dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

869 000 zł135 m² 6 437,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:235 m²

Wichary nieruchomości - od 20 lat na rynku nieruchomości. Deweloper i Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami z licencją nadaną w 2005 r. przez Ministra Infrastruktury. Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł96 m² 6 447,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w nowym budynku w Kiełpinie. Idealny dla rodziny szukającej energooszczędnego bliźniaka bądź taniego w utrzymaniu mieszkania z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł356 m² 3 792,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

***międzylesie*** na skraju lasu*** Dom w zabudowie bliźniaczej w świetnej lokalizacji, pośród zabudowy jednorodzinnej. Bardzo ładna okolica, dobry dojazd do Centrum. Dom wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł302 m² 21 523,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesny dom otoczony rezerwatem przyrody obok miasteczka wilanów Niespotykana prywatność | Nowoczesna bryła | Prestiżowa lokalizacja | Rezerwat przyrody | Wolnostojąca zabudowa | Obszerna działka |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 444 zł156,28 m² 3 099,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie pierwotnym - Koziegłówki, oferuję na sprzedaż nowoczesny budynek mieszkalny jednorodzinny, położony na działce o powierzchni 1122 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł238,48 m² 4 151,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 317 m²

Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z unikalnym designem? Zapraszamy do Michałek urokliwej miejscowości letniskowej w gminie Pasym, położonej tuż nad brzegiem jeziora Kalwa. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł219 m² 9 132,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 226 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. całkowitej 219 m znajdujący się w pobliżu ul. Madziarów w Warszawie dzielnicy Rembertów. Nieruchomość została wybudowana w 1992,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83 m² 544,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom, wybudowany w 2025 roku w stanie deweloperskim, o powierzchni 83 m , zrealizowany według projektu "irys 2". Nieruchomość zlokalizowana na 11 ar działce.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł300 m² 1 196,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:924 m²

Szukasz nieruchomości z ogromnym potencjałem, która stanie się Twoim rodzinnym azylem lub dochodową inwestycją w jedynym uzdrowisku na Warmii i Mazurach? Prezentujemy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł220 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 224 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny o ponadczasowej architekturze, położony na dużej, prostokątnej działce o powierzchni 1224 m, w spokojnej i prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł111,54 m² 7 620,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu wolnostojącego na sprzedaż o powierzchni 111.54m2, położonego w Gorzów Wielkopolski (66-400) w dzielnicy Zawarcie,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł300 m² 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 868 m²

Kobylanka k/grudziądza. Wydana Decyzja o zmianie sposobu użytkowania z gospodarczego na Mieszkalno-Usługowy. Budynek murowany o powierzchni całkowitej 240 m2 i drugi budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł500 m² 5 880 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:42

 

Powierzchnia działki:1 991 m²

Przedmiotem sprzedaży jest duży dom mieszkalny w zabudowie kamienicznej o łącznej powierzchni zabudowy przekraczającej 500 m , zlokalizowany na przestronnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł133,70 m² 11 144,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej Gutkowo Olsztyn Gutkowo, gmina Jonkowo 2025 rok budowy 133.70 m2 powierzchni całkowitej garaż 15 m2 powierzchni działka 407 m zobacz wirtualny spacer:.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł201 m² 4 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 800 m²

Dom na dużej działce graniczącej Z rzeką zaledwie 15 km od kołobrzgu! Oferujemy na sprzedaż dom mieszkalny w Nieżynie koło Kołobrzegu, w otoczeniu zieleni, rzeki Błotnicy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł138 m² 6 884,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom z garażem | 138 m | Chełm ul. L. Staffa Szukasz domu, który łączy przestrzeń, komfort i świetną lokalizację w mieście? Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł114 m² 6 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:415 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment 114 m z garażem działka 415 m , malownicza okolica przy lesie i jeziorze Oferuję na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 114 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 72 m , wykończony pod klucz. Nieruchomość została wybudowana w 2025 roku oraz jest położona na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł124 m² 3 782,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości ep przedstawia ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Częstochowie, w dzielnicy Dźbów. Dom posiada założoną Księgę.

Szczegóły ogłoszenia

889 900 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy Wolnostojący Dom w Zielonej Okolicy. Dom do zamieszkania, przestronny, słoneczny, w atrakcyjnej lokalizacji. - ganek - ok. 4m2 - pomieszczenie gospodarcze - ok.10 m2 - kotłownia -.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł194 m² 1 701,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 268 m²

***biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny wraz z dużą działką*** Szukasz domu z potencjałem, dużą działką i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł207,40 m² 4 141,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:922 m²

Dom bliźniak na sprzedaż - Łańcut, ul. Kraszewskiego Na sprzedaż oferujemy przestronny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Łańcucie przy ul. Kraszewskiego 58.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 816 m²

Szukasz miejsca, które stanie się Twoim azylem, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Marzysz o porannej kawie pod własnymi świerkami i zbieraniu grzybów bez wychodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł101,40 m² 9 358,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:222 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Domki deweloperskie, 4 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia/ Widawa ,obrzeża. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 311 m² 1 373 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:18 263 m²

Na sprzedaż zespół: pałacowo-parkowy w Gostkowie koło bytowa. Pałac z XVIII wieku wpisanym do rejestru zabytków W stanie do remontu I rewitalizacji lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł320 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 022 m²

Tylko u Nas! Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat z wyjątkowym potencjałem inwestycyjnym, położonym na malowniczym wzgórzu z panoramicznym widokiem na pasma Gór Sowich i Bardzkich -.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł233,40 m² 6 383,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 386 m²

Luksusowa rezydencja W trzebini komfort, przestrzeń I prestiż divo Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiej, dwukondygnacyjnej rezydencji.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł166 m² 5 873,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Szukasz domu, do którego wchodzisz i po prostu mieszkasz bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta nieruchomość w Jaworniku pod Myślenicami to dokładnie coś dla Ciebie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł163 m² 4 478,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mapa Nieruchomości prezentuje dom na sprzedaż wybudowany na działce o powierzchni 750m2 w Wieńcu Zalesie. Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 163m2 i składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł290 m² 10 310,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:800 m²

Willa z dwoma niezależnymi mieszkaniami i studiem na poddaszu Rezydencja usytuowana w bardzo cichym, spokojnym i urokliwym miejscu Gdańska - Osowy z malowniczym widokiem na ogród.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł119,17 m² 3 776,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 126 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Wymysły przy ul. Aroniowej 3, gmina Pomiechówek, powiat nowodworski. Nieruchomość składa się z działki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł139,35 m² 6 817 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Do sprzedania duży bliźniak o powierzchni 140,35 m2 w Chrzanowie Małym. Budynek znajduje się w kameralnym miejscu z widokiem na jezioro, stawy. Cisza spokój. Kameralna okolica, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 000 zł152 m² 8 815,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Ostatnie 2 domy! domy wolnostojące w Żernikach / gotowe do odbioru! Stan deweloperski podwyższony i oddane do użytkowania! Pełne zagospodarowanie osiedla! U nas dzień otwarty trwa przez.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł162 m² 14 191,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Na sprzedaż luksusowy dom - bliźniak w Gdańsku, położony w nowoczesnym osiedlu ego. Ta elegancka nieruchomość została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł124,28 m² 5 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

0% prowizji for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem i garażem w bryle budynku, położony na małym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł71,79 m² 6 254,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Niewielki dom na sprzedaż Ochodza gmina Wągrowiec Dom o pow. 71,79m 2 na działce 321m 2 Dom murowany, parterowy, pokryty blachodachówką, okna pcv, ocieplony Działka ogrodzona, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł220 m² 8 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Nowoczesność, cisza i przestrzeń bez kompromisów. Są domy, które się ogląda i są takie, które się czuje. Komfortowy, przestronny, nowoczesny dom z 2022 roku gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł188 m² 5 292,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 900 m²

Przestronny dom jednorodzinny z dodatkowym budynkiem gospodarczym w Longinówce Oferta sprzedaży Domu w malowniczej okolicy: zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 000 zł110 m² 9 063,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:622 m²

C9 Nie płacisz pcc 2% od dewelopera - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedaży dom 5-pokoi 109,18 m2 m2 w zielonej okolicy. Plus duża działka 622 m2. Idealne miejsce dla ludzi ceniących ciszę.