dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

5 750 000 zł1 200 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Imponujący dom o powierzchni 1200 m na działce 2800 m Prywatny azyl i dochodowy biznes w jednym Lokalizacja: spokojna dzielnica z szybkim dostępem do centrum 1. Twój prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł81,15 m² 3 561,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nieruchomość w pobliżu lasu, idealne dla miłośników spokoju i natury - miejscowość dobra, gmina Sieniawa, powiat przeworski, województwo podkarpackie. Dom: budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł2 147 m² 2 324,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:74

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch kamienic, położona w samym sercu Włocławka, u zbiegu głównego deptaka miejskiego (ul. 3-go Maja) oraz ul. Piekarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, wykonany w technologii drewnianej szkieletowej, o powierzchni całkowitej 247 m2. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

736 111 zł146,41 m² 5 027,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Materiały Budowlane Wesołek to firma rodzinna z polskim kapitałem, działająca od 1986 roku. Nasza oferta obejmuje nowoczesne domy położone w malowniczym otoczeniu nadwarciańskiej przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł206 m² 2 422,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:792 m²

Na sprzedaż duży, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 206 m2, położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Budynek został wybudowany w 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł207 m² 6 714,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Komfortowy dom wolnostojący Z ogrodem, smochowice - blisko jeziora I lasu Idealny dla rodziny | Zielona, prestiżowa lokalizacja | Garaż w bryle | Gotowy do zamieszkania | Bliskość natury |.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł195,80 m² 3 569,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż solidny i funkcjonalny dom jednorodzinny, oferujący dużą przestrzeń oraz szerokie możliwości aranżacyjne. Nieruchomość została wybudowana w 1993 roku w tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł220 m² 5 227 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 901 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w Zblewie przy ul. Księdza Kreffta Zblewo to urokliwa wieś kociewska położona w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim - miejsce idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł170 m² 10 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny | gruntowa pompa ciepła | wyposażony | przy lesie | piękny ogród| niskie koszty utrzymania | 2 wiaty garażowe | 7 km od wrocławia Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł698 m² 5 945,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 603 m²

Do sprzedaży duży piętrowy niepodpiwniczony dom z ogromnym potencjałem. W bryle budynku zlokalizowany duży garaż o powierzchni 142 m2 i wysokości 3,1 m, który pomieści kilka.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł200 m² 3 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż nietuzinkowa, atrakcyjna posiadłość w budowie. Super lokalizacja na przedmieściach Brodnicy tuż przy jeziorze. Możliwość wykończenia wg. wskazówek inwestora. Końcowa cena do.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł347,70 m² 4 860,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:910 m²

W ofercie sprzedaży atrakcyjny, wielofunkcyjny obiekt mieszkalno- usługowy! lokalizacja: strzelce krajeńskie, to miasto położone jest w północno-wschodniej części województwa lubuskiego, na.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł240,04 m² 12 081,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 608 m²

Wyjątkowa oferta- dom w Grabieńcu Biuro ars legis nieruchomości prezentuje na sprzedaż niezwykle komfortowy dom jednorodzinny położony w urokliwym miejscu, w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł143 m² 6 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:553 m²

Zewnętrzne biuro Dewelopera przedstawia - Przedstawiamy do sprzedaży Dom -bardzo ładna, nowoczesna bryła budynku - 1/2 bliźniaka, przestronny i funkcjonalny o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł380 m² 3 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nieruchomość to przestronny dom wolnostojący a także posadowiony obok budynek gospodarczy z dużą wiatą, na działce o powierzchni 900 m , w kształtcie prostokąta; teren.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł200 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący położony na dużej działce w spokojnej miejscowości tylko kilka minut jazdy od Wolina. Nieruchomość idealna dla ludzi, którzy cenią sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł170 m² 2 234,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 757 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny, klimatyczny dom o powierzchni ok. 170 m , położony w urokliwej miejscowości Łabiszewo, gmina Dębnica Kaszubska województwo pomorskie Idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł140 m² 2 779 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 833 m²

Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż dużą działkę z zabudowaniami gm. Bolesław. Działka o powierzchni 4833m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym, garażami oraz budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł220 m² 13 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:785 m²

Dom wolnostojący ul. Turniejowa - wola duchacka Do sprzedaży dom z 2004 roku, posadowiony na działce o pow. 7,85 ar w doskonałej lokalizacji przy ul. Turniejowej. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł141,20 m² 9 199,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Nowoczesny dom szeregowy z garażem | 141,2 m | ogród | Krzyki-W okolicy Grota Roweckiego. Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 141,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł205,60 m² 12 159,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:23 584 m²

NA sprzedaż unikalna rezydencja Z prywatnym stawem W namyślinie oferta na wyłączność Nieruchomość wybudowana według indywidualnego projektu, położona w powiecie myśliborskim.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł140 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom Jednorodzinny w Kaniowie - Idealne Miejsce dla Szukających Spokoju Oferujemy na sprzedaż nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Kaniów, idealną dla osób pragnących uciec od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł141 m² 2 340,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

Dom w centrum Tłuszcza ogromny potencjał aranżacyjny Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 141 m , położony na działce 599 m , w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł10 000 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Polecam do sprzedaży piękne siedlisko o powierzchni 1 ha, usytuowane w sielskiej okolicy pośród pól i łąk w gminie Lisków. Nieduży, ale funkcjonalnie zaaranżowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł134 m² 5 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:452 m²

Dla osób szukających domu z garażem w stanie deweloperskim, który łączy zalety ciszy i wygody z łatwym dojazdem do Konstantynowa Łódzkiego i Łodzi przygotowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł116,41 m² 12 876,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż rewelacyjny dom w malowniczej okolicy Pietrzykowic. Funkcjonalna parterówka z częścią dzienną i gościnną zlokalizowaną w zachodniej części budynku oraz częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł108 m² 8 240,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Urokliwe domy z widokiem na góry w Roczynach: spokój i harmonia w otoczeniu przyrody Lokalizacja: spokojna okolica idealna dla rodzin, blisko Andrychowa, wadowic, bielska-Białej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 210 000 zł153 m² 7 908,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 153 m2 (5 pokoi) w stanie deweloperskim usytuowany na działce o pow. 700m2, zlokalizowany w promieniu 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego, wolnostojącego domu o powierzchni użytkowej 180m2 w stanie deweloperskim, który znajduje się na działce o powierzchni 9 arów.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł420 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Wyjątkowa okazja! Wspaniałe siedlisko czeka na nowego właściciela! Nieruchomość o wielkim potencjale - gotowa do zamieszkania lub rozwoju dochodowego biznesu, położona na styku 3-ch województw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł124,14 m² 7 241,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

I etap 3 bliźniaki koniec inwestycji planowany na 4 kwartał 2026! Ceny od 899 000 do 939 000 w zależności od wyboru budynku. Zapraszam na prezentację i wybór domu dla siebie! lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł265 m² 2 981,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:16 m²

Oferujemy na sprzedaż niezwykle ciekawą nieruchomość położoną w Brzezinie, zaledwie 4 km od Brzegu! Ta wyjątkowa oferta to idealna propozycja dla osób szukających miejsca do życia, prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł125,30 m² 6 783,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w świetnej lokalizacji Grodziska Maz. wśród nowej zabudowy! Blisko do wkd oraz autobusu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Parter: -wiatrołap -korytarz -wc -.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł419 m² 5 847,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dworek-pensjonat w Dziwnówku z pięknym ogrodem. Parter to 7 pokoi z łazienkami ( w tym jeden z aneksem kuchennym), kuchnia z jadalnią, hol z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 000 zł82,50 m² 4 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 005 m²

! rezerwacja! Dom jednorodzinny, wolnostojący, parterowy o pow. użytkowej 82,50 m2 z wiatą garażową jednostanowiskową w bryle budynku w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom wolnostojący z dużą działką w Centrum Błażowej. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomosci do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 22 arów.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w gminie Narew (powiat hajnowski), na skraju Puszczy Białowieskiej w otoczeniu natury i zieleni. Podstawowe informacje: powierzchnia domu: 130.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł91 m² 7 681,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Zapytaj agenta o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronny lokal w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł300 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż elegancki, gustownie urządzony dom w Libertowie o powierzchni użytkowej 252m2, położony na 6-arowej działce. Dom został wybudowany dla siebie z wykorzystaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł92 m² 7 597,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:419 m²

Domy energooszczędne Z pompą ciepła oraz instalacją fotowoltaiczną Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu w Czechowicach Dziedzicach na ulicy Pasieki kupującu.