dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

249 000 zł110 m² 2 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 989 m²

Do sprzedaży: dom wolnostojący w miejscowości Skarżyn, gm. Wierzbno , powiat Węgrowski. Dom o powierzchni 110 m2, kryty blachą, składający się z : trzech pokoi, łazienki, kuchni, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Na sprzedaż nowoczesny bliźniak o powierzchni 125 m , położony w spokojnej, zielonej części Białołęki - na osiedlu Choszczówka. Do centrum Warszawy 30 min autem, 5 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

777 000 zł132 m² 5 886,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej i spokojnej części Luzina przy ul. Rumiankowej. Ta nowoczesna nieruchomość oferuje świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Łuczyce, oddalonej zaledwie 20 km od centrum Krakowa. Działka o powierzchni 7 arów zabudowana jest starym domem do.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł200 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Nowa niższa cena! zapraszamy! tylko U nas! budynek mieszkalno - usługowy! pow. Całkowita 251 M2! 5 pok., TARAS, OGRÓDEK! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż budynek mieszkalno -.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 923 m²

Dom Z dużą działką | czernica | potencjał inwestycyjny I rodzinny Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Czernica przy ul. Wrocławskiej 15, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 730 m²

Szukasz nieruchomości, która nie generuje kosztów prądu, a dodatkowo pozwala na prowadzenie biznesu tuż obok domu? Na sprzedaż mamy wyjątkową posiadłość o powierzchni działki 1732.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł446 m² 6 726,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:215 m²

Doskonała lokalizacja w samym centrum Katowic. II piętrowa kamienica w oficynie. Kilkanaście lokali (z łazienkami) idealnych pod względem najmu krótkoterminowego. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł206,50 m² 4 116,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Uwaga! dom sprzedawany W stanie deweloperskim. Odbiór W lipcu 2026. Załączone zdjęcie obrazują: - wizualizację - obecny stan budowy (kwiecień 2026), - stan deweloperski, który będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł141,88 m² 7 041,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:97 m²

Dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy o powierzchni użytkowej 141,88 m na działce o pow. 97,46m2, duży, przestronny dom dla całej rodziny! parter domu - to typowa strefa.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł283 m² 5 971,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż 283 m Rzeszów, ul. Olbrachta Na sprzedaż budynek o powierzchni 283 m (po podłodze), położony we wschodniej części Rzeszowa przy ul. Olbrachta. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł65 m² 12 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży kilkuletni dom wolnostojący, parterowy, posadowiony na ładnej i płaskiej działce w Ścięgnach k. Karpacza. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł83,37 m² 8 396,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej stan deweloperski położona w zachodniej części miasta Rzeszów ul. Dębicka. Bardzo funkcjonalne układy pomieszczeń, przemyślana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł134,30 m² 11 161,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok. 134 m, usytuowany na dużej działce o powierzchni ok. 1200 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł170 m² 8 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny i przestronny dom w zabudowie szeregowej Opole, bierkowice Komfortowy dom na prestiżowym, zamkniętym Osiedlu Sady II Bez czynszu | Garaż | Taras i ogródek Na sprzedaż poleca się.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł87 m² 10 908 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 87 m , położony w miejscowości Grzędzice (powiat Stargardzki), zaledwie kilka minut od Stargardu i około 25 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

812 000 zł137 m² 5 927,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Tylko 8 km od centrum Białegostoku! Na sprzedaż oferujemy przestronny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 137 m , którego elewacja wzbogacona została.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł179 m² 24 581,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:294 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wykończony dom o powierzchni 179 m , położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy Ażurowych Okiennicach. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł113 m² 6 106,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Zapraszamy do odkrycia uroku wolnostojącego domu w sercu Bobrowic o powierzchni 113 m . Ten klimatyczny, jednopiętrowy, częściowo podpiwniczony budynek, posadowiony na dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż Kamienice znajdującą się w centrum miasta Częstochowy przy Al. N.M.P 4. Parametry nieruchomości: powierzchnia działki: ok. 1620 m2 Powierzchnia budynków:.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł186 m² 10 209,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nieruchomość Przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m2, usytuowany na działce o powierzchni 903 m2 Na parterze znajduje się wiatrołap, hol, kotłownia oraz przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł332,53 m² 2 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 830 m²

NA sprzedaż funkcjonalna nieruchomość Z potencjałem inwestycyjnym. Potrzanowo, gmina Skoki, powiat wągrowiecki Oferujemy na sprzedaż budynek wolnostojący położony w Potrzanowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł230 m² 8 691,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Polecam wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej około 270m2 z pięknym ogrodem zimowym, podwójnym garażem i w pełni zagospodarowaną działką. |Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł225 m² 5 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:345 m²

Przestronna szeregówka 225 m | 8 pokoi | ogród od południa | piwnica | Oleśnica Lucień Idealna dla dużej rodziny lub osób pracujących zdalnie lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 700 m² 92,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

CO sprzedajemy? Na sprzedaż nieruchomość grunt rolny zabudowany zlokalizowany w miejscowości Przedmoście. Działka o powierzchni 2700 m , w kształcie trapezu, położona z dala.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł224 m² 4 441,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 562 m²

DO sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 155 m2 położony obrzeża Głogowa. Powierzchnia całkowita wynosi 224 m2, składa się z 5 pokoi, 2 łazienek, salonu z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł80 m² 3 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:13 900 m²

Są miejsca, które dają prawdziwy oddech od codzienności ciszę, przestrzeń i kontakt z naturą. Ta nieruchomość to idealne połączenie spokoju i potencjału. Na sprzedaż oferujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł167,40 m² 4 474,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Na sprzedaż dom w atrakcyjnej części Kóz (okolice kamieniołomu), na wzniesieniu, z pięknymi widokami. Budynek piętrowy, z możliwością rozdzielenia kondygnacji na 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł176 m² 5 676,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 121 m²

Rezerwacja! rezerwacja! Szukasz domu, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz - bez remontów, bez kompromisów w układzie i z przestrzenią dla rodziny? Ten wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł105 m² 6 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:617 m²

Dom z drewna Twoje miejsce pełne harmonii, zdrowia i spokoju! Szukasz domu, w którym codziennie budzisz się otoczony ciszą i zielenią? Domu, który nie tylko zachwyca swoją.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł250 m² 1 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:182 m²

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom kamienicę do remontu o powierzchni użytkowej ok. 250 m2 usytuowaną w centrum Niemczy, ul. Ratuszowa. Możliwość wydzielenia 5 mieszkań. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł134,69 m² 8 872,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 972 m²

Wyłącznie w Central Office! ***nowa niższa cena*** Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość dostępną wyłącznie w biurze Central Office Nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta dotyczy sprzedaży nowego domu o pow. użytkowej 186,7 m , usytuowanego na działce o pow. 2000 m . Budynek oddany do użytku w 2017 roku, składający się 6 pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 294 m²

Szukasz solidnego, ciepłego domu w spokojnym, cichym miejscu, otoczonym przepiękną przyrodą? Zapraszam do Wierzchucina Królewskiego! Działka ze stawem, dom położony pośród pól, na skraju wsi.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł190,09 m² 2 309,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

Sprzedaż lub zamiana Na Sprzedaż lub "zamianę na mieszkanie": połowa Domu w Bartoszowie. Szukasz przestronnej nieruchomości z dużym potencjałem? Ta połowa domu to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł138 m² 12 681,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w jednej z najbardziej pożądanych części Gliwic - przy ul. Śniadeckich. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł88 m² 11 022,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:863 m²

Posiadamy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Elblągu przy ulicy Idzikowskiego o powierzchni 88 m2. Nieruchomość położona na dużej działce o powierzchni 863 m2. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł52 m² 10 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:11 611 m²

Posesja siedliskowa jakiej szukasz. Jeżeli szukasz siedliska z domem, stodołą i dużą działką- przyjedź i zobacz, jeżeli szukasz posesji położonej w pobliżu lasu, rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł117,80 m² 9 329,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:931 m²

Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w zielonej dzielnicy Gliwic - Wilcze Gardło. Szukasz przestronnego domu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł168,19 m² 3 894,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:356 m²

Nowy segment w pułtusku/popławach 152,68 m2 Oferujemy do sprzedania pół bliźniaka z poddaszem użytkowym, położonym w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, które zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł120 m² 3 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:389 m²

Na sprzedaż dom w centrum, przy ul. Lubelskiej, przekształcony w obiekt usługowy. Budynek z lat 70-tych, parterowy z poddaszem użytkowym i w 1/3 podpiwniczony. Ostatnio działała.