pow. 4200m2, na której oprócz terenów zielonych znajduje się kompleks garaży na co najmniej sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lębork

Lębork,pomorskie

449 000 zł172 m² 2 610,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:852 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowy dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, w stanie deweloperskim zamkniętym. Usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Gosławice

Opole,opolskie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej lokalizacji! Askania oferuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (narożny) na działce o powierzchni 380m2 zlokalizowany w Opolu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Klinowa

Łódź,łódzkie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Bezpośrednio! Piękny dom pod laskiem dębowym w okolicy Zielonego Romanowa. Ciche, spokojne otoczenie, idealne dla osób ceniących sobie bliskość zieleni, ale i szybki dostęp do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

640 000 zł170 m² 3 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy do sprzedaży dom o pow. 170m2, położony na działce 735m2 w dzielnicy Górzyskowo. Bardzo dobra lokalizacja, dogodny dojazd do centrum. Dom budowany w 2007r. Posiada alternatywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

540 000 zł168 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zaproponuj swoją cenę! Dom o pow. całkowitej 168 mkw, powierzchni netto (z garażem) 152 mkw, powierzchni użytkowej 136 mkw, wolnostojący z dużą zagospodarowaną działką o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

980 000 zł196 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:798 m²

Znakomicie zlokalizowany dom, położony w sąsiedztwie Szkoły Amerykańskiej oraz osiedla "Konstancja" z bardzo dobrym dojazdem do centrum stolicy. Działka idealnie zagospodarowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Starcza

Starcza,śląskie

339 000 zł180 m² 1 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Opis oferty Parterowy dom wolnostojący z poddaszem użytkowym , z wbudowanym garażem- stan deweloperski.Sciany wykonane z pustaków ceramicznych , ocieplone styropianem , dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

785 000 zł154 m² 5 097,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Polecam do sprzedaży interesujący dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 154 m2 położony na działce 1008 m2 w Wirach koło Poznania. Rozkład pomieszczeń : - na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mykanów

Mykanów,śląskie

990 000 zł440 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Atrakcyjny dom z 2007r położony w gminie Mykanów na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 7000m2 szer 100- ogrodzenie częściowo klinkier oraz siatka na podmurówce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Lubliniec

Lubliniec,śląskie

366 000 zł120 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam dom wolnostojący położony w Lublińcu, w cichej dzielnicy, wraz z garażem. Budynek piętrowy o powierzchni 120m2, może być przeznaczony zarówno jako dom mieszkalny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Trąbki Małe

Trąbki Małe,pomorskie

980 000 zł204 m² 4 803,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom twoich marzeń Z wyjątkowym wyposażeniem! Trąbki Małe piękny, nowoczesny, z bogatym wyposażeniem dom o całkowitej powierzchni 209m2, powierzchnia działki 2400m2, zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobczycka

Wieliczka,małopolskie

650 000 zł141 m² 4 609,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:496 m²

Wieliczka - ul. Dobczycka przestronny 4-pokojowy dom wolnostojący postawiony na działce 4,96ar , murowany garaż jednostanowiskowy, stan idealny. Atrakcyjna lokalizacja, doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

580 000 zł164 m² 3 538,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opis oferty dom W zabudowie szeregowej położony W spokojnej okolicy W dzielnicy W okolicy J. Góry. Z salonu wyjście na przestronny taras. Z balkonu poddasza widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Wręczyca Wielka

Wręczyca Wielka,śląskie

290 000 zł448 m² 647,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 336 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym w rejonie Grodziska i Pierzchna( gm. Wręczyca Wielka) dojazd z drogi Częstochowa - Kłobuck o powierzchni użytkowej ok. 290 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruszew

Kruszew,mazowieckie

215 000 zł91 m² 2 362,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z bala o przekroju 8x11m, wyczyszczony i zaimpregnowany. Zdjęcie przedstawia stan obecny domu. Dodatkowo w cenie podłogi, okna i drzwi (do ustalenia jakie), wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wyry

Wyry,śląskie

470 000 zł157 m² 2 993,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Polecam dom z garażem w zabudowie bliźniaczej o pow.175m2 położonej na działce o pow.520m2. Prezentowany dom składa się z dwóch poziomów: parter : duża oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, Sławin

Lublin,lubelskie

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dom wolnostojący znajdujący się w prestiżowej dzielnicy Sławin o powierzchni około 300 m2, budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 1230 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Katowice

Katowice,śląskie

839 000 zł165 m² 5 084,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Polecam wolnostojący dom w Katowicach - Piotrowicach, blisko granicy z Zarzeczem. Nieruchomość o pow.110 metrów + 55 metrów użytkowej (wykończonej) piwnicy. Budynek wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

470 000 zł160 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy dom wolnostojący, położony w atrakcyjnej okolicy blisko lasu. Budynek posiada 6 pokoi, w tym salon z kominkiem, 2 łazienki +osobne wc i kilka innych pomieszczeń. Są 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kłobuck

Kłobuck,śląskie

125 000 zł40 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 820 m²

Opis oferty Do sprzedania dom drewniany na dużej ładnej działce powierzchnia działki 5820 m kw szerokość około 40 m pokój, kuchnia, łazienka, ogrzewanie piecem kominkowy, gaz z butli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Budy Zaklasztorne

Budy Zaklasztorne,mazowieckie

460 000 zł176 m² 2 619,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Uwaga! Teraz możesz obejrzeć nieruchomość bez wychodzenia z domu! Tylko u nas zobaczysz wirtualną wycieczkę! Kliknij w poniższy link, bądź skopiuj go i wklej w linii.