dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 468 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 468 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 199 000 zł164,58 m² 7 285,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:144 m²

Skowronkowa 23 to osiedle składające się z 18 bezczynszowych segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy segment posiada własny ogródek oraz garaż w bryle i miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł122,50 m² 10 195,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedsprzedaż 1/2 bliźniaka o powierzchni 122m2 na działce o powierzchni ok. 530m2 W cenie w pełni zagospodarowany i wykończony ogród. Nasadzenia różnych gatunków drzew.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 100 m , położony na działce 3200 m w miejscowości Józefinka, gmina Barcin, woj. kujawsko-pomorskie. Nieruchomość stanowi bazę do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł117 m² 8 529,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom murowany całoroczny parterowy z lat dziewięćdziesiątych o powierzchni użytkowej 117 m2 na działce 2,5 tys m2 w centralnej części Osiedla Wilgi przy ul. Leśnych Ludzi. Dom składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł276,64 m² 6 109,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 021 m²

= kontakt magdalena cecotka   = dom wolnostojący, 4 pokojow Y W tym 3 niezależne sypialnie , łazienka, wc , garaż W bryle dwustanowiskowy, ogród, 2 tarasy , jedno piętr owy, idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł153 m² 2 477,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:521 m²

Opis Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym, ale za to z fantastycznym potencjałem solidnie postawiony, w świetnej lokalizacji i w otoczeniu zieleni. To nie kolejny gotowiec tylko.

Szczegóły ogłoszenia

278 500 zł116 m² 2 400,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 758 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży domu mieszkalnego jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Pokrzywnica, gmina Wodzisław, powiat jędrzejowski, województwo świętokrzyskie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł195 m² 2 558,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Biuro nieruchomości mko oferuje na sprzedaż: na sprzedaż dom z miejscami noclegowymi położony w malowniczej miejscowości Wieniec, w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł210 m² 7 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

Przestronny dom z dodatkowym budynkiem usługowym Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 210 m , usytuowany na działce 810 m w prestiżowej dzielnicy Brynów. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł63,06 m² 3 790,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 936 m²

Przedmiotem oferty jest połowa wolnostojącego budynku mieszkalnego położona na dużej działce w spokojnej miejscowości tylko kilka minut jazdy od Wolina. Nieruchomość idealna dla ludzi, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł127,15 m² 12 976,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:237 m²

Dom bliźniaczy W stanie deweloperskim na ogrodach tesoro | pogórze | ogród | pompa ciepła 122,65 m powierzchni | Ogród 236,85 m | Ekspozycja południowo-wschodnia | 2 miejsca postojowe |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł104,57 m² 6 503 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Bez prowizji! bez pcc! domy W stanie deweloperskim czekaja na ciebie! Oferujemy wyjątkową inwestycję składającą się z 4 domów w zabudowie szeregowej, położoną w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 999 989 zł150,38 m² 13 299,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

100 000 rabatu na majówkę! Wcześniejsza cena 2 100 000. Nie przegap tej okazji! Na sprzedaż ostatni bliźniak z dużym ogrodem w stanie deweloperskim! Osiedle na którym czeka segment składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 400 000 zł188,24 m² 23 374,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:531 m²

We speak eng, pol, ua, rus | Oferta bez pcc Szukasz dom najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalna, elegancka rezydencja w luksusowym osiedlu położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł486 m² 3 641,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 227 m²

Budynek mieszkalno-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 486m2 posadowiony na działce o powierzchni 2227 m2. W budynku usytuowano dwa niezależne mieszkania. Pierwsze mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł200 m² 2 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 395 m²

Teraz nowa niższa cena - aż 60.000 zl TANIEJ OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - TYLKO U NAS! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność zaprezentować ofertę piętrowego domu w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 999 zł220 m² 8 913,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 342 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 221 m2, położony w spokojnej i zielonej części Szczecin - w dzielnicy Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł166,28 m² 5 111,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Dom W zabudowie szeregowej (stan deweloperski) - gotowy do użytkowania! Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony w nadmorskiej miejscowości Ustronie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 360 zł243,66 m² 6 563,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:511 m²

Uwaga! Tylko do końca roku! promocyjna cena z 1 799 000 na 1 599 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna rezydencja o powierzchni użytkowej 243,66 m , usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł171,75 m² 8 733,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:463 m²

Oferta tylko u Nas! Na sprzedaż dom inwestycyjny w Górnym Karpaczu - ul. Karkonoska Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Karpaczu, idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł390 m² 8 717,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:836 m²

Strzeszyn * Willa modern 390 m2 * Działka 836 m2. * dom dla dużej rodziny. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana na Strzeszynie Literackim przy spokojnej, willowej ulicy - w ok. ul. Czesława.

Szczegóły ogłoszenia

2 289 000 zł403 m² 5 679,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:897 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący w Piastowie, usytuowany na działce o powierzchni 897 m . Nieruchomość o całkowitej powierzchni 403 m (275,9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 496 000 zł252,25 m² 9 894,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w podkrakowskim Zelkowie. Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim. Jednopiętrowy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 030 m²

Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta? A może masz pomysł na własny biznes? Ta nieruchomość to strzał w dziesiątkę zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów!.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł207 m² 4 783 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 914 m²

Klimatyczny dom w spokojnej okolicy na sprzedaż! Przedstawiamy duży dom położony na działce o powierzchni 29,14 ara zlokalizowany w Leńczach, gm. Kalwaria Zebrzydowska. Budynek pochodzi.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł220 m² 6 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Przestronny segment środkowy w Wesołej - Starej Miłosnej, z 2010 roku, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Powierzchnia 220 m , działka 169 m , z zadbanym ogródkiem ok.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł360 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: urokliwy dom wolnostojący w Libertowie - 360 m , 6 pokoi, garaż dwustanowiskowy, sauna Biuro Prime Property prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł180 m² 1 772 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 741 m²

Dom z duszą w Bielicach - harmonia spokoju, natury i historia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł98 m² 7 949 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowoczesna przestrzeń do życia przy zachodniej granicy Poznania z szybkim dojazdem do centrum i bezpośrednim dostępem do terenów leśnych. . *** Oferta bezpośrednia bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł210 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 315 m²

Nieruchomość znajduje się w Przechlewie gmina Człuchów. Działka z funkcją przemysłową o powierzchni 6300 m2. Położona w pięknej, gminnej miejscowości. Na działce znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł280,31 m² 4 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z garażem w Białej Podlaskiej przy ul. Sosnowej o powierzchni całkowitej 280,31 m z pełnym podpiwniczeniem o charakterze użytkowym. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł401,92 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 763 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Bartkach, gmina Kozłowo, woj. warmińsko-mazurskie. Działka o powierzchni 1,5763 ha zabudowana domem mieszkalnym z przybudowaną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł227,20 m² 3 956,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 120 m²

Dom wśród zieleni i ciszy - idealny dla rodziny szukającej spokoju i przestrzeni To dom dla ceniących sobie poranki z kawą na tarasie, wśród śpiewu ptaków, z widokiem na dziki.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł134,99 m² 14 445,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Kupujesz bez prowizji - oficjalne biuro sprzedaży dewelopera. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 134,99 m położony jest w zielonej, kameralnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:605 m²

Jeżeli szukasz domu z potencjałem w bardzo dobrej lokalizacji to czytaj dalej. Na Sprzedaż Dom o powierzchni użytkowej około 140 m2, położony przy ul. Strzeleckiej, z działką.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:80 m²

Poszukujesz siedliska w zacisznym miejscu blisko lasów? To jest właśnie taka nieruchomość znajduję się ona na uroczym terenie dla miłośników przyrody dookoła lasy w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł100 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 529 m²

Działka na sprzedaż Karolinka Lokalizacja Na sprzedaż działka zabudowana budynkiem mieszkalnym przeznaczonym do kapitalnego remontu lub rozbiórki o powierzchni około 100 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w budowie - 179,21 m2 | działka 450 m2 | 2 garaże | okolice Szczecina- szczecin Dąbie Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie (stan surowy otwarty), położony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 098 000 zł150 m² 7 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Parterowy dom wolnostojący na 10,5 arowej działce! Zespół Annderson przedstawia parterowy dom wolnostojący na sprzedaż w malowniczej miejscowości Krzywaczka (ok. 20 min. samochodem do Krakowa).

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł341,94 m² 9 621,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 742 m²

Sitno to malownicza wieś położona w samym środku lasu, pomiędzy jeziorami Sitno, karlikowskim oraz Głębokim, na terenie Kartuskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Dzięki położeniu z dala.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł200 m² 3 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:681 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150m2 znajdujący się w Kamienicy Polskiej. Usytuowany na działce o powierzchni 681 m2. Idealny dla 2 rodzin.