dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Duchnów

Duchnów,mazowieckie

590 000 zł190 m² 3 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Osiedle domów jednorodzinnych Wille Duchnów. Kameralne osiedle domów na zamkniętym strzeżonym terenie, zaledwie 20 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

480 000 zł120 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:975 m²

Jednorodzinny, piętrowy dom wybudowany w technologi skandynawskiej posadowiony na działce 975m2. Na parterze salon , połączony z jadalnią -37m2.W salonie kominek narożny z rozprowadzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

244 000 zł132 m² 1 841,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:858 m²

NA sprzedaż dom W stanie surowym zamkniętym szydłowo Powierzchnia użytkowa 132,5m2. Parter o pow. 73,1m2, poddasze użytkowe o pow. 59,4m2 Garaż w bryle budynku o pow. 17,6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Staszyce

Piła,wielkopolskie

645 000 zł210 m² 3 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:603 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 190m2, usytuowany na działce o powierzchni 603 m2. Działka ogrodzona i zagospodarowana. Ogrodzenie murowane z cegły klinkierowej od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

219 000 zł56 m² 3 910,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Zawsze można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rybie

Rybie,mazowieckie

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż piętrowy dom, podpiwniczony, o powierzchni 180m2 w Raszynie (rybie).Działka 450m2, w kwadracie. Rozkład: dwa piętra, każde po 90m2. Dwa garaże-duży garaż (35m2), mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wzgórze Św. Maksymiliana

Gdynia,pomorskie

920 000 zł250 m² 3 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w szeregu o powierzchni użytkowej 215 m2 zbudowany solidnie z materiałów ceramicznych położony w pierwszej linii zabudowy od strony morza. Trzy sypialnie , salon , jadalnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przerzeczyn-Zdrój

Przerzeczyn-Zdrój,dolnośląskie

150 000 zł166 m² 903,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 264 m²

Oferta na wyłączność 00929 Nieruchomość rolna zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni 166m2, przeznaczonym do kapitalnego remontu. Grunt o powierzchni 3264m2 objęty jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

680 000 zł251 m² 2 709,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik brzezina. Cisza I spokój. Przestronny, przytulny, funkcjonalnie zaaranżowany dom wolnostojący z 2007 roku posadowiony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 333 000 zł180 m² 7 405,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom posiada taras (częściowo zadaszony) i doskonale utrzymane ogródki z przodu i z tyłu budynku. Na parterze znajduje się garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 490 000 zł249 m² 5 983,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Pięknie wykończony dom parterowy z jasnym, wysokim stylowo zaprojektowanym poddaszem użytkowym. W bryle budynku jest garaż jednostanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bąków

Bąków,śląskie

238 000 zł138 m² 1 718,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny w Bąkowie w stanie częściowo surowo - otwartym ( częściowo wstawione okna ), postawiony na działce 11 ar. Wybudowany z betonu komórkowego. Dach pokryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

359 000 zł158 m² 2 272,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam dom w zabudowie szeregowej (stan deweloperski) w miejscowości Spalice koło Oleśnicy. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

550 000 zł260 m² 2 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Solidny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

119 000 zł100 m² 1 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Wolnostojący dom o powierzchni 80m2 usytuowany na działce o powierzchni 6400m2 w Kliszkowicach Ołobockich. Dom wymaga remontu, na działce znajduje się budynek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

989 000 zł156 m² 6 339,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:904 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Energooszczędny dom, zrealizowany wyjściowo z projektu "bajkowy"(z wprowdzonymi indywidualnymi zmianami). Zmiany wprowadzone w projekcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł320 m² 14 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:423 m²

Nieruchomość stworzona dla osób, które pragną mieszkać blisko centrum z doskonałym dojazdem (samochodem, metrem, tramwajami, autobusami) a odpoczywać w spokojnym, zielonym miejscu. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Duchnów

Duchnów,mazowieckie

400 000 zł250 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania elegancki dom wolnostojący w stylu dworkowym. Budynek w stanie surowym, polozony na dużej dzialce ok.1200m2. Na parterze duży salon połączony z kuchnią, gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Otwock

Otwock,mazowieckie

1 160 000 zł165 m² 7 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom jednorodzinny, parterowy w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie rzeki Świder. Dom wybudowany z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Piękny dom posiada: -garaż na dwa samochody-36m2 -kotłownie z pralnią -3 łazienki -4 sypialnie -dużą kuchnie + spiżarke -duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 125 000 zł274 m² 4 105,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom parterowy z użytkowym poddaszem. Parter:salon 30 m2, kuchnia 10 m2, pokój 15 m2, wiatrołap 3 m2, pomieszczenie gospodarcze z pralnią 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

379 000 zł190 m² 1 994,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta pamiętaj, że zawsze można negocjować cenę.Za ile byłbyś poważnie zainteresowany ? Dom w Kruszwicy w stanie dobrym. Powierzchnia domu wynosi 190m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:998 m²

Polecam do sprzedaży dom o powierzchni 120m2. Budynek zlokalizowany jest w Luboniu na pięknej i cichej ulicy w sąsiedztwie innych domów jednorodzinnych. W okolicy sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszwica

Kruszwica,kujawsko-pomorskie

419 000 zł160 m² 2 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Kruszwica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Męcikał

Męcikał,pomorskie

89 000 zł52 m² 1 711,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bory tucholskie. Domek rekreacyjny nad Brdą. Raj dla wędkarzy, grzybiarzy, kajakarzy osób ceniacych ciszę. W sąsiedztwie rzeka Brda, jezioro Dybrzyk, kosobudno, trzemeszno, nieco dalej Karasńskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

409 000 zł240 m² 1 704,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy w otulinie Chojnowskiego Parku Narodowego. Dobry dojazd drogą asfaltową. Do sklepu 0,5km,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dźbów

Częstochowa,śląskie

180 000 zł100 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:717 m²

Opis oferty Oferujemy Państwu do zakupu piętro domu wraz z przynależną działką w dzielnicy Dźbów w Częstochowie. Na podkreślenie zasługuje fakt, że lokal posiada niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 348 000 zł349 m² 3 862,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy dom usadowiony na ogrodzonej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni 1000m w miejscowości Borzęcin Mały, miejscowość położona jest w otulinie Kampinowskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Trzebiatów,zachodniopomorskie

520 000 zł174 m² 2 988,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Do sprzedania nowy dom jednorodzinny w miejscowości oddalonej o 10 km od morza, w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych na obrzeżach miasta. Na parterze znajdują się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sucha Koszalińska

Sucha Koszalińska,zachodniopomorskie

175 000 zł160 m² 1 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Bezpłatna pomoc przy kredytach zarezerwowane! Mamy dla Państwa w ofercie część domu(parter oraz użytkowe poddasze) w rejonie Sianowa, w malowniczej miejscowości, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

790 000 zł227 m² 3 480,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! a/ stan surowy zamknięty - fundamenty budynku w technologii żelbetowej ławy, bloczek betonowy ściany - izolacje fundamentów/ termiczna styropian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jachranka

Jachranka,mazowieckie

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! działka zagospodarowana Z możliwością budowy drugiego domu Z osobnym dojazdem. Dom może być dla dwóch rodzin - wejście na poddasze osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

575 000 zł149 m² 3 870,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 039 m²

Nowo wybudowany (2014 r.) dom położony w jednej z pobliskich miejscowości przynależących do Zielonej Góry - działka 1039 m². Dom wolnostojący, parterowy. Wybudowany z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pieszyce

Pieszyce,dolnośląskie

90 000 zł218 m² 412,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:729 m²

Do sprzedaży dom w stanie surowym zamkniętym. Jest to jednorodzinny wolnostojący, dwukondygnacyjny dom o powierzchni całkowitej 218m2, podpiwniczony. Budynek posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

800 000 zł145 m² 5 517,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom w zabudowie bliźniaczej - parterowy z poddaszem użytkowym. Parter - salon 32m2, kuchnia 8m2, wc 1.5m2, przedsionek 6m2, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

4 750 000 zł867 m² 5 478,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:1 163 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom mieszkalny z funkcją użytkową - na parterze jest wydzielone mieszkanie o pow. ok. 80 m2 z oddzielnym wejściem; a na reszcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

755 000 zł166 m² 4 561,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Dom wolnostojący w osiedlu domków jednorodzinnych. Dom zbudowany z cegły max, sklepienie żelbetonowe, ogrodzenie z siatki natomiast front.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Skarbimierz

Skarbimierz,opolskie

420 000 zł153 m² 2 745,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płacą prowizji dla biura. Dom w zabudowie szeregowej (szereg skrajny) o powierzchni 153,25 m2 (w tym garaż 18 m2), usytuowane z dala od głównego natężenia ruchu drogowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

780 000 zł189 m² 4 129,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Nowy, wolnostojący budynek na terenie parku krajobrazowego rzeki Świder. Stan budynku: wszystkie ściany są tynkowane i zagruntowane, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 222 000 zł337 m² 3 626,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:720 m²

Tylko sprzedający płaci prowizję pośrednikowi! Niezwykle ustawny dom z salonem w antresoli, w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum zarówno Traktem Lubelskim, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trzebiatów

Trzebiatów,zachodniopomorskie

400 000 zł312 m² 1 282,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:58 449 m²

Opis Przedstawiamy Państwu do kupna gospodarstwo rolno ogrodnicze składające się z domu o powierzchni 312 m2 , namiotów foliowych - 4 namioty foliowe o powierzchni 180 m2, 2 namioty.