dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł185 m² 2 675,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Sprzedam piękny i nowoczesny dom położony w spokojnej miejscowości Kostarowce, zaledwie 8km od Sanoka. przestronny, dwupiętrowy, o łącznej powierzchni użytkowej 185 m . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł302,89 m² 2 902,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

Dom parterowy w Chróstniku, położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 8,13 a r. Nieruchomość o pow. użytkowej 161,82 m 2 + całe poddasze do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką w Dworszowicach Pakoszowych, gm. Sulmierzyce epj Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Dworszowice Pakoszowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł303 m² 3 564,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Znakomity dom pod inwestycje 15 min od morza Ta wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana jest w nadmorskim kurorcie Władysławowo przy ul. Józefa Unruga. Dzieli nas stąd zaledwie 15 min. do pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł200 m² 7 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 188 m²

Szukasz miejsca, które łączy w sobie elegancję nowoczesnej architektury z kojącym spokojem domowego ogniska? Mamy przyjemność zaprezentować nieruchomość, która spełnia marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego klimatyzowanego w Mikłusach o pow. 60 m2 na działce o pow. 2600 m2 Dom po gruntownej modernizacji w 2016 roku - klimatyzowany, elewacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł140,40 m² 4 978,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny o pow. pow. użytkowej 111,24 m2 + garaż 29,16 m2 położony na działce o pow. 0,1006 ha w miejscowości Steklinek pomiędzy Lipnem.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł202,80 m² 4 137,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 740 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący do indywidualnego wykończenia - Leśniaki Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, położony na działce o powierzchni 1740m , w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

3 975 000 zł254,75 m² 15 603,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom w Gdyni Redłowo Najważniejsze atuty Ogromny taras na dachu z panoramicznym widokiem na Gdynię idealne miejsce na relaks i spotkania z rodziną i przyjaciółmi Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł119,14 m² 7 881,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 119,14 m , zlokalizowany w budynku czterolokalowym, po dwa segmenty. Powierzchnia przynależnej działki 402,56 m2. Idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł154 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Brodniczka gmina Świedziebnia atrakcyjny dom z kominkiem o pow. całkowitej 154m2 na sprzedaż z wyposażeniem dostępny od zaraz. Nie przegap okazji, by stać się częścią tego.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł253 m² 3 537,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:988 m²

Przestronny dom z dobrą energią, niezależnym dodatkowym mieszkaniem, niskie koszty utrzymania. Zaledwie kilka kilometrów od Piły we wsi Śmiłowo, z dala od drogi, pod lasem znajduje się dom,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 000 zł131,22 m² 8 878,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:344 m²

Polecamy piękne domy w zabudowie Bliźniaczej w uroczej części miasta blisko centrum _ wrocław krzyki. Domy budowane są w nowoczesnym design z charakterystycznymi wykończeniami.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł108,19 m² 3 466,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 453 m²

Szukasz miejsca z dala od zgiełku? Mam dla Ciebie świetną nieruchomość. Zapraszam Cię na prezentację przepięknej działki o imponującej powierzchni wynoszącej 7453 m2, która kryje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł121,33 m² 10 632,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowy dom wraz z garażem i działką, wykończony, gotowy do zamieszkania od już! Posadowiony jest on na działce 180 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł160 m² 1 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:877 m²

Niesamowita oferta sprzedaży domu wraz linią brzegową rzeki Magiera. Oferujemy solidny, murowany budynek mieszkalny, położny w miejscowości Izdebki, w gminie Nozdrzec, która stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł184 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 812 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz dwoma budynkami garażowo-gospodarczymi. Lokalizacja: ślesin, ul. Kościelna położenie w pobliżu Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł150 m² 2 393,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 543 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Siedlisko na sprzedaż - Konary, gm. Dąbrowa Biskupia Cena: 359 000 zł (do negocjacji) Powierzchnia działki: 2543 m Dom: ok.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł327 m² 9 785,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Dom, który daje poczucie bezpieczeństwa, komfortu i prywatności - Gorzów Wielkopolski Są domy, które od pierwszego kroku dają poczucie spokoju. Gdzie wszystko ma swoje miejsce, a każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł101,41 m² 9 358,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy położony w Dołujach. Działka o powierzchni 900 m2 usytuowana na malowniczej oraz cichej ulicy w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł180 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:966 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny Rudnik nad Sanem, ul. Mickiewicza Na sprzedaż dom jednorodzinny typu kostka z około 1970 roku, położony w miejscowości Rudnik nad Sanem przy ul. Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł317,50 m² 9 133,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:969 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży podmiejska , małą willę położoną w doskonałej lokalizacji w Zalesiu Górnym , miejscowości położonej w Chojnowskim Parku Krajobrazowym. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł139,40 m² 8 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 347 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 139,40 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1347 m2 w miejscowości Ciecierzyce. Cena nieruchomości : 1.190.000 zł. CO znajdziesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł92,51 m² 10 593,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:506 m²

Jeśli szukasz nowoczesnego domu jednorodzinnego, który łączy ciszę i zieleń z szybkim dojazdem do miasta ta oferta jest dla Ciebie. Biuro Fenig Home z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

2 419 000 zł215 m² 11 251,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Przedmiotem oferty jest piękny dom w cichej i atrakcyjnej lokalizacji blisko morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł28 000 m² 16,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:28 000 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: atrakcyjną, sielską nieruchomość na sprzedaż. Lokalizacja: grzybów, gm. Słubice, dz. nr 415. Działka gruntu o pow. 2,8 ha. Na przedmiotowej działce posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł230 m² 2 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:542 m²

Nowa cena! 620.000 / za 1 m2 tylko 2.695 zł. Ustroń dzielnica Hermanice, do sprzedaży urokliwy dom o ciekawej bryle ze stylowym kominkiem. Dom, posiada trzy poziomy o powierzchni ok.230 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł500 m² 3 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Polecamy nieruchomość w Legnicy o przeznaczeniu mieszkalno- usługowym. Budynek mieszkalny o powierzchni całkowitej około 500 mkw z czego mieszkalnej około 358 mkw. Budynek usługowy,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł146 m² 4 719,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Dom w centrum Twardogóry- 146 m , 6 pokoi, garaż z kanałem, zadbana działka 563 m . Szukasz wygodnego, solidnego domu w Twardogórze, gotowego do wprowadzenia? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł135 m² 5 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z potencjałem na dużej działce- idealny dla rodziny jak również pod inwestycję! Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 135m2,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł97 m² 7 731,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 900 m²

Czy marzysz o poranku, w którym jedynym dźwiękiem jest szum drzew i śpiew ptaków, a sąsiadem ściana lasu? W Wymoju, zaledwie kilkanaście kilometrów od Olsztyna, czeka.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł318,80 m² 6 116,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 416 m²

Biuro Rakowska Nieruchomości Prezentuje Państwu dom wolnostojący o funkcji mieszkalno-usługowej, położony na dużej działce o powierzchni 1416 m2, w wyjątkowo spokojnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł209,07 m² 7 031,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom klasy premium | 209 m2 | 21 ar | W pełni umeblowany | lipnica dolna Jeśli szukasz domu, do którego wprowadzisz się z walizką - bez remontów i dodatkowych nakładów - właśnie go.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł81 m² 8 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

- miejscowość: klimkówka (gmina Chełmiec) - Powierzchnia domu: 81 mkw - Powierzchnia działki: 3 ar - 4 pokoje - Zadaszony taras z widokiem na Tatry - Media: woda miejska, prąd, gaz, szambo -.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł117 m² 9 820,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:784 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze - do końca maja! wiosenna promocja! Cena 1 149 000 zł! - Marzysz o przestronnym, komfortowym i starannie wykończonym domu, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 280 000 zł214,06 m² 5 979,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:772 m²

Radwanowice, ul. Szkolna Oferta dostępna bez prowizji oraz 2% pcc Projekt domu Archon - dom w malinówkach 9(g) Do sprzedania komfortowy 6 pokojowy dom o powierzchni użytkowej 143m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł188,20 m² 15 409 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 188,1 m, położony w kameralnej, zielonej okolicy. Budynek został zrealizowany według indywidualnego projektu, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

748 999 zł65 m² 11 523,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Domek letniskowy nad Jeziorem Gowidlińskim - Widna Góra Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego, dwupoziomowego domku letniskowego położonego w malowniczej okolicy Widnej Góry nad Jeziorem Gowidlińskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł195 m² 6 564,10 zł/m²