dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

Rynek pierwotny

819 000 zł99,09 m² 8 265,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie dwulokalowej o powierzchni 99,09m2 w miejscowości Laszczki, gmina Raszyn. Realizowany projekt domu - Dom w tunbergiach 2 (r2a). Powierzchnia działki do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,30 m² 9 069,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:805 m²

Bardzo Ładny Rejon Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 132 m2, usytuowany na dużej, b.ładnej działce o powierzchni ok.800 m2, w cichej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 000 zł151 m² 4 424 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatni dom w stanie deweloperskim w Koszycach Małych. 151m2 to inwestycja dwukondygnacyjna z wydzielonymi strefami nocną na poddaszu i dzienną na parterze. Atutem budynku są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 200 000 zł257,27 m² 12 438,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Syta Residence Nowoczesny bliźniak na Zawadach - ekskluzywne i kameralne osiedle. Szukasz kompromisu między spokojem terenów zielonych, a wygodnym dostępem do miasta? To kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł118 m² 8 389,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowa oferta promocyjna dom w zabudowie bliźniaczej w Marysinie, 20 minut od Warszawy. Dom o powierzchni 118,25 m z ogródkiem ok. 400 m . Salon z kuchnią 35 m , 3.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł115 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na Sprzedaż Siedlisko położone 300 metrów od Bugu w miejscowości Turna Mała, gmina Siemiatycze. Działka o powierzchni 2200 m2 o wymiarach 12 m szerokości na 100 m długości.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł190,50 m² 2 099,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 544 m²

Obrowo - segment bliźniaka 190 m2 na działce o powierzchni 2544 m2 Oferta tylko w biurze "rodzinne Nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł116,83 m² 5 221,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:654 m²

Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka o powierzchni 116,83 m , położona na dużej działce o powierzchni 0,0654 ha, w spokojnej i kameralnej części Lubina. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł133 m² 5 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Marzysz o nowoczesnym domu w prestiżowej lokalizacji, gdzie po pracy możesz w 5 minut dojść spacerem nad jezioro? Zapraszamy do Zieleniewa! Prezentujemy II etap budowy funkcjonalnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł190 m² 4 994,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowa oferta - komfortowy dom z potencjałem w Luzinie | 30 min do Trójmiasta | 12 km do Wejherowa Jeśli marzysz o przestronnym, funkcjonalnym domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł300 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy konstrukcji tradycyjnej murowanej o powierzchni użytkowej: 320m2 usytuowany na działce o pow: 3400m2. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136,20 m² 7 334,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy! Oferujemy segment zewnętrzny o powierzchni 135 m z garażem, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł309 m² 5 145,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Atrakcyjna, miejska działka o pow. 516 m2 zlokalizowana jest w ścisłym centrum Górnego Wrzeszcza w kwartale pomiędzy ulicami: bolesława Chrobrego, Lilli Wenedy, stanisława Dubois.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł156 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

Stylowy, nowoczesny dom z pełnym umeblowaniem na przedmieściach Biłgoraja! Korczów 15d, gm. Biłgoraj Położenie i okolica: spokojna, malownicza okolica - idealna dla rodzin z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł39 m² 7 179,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:402 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona przy ulicy Wojska Polskiego w Ciechocinku, powiat aleksandrowski, województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł240 m² 6 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Pragniesz zamieszkać w wyjątkowym domu z widokiem na jezioro? Chciałbyś mieszkać i pracować u siebie? Nasza oferta spełni Twoje oczekiwania! Prezentujemy na sprzedaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł602,70 m² 6 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:31 239 m²

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży rozbudowanego zespołu dworskiego o wyjątkowej wartości w skali województwa podkarpackiego, złożonego z: dworu przebudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł90 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom z 1914 roku , dawne gospodarstwo z zabudowaniami zamknięte w czworoboku z wewnętrznym dziedzińcem. Front stanowi budynek mieszkalny, jeden bok to mur o wysokości 4 m, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł201,79 m² 5 946,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 184 m²

Prezentujemy urokliwy dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Wincentów, gmina Puszcza Mariańska, powiat Żyrardowski - idealne miejsce dla rodzin ceniących spokój i komfort. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł195 m² 1 994,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 154 m²

Dobra lokalizacja pod kątem zamieszkania lub inwestycji! bardzo duży potencjał zagospodarowania Z uwagi na lokalizację - tylko 100 metrów do drogi krajowej nr 86! istniejący budynek Z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł150 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 784 m²

Gospodarstwo do remontu, zlokalizowane nad rzeką w malowniczej miejscowości, 10 km od morza. Na sprzedaż teren o powierzchni gruntów 1 784 mkw., na którym znajdują się dwa budynki: Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:580 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę inwestycji domu mieszkalno-usługowego. Ciekawa oferta dla inwestora poszukującego nieruchomości w Świeradowie Zdroju. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł99,66 m² 9 983,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przestronny i funkcjonalny dom, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł226 m² 3 761,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Dom z wieloma możliwościami! Zamieszkaj, wynajmij lub połącz pokolenia. Dom z dwoma niezależnymi wejściami i dwiema kuchniami po kapitalnym remoncie, gotowy do zamieszkania Biały Bór Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł144 m² 4 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej premium o powierzchni 144 m2 z działką 5 ar, położony na wschód od Rzeszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł219,70 m² 2 207,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom na sprzedaż w budowie - stan surowy zamknięty, ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Rejtana, cena do negocjacji. Lokalizacja: ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Rejtana opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 649 000 zł161 m² 16 453,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż przestronna nieruchomość położona przy kameralnej, cichej ulicy w otoczeniu zieleni. W ofercie wysokiej jakości, energooszczędny i designerski dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł170 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 170 m , położony na dużej działce 2422 m przy ul. Różańskiej w Ostrowi Mazowieckiej. To nieruchomość z realnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł214 m² 6 537,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 973 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Świerczowie - dom jednorodzinny z rozbudowaną zabudową gospodarczą plus mieszkanie w stanie deweloperskim Kupując tę nieruchomość, zyskują.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł90,86 m² 6 053,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dom w cenie mieszkania, 5 min od jeziora, lokalizacja w sercu Boszkowa to idealna okazja zarówno dla osób szukających wygodnego miejsca do życia, jak i dla inwestorów. Dzięki bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł70 m² 6 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Siedlisko (dom murowany po generalnym remoncie) na działce o pow. 1000 m2 w spokojnej miejscowości z dala od sąsiadów w Zawadzie Starej gm. Policzna, pow. Zwoleń woj. mazowieckie 100.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł120,50 m² 5 394,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni użytkowej 120,5 m , położonego na działce o powierzchni 1000 m2 w spokojnej okolicy, co jest idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł284,20 m² 2 058,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Połoń, w gminie Jednorożec. W skład oferty wchodzi przestronny dom jednorodzinny z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł162 m² 5 802,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Tajęcinie. Inwestycja usytuowana jest w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł279,03 m² 7 131,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Wygodny i ładny dom w Szerominie koło Płońska. Na pięknej działce o powierzchni 3500 m2 znajduje się wygodny dom piętrowy o powierzchni: 279 m2 Na parterze znajdują się: -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł125 m² 7 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowa cena: tylko 999 000 zł! Komfortowy, nowoczesny dom na 14-arowej działce Lisia Góra Szukasz domu, do którego możesz wejść z walizką i od razu zacząć nowy etap życia? Bez remontów,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł130 m² 6 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy z poddaszem o powierzchni 130m2 położony na Ruptawie, blisko centrum miasta. Budynek wybudowany w 2014r, obecnie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł239 m² 6 690,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny realizowany według projektu Dom w maciejkach 2. Nieruchomość idealna dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz estetyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł180 m² 9 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Wyjątkowy Dom na Sprzedaż w Michałowicach Twój Azyl Blisko Krakowa! Michałowice cicha, zielona okolica na północ od Krakowa Ostatnia linia zabudowy z pięknym widokiem na las idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł160 m² 2 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 009 m²

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Wancerzów. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej i cichej lokalizacji. Dom.