dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 437 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 437 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strzelińska

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

380 000 zł74 m² 5 135,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczego powierzchni całkowitej na parterze ok. 74 mkw (dodatkowo poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 589 m²

Dzisiaj mam do zaoferowania coś nietypowego. Jest to część gospodarstwa rolnego- siedlisko. Duża działka 3589 m.kw zabudowana: domem o powierzchni około 100 m.kw., zabudowania gospodarczymi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

589 000 zł192 m² 3 068 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 213 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji. Położony w Domaszczynie w Gminie Długołęka. Teren zielony, lasy, wokół cisza i spokój, a jednocześnie miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

715 000 zł156 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:277 m²

***oferta od dewelopera*** Bez opłat prowizyjnych i podatku pcc Kameralne zamknięte osiedle 23 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Ofert obejmuje 156 metrowy segment wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bratkowice

Bratkowice,podkarpackie

510 000 zł160 m² 3 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wolnostojący dom jednorodzinny w Bratkowicach. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 160 m2 wybudowany w 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cicha

Zalesie,mazowieckie

495 000 zł104 m² 4 759,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Dom wolnostojący z działką zagospodarowaną, ogrodzoną. Dodatkowy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ptasia

Lubin,dolnośląskie

539 000 zł214 m² 2 517,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:432 m²

Dom w świetnej lokalizacji. W pobliżu przystanków, sklepów , szkół ,przedszkoli , służby zdrowia.Widny i ciepły. Łatwy i tani w utrzymaniu .Ogrzewanie piecem gazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ojcowska

Kraków,małopolskie

2 495 000 zł411 m² 6 070,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 166 m²

Dom jednorodzinny - rezydencja na sprzedaż Przepiękny dom w idealnej lokalizacji, w którym po wejściu na teren posesji sprawia poczucie komfortu i niekończącego się urlopu. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chroboty

Chroboty,mazowieckie

480 000 zł260 m² 1 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 551 m²

Numer oferty w biurze 5198 Jeśli szukacie Państwo domu w spokojnej, malowniczej okolicy w niedalekiej odległości od pobliskiego Żyrardowa - ta oferta jest idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Majdan Skierbieszowski

Majdan Skierbieszowski,lubelskie

65 000 zł20 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 997 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Nowa Wola

Nowa Wola,mazowieckie

458 000 zł90 m² 5 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Mieszkanie w domu jednorodzinnym w Nowej Woli k/piaseczna. W budynku zlokalizowane będą tylko 4 mieszkania. Przewidywany termin ukończenia inwestycji- czerwiec 2020 Spokojna i cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wola

Nowa Wola,mazowieckie

465 000 zł98 m² 4 744,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** Oferta sprzedaży bezpośrednio od dewelopera*** Start sprzedaży nowego etapu osiedla to gwarancja atrakcyjnej ceny! Środkowy segment na kameralnym osiedlu (tylko 10 domów) w Nowej Woli koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

650 000 zł97 m² 6 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Oferuję do sprzedaży 3 kompaktowe domy z tarasami na dachu w zabudowie bliźniaczej w Katowicach, w dzielnicy Brynów obok osiedla Pastelowego. Cena dotyczy segmentu wewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kutrzeby

Wrocław,dolnośląskie

4 600 000 zł500 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego pięknego domu na ołtaszynie. Dom o powierzchni użytkowej 500 m2 usytuowany jest na działce w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł215 m² 3 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 215 m2 położony na urokliwej działce o przeznaczeniu rekreacyjnym lub (ogrodowym) oferowany wraz z wyposażeniem. Otoczenie ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

990 000 zł280 m² 3 535,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący położony w urokliwym miejscu przy zamkniętej uliczce na Pogodnie. Przyjazna okolica, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i sporo zieleni, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Siedlisko

Siedlisko,lubelskie

119 000 zł400 m² 297,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 300 m²

Oferta bezpośrednia-kupujący bez prowizji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dąbrowa

Dąbrowa,wielkopolskie

430 000 zł72 m² 5 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

- atrakcyjne położenie, wszędzie blisko! - spokojna okolica i doskonała infrastruktura - funkcjonalny rozkład pomieszczeń - 3 sypialnie, łazienka i dodatkowa toaleta na parterze - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Luszowice

Luszowice,małopolskie

269 000 zł130 m² 2 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 130 m2 stojący na działce kształtem zbliżonej do prostokąta o powierzchni ok.1250m2 wraz z udziałem w drodze dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nadwiślańska

Józefów,mazowieckie

899 000 zł157 m² 5 726,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania domy do wykończenia o powierzchni 157 m2 na ogrodzonych działkach, porośniętych sosnami, o powierzchni od 750 m2 do 900 m2. Lokalizacja w pobliżu alei Nadwiślańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kwaczała

Kwaczała,małopolskie

215 000 zł163 m² 1 319,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż dom w Kwaczale o powierzchni użytkowej 163 m2 z położony w cichej i spokojnej okolicy pod lasem. Idealna nieruchomość również dla dwóch rodzin. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Damnica

Damnica,pomorskie

330 000 zł235 m² 1 404,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Damnica k/o Słupska Urokliwy dom w zabudowie bliżniaczej w cichej - spokojnej okolicy. Dom o powierzchni 235 m2: - piwnica (garaż, kotłownia, pomieszczenia gospodarcze) - parter (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trutnowy

Trutnowy,pomorskie

418 000 zł111 m² 3 765,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Blisko ulicy: jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'w zielistkach 2_343' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

1 240 000 zł374 m² 3 315,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:14 100 m²

Sprzedam bez pośredników siedlisko - 2 domy (spełnienia marzeń) nad kanałem elbląsko-iławskim (trasa S-7 dojazd z Warszawy 2,5 godz. z Trójmiasta 1,5 godz.) w kierunku Iławy (jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Andrychów

Andrychów,małopolskie

176 000 zł75 m² 2 346,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Parterowy dom z lat 40-stych, murowany z cegły, kryty dachówką cementową, posadowiony na działce o pow. 18 arów w bliskiej okolicy Andrychowa. Istnieje możliwość zakupu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolesław

Bolesław,małopolskie

130 000 zł90 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wyjątkowa okazja, dom z cenie mieszkania! Do sprzedania parterowy domek w miejscowości Bolesław, powiat olkuski. Budynek częściowo podpiwniczony, konstrukcja domu drewniana, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mała Piaśnica

Mała Piaśnica,pomorskie

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

*** nietuzinkowy, klasyczny, dom koło wejherowa*** Na sprzedaż przepiękny dom o powierzchni łącznej 180 m2, znajdujący się w cichej i spokojnej miejscowości Mała Piaśnica. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Malinowa

Ostróda,warmińsko-mazurskie

530 000 zł290 m² 1 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:494 m²

Jeśli poszukujesz wolnostojącego domu, w spokojnej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum miasta to właśnie ta propozycja jest dla Ciebie! Oferujemy do sprzedania dom o pow. 290 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przodkowo

Przodkowo,pomorskie

510 000 zł149 m² 3 422,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 132 m²

Blisko ulicy: świerkowa/akacjowa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'w Makadamiach2 R2_549' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bukowska

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł96 m² 4 479 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

- atrakcyjne położenie i świetna komunikacja - nieopodal obwodnicy zachodniej Poznania oraz ul. Bukowskiej - spokojna okolica blisko lasku Zakrzewskiego, doskonała infrastruktura i wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

694 000 zł155 m² 4 477,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Sprzedam jedną z dwóch połówek bliźniaka w Markach. Znakomita lokalizacja - blisko Urzędu Miasta, przystanku Rejtana, kościoła św. Izydora. 5 min samochodem do Centrum Handlowego M1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stanin

Stanin,lubelskie

285 000 zł120 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 m²

Dzień Dobry. Oferuje dom z piękna działka. Działka ogrodzona nowym murowanym ogrodzeniem. Dom zamieszkany i urządzony w dolnej części domu. Cała góra do zrobienia. Duże poddasze do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdynia

Gdynia,pomorskie

575 000 zł168 m² 3 428,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:231 m²

DO sprzedaży funkcjonalny dom Z 5 pokojami W zabudowie szeregowej Z ogródkiem I miejscem na samochód - gdynia pogórze Nieruchomość o powierzchni całkowitej 167 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mikołajczyka

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

515 000 zł220 m² 2 340,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Cena do negocjacji Do sprzedaży Dom z basenem o powierzchni użytkowej 220m2 usytuowany na działce 1200m2 okolice ul. zgierskiej i franin Dom z 1991r - 10 lat później został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

130 000 zł90 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Wyjątkowa okazja, dom z cenie mieszkania, 20 km od Dąbrowy Górniczej z doskonałym dojazdem trasą szybkiego ruchu! Do sprzedania parterowy domek w miejscowości Bolesław, powiat olkuski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

473 000 zł106 m² 4 462,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Blisko ulicy: jagodowa jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'w poziomkach_342' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczedrzyk

Szczedrzyk,opolskie

278 000 zł75 m² 3 706,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowa cena. Okazja. Do sprzedania pięknie położony (przy lesie) dom w Szczedrzyku, posadowiony na działce o powierzchni 540 m2. Budynek kilkuletni, wykonany w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Gdańsk,pomorskie

760 000 zł198 m² 3 838,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wolnostojący dom z 1984 roku, usytuowany na przestronnej działce o pow. 800 m2 z licznymi drzewami owocowymi. Wydaje się idealny dla miłośników ogrodnictwa i zdrowego żywienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Luboń

Luboń,wielkopolskie

430 000 zł72 m² 5 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:282 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

433 550 zł145 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż pięknie położone, nowe energooszczędne domy w Łaziskach Górnych. Budynki usytuowane są w bliskim sąsiedztwie lasu. Zalety inwestycji: bezczynszowe, energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł140 m² 2 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż dom jednorodzinny w Rzeszowie na ul.Kwiatkowskiego OPIS NIERUCHOMOŚCI: - powierzchnia domu 140m2 - stan surowy otwarty - budynek 2 kondygnacyjny ( poziom 0,.