dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

435 000 zł105 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferuję dom (bliźniak) na Piaskowej Górze po kapitalnym remoncie. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 85 m2 plus dodatkwo: piwnica ok. 20 m2, garaż ok. 20 m2, taras ok. 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzybrodzie Bialskie

Międzybrodzie Bialskie,śląskie

120 000 zł72 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Wyłączność!niższa cena!spokojne miejsce! Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość gruntowa budowlana o pow. ok. 1016 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o pow. użytk. ok. 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marcinowice

Marcinowice,dolnośląskie

480 000 zł138 m² 3 481,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2 % Parterowy dom z poddaszem użytkowym wraz z jednostanowiskowym garażem w bryle. Stan deweloperski Przedstawiana inwestycja to połączenie funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pyskowice

Pyskowice,śląskie

550 000 zł210 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:624 m²

Dom jednorodzinny położony w miejscu słonecznym,wśród zieleni w spokojnym sąsiedztwie.Dobrze skomunikowany -dobry dojazd do Gliwic. W pobliżu sklepy, przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Tychy

Tychy,śląskie

2 490 000 zł315 m² 7 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom o bardzo indywidualnym charakterze, laureat wielu konkursów architektonicznych. Luksus z dużym wyczuciem smaku. Tradycyjne materiały, prostota oparta na podstawowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruchna

Pruchna,śląskie

659 000 zł164 m² 4 018,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 705 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, energooszczędnego jednorodzinnego domu parterowego o powierzchni 164m2 (powierzchnia użytkowa-139,50m2) położonego na płaskiej, zazielenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

299 000 zł120 m² 2 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:418 m²

Kłodzko. Dom o pow. całkowitej 120 m kw. (zabudowa bliźniacza) z ogrodem o pow. 418 m kw. Parter: dwa pokoje, kuchnia, łazienka, ganek; i piętro: dwa pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 370 000 zł230 m² 5 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:460 m²

Zapraszamy na prezentację nowego domu o pow. 230 m2 gotowy do odbioru. Dolna kondygnacja o pow.115 m2 Górna kondygnacja o pow. 115 m2 powierzchnia działki 460 m2 Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milejów

Milejów,lubelskie

760 000 zł275 m² 2 763,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Komfortowy i nowoczesny dom - idealny dla rodziny pragnącej spokoju i dużego ogrodu ze stawem. Nieruchomość usytuowana w powiecie łęczyńskim, gm. Milejów. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mokrzeszów

Mokrzeszów,dolnośląskie

420 000 zł138 m² 3 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom wolnostojący w Mokrzeszowie. Do sprzedania dom wolnostojący w Mokrzeszowie o powierzchni 138m 2. Powierzchnia działki wynosi 350m 2. Dom dwupiętrowy z poddaszem. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piastowska

Częstochowa,śląskie

480 000 zł656 m² 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:886 m²

Oferujemy do sprzedania kamienicę w Częstochowie przy ulicy Piastowskiej. Kamienica ma 2 kondygnacje, w całości podpiwniczona, strych może zostać przerobiony na mieszkalny - wystarczająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krasne

Krasne,podkarpackie

350 000 zł114 m² 3 082,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:898 m²

Domy powstają z wysokiej klasy materiałów spełniających wszelkie wymagania bezpieczeństwa, ochrony środowiska i zapewniających wysoką izolacyjność cieplną, a co za tym idzie niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

425 000 zł220 m² 1 931,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Świdnicy o łącznej powierzchni 220m2. Dom całkowicie podpiwniczony. Nieruchomość składa się z parteru gdzie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Zerzeń

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł170 m² 8 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Oferuję do sprzedania luksusowy, elegancki dom (w zabudowie bliźniaczej) z niepowtarzalnym, rozciągającym się przed oknami widokiem na jezioro. Położony jest w Wawrze, wśród nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Libertów

Libertów,małopolskie

590 000 zł205 m² 2 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do kupienia w stanie surowym przestronny dom w spokojnym i cichym miejscu w Libertowie. Cena w stanie deweloperskim 900 000zł. Dom położony na 8 ar działce, z dużym tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Boczna

Mezowo,pomorskie

550 000 zł230 m² 2 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nieruchomość zlokalizowana w Mezowie - wieś kaszubska w powiecie kartuskim, w gminie Kartuzy nad jeziorem Mezowskim w okolicy Kartuz. Lokalizacja Dom położony w cichym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stara Miłosna

Warszawa,mazowieckie

1 116 000 zł160 m² 6 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:654 m²

Piękny dom w otoczeniu domów jednorodzinnych w atrakcyjnym położeniu w bardzo dobrym punkcie osiedla Stara Miłosna. Wolnostojący dom o prostej symetrycznej bryle wzbogaconej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł165 m² 3 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom wolnostojący w cichej, dobrze skomunikowanej okolicy. Super cena tylko 575000 Zapraszam Cię do odwiedzenia bardzo ładnego domu zlokalizowanego w cichej uliczce na Wrocławskich Stabłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Rezerwacja! las, jezioro, staw, cisza, ładne widoki Dom w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej ok 200m2 , działka 1152m2 z widokiem na staw i las. Do Olsztyna ok 4km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kotowo

Poznań,wielkopolskie

345 000 zł87 m² 3 971 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Ostatni wolny lokal B7! green park kotowo - nowoczesne domy dwurodzinne W zabudowie bliźniaczej, solidnie wybudowane, w wysokim standardzie wykonania. B7 - segment środkowy. Domy W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kartuzy

Kartuzy,pomorskie

540 000 zł248 m² 2 177,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:945 m²

Kaliska koło Kartuz. Dom z 2003r roku, wolnostojący, ekologiczny - 248m2, z garażem i dużym tarasem, 6 pokoi, 2 łazienki, działka 945m2. Dom znajduje się w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Muzyczna

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferuję do sprzedaży: wolnostojący dom na kameralnym osiedlu Ożarowa! Ożarów Mazowiecki * Dom wolnostojacy * ul. Muzyczna * 2011 r. * 150 m2 * parter + użytkowe poddasze * 5 pokoi * Działka 600 m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

289 000 zł72 m² 4 013,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:168 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej. Środkowy segment położony na Piaskowej Górze, cicha, spokojna okolica. Bardzo dobra lokalizacja. Na parterze salon z wyjściem na taras i nieduży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

455 000 zł160 m² 2 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowy dom w zabudowie wolnostojącej położony na kameralnym zamkniętym osiedlu.Bardzo atrakcyjna lokalizacja ,otoczenie to nowa zabudowa jednorodzinna. Budynek w stanie deweloperskim. Do wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Tulecka

Gowarzewo,wielkopolskie

287 500 zł98 m² 2 933,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:123 m²

Domy zlokalizowane są w miejscowości Gowarzewo przy ul. Tuleckiej - 7 min od Swarzędza - 15-20 min od Poznania - dobry dojazd trasą S11,A2 lub przez Szczepankowo Bezpośrednio od inwestora! Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

315 000 zł98 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Domy zlokalizowane są w miejscowości Gowarzewo przy ul. Lawendowej - 6 min od Swarzędza i 15min od Poznania - dobry dojazd trasą S11,A2 lub przez Szczepankowo bezpośrednio od inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kąkolewo

Kąkolewo,wielkopolskie

264 327 zł92 m² 2 870 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Krótko: powierzchnia domu: 92,10 m2. Dom składa się: wiatrołapu, holu, aneksu kuchennego, jadalni, salonu, skrytki, toalety i kotłowni a na poddaszu znajdują się: 3 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnów

Tarnów,małopolskie

445 000 zł132 m² 3 381,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Dom w zabudowie szeregowej, na zamkniętym osiedlu, wraz z roletami antywłamaniowymi i alarmem, to kilka czynników, dających poczucie bezpieczeństwa. Powierzchnia ok. 130 m2 daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kombajnistów

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania zadbana połówka bliżniaka w Wawrze, bardzo szybki dojazd do centrum Warszawy (10 min). Na parterze domu znajduje się kuchnia, jadalnia, salon,garaż.Na piętrze dwie łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

520 000 zł122 m² 4 262,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam efektowny dom w zabudowie bliźniaczej, o bardzo funkcjonalnym układzie wewnętrznym oraz eleganckim wykończeniu elewacji. Wysunięty garaż pozwolił na stworzenie praktycznego zadaszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kędzierz

Kędzierz,podkarpackie

790 000 zł268 m² 2 947,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Rozmach z jakim Właściciele podeszli do budowy domu w 2010 roku, można streścić w dwóch słowach: "na bogato". Innymi słowy, zainwestowali w swój dom najlepsze dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piasek Wielki

Piasek Wielki,świętokrzyskie

68 000 zł65 m² 1 046,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Miejscowość Piasek Wielki jest położona zaledwie 11 km na południe od Buska Zdroju. Tutaj na częściowo zadrzewionej działce o powierzchni 25 arów, czeka niewielki 65 m2 dom. Dom do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Motycz

Motycz,lubelskie

295 000 zł100 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak w stanie deweloperskim w Motyczu o pow. 96m2, działka ok. 500m2. Na parterze znajduje się: salon, kuchnia, wc, pom. gospodarcze, hol, wiatrołap. Piętro: 3 pokoje, łazienka, hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czajków Południowy

Czajków Południowy,świętokrzyskie

650 000 zł270 m² 2 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

7 km od Staszowa leży Czajków Południowy, miejscowość, do której dojazd ze Staszowa trwa zaledwie 6 minut! W Czajkowie na przyszłego właściciela czeka zachwycający dom, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Apteczna

Mielec,podkarpackie

815 000 zł356 m² 2 289,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kamienica z pozwoleniem na dobudowanie piętra i przeznaczeniem np. na działalność hotelową, sprawia, że nieruchomość nabiera wyjątkowego charakteru i odkrywa dodatkowy potencjał dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Żukowice

Stare Żukowice,małopolskie

309 000 zł129 m² 2 395,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Oferta bez prowizji od kupującego, koszty pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości Dom budowany z myślą o sobie. Co oznacza, że właściciel zadbał o wiele szczegółów, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wampierzów

Wampierzów,podkarpackie

300 000 zł104 m² 2 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Wampierzów dawniej osada założona przez dwóch braci ? rycerzy Króla Kraka. Dziś wieś licząca ok. 860 mieszkańców, oddalona o 12 minut od Mielca Właśnie tu stoi ocieplany dom na prostokątnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

655 000 zł168 m² 3 899 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:481 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący 168 m2 położony w Markach w dzielnicy Marki Struga. Wybudowany z cegły ceramicznej w 2002r., dach pokryty blachodachówką. Ogrzewanie gazowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głogów

Głogów,dolnośląskie

304 000 zł158 m² 1 924,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Atrakcyjny dom na sprzedaż w bardzo dobrej cenie w Wojszynie. Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, garażem, pomieszczeniami gospodarczymi. Powierzchnia użytkowa: 158m2. Parter składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

660 000 zł240 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowo wybudowany dom o powierzchni 240m2 na nowym osiedlu w dzielnicy Rusinowa. Dom leży na działce o pow. 1000m2. Na parterze mieści się salon, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oława

Oława,dolnośląskie

770 000 zł210 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oława, marcinkowice, dom jednorodzinny, 5 pokoi, sprzedaż. Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka7, Grupa WGN Do sprzedania luksusowy, funkcjonalny, inteligentny, rodzinny, oszczędny.