dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 466 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 466 ogłoszeń

748 999 zł65 m² 11 523,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Domek letniskowy nad Jeziorem Gowidlińskim - Widna Góra Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego, dwupoziomowego domku letniskowego położonego w malowniczej okolicy Widnej Góry nad Jeziorem Gowidlińskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł195 m² 6 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

[English description below] Na sprzedaż dom nad Narwią będący idealnym miejscem odpoczynku i przystanią do pracy zdalnej. W domu najmocniejszy internet do pracy zdalnej Piękny wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł226 m² 2 433,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Żabno - miasto w powiecie tarnowskim, przy prawym brzegu Dunajca - do sprzedania dwa budynki! ; dom wielorodzinny 230 m2 oraz budnek murowany o pow. 90 m2 - do Tarnowa 20 minut samochodem, do.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł167 m² 5 928,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:207 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wałbrzycha - Piaskowa Góra. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

755 000 zł220 m² 3 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Marzeń w Charłupi Małej - Blisko Sieradza! Odkryj wyjątkowy dom, który łączy nowoczesność z funkcjonalnością! Położony zaledwie 4 km od Sieradza, do którego dojazd zajmuje tylko 7.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł186 m² 10 162,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Tylko u nas - dom z basenem, bardzo blisko centrum, 800 metrów do stacji pkp. Działka 800 m2, pięknie zagospodarowana w drzewa, krzewy, trawnik. Ogrzewanie gazowe + pompa ciepła, założona.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł160 m² 5 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny - gotowy do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny i zadbany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 119 m (powierzchnia netto ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:278 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną inwestycję składającą się z 12 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, stanowiących część większego kompleksu położonych w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł245,85 m² 20 134,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 691 m²

Wyjątkowa posiadłość położona wśród pól północnej Wielkopolski. Wioska Coch znajduje się tuż obok Skrzatusza w gminie Szydłowo zwanej zielonymi wrotami północnej Wielkopolski. Działka na.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł325 m² 9 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 116 m²

Stojowice: rezeydencja Z panoramą na jezioro I góry Z dumą prezentuję Państwu wyjątkową posiadłość z 2020 roku, położoną w Stojowicach (gm. Dobczyce). Ta luksusowa.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł85,29 m² 11 666,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w czwartek 14/05/2026 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie - ul. Piknikowa 155 / Białołęka - 4 pokoje oraz 20-metrowy ogródek - 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł100 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż dom, zlokalizowany na wsi, 5 kilometrów od Strzegomia, na trasie Strzegom - Świdnica, wybudowany w roku 2012. Dom wykonany z gotowych elementów, konstrukcja drewniana, docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Suchowola w gminie Chmielnik, idealna dla osób szukających dużej działki z zabudowaniami gospodarczymi oraz potencjałem do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym | Szczukowskie Górki | 130 m + 47 m Biuro Nieruchomości ckdom prezentuje na sprzedaż dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Szczukowskie Górki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł203,80 m² 5 839,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękny, nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 193,8 m2, zlokalizowany w malowniczej okolicy na działce o powierzchni: 1055 m2, zaledwie 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł190 m² 9 421,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy dom , wykończony ze smakiem i dbałością o detale. Powierzchnia domu 190m2 ,posiada salon z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, 2 łazienki, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł88 m² 7 715,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:206 m²

Zapraszam do zakupu jednorodzinnego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej ok. 88.00 m2, posadowionego na 2 arowej działce zlokalizowanego w Namysłowie. Nieruchomość budynkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

348 000 zł102 m² 3 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Nowa inwestycja osiedle jaworowe Oferta na wyłączność tylko w biurze Nieruchomości Bragson - Bez prowizji dla Kupującego. - parterowy dom z działką w cenie mieszkania! - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł270 m² 5 555,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom w miejscowości Reguły pod Warszawą. Powierzchnia całkowita domu: ok 270m2 Powierzchnia użytkowa domu: ok 180m2 Powierzchnia działki: 502m2 (kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł286 m² 4 367,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą solidnego domu piętrowego, podpiwniczonego, położonego w miejscowości Murowaniec. Informacje O działce: działka w kształcie trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł450 m² 3 997,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Przestawiam Państwu ofertę sprzedaży klimatycznego Hoteliku Pod Dębem położonego w Karkonoszach. Jest to dwukondygnacyjny budynek, stary poniemiecki, ma swoją historię hotelarską z tego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł88 m² 7 841 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Oferujemy na sprzedaż przytulny, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w bliskich okolicach Krosna. Dom położony jest w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł132,10 m² 7 191,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak 132 m | działka 500 m | Budy Grzybek (gm. Jaktorów) Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł127 m² 7 078,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Piec gazowy, podjazdy z kostki, ocieplenie dachu w cenie!agencjibrak podatku pccmam przyjemność zaprezentować nieruchomość idealną dla rodzin z dziećmi, położoną w Legionowie.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł427 m² 11 007,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Polecamy Państwu dom wolnostojący w Pobierowie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 427,7 m2, użytkowej 302,28 m2 usytuowana jest na działce o powierzchni 1096 m2. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł94 m² 16 968,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Wyjątkowy dom z klimatem i ogromnym potencjałem na dużej, pięknie zagospodarowanej działce z możliwością rozbudowy. Ten dom od pierwszego spojrzenia emanuje solidnością, ciepłem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł267 m² 3 741,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:872 m²

Nowoczesny, przestronny dom w najlepszej lokalizacji w Namysłowie - komfort i elegancja na co dzień. Nowa, niższa cena: z 1 250 000 zł na 999 000 zł. Na sprzedaż atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł108 m² 6 203,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjny dom na pięknej zagospodarowanej działce. Atuty Wykończenie domu oraz jego otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

865 000 zł107,38 m² 7 828,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:474 m²

Nowoczesny dom energooszczędny w Supraślu w jednej z najbardziej klimatycznych miejscowości regionu. Nieruchomość z 2026 r. w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł125,62 m² 7 880,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

To idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę i bliskość zieleni, a jednocześnie chcą pozostać w dogodnym połączeniu z centrum miasta, szkołami, przedszkolami, sklepami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł355,40 m² 1 392,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:887 m²

Dom inwestycyjny z dużym potencjałem w Rawie Mazowieckiej to nieruchomość, która otwiera szerokie możliwości od działalności biurowo-usługowej, przez medyczną, aż po funkcję mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł163 m² 4 104,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 970 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 163 m2, położony w zaciszu miejscowości Babki Oleckie, gmina Olecko. Nieruchomość usytuowana jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 395 000 zł185 m² 12 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedaży dom z ogromnym potencjałem w Józefowie, o powierzchni 185 m2, usytuowany w doskonałej lokalizacji z możliwością rozbudowy na 2 lokalowy na pięknej działce (1600.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł208 m² 1 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 217 m²

Wyjątkowa nieruchomość blisko jeziora! okazja! promocja! teraz tylko 299.000 ZŁ ZA CAŁOŚĆ! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa, która składa się z dwóch działek (pow. 3217m2, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 730 000 zł273 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Energooszczędny, nowoczesny dom na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Skotnikach english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł470 m² 2 978,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:769 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Marzysz o spokojnym miejscu nad morzem ? Koniecznie zobacz ten dom! Na sprzedaż wolnostojący dom nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł128 m² 8 984,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:69 m²

Nowoczesna kamienica z 2013 r. - serce Nowej Soli, dochód pasywny. Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową architekturę z nowoczesnym standardem wykonania? Na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł86,20 m² 13 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Wolnostojący, przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni ok. 80 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1000 m2. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł122,50 m² 5 020,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy na sprzedaż połówkę bliźniaka o powierzchni 122.5m2 na działce 432 m ! Projekt bardzo przemyślany i funkcjonalny. Właściciele dołożyli wszelkich starań, aby zadowolić.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

943 000 zł147,97 m² 6 372,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, z garażem, balkonami oraz tarasami w atrakcyjnej cenie! Budynek B parter Wiatrołap- 5,11 m Łazienka- 2,85 m Komunikacja- 11,25 m Kuchnia-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł227,87 m² 5 266,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej lokalizacja: nieruchomość położona w gminie Międzychód, powiat międzychodzki, województwo wielkopolskie. Specyfikacja: numer ewidencyjny.