dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 481 ogłoszeń

1 300 000 zł129 m² 10 077,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Dom z dużą działką budowlano-usługową 1090 m Włochy, warszawa Idealny pod inwestycję lub dla rodziny! Na sprzedaż nieruchomość położona w zielonej, spokojnej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł125 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 125.00 m2, z 4 pokojami. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł298,10 m² 5 669,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 833 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca inwestycja nad morzem nowy dom wczasowy Z 8 apartamentami | gąski | 1833 m działki | możliwość rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

939 360 zł339,10 m² 2 770,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż duży dom z częścią podpiwniczoną oraz piętrem i poddaszem nieużytkowym w Dobroniu w powiecie pabianickim, w województwie łódzkim. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 960 000 zł180,20 m² 10 876,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:357 m²

Atuty: - funkcjonalny, przemyślany układ pomieszczeń - spokojne osiedle domów jednorodzinnych - bliskość terenów rekreacyjnych - gotowy dom po odbiorach Parametry domu: - powierzchnia użytkowa: 160.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł238,09 m² 5 665,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 602 m²

!oferta dostępna tylko U nas! 0% - Wyjątkowy, pięknie wykończony dom jednorodzinny wprowadź się od razu, bez żadnych dodatkowych kosztów! Szukasz miejsca, które łączy komfort, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł120 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa cena Do sprzedania wolno stojący dom o powierzchni ok. 120 m2. Dom budowany w roku 1975, murowany, parterowy z użytkowym poddaszem, strop lany, dach dwuspadowy kryty blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

993 000 zł78 m² 12 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

*** 0% prowizji, bez podatku pcc! *** *** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! *** Na sprzedaż nowy, komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 78 m2 (pow. użytkowa 69 m2).

Szczegóły ogłoszenia

558 000 zł220 m² 2 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:518 m²

Atuty: * media na działce: studnia, gaz, prąd - skrzynka elektryczna na działce. * media w granicy działki: woda, kanalizacja sanitarna * bardzo dobra lokalizacja * działka płaska, *.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł390 m² 5 128,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 977 m²

| nieruchomość w Dąbrowie Leśnej z budynkiem jednorodzinnym wolnostojącym do remontu. Bardzo ładna, częściowo zadrzewiona (starodrzew) działka o powierzchni około 1980m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł360 m² 7 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na Bielawach w Bydgoszczy. Na sprzedaż prezentujemy dom położony w prestiżowej części osiedla Bielawy w Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł120,50 m² 12 439,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:728 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w standardzie premium, położony w miejscowości Prażmowo, pomiędzy Giżyckiem a Mikołajkami w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł139 m² 4 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:440 m²

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom położony w Żabnie. Funkcjonalny dom budowany w latach 80-tych, o powierzchni użytkowej ok 93 m2 położony na działce o powierzchni 0,0440 ha.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł213 m² 4 131,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 497 m²

Niezwykła Nieruchomość na Sprzedaż Mamy przyjemność zaoferować wyjątkową nieruchomość położoną zaledwie 50 metrów od jeziora Mielno. Lokalizacja ta gwarantuje ciszę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:450 m²

Biuro Nieruchomości Mały Domek oferuje do sprzedaży uroczy dom wolnostojący na zadbanej, niewielkiej działce w spokojnej okolicy Jeżowa Sudeckiego. Ten komfortowy i zadbany dom posiada wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł82 m² 10 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Wyjątkowe domy 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł89 m² 8 539,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:174 m²

Przedstawiam na sprzedaż, segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni 89m2 Nieruchomość posadowiona jest na działce 174m2 Rozkład domu: parter: - salon z jadalnią 26,90m2 - wc.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł217 m² 3 589,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:743 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaż domu jednorodzinnego w Bielsku-Białej w dzielnicy Lipnik na granicy ze Straconką. Dom znajduje się w cichej i zielonej okolicy u podnóża masywu.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Dom wolnostojący w samym centrum Szubina przy ul.Młyńskiej. Spokojna okolica , Blisko do całej infrastruktury handlowej, szkoły i przedszkola oraz terenów zielonych. Budynek podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł78 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 439 m²

Wyjątkowa okazja - dom Z ogromną działką W dąbrowie tarnowskiej! Marzysz o spokojnym miejscu do życia lub chcesz zainwestować w nieruchomość z potencjałem? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Na sprzedaż jednorodzinny dom o powierzchni użytkowej 146m2 znajdujący się w dzielnicy Szeroka w Jastrzębiu-Zdroju na działce o pow. 561m2. Nieruchomość składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł70 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:350 m²

Marzysz o własnym miejscu w sercu natury, blisko jeziora i lasu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż oferujemy całoroczny domek letniskowy położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Dom w Chodzieży - wysoki standard wykonania i potencjał biznesowy! Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok.180 m2. Jest on usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł318 m² 4 402,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w Mirkowie. Oferujemy niepowtarzalną nieruchomość w stylu pałacowym, wyróżniającą się ręcznie wykonaną sztukaterią autorstwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł203,42 m² 6 877,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Nowoczesny dom w Kętach z płaskim dachem w stanie deweloperskim! Mamy przyjemność zaprezentować nowy budynek mieszkalny jednorodzinny z 2023 roku - idealna propozycja dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł448 m² 5 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:831 m²

Polecamy do sprzedaży komfortowy piętrowy dom ,który jest w całości podpiwniczony i wykończony w najwyższej jakości materiałami, takimi jak marmur i drewno naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł140 m² 4 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni 140 m w gminie Drużbice , położony na zadbanej, 900-metrowej działce. Nieruchomość w stanie deweloperskim , idealna do wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł350 m² 13 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:214 m²

Międzywodzie! Prosperująca od lat, znana i lubiana kawiarnia, jedno - i dwupoziomowe pokoje, dwa duże mieszkania, a wszystko to wykończone ze smakiem - piękna mahoniowa stolarka,.

Szczegóły ogłoszenia

11 950 000 zł860 m² 13 895,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Rezydencja W radości Piękny reprezentacyjny dom zlokalizowany w jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy. Lokalizacja to cisza, spokój, zieleń. Duża działka daje komfort przebywania.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł225,12 m² 5 947,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Dąbrówka-Ług. To propozycja dla osób, które szukają solidnie wybudowanej nieruchomości z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł150 m² 14 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:638 m²

Nowa cena! dom wolnostojacy jednorodzinny na bliskiej woli Na sprzedaż dom o powierzchni 150 m z możliwością rozbudowy o kolejne 67 mkw. w stosunku do obecnej powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł140 m² 9 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 424 m²

Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 140 m , wybudowany w 2010 roku, położony w Zgierzu przy ul. Pułaskiego. Nieruchomość łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł98 m² 6 582 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 98 m, usytuowany na działce 1000 m w spokojnej i zielonej okolicy miejscowości Nuna gmina Nasielsk.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł150 m² 12 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży nieruchomości położonej przy ul. Kasztanowej na warszawskiej Białołęce. Na dużej, zagospodarowanej działce o powierzchni 1017 m2 (ok.30 m2/30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł90 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:677 m²

Marzysz o swoim domu! To właściwy adres. Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego.