dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Głogowo

Głogowo,kujawsko-pomorskie

780 000 zł212 m² 3 679,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

31913. Tylko U nas! polecam I zapraszam do obejrzenia na żywo! polecam dom wolnostojący z 2004 roku w Głogowie koło Torunia, blisko głównej trasy na Warszawę. Dom jest ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Glinik

Glinik,podkarpackie

649 000 zł165 m² 3 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom w Gliniku: wykończony i energooszczędny dom jednorodzinny położony z bardzo dobrym dojazdem. Dom z panelami fotowoltaicznymi Duży garaż na posesji Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 760 000 zł295 m² 5 966,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:565 m²

Szukasz gotowego domu, do którego dosłownie - możesz wejść I mieszkać ? Pięknego, zadbanego ogrodu ? Spokojnej, cichej okolicy w niedalekim sąsiedztwie lasu ? Jeśli odpowiedź na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Falista

Paczkowo,wielkopolskie

699 000 zł119 m² 5 893,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

! oferta dostępna tylko u nas! Polecam na sprzedaż nowoczesne, przestronne domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 118,3 m2 z garażem w bryle budynku. Domy położone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kijaszkowo

Kijaszkowo,wielkopolskie

270 000 zł110 m² 2 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 971 m²

NA sprzedaż dom O pow. Zabudowy 109m2, działka O pow. 4971m2 kijaszkowo, gm. Wysoka Idealne miejsce dla osób ceniących sielsko-wiejskie klimaty. Tytułem oferty jest do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraków

Kraków,małopolskie

940 000 zł110 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

gmina Wielka Wieś - 5km od granic Krakowa Ostatni wolny dom z dużą działką zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na użytkowanie - możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kurpiów

Wrocław,dolnośląskie

2 048 999 zł207 m² 9 879,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak/premium/radomierzyce/ok.Kurpiów/Ołtaszyn/ogród/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż sprzedaż komfortowy i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej mieszczący się na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Błota

Błota,opolskie

99 000 zł160 m² 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do zaoferowania nieruchomość gruntowa o powierzchni 22 arów, zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni ok. 160 m2 położona w miejscowości Błota, w gminie Lubsza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

795 000 zł113 m² 7 061,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania domy w zabudowie bliźniaczej z przynależnym ogrodem w miejscowości Krzyżowice niedaleko Wrocławia i autostrady A4. Dostępnych 10 domów w stanie deweloperskim do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Radosna

Wrocław,dolnośląskie

3 300 000 zł400 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Opiekun oferty: tel. Wyjątkowo wykończony dom wolnostojący o powierzchni ok. 400 m2 w spokojnej zielonej okolicy. Otoczenie nieruchomości: dom znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Leśmiana

Luboń,wielkopolskie

865 000 zł118 m² 7 311,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:179 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka o powierzchni użytkowej 98,3 m2, z ocieplonym strychem o powierzchni 20 m2. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piła

Piła,wielkopolskie

749 000 zł165 m² 4 547,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 102,10 m2, (pow. całk. 164,7 m2) w Pile na osiedlu Podlasie, w sąsiedztwie lasów, w odległości zaledwie 3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jabłonowo

Jabłonowo,zachodniopomorskie

131 933 zł834 m² 158,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:834 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji w nieruchomości w postaci: budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem, stanowiący segment zabudowy bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Cyprysowa

Komorniki,wielkopolskie

719 000 zł91 m² 7 909,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Domy inspirowane stylem skandynawskim w zabudowie szeregowej. Ostatnie dwa wolne domy powierzchnia 90,90 m2 (parter i piętro) + opcjonalnie dodatkowo poddasze salon + aneks kuchenny z oknem 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 899 000 zł180 m² 10 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy energooszczędny dom dwupiętrowy o łącznej powierzchni 180 m , z czego 148 m stanowi użytkowa przestrzeń. Wybudowany w roku 2021 z wykorzystaniem materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Korczyna

Korczyna,podkarpackie

650 000 zł250 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiamy Państwu unikalną okazję do zakupu eleganckiej, stylowej nieruchomości leżącej w powiecie Krośnieńskim w przepięknej miejscowości należącej do gminy Korczyna. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

779 700 zł90 m² 8 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super Rejon Milanówka, bliźniak ok.90 m2. Ładna Działka. Przedstawiamy do sprzedaży Dom- 1/2 bliźniaka o powierzchni 90 m2 usytuowanego na ładnej działce. dom nr.1 Stan deweloperski. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

670 000 zł106 m² 6 336,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Biuro Nieruchomości Reformacka ma przyjemność zaprezentować, 105,74 m2 nowy dom parterowy w Kielnarowej z pięknym widokiem. Dom będzie idealny dla rodziny. Jest możliwość zaadaptowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozerki

Kozerki,mazowieckie

959 000 zł170 m² 5 641 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży nowy dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku. Przestronny i bardzo funkcjonalny o powierzchni ok. 170m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bartoszewo

Bartoszewo,zachodniopomorskie

179 000 zł45 m² 3 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż działka rod o powierzchni 321 m2 z domkiem drewnianym. Lokalizacja: rodzinny ogród działkowy "bartoszewo". Genialna lokalizacja dla osób lubiących ciszę i spokój, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Bełżyce,lubelskie

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 445 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio sprzedam dom jednorodzinny z piękną działką do własnej aranżacji. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Bełżyce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

2 790 000 zł170 m² 16 411,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom do własnej aranżacji, realizacji własnej koncepcji w pięknej okolicy Jeziorka Czerniakowskiego (150m). Standard Parterowy w pełni podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tulce,wielkopolskie

959 000 zł107 m² 8 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Szukasz domu dla swojej rodziny? Świetnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony w Tulcach na Osiedlu Południowym. Jest to zamknięte rodzinne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stańkowo

Stańkowo,pomorskie

599 000 zł144 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Opis nieruchomości: na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w miejscowości Stańkowo, idealny dla rodziny szukającej komfortowego i przestronnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Dobrowolskiego

Kraków,małopolskie

1 998 000 zł274 m² 7 294,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej na widokowej działce. Powierzchnia całkowita: 273,92 Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wrocław,dolnośląskie

1 075 000 zł98 m² 10 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:766 m²

Zamieszkaj w uroczym, małym domku z wielkim ogrodem i z garażem, który nadaje się idealnie jako warsztat lub pracownia na twoje hobby. Łączy on zalety spokojnego, wiejskiego domku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Trzciana

Trzciana,podkarpackie

599 000 zł81 m² 7 367,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Biuro Doradzamy nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu osiedle domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w miejscowości Trzciana. Dom o powierzchni 81,3 m2 usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lawendowa

Słupsk,pomorskie

839 000 zł172 m² 4 877,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:566 m²

Oferta dodana za pomocą addom domy gotowe do odbioru! komfortowy, przestronny dom W zabudowie bliźniaczej Z garażem I ogrodem Powierzchnia: 172 m | Działka: 565 m Oferta premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Parpary

Parpary,pomorskie

699 000 zł108 m² 6 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom, który jest doskonałą propozycją dla rodziny jak i osób ceniących przestrzeń, ciszę i bliskość przyrody. Nieruchomość z bardzo funkcjonalnym rozkładem, oferująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 269 992 zł143 m² 8 869,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:692 m²

ok. Psiego Pola | 5 pok | garaż | spora działka!.||| Polecam na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniacze, o łącznej powierzchni użytkowej 143,1 m , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzechwy

Wejherowo,pomorskie

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:331 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 210 m2, usytuowany przy ul. Jana Brzechwy w Wejherowie( Wejherowo Śmiechowo), na działce o powierzchni 331 m2. Budynek charakteryzuje się trzema kondygnacjami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanowice

Stanowice,dolnośląskie

1 350 000 zł146 m² 9 246,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu gotowy, wykończony pod klucz dom w Stanowicach nieopodal Oławy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wysłoucha

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł160 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:472 m²

Opiekun oferty: tel. Nr Licencji pfrn 22583 tylko W sdp nieruchomości. Szereg na dużej działce z bezpośrednim wyjściem do parku w willowej części Oporowa. Dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Środkowa

Zaborów,mazowieckie

1 199 000 zł169 m² 7 079,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:932 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą tego urokliwego, parterowego domu położonego w miejscowości Zaborów, w gminie Leszno. Z łączną powierzchnią całkowitą 169,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sławicka

Opole,opolskie

1 195 000 zł160 m² 7 487,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący, z podwójnym garażem, znajdujący się w Opolu - Sławicach. Budynek konstrukcji murowanej, 1 kondygnacyjny z poddaszem, niepodpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mielżyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

809 000 zł119 m² 6 798,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:195 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej, znajdującego się na Osiedlu Mielżyńskiego w Swarzędzu, zaledwie 15 min od centrum Poznania. Dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 000 zł81 m² 8 012,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

Szeregowiec środkowy w miejscowości Trzeszczyn położonej ok. 3 km od Polic i 15 km od centrum Szczecina, lokal B3. Dom położony w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Suraż

Suraż,podlaskie

329 000 zł60 m² 5 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 300 m²

*** siedlisko Z dużą działka *** dostęp do starorzecza rzeki narew *** droga asfaltowa *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację siedliska, położonego w odległości ok. 5 km od miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 203 m²

Poszukujesz idealnego miejsca pod swoje wymarzone miejsce na ziemi ? Mamy dla Ciebie propozycję, która Cię zachwyci. Zapewne zastanawiasz się, dlaczego warto rozważyć zakup tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cieśle

Cieśle,dolnośląskie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż jednorodzinny dom wolnostojący - parterowy z garażem i dużym ogrodem. Domy gotowe do odbioru W sierpniu Lokalizacja: cieśle zaraz przy Oleśnicy działki połoźone w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł150 m² 5 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 160 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce o powierzchni.