dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 440 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaczeńcowa

Gdynia,pomorskie

1 068 000 zł120 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Słoneczny, komfortowy i w pełni zmodernizowany dom typu segment. 120,00 m kw. do natychmiastowego zamieszkania. Lokalizacja: kameralne, ciche i zamknięte osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Częstochowa,śląskie

749 000 zł240 m² 3 120,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Na parterze znajduje się wejście z garderobą, przedpokój, przestronny salon, kuchnia z widokiem na ogród na dachu garażu, łazienka z oknem. Na pietrze znajdują sie cztery oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Bielice

Nowe Bielice,zachodniopomorskie

351 000 zł111 m² 3 172,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Oferujemy do sprzedaży budynki w zabudowie szeregowej, wybudowane według nowoczesnego minimalistycznego projektu, który pozwolił wykluczyć niepraktyczne skosy wewnątrz budynku, a połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szklary Dolne

Szklary Dolne,dolnośląskie

170 000 zł160 m² 1 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 578 m²

Dom poniemiecki W szklarach dolnych działka 25 arów dom składa się z dwóch pokoi na parterze, kuchni, łazienki oraz części budynku niezamieszkałej. Na piętrze zlokalizowano przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka,małopolskie

280 000 zł120 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny, funkcjonalny dom w stanie deweloperskim postawiony w malowniczym miejscu w okolicy Suchej Beskidzkiej. Budynek murowany z cegły i pustaka pianowego, kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wawer

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł70 m² 8 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Oferta sprzedaży domu zlokalizowanego w kompleksie działającym w formule assisted living zaprojektowanym z myślą o seniorach. Ośrodek, zarządzany przez doświadczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Terebela

Terebela,lubelskie

200 000 zł80 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 140 m²

Parterowy dom na wsi 5 km od Białej Podlaskiej. Powierzchnia domu 80 m2.Nieruchomość złożona z: pokój 8,5 m.kw pokój 21 m.kw pokój 18 m.kw kuchnia w przejściu 19 m.kw łazienka 4,5 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mojesz

Mojesz,dolnośląskie

170 000 zł157 m² 1 080,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie zapraszam na prezentację domu o powierzchni całkowitej ok. 160 m2. Nieruchomość usytuowana w urokliwej miejscowości, mającej swój klimat i charakter- mojesz. Powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Gliwice,śląskie

495 000 zł121 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:121 m²

| uwaga nowa inwestycja 2019!domy jednorodzinne W zabudowie szeregowej W gliwicach żernikach biuro developera! domy zewnętrzne 495tys , domy wewnętrzne 475tys Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Oleśnica,dolnośląskie

820 000 zł220 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam luksusowy dom w Oleśnicy usytuowany na całkowicie uzbrojonej działce , umeblowany, kuchnia z markowym sprzętem agd, każdy pokój jest klimatyzowany, kominek z marmuru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Gliwice,śląskie

475 000 zł121 m² 3 925,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

| uwaga nowa inwestycja 2019!domy jednorodzinne W zabudowie szeregowej W gliwicach żernikach biuro developera! domy wewnętrzne 475tys Oferujemy do sprzedaży atrakcyjnie położone domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bolesława Chrobrego

Jelenia Góra,dolnośląskie

375 000 zł140 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam Cię na prezentację zadbanej, słonecznej kamienicy położonej w samym sercu Jeleniej Góry. W kamienicy można wydzielić dwa mieszkania po 70m2. Parter: pomieszczenia gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

599 000 zł260 m² 2 303,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:35 000 m²

Wyjątkowa oferta (z uwagi na powierzchnię działki nieruchomość może kupić rolnik, lub przy zakupie wymagana jest zgoda kowr): 35.000 m2 (3,5 ha) - 10 km od morza (gmina Karnice) z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świdnik

Świdnik,lubelskie

850 000 zł210 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

0% prowizji od kupującego! Komfortowy dom w w Krępcu! Powierzchnia użytkowa wynosi ok. 175m2. Dom zbudowany solidnie, z dobrych materiałów. Na parterze znajdują się: salon z kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sowia Wola Folwarczna

Sowia Wola Folwarczna,mazowieckie

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Polecam Państwu urokliwą nieruchomość pod Puszczą Kampinowską. Na zadbanej dużej, hektarowej działce, porośniętej sosnami i świerkami z kawałkiem lasu i stawem posadowiono dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Władysława Łokietka

Gostyń,wielkopolskie

135 000 zł362 m² 372,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grzędzice

Grzędzice,zachodniopomorskie

485 000 zł176 m² 2 757,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Nowa, ciekawa inwestycja deweloperska - dom w zabudowie wolnostojącej znajdujący się na ładnej działce w Grzędzicach. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Męcina

Męcina,małopolskie

390 000 zł145 m² 2 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedam dom w miejsc. Męcina (pomiędzy Limanową, a Nowym Sączem,na działce o pow. 14 arów. Dom całoroczny o pow. 121m2 użytkowej, podpiwniczony. Rozkład: parter- garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podkarczówka

Kielce,świętokrzyskie

498 000 zł164 m² 3 036,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Do sprzedania nowo wybudowany dom jednorodzinny wolnostojący stan surowy zamknięty. Wybudowany z Ytong 24 cm , tynki cementowo-wapiennie, dach blachodachówka grafit Budmat , okna 3 szybowe apolloplast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzezie

Brzezie,małopolskie

1 190 000 zł395 m² 3 012,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

My Place Home poleca na sprzedaż dom o powierzchni ok.180m2 + warsztat samochodowy 29a/Brzezie-Zabierzów Polecamy Państwu ofertę sprzedaży dotyczącą wolnostojącego domu z lat 80-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom po kapitalnym remoncie; idealny pod działalność gospodarczą! Do sprzedania dom o pow. użytkowej 120 m2 zlokalizowany w gminie Dobroszyce - 10 km do S8 węzeł Dąbrowa. Parter - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kaliłów

Kaliłów,lubelskie

365 000 zł181 m² 2 018,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Kaliłów o powierzchni 180,80 m2.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonychNieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Halicka

Białystok,podlaskie

279 000 zł77 m² 3 623,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w miejscowości Halickie. Nowe osiedle powstanie w zacisznej, malowniczej i pełnej zieleni okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zabrodzie

Sokółka,podlaskie

199 000 zł167 m² 1 191,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do obejrzenia Filmu prezentowanej nieruchomosci poniżej Ogłoszenia Okazja - Dom w stanie Deweloperskim Zamkniętym Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. *sprzedam bezpośrednio dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skwierzynka

Skwierzynka,zachodniopomorskie

435 000 zł171 m² 2 539,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

Nowy dom szeregowy - koszalin/skwierzynka Nowa inwestycja - nowych domów w standardzie developerskim - Skwierzyna Nowe domu w zabudowie szeregowej położone na prężnie rozwijającym się osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miziołka

Karczew,mazowieckie

760 000 zł348 m² 2 183,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bezpośrednio sprzedam dom w zabudowie szeregowej.Jest to propozycja dla tych z Państwa, którzy marzą o własnym domku a jednocześnie nie przeszkadza im sąsiad za ścianą, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł344 m² 4 360,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:620 m²

House for sale in wilanów zawady dom na sprzedaż W wilanowie zawady Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu nowy dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dybowo

Dybowo,warmińsko-mazurskie

2 999 000 zł900 m² 3 332,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:10 580 m²

Pałacyk-Dworek położony na Mazurach Garbatych w powiecie oleckim. Posiadłość graniczy z linią brzegową jeziora, z przepięknymi widokami na Puszczę Borecką. Gospodarstwo składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Przetoczyno

Przetoczyno,pomorskie

945 000 zł260 m² 3 634,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Willa położona w cichej, spokojnej okolicy z widokiem na las. Nieruchomość w stanie deweloperskim za dopłatą możliwość wykończenia ,pod klucz. Idealnie nadaję się także do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł300 m² 3 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:360 m²

Polecam! dom na oporowie Opiekun oferty: do sprzedaży lub wynajmu dom na Oporowie. Szereg skrajny. 2 niezależne mieszkania. Dom mieści się na działce o powierzchni 360m2. Parter domu stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Planetarna

Zalasewo,wielkopolskie

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:227 m²

Marzenia się nie spełniają. marzenia się spełnia! A kiedy to robić jak nie właśnie teraz? Tym bardziej, gdy w naszej Ofercie Premium mamy takie perełki, jak ta! Nie macie czasu ani ochoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowe Miasto nad Pilicą

Nowe Miasto nad Pilicą,mazowieckie

397 000 zł267 m² 1 487 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:835 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 267 m2, użytkowej 233 na działce 835 m2 położony w Nowym Mieście nad Pilicą. Na pierwszym poziomie duży salon z wyjściem na taras, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

319 000 zł224 m² 1 422,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 480 m²

Zapraszam Cię na prezentację domu położonego w Szklarskiej Porębie. Powierzchnia użytkowa budynku to 224,19m2 w tym powierzchnia parteru to 102,16m2, powierzchnia I piętra to 122,03m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym, budowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Rzeszowie, dzielnica Przybyszówka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Banino,pomorskie

780 000 zł280 m² 2 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 232 m²

Banino - wolnostojący komfortowy dom - mieszkasz cicho, kameralnie I relaksowo A jednocześnie blisko korzyści jakie daje trójmiasto wolnostojący dom W baninie w cichej spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

675 000 zł167 m² 4 047,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w standardzie deweloperskim położony w sercu Czyżkówka. Parter: salon z aneksem kuchennym, wc i garaż, pomieszczenie gospodarcze, wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

600 000 zł160 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej w centrum Mierzyna. Dom aktualnie jest wynajęty do 2021 roku , przy sprzedaży cesja umowy najmu. Przychód 48.000 zł rocznie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Legionowo

Legionowo,mazowieckie

640 000 zł145 m² 4 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny (prawy) o powierzchni 145 m2 położony w Stanisławowie Drugim k/legionowa. Termin oddania inwestycji III kwartał 2019 r. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wadowice

Wadowice,małopolskie

690 000 zł300 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Do sprzedaży dom ok. 10-letni położony 2 km. od Wadowic. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 170 m2, natomiast powierzchnia całkowita to ok, 300m2, murowany z maxa, kryty dachówką, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

430 000 zł224 m² 1 916,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:355 m²

Do sprzedaży bardzo ładny dom szeregowy znajdujący się w dzielnicy Lisiniec. Dom ma powierzchnię użytkową 194 m2 , położony na działce o pow. 355 m2. Budynek składa się z parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luszowice

Luszowice,małopolskie

260 000 zł200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom w Luszowicach o powierzchni około 97 m2 z możliwością adaptacji poddasza. - budynek murowany, wolnostojący, częściowo podpiwniczony, otynkowany. - działka o powierzchni 1300.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij