dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 440 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 440 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyzwolenia

Grajewo,podlaskie

299 000 zł190 m² 1 573,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:918 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu dom w bardzo dobrej lokalizacji blisko galeria, tesco, biedronka. Dom mieszczący się na działce o powierzchni 918 m2. Nieruchomość wybudowana w 1985.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

685 000 zł218 m² 3 142,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:538 m²

| polecam do sprzedaży dom z 1999 roku, skrajny szereg 218m2 na działce 533m2, dom w okolicy ulicy Złotej. Całość domu podpiwniczona, garaż na dwa auta. Okna drewniane, podłogi kafle/panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Poniatów

Wałbrzych,dolnośląskie

320 000 zł80 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży dom typu bliźniak na Poniatowie. Parter: 2 pokoje, kuchnia, łazienka. wc, weranda, i piętro 2 pokoje. wnętrze domu do remontu Zrobiona elewacja z ociepleniem i dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

740 000 zł180 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:156 m²

Dom o powierzchni 180 m2 stykający się z sąsiadującymi budynkami, jednopiętrowy, obecnie 3 pokoje (z możliwością wydzielenia 4 pokoju) z garażem, postawiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Robakowo

Robakowo,pomorskie

950 000 zł385 m² 2 467,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Parterowy dom obok brzóz, przytulony do lasu. Duża jadalnia z kominkiem otwarta na kuchnię i salon. Kominek z płaszczem wodnym nagrzewa podłogę w całym domu. Dzięki przeszklonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ełganowo

Ełganowo,pomorskie

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom wolnostojący w pięknej i malowniczej okolicy z dużą działką, która ma potencjał na wiele różnych wizji zagospodarowania. Będąc na wyższym tarasie przed naszymi oczami rozciąga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Połczyno

Połczyno,pomorskie

225 000 zł215 m² 1 046,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom (wolnostojący) w stanie surowym-otwartym niedaleko plaży na sprzedaż za 225 000 tys. Połczyno Wolnostojący dom mieszkalny w stanie surowym-otwartym z poddaszem w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Pszczółki,pomorskie

445 000 zł210 m² 2 119,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:216 m²

Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! lokalizacja Dom jest zlokalizowany w miejscowości Pszczółki, niedaleko Trójmiasta, zaledwie 20 min od Gdańska. Położony w spokojnej okolicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielno

Kielno,pomorskie

208 000 zł76 m² 2 740,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Domek letniskowy (murowany i częściowo podpiwniczony) o pow. 75 m2 z zadaszonym tarasem, z którego rozpościera się piękny widok na jezioro Marchowo. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kleszczów

Kleszczów,śląskie

749 000 zł220 m² 3 404,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:938 m²

| duży funkcjonalny dom w Kleszczowie. Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni 220 m2, posadowiony na działce o pow. 938 m2. Dom przy asfaltowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biedronki

Warszawa,mazowieckie

2 080 000 zł241 m² 8 630,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy- nowoczesny dom W wilanowie w bardzo dobrej lokalizacji new modern house for sale in wilanow nabycie Z rynku pierwotnego kupujący nie płaci 2% pcc przy nabyciu tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Błonie

Błonie,mazowieckie

635 000 zł170 m² 3 735,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka o pow.całkowitej 170m2 z garażem , zlokalizowany w centrum Błonia , posadowiony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 380m2; budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Prawobrzeże

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł300 m² 2 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 339 m²

Polecam na sprzedaż piękny i stylowo wykończony dom. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, ocielonym na dachu dachówka cementowa, okna drewniane nowego typu. Wnętrze wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pręgowo

Pręgowo,pomorskie

907 000 zł348 m² 2 606,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom dla konesera. Atrakcyjny rozkład wnętrz. Projekt na indywidualne zamówienie. Stan deweloperski. Poziom 0: salon z widokiem na las, strumyk i z zejściem do ogrodu. Obszerna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

1 670 000 zł231 m² 7 229,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Przedstawiam jedną z najciekawszych inwestycji w Gdańsku! Jeżeli szukasz nowego domu w mieście, a właściwie w centrum miasta, to ta oferta skierowana jest do Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wenus

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł160 m² 4 056,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Wielofunkcyjna nieruchomość, świetnie nadająca się do prowadzenia działalności gospodarczej, umiejscowiona w Gdańsku-Osowie przy ulicy Wenus. Zlokalizowana niedaleko obwodnicy, co umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

595 000 zł122 m² 4 877,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Proponujemy do zakupu zlokalizowany w atrakcyjnej lokalizacji, tj. na Bezrzeczu, segment bliźniaka. Dom mieszkalny dwu kondygnacyjny w zabudowie bliźniaczej, o nowoczesnej architekturze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orzeszkowej

Sulejówek,mazowieckie

999 000 zł150 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w centrum Sulejówka! Jeśli szukasz idealnego miejsca do zamieszkania, z dala od ruchliwych ulic i gwaru miasta, ale mimo wszystko chcesz szybko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chraboły

Chraboły,podlaskie

325 000 zł217 m² 1 497,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

*Wolnostojący dom w Chrabołach w stanie surowym otwartym *twoja oaza ciszy i spokoju* Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Chraboły, gm. Dobrzyniewo Duże -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeżów Sudecki

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

380 000 zł160 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Zapraszam Cię na prezentację przytulnego domu położonego w Jeżowie Sudeckim na działce o powierzchni 680m2. Nieruchomość częściowo jest wyremontowana, druga część wymaga odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

351 000 zł107 m² 3 282,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

Oferujemy do sprzedaży budynki w zabudowie szeregowej, wybudowane według nowoczesnego minimalistycznego projektu, który pozwolił wykluczyć niepraktyczne skosy wewnątrz budynku, a połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sasino

Sasino,pomorskie

140 000 zł120 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:284 m²

Atrakcyjnie położony dom (120 m2) wolnostojący na działce (284 m2). Miejscowość letniskowa Sasino położona w niedalekiej odległości od morza (3 km) oraz dużego jeziora Sarbsk (około 10 km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

625 000 zł198 m² 3 156,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam Cię na prezentację przytulnego, przestronnego, ciepłego domu położonego w spokojnym miejscu na Osiedlu Skowronków na działce o powierzchni 550m2. Dom z widokiem na Śnieżkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Spacerowa

Dobrzewino,pomorskie

515 000 zł160 m² 3 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Budowa kolejnego domu/ nowy etap Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej na mini Osiedlu domów. Dostępne dwa segmenty domu. Wyjątkowa lokalizacja, wygląd i dokładność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wysoka Strzyżowska

Wysoka Strzyżowska,podkarpackie

960 000 zł180 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym oraz wolnostojący garaż dwustanowiskowy z częścią gospodarczą i strychem położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kurcze

Kurcze,pomorskie

650 000 zł355 m² 1 830,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 922 m²

Do sprzedaży dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 266 m2 usytuowany na działce 3.922 m2 w Borach Tucholskich w miejscowości Kurcze. Dom składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dostatnia

Warszawa,mazowieckie

1 445 000 zł200 m² 7 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

House for sale in wilanów - zawady dom na sprzedaż W wilanowie - zawadach Na sprzedaż ładny dom usytuowany w centralnej części Zawad. Cicho i spokojnie z jednoczesną bliskością do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Husarii

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł219 m² 8 204,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:343 m²

Dom na sprzedaż W old wilanowie blisko pałacu house for sale in old wilanów near palace Dom 220 m2, działka 343 m2, wilanów, blisko Pałacu Trzykondygnacyjny dom/bliźniak w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łażany

Łażany,dolnośląskie

179 000 zł2 500 m² 71,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Tylko U nas! Nieruchomość do remontu. Na sprzedaż dom wolnostojący z dużym ogrodem w okolicach Żarowa w spokojnej lokalizacji. Nieruchomość zlokalizowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wielgie Milickie

Wielgie Milickie,dolnośląskie

1 249 999 zł190 m² 6 578,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 256 m²

Oryginalna posiadłość położona w pobliżu Parku Krajobrazowego w Dolinie Baryczy. Europejska Ostoja Ptaków iba i jednocześnie Obszar Specjalnej Ochrony Ptaków Dolina Baryczyw ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Gruszkowa

Sobolewo,podlaskie

520 000 zł320 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość znajdującą się w Sobolewie, na przedmieściach Białegostoku. Przepiękny dworek zbudowany z sosnowego bala o grubości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefów

Józefów,mazowieckie

535 000 zł160 m² 3 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:418 m²

Uwaga!promocja!pierwszych trzech klientów otrzyma upust cenowy!gotowe domy! Szanowni Państwo Jeżeli szukacie dla siebie domu usytuowanego w enklawie ciszy i spokoju, jednak w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kozłowa Góra

Piekary Śląskie,śląskie

415 000 zł132 m² 3 143,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Jeśli cenisz sobie nowoczesne projekty domów, najwyższą staranność wykonania i szukasz komfortu, ta oferta jest dla Ciebie! Ostatni skrajny dom w zabudowie szeregowej znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ryczów

Ryczów,małopolskie

340 000 zł162 m² 2 093,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:580 m²

Do sprzedaży wolnostojący budynek mieszkalny w Ryczowie gm. Spytkowice. Budynek o powierzchni użytkowej 160 m2. Dom murowany z pustaka, ocieplony styropianem, otynkowany, kryty blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biała Podlaska

Biała Podlaska,lubelskie

125 000 zł60 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:271 m²

Dom parterowy wolnostojący o powierzchni 60 m2. Działka 271 m2.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Cegielniana

Zawiercie,śląskie

450 000 zł165 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:744 m²

Solidnie zbudowany wolnostojący dom jednorodzinny mieszkalny z częścią usługowo-produkcyjną (parterowy z poddaszem użytkowym) oraz wolnostojący budynek garażu z pomieszczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Knurów

Knurów,śląskie

430 000 zł120 m² 3 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

| nowa inwestycja 2019! Do sprzedaży dwupoziomowe, 4 lub 5 pokojowe szeregówki o powierzchni 120m2.Cena za szereg wewnętrzny. Lokale wznoszone na wzór zabudowy szeregowej.Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Klonownica Mała

Klonownica Mała,lubelskie

175 000 zł110 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący na wsi o powierzchni 110m2.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica piekny widok bliskość terenów zielonychNieruchomość złożona z: korytarz 13,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jeżów Sudecki

Jeżów Sudecki,dolnośląskie

530 000 zł149 m² 3 557,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Zapraszam Cię na prezentację domu wolnostojącego położonego w urokliwym miejscu w Jeżowie Sudeckim. Dom o powierzchni 149m2 wraz z działką o powierzchni 1047m2. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

1 670 000 zł280 m² 5 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Dom na sprzedaż W wilanowie/ zawady, house for sale in wilanów/zawady Do sprzedaż segment skrajny Wilanów zawady , parter: kuchnia ze spiżarką , jadalnia częściowo otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Straconka

Bielsko-Biała,śląskie

570 000 zł150 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta specjalna! piękny dom W stylu alpejskim posadowiony na 11 arowej działce W straconce. Idealne miejsce dla osób ceniących prywatność, spokój oraz obcowanie Z niczym nie.