dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 474 ogłoszenia

679 000 zł167 m² 4 065,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Wyłącznie w Stoprocent Nieruchomości- na sprzedaż dom wolnostojący z dużą, 24-arową działką położony w Wysokiej Głogowskiej miejscowości cieszącej się dużym zainteresowaniem ze.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł148,62 m² 4 710 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:621 m²

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. ogłosiło przetarg pisemny ofertowy nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Szczecinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom do sprzedaży w Krynicy Zdrój cena do negocjacji Dom aktualnie użytkowany jako pensjonat. Lokalizacja zaledwie 600 m do centrum Krynicy. - 6 apartamentów 2 pokojowych, - 1 apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł147,55 m² 6 438,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ekskluzywny dom w stanie deweloperskim | 147,55 m | osiedle zamknięte Na sprzedaż elegancki, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 147,55 m , położony na starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

965 000 zł182 m² 5 302,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowoczesny dom parterowy 8 min od Chełma Ochoża Kolonia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu parterowego, położonego zaledwie 8 minut od Chełma,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł119 m² 7 134 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super 1/2 budynku W zabudowie bliźniaczej! zapraszamy! bez prowizji I bez pcc - brak ukrytych kosztów. Atuty: - z fotowoltaiką - Z pompą ciepła - Z ogrzewaniem podłogowym -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 000 zł130 m² 9 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:351 m²

Zapraszamy na etap II Już gotowy do odbioru zostało kilka domów! Polecamy piękne domy w zabudowie Bliźniaczej w uroczej części miasta blisko centrum dzielnica krzyki. Domy budowane są.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Zadbany dom z lat 60-tych (fundamenty przedwojenne) posadowiony wraz z budynkiem gospodarczym (garaż w bryle) i dodatkowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł163 m² 5 822,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bez prowizji od kupującego! Kilka domów w cenie 949.000 PLN.Regularna cena 985.000 PLN.- Marzysz o własnym domu na łonie natury? Chcesz mieć 3 minuty do przedszkola, szkoły i łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł307,30 m² 9 729,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:487 m²

<!-startfragment-> Nowoczesny dom skrajny szereg | ogród | garaż 2-st. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej (skrajny segment), położonego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł201 m² 12 437,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:578 m²

Dom w stylu zakopiańskim Oferujemy na sprzedaż w Nowym Targu komfortowy, luksusowy oraz energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 201,24 m , z dodatkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł242,40 m² 7 215 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Dom, który łączy komfort miasta z ciszą codziennego życia- przestrzeń, do której chce się wracać. Na sprzedaż środkowy segment eleganckiego szeregowca położony przy ul. Łukasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł350 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 101 m²

Na sprzedaż poniemiecka willa z dużym ogrodem wraz z budynkiem gospodarczym. Budynek mieszkalny idealnie nadaje się na usługi hotelarskie. Działka własnościowa o powierzchni 1100 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł143 m² 3 398,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 143 m2, położony na działce o powierzchni 600 m2 w Suszcu (okolice Żor). Nieruchomość z 2025 roku, oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Katarzyna kortyczko-talik Agent prowadzący   Niezależna część domu -żywiec/góra burgałowskana sprzedaż niezależna część domu, powierzchnia ok. 110m2, wydzielona działka 360m2. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł176 m² 2 102,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:805 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość stanowiącą dom mieszkalny wraz z budynkami gospodarczymi, położony w Krzyżowej Dolinie, gmina Ozimek. Nieruchomość położona jest ok 5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł204 m² 5 784,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:472 m²

Bardzo funkcjonalny dom w otoczeniu ciszy i zieleni, a jednocześnie z pełną miejską infrastrukturą w zasięgu krótkiego spaceru. Budynek z 2013 roku, w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 149 900 zł164,40 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł151,28 m² 3 767,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom wolnostojący! Obok Wolbromia | Lgota Wolbromska zadzwoń:   Współpracując z homeon nieruchomości biurem działającym na terenie Śląska i Zagłębia nie podpisujesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł180 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 741 m²

Polecam w pełni urządzony dom jednorodzinny położony na dużej działce wśród zabudowy domów jednorodzinnych przy ul. Zagórskiej. Gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego.