dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

1 995 000 zł220 m² 9 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż komfortowy, solidnie wybudowany dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce 1800 m , w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł194,90 m² 8 722,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Wyjątkowy dom z widokiem na panoramę Krakowa Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z piwnicą i garażem o pow. użytkowej ok. 150 m (ok. 195 m całkowitej) położony na.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł130 m² 4 999,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym , położony w spokojnej części Radomia - dzielnica Janiszpol. Nieruchomość stanowi świetną propozycję dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł121,03 m² 5 114,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Aleja Graniczna to kameralna inwestycja obejmująca 4 nowoczesne domy wolnostojące, zrealizowane w ponadczasowym stylu nowoczesnej stodoły, zlokalizowane w Poczesnej (kolonia Poczesna),.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł110 m² 5 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Bliźniak w stanie surowym zamkniętym (jesteśmy w trakcie montażu okien oraz drzwi) - Morawica pod Krakowem. Istniej możliwość doprowadzenia mieszkania do stanu deweloperskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł64,20 m² 6 651,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:727 m²

Na sprzedaż dom położony przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię ok 64m2, a w jego skład wchodzą: -Salon -duża Sypialnia -pokój -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 325 000 zł126,24 m² 10 495,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Gotowy dom w Łomiankach Dąbrowie Zachodniej Oddany do użytkowania Wszystkie media Bez pcc i prowizji Nowoczesny dom budowany według bardzo funkcjonalnego projektu Amelia firmy Archon. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł259,10 m² 10 034,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Posiadamy na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem w miejscowości Myślęcin pod Elblągiem. Budynek o powierzchni 209,6 m2 położony na ogrodzonej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł126 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:731 m²

Do sprzedaży klimatyczny dom parterowy w wygodnej części miasta. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Budynek mieszkalny, parterowy o powierzchni użytkowej ok 126 m2. Część domu budowana.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł170,59 m² 1 752,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 128 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży domu w malowniczej miejscowości Niwiska, zlokalizowanej w województwie lubuskim, przy ulicy Haliniec 5. Dom o powierzchni 79,93 m plus.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł277,10 m² 5 774,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Szukasz domu, w którym połączysz funkcje mieszkania i prowadzenia działalności usługowej ? Mamy coś wyjątkowego! Na sprzedaż duży dom o obecnej powierzchni mieszkalnej 181,80 m i.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł160 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom inwestycyjny z 3 niezależnymi mieszkaniami | gotowy dochód | możliwość rozbudowy Na sprzedaż dom inwestycyjny o powierzchni ok. 130 m , usytuowany na działce 615 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł83 m² 5 662,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

Na sprzedaż klimatyczny domek letniskowy z bala drewnianego, położony w malowniczej, zalesionej okolicy zaledwie 150 m od plaży i 200 m od publicznego kąpieliska. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł143,20 m² 7 680,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143 m2, Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy w Grodzisku Mazowieckim.