dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Kamień

Kamień,dolnośląskie

780 000 zł200 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania piękny, nowy dom, w Kamieniu, w Gminie Długołęka. Parterowy z poddaszem użytkowym, z garażem w bryle budynku na 2 auta. Dodatkowo dobudowana wiata garażowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Godebskiego

Warszawa,mazowieckie

3 400 000 zł504 m² 3 400 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom na sprzedaż na mokotowie/sadybie house for sale in mokotów/sadyba Dom na sprzedaż na Sadybie (po stronie Jeziorka Czerniakowskiego). Dom w zabudowie bliźniaczej położony w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

501 000 zł941 m² 532,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Burmistrz Miasta Józefowa O g ł a s z a Pierwszy Przetarg Ustny O g r a n i c z o n y na sprzedaż prawa własności nieruchomości położonej w Józefowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie,dolnośląskie

349 000 zł251 m² 1 392,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 265 m²

Na sprzedaż dom położony w Zagórzu Śląskim na dużej działce z pięknym ogrodem. Dom usytuowany w malowniczym, cichym, spokojnym, a zarazem dobrze skomunikowanym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

590 000 zł208 m² 2 836,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do zaoferowania posiadamy dom wolnostojący o powierzchni 208m2 usytuowany na działce o powierzchni 500m2. Dom wyposażony jest w system alarmowy, rolety antywłamaniowe oraz saunę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazy

Łazy,śląskie

120 000 zł90 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania dom parterowy, częściowo podpiwniczony położony w Łazach koło Zawiercia. Dom o powierzchni 80m2 składa się: z ganku, przechodniej kuchni, dwóch pokoi, oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sopieszyno

Sopieszyno,pomorskie

674 000 zł139 m² 4 848,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Blisko ulicy: długiej/jarzębinowej jest miejsce gdzie wybudujemy dom według projektu: 'damianz79_515' (zdjęcia powyżej). Cena zawiera działkę oraz dom w stanie deweloperskim. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Puszczykowo

Puszczykowo,wielkopolskie

530 000 zł160 m² 3 313 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:816 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w urokliwej okolicy w Puszczykowie Starym! Posiadłość charakteryzuje znakomite położenie w zacisznej dzielnicy willowej na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

899 000 zł312 m² 2 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pragnę zaprezentować Państwu nietuzinkowy budynek mieszkalny zlokalizowany w Opolu (kolonia Gosławicka). Dom usytuowany jest na 5 arowej działce elegancko zagospodarowanej. Solidnie wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Łajski

Łajski,mazowieckie

499 000 zł167 m² 2 988,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:665 m²

Elegancki bliźniak w miejscowości Łajski. Wszystkie media podłączone (prąd kanalizacja gaz woda). Budynek wykonany w technologii tradycyjnej pustak porotherm dachówka cementowa Braas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Komora

Michałowice,małopolskie

810 000 zł191 m² 4 240,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący usytuowany w cichym i zielonym zakątku Michałowic. Wybudowany został w 2006 roku z materiałów najwyższej jakości. Posadowiony jest na 9 arowej działce, ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

625 000 zł180 m² 3 472,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:175 m²

Do zaoferowania posiadamy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 180m2 oraz przynależącą do niego działkę o powierzchni 175m2. Wejście zabezpieczone zostało domofonem, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Komprachcice

Komprachcice,opolskie

555 000 zł232 m² 2 397,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedaż Nowoczesny Dom wolnostojący pow.mieszkalna ok.158 m2. + garaż 2 stanowiskowy, działka 7 ar. stan wysoki developerski, komprachcice. Oferujemy na sprzedaż dom w stanie wysokim developerskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Główna

Józefów,mazowieckie

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 547 m²

Amatorski dom w stanie surowym otwartym o pow. 200 m2 na dużej zalesionej działce o pow. 2540 m2 /35 x 72/ w Józefowie - Michalinie w rejonie ulicy Głównej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kątna

Warszawa,mazowieckie

3 950 000 zł450 m² 8 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na sprzedaż na mokotowie Oferuję do sprzedaży bardzo ładny, stylowy dom w atrakcyjnym miejscu zielonego Mokotowa Dolnego. Dom zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

829 000 zł192 m² 4 317,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferuję na sprzedaż piękny i funkcjonalny segment w Józefosławiu. Osiedle będzie składać się z 20 segmentów w metrażach od 121 do 206 m2. Domy zostaną oddana do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

439 000 zł125 m² 3 510,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej w centrum Tarnowskich Górach. Dom znajduje się cichej i spokojnej okolicy do którego prowadzi wyasfaltowana droga. Opis domu: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przewodowa

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł175 m² 5 131,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej z garażem. Powierzchnia domu 175m2 , działka 350m2 Dom dwupoziomowy z poddaszem i garażem - wykończony , na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Graniczna

Józefów,mazowieckie

780 000 zł160 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Piętrowy dom o pow. około 160 m2 na działce około 600 m2, położony w Michalinie w cichej okolicy wśród domów jednorodzinnych. W latach 2009 - 2014 budynek przeszedł kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czecha

Warszawa,mazowieckie

1 130 000 zł270 m² 4 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Dom przy ul.Czecha ,zbudowany w 1991r ,zadbany w dobrym miejscu komunikacyjnym, doskonały na działalność. Powierzchnia mieszkalna 180m2. Parter stanowi duży salon ,gabinet, kuchnia , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łomianki

Łomianki,mazowieckie

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nieruchomość położona w Łomiankach niedaleko całej infrastruktury miasta. Na działce znajduje się wolnostojący, parterowy budynek mieszkalny z garażem 30,3m2, 2-stanowiskowym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jęczydół

Jęczydół,zachodniopomorskie

539 000 zł149 m² 3 619 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Ofertą jest dom wolnostojący, parterowy o powierzchni użytkowej 148,94m2 z garażem w bryle budynku o pow. 31,36 m2. Powierzchnia działki 1146 m2 Dom położony jest w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Józefów

Józefów,mazowieckie

1 700 000 zł150 m² 11 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 507 m²

Połówka bliźniaka wybudowanego w 2003 roku w Józefowie Michalinie koło Otwocka. Działka o wymiarach 37x70 i powierzchni 2 507 m2 położona wśród lasu, w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Płowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł450 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:541 m²

Lokalizacja - Północna część gminy Wawer w rejonie ulic Płowieckiej oraz Traktu Lubelskiego. Odległość od centrum ok. 9 km, 2 km od Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, 450 m. do supermarketu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jankowskiego

Ruda Śląska,śląskie

310 000 zł107 m² 2 885,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Nowe osiedle domów szeregowych w Rudzie Śląskiej Wirek ul. Jankowskiego! Osiedle w doskonałej lokalizacji - dzięki autostradzie A4 rewelacyjny dojazd do całej aglomeracji. Na osiedlu powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Skrajna

Józefów,mazowieckie

980 000 zł184 m² 5 326,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny,piękny dom został zaprojektowany tak, aby w 100% wykorzystać powierzchnię działki. Udało się stworzyć przestrzenne wnętrze z dużym salonem z aneksem kuchennym , gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

720 000 zł260 m² 2 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nieruchomość zlokalizowana przy jednej z głównych ulic, dojazd ulicą o nawierzchni asfaltowej uzbrojonej we wszystkie media (wpięte do budynku) z chodnikiem i oświetleniem ulicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niewiatrowice

Niewiatrowice,świętokrzyskie

150 000 zł110 m² 1 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 249 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwą nieruchomość położoną między Kielcami a Krakowem. Uroczy zagospodarowany dom znajduje się w miejscowości Niewiatrowice w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Poręba

Poręba,małopolskie

130 000 zł60 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Domek letniskowy w miejscowości Poręba, gm. Myślenice. Nowa niższa cena. Powierzchnia działki: 5,68 a. Działka jest ogrodzona i zagospodarowana. Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przybiernowo

Przybiernowo,zachodniopomorskie

179 000 zł190 m² 942,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej miejscowości Przybiernowo. Blisko do Gryfic tylko 6 kilometrów, natomiast do morza 30 minut jazdy. Dom o powierzchni całkowitej 180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kłodno

Kłodno,pomorskie

250 000 zł145 m² 1 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Kaszuby, murowany dom całoroczny w miejscowości Kłodno - miejscowość nad Jeziorem Mausz o pow. 384ha, z malowniczą linią brzegową, w odległości 3km od Sulęczyna. Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Józefosław

Józefosław,mazowieckie

589 000 zł121 m² 4 867,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowice

Dąbrowice,opolskie

240 000 zł75 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom Dąbrowice, gm. Chrząstowice, sprzedaż. Powierzchnia użytkowa ok. 75 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój i ganek. Ponadto zabudowania gospodarcze i garaż na 2 samochody. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karolew

Karolew,mazowieckie

299 000 zł263 m² 1 136,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Do sprzedaży duży dom we wsi Karolew 7 km. od Węgrowa! Dom na dużej działce, trzy kondygnacje i strych obecnie nieużytkowy. Powierzchnia domu 90 m kw. W przyziemiu ganek, duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ustanów

Ustanów,mazowieckie

540 000 zł280 m² 1 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Ładny i przestronny dom w Ustanowie, nieopodal Zalesia Górnego, wybudowany na dużej i ładnej działce. Dom w stanie surowym zamkniętym. Bardzo ciekawe i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

410 000 zł180 m² 2 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:536 m²

Duży dom, o pow. 180 m2, funkcjonujący obecnie jako pensjonat, zlokalizowany w centrum Ciechocinka. Po drobnej przeróbce klatki schodowej (wybicie dodatkowych drzwi wewnętrznych) może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warka

Warka,mazowieckie

230 000 zł80 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 798 m²

Super oferta! 200 m od rzeki Pilicy! Działka plus dom! Bardzo atrakcyjny dom w miejscowości Lechanice na działce rekreacyjnej o powierzchni prawie 3 tys m2 położonej 200 m od rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mielecka

Poznań,wielkopolskie

430 000 zł160 m² 2 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:915 m²

Nowa cena - poznań nowe miasto / krzesiny cena do negocjacji! Do sprzedaży dom o powierzchni całkowitej 160 m2 na działce o powierzchni 915 m2. Cena sprzedaży wynosi 430,000 zł.Rodzaj domu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 670 000 zł260 m² 6 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Dom wolnostojący, ogrodzony, o powierzchni 260 m2, na dużej działce 1390 m2. Budynek z roku 2018, do wykończenia, bez podatku pcc, zbudowany z cegły, dach skośny, pokryty dachówką. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Repty Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

361 000 zł122 m² 2 959,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Domy Pod Lasem - to kameralny zespół domów jednorodzinnych w Reptach - jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Tarnowskich Gór, położonych w niewielkiej odległości od rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Buska

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł275 m² 6 726,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Krótko o nieruchomości Mokotów Sadyba, segment środkowy 250m2/275m2 na działce 220m2 w rozsądnej cenie! Dla kogo jest to idealne miejsce? Dla rodziny lub na wygodną siedzibę firmy za.