dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

1 420 000 zł250 m² 5 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:488 m²

Duży dom w centrum miasta z 7 pokojami Nieruchomość o powierzchni użytkowej (288 m2), blisko centrum miasta na Jakubskim Przedmieściu. Lokalizacja pozwala na bardzo łatwą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł495 m² 2 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:12 668 m²

Wyjątkowa nieruchomość z potencjałem pod dom opieki, ośrodek terapeutyczny lub kameralny pensjonat gotowa do rozpoczęcia działalności. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł439,30 m² 9 788,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:410 m²

Okazja inwestycyjna! 600M-metro zacisze, 18 pokoi! Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny przygotowany w całości do wynajęcia. Dom przeszedł remont generalny z wymianą wszystkich instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł548 m² 1 549,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:917 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość gruntowa zabudowana - dom wymagający odrestaurowania. Bydgoszcz miedzyń, cisza, las,.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł220 m² 3 722,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Mam zaszczyt przedstawić na sprzedaż elegancki i wygodny dom w miejscowości Aleksandrów Kujawski przy ul Zacisze , gmina Aleksandrów Kujawski, powiat aleksandrowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł80 m² 2 113 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Prezentuje Aleja Nieruchomości lokalizacja Dom w cenie kawalerki do własnej aranżacji. Jeżeli chcesz mieć dom blisko Częstochowy z szybkim dojazdem do centrum, a jednocześnie działkę.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 765 m²

Sprzedam dom jednorodzinny o pow. około 150 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 5765 m2 w okolicach Ślesina. Nieruchomość zabudowana wolnostojącym, piętrowym domem jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 900 zł118,20 m² 7 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedsprzedaż! Nowoczesne Segment Środkowy do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 118 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

759 000 zł126,05 m² 6 021,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

***nie pobieramy prowizji od kupującego I gwarantujemy ceny deweloperskie*** dom 126 m Z garażem W inwestycji nova osada - przyłęki Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł139 m² 1 798,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 957 m²

Dom z zabudowaniami gospodarczymi | Głębowice | działka 1957 m Na sprzedaż dom wolnostojący położony w miejscowości Głębowice , usytuowany na lekko nachylonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł75,11 m² 10 637,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Masz dość ciasnych bloków i braku zieleni? Marzysz o własnym domu z ogrodem, ale odstraszają Cię kosmiczne ceny? Mamy Idealne Rozwiązanie! Prezentujemy wyjątkową alternatywę dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł96 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Witam serdecznie, na sprzedaż oferuję Państwu przytulny dom w zabudowie bliźniaczej w dzielnicy Gdańsk Lipce, z niesamowitym dojazdem - zaledwie 12 minut samochodem do Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł270 m² 2 574,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 573 m²

Sprzedam dom na Bielawkach w Gminie Kutno. Powierzchnia całkowita 270 mkw., powierzchnia użytkowa 198 mkw. Powierzchnia działki 1573 mkw. Budynek murowany z pustaka max. Stropy betonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł130 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ekskluzywną ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej , usytuowanych w prestiżowej lokalizacji, na terenie Przytok Golf Resort. Planowana realizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł385,64 m² 7 649,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Dom na Sosnowym Wzgórzu - Łódź Nowosolna Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy dom wolnostojący w prestiżowej lokalizacji. Informacje podstawowe Nieruchomość wybudowana w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 900 zł105,40 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł130,52 m² 6 121,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:309 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w stanie deweloperskim z garażem Postoliska k. Tłuszcza. Marzysz o własnym, nowym domu pod Warszawą, w którym sam/a zdecydujesz o finalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł210 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 210 m , położony w spokojnej i zielonej miejscowości Motycz (gmina Konopnica), zaledwie kilkanaście minut od Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł150 m² 2 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Na sprzedaż 1/2 domu w budynku bliźniaczym, 10 kilometrów od Węgorzyna. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł444 m² 9 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z dwiema niezależnymi strefami mieszkalnymi, idealny dla dwóch rodzin lub dla osób, które chcą połączyć komfortowe życie z prowadzeniem działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł246 m² 4 674,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:181 m²

Północ Nieruchomości Oddział w Zgorzelcu ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej, łączącego komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł409 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 989 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego dworku o powierzchni ponad 400 m , położonego w malowniczym Hornówku, w gminie Izabelin. Ta prestiżowa nieruchomość stanowi idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł115 m² 11 295,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny, zlokalizowany w spokojnej i zielonej części w miejscowości Wojcieszyce. Dom oddany do użytku w 2014r., wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 000 zł84,78 m² 6 298 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł314,14 m² 6 207,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowy kompleks stylowych domów góralskich z apartamentami Lubomierz Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje unikatową nieruchomość inwestycyjną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł272,76 m² 14 664,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący, parter + poddasze jest zlokalizowany w Krakowie przy ul. Chełmońskiego w bardzo atrakcyjnej okolicy. Ulica Chełmońskiego to miejsce położone w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł301 m² 3 621,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Tylko U nas! komfortowy dom W pieńsku! powierzchnia całkowita 301 M2, duży ogród, tarasy, balkony, w całości podpiwniczony, garaż jednostanowiskowy! ten dom posiada wszystko co może.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł146,55 m² 6 482,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom / bliźniak w zabudowie szeregowej położony blisko Lublina / 4000 metrów od ikei. Zakup bez podatku pcc. Doskonały do zamieszkania dla większej rodziny poszukującej domu blisko miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł176,90 m² 12 153,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wyjątkowego domu z basenem znajdującego się w sercu Borów Tucholskich, wakacyjno-turystycznej miejscowości Charzykowy. *** atuty.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł173 m² 5 028,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:658 m²

Przemyśl /ul. Zielińskiego Do sprzedaży dom wolnostojący składający się z dwóch oddzielnych mieszkań posadowiony na działce o powierzchni 6.58 ara. Dom zadbany, kameralny, parterowy nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł215 m² 9 762,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

0% Prowizji od Kupującego. Oferta tylko w naszym biurze. Dom sprzedawany z pełnym wyposażeniem! Nowoczesny, środkowy segment o powierzchni całkowitej około 210 mkw (145 mkw + poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł118,79 m² 4 630,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Marianki: nowe Domy Energooszczędne na Działce 1000m2 lub 1500 m - Szybka Realizacja! Marzysz o domu z dużym ogrodem, z dala od zgiełku, ale z szybkim dojazdem do miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł197 m² 5 837,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 472 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w Regulicach o powierzchni całkowitej 197 m2. Nowo wybudowany budynek postawiony na imponującej 25 arowej działce z ładnym widokiem. Dodatkowo garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł171,34 m² 8 696,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom wolnostojący położony we wsi Gilów woj. dolnośląskie, oddalonej 8km od Dzierżoniowa, 52km od Wrocławia i 5km od drogi krajowej nr 8. Oferta na wyłączność Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł163 m² 5 822,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w kameralnym, zamkniętym osiedlu w miejscowości Skrzeszew, gmina Wieliszew, w otoczeniu lasów i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

1 629 000 zł170 m² 9 582,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:369 m²

Na sprzedaż kameralny, sześciopokojowy dom wśród zieleni w zabudowie bliźniaczej (pow. cał 170 m, pow. użytkowa 154 m) z działką 3,69 ara. os. Srebrne Uroczysko/ ul. Tyniecka, dąbrowa/.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł85,22 m² 8 202,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:159 m²

Bez pcc, bez prowizji Na sprzedaż 3 z 5 domów w zabudowie szeregowej z ogródkami (zakup możliwy również przez obcokrajowców), zlokalizowane w Oławie, nowy Otok. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł160 m² 5 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3