dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 469 ogłoszeń

3 000 000 zł227 m² 13 215,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 084 m²

Dom rewelacyjnie położony na wzniesieniu tuż obok Jeziora Wysockiego na granicy Chwaszczyna oraz Gdańska Osowej, na pierwszy rzut oka może przyciągać uwagę niezwykle urokliwą architekturą, ale to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 618 920 zł112 m² 14 454,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:742 m²

Są miejsca, które po prostu czujesz od pierwszego wejścia. Światło wpadające przez duże przeszklenia, cisza, przestrzeń i widok na pasmo Pienin, który każdego dnia przypomina, dlaczego warto.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł104,83 m² 8 203,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

0% prowizji | Bliźniak | 4 pokoje | Widok na las Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem - Wrocław, ul. Trzmielowicka Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 558 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje przepiękny dom w malowniczym mieście Lipnie. To miejsce to doskonała oaza spokoju, otoczona przyrodą i pięknymi krajobrazami. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł181,40 m² 4 680,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Jeśli szukasz nowego domu dla Twojej rodziny w spokojnej okolicy, z widokiem na las a zarazem w rozsądnej cenie i ze świetnie skomunikowanym dojazdem do miasta to koniecznie czytaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł166 m² 9 873,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej Drawsko Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o estetycznym i funkcjonalnym układzie, położony w urokliwej miejscowości Drawsko, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł195,30 m² 6 651 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zadbany, piękny Dom w spokojnej i cichej okolicy Żelechowa. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, o powierzchni ok. 195 m2 gotowy do wprowadzenia, na bardzo ładnej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł180 m² 5 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy, nowoczesny dom w budowie (obecnie w stanie surowym otwartym). Idealny dla osób kochających duże przestrzenie, jasne pomieszczenia o idealnej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł150,30 m² 4 590,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:785 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego. Dom został zaprojektowany z naciskiem na komfort i funkcjonalność. Starannie rozplanowane wnętrza pozwalają.

Szczegóły ogłoszenia

2 289 000 zł282 m² 8 081,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Oferujemy Państwu piękny dom na sprzedaż z ogrodem. Właściciele włożyli w niego sporo wysiłku i serca żeby doprowadzić go do idealnego stanu. Dom udoskonalany był najlepszymi.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł249,50 m² 3 803,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:688 m²

Oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 249,5 m2 zlokalizowany w malowniczej miejscowości Kielno położonej nad Jeziorem Kielno, zaledwie 20.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł259 m² 6 756,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:907 m²

Oferujemy na sprzedaż rodzinny dom wykończony W wysokim standardzie I W doskonałej lokalizacji Na sprzedaż atrakcyjny dom w cichej i spokojnej okolicy ok 15 km od Bydgoszczy Solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł175 m² 2 457,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 511 m²

Dom drewniany w otoczeniu zieleni. Przedstawiamy ofertę sprzedaż budynku mieszkalnego , jednorodzinnego znajdującego się w miejscowości Witryłów gm. Dydnia, położonego na lekkim wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł132 m² 17 803,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom 132 m | działka 260 m | sauna | wysoki standard | Villa Bukowska Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 132 m , położony na terenie kameralnego i cenionego osiedla Ville.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł107 m² 8 785,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty z ogrodem, położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł121 m² 6 603,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 692 m²

Wyjątkowy dom z duszą i charakterem Twoja oaza spokoju! Szukasz miejsca, które nie jest kolejnym katalogowym klockiem? Ten dom to połączenie solidnej historii z niesamowitym stylem, obok.

Szczegóły ogłoszenia

889 900 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy Wolnostojący Dom w Zielonej Okolicy. Dom do zamieszkania, przestronny, słoneczny, w atrakcyjnej lokalizacji. - ganek - ok. 4m2 - pomieszczenie gospodarcze - ok.10 m2 - kotłownia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł127,80 m² 5 078,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 554 m²

Dom jednorodzinny stan deweloperski, 109 m Krokocie k. Ełk Działka 1554 m Garaż Pompa ciepła Przydomowa oczyszczalnia Wybór okien i drzwi Możliwość zmian Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł210,54 m² 8 976,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży komfortowy dom na dużej działce 1070m z prywatnym oczkiem wodnym! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł165 m² 8 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom klasy premium | 165 m | wysoki standard | garaż | staw | sauna Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 165 m , zaprojektowany z myślą o komforcie, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł130 m² 6 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 115 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 130 m2 znajdujący się w spokojnej, przyjemnej okolicy blisko lasu i jezior, oddalony 2 kilometry od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł141 m² 7 375,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kameralne Nowoczesne Osiedle Domów Parterowych /wolnostojących z Garażami dwu-stanowiskowymi / dom gotowy - po odbiorach/ zakup bez prowizji agencji Dom który prezentuję ma 141mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 000 zł300 m² 21 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:66 750 m²

Biuro nieruchomości Landowscy oferuje Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną domem całorocznym, wolnostojącym oraz budynkami przemysłowo-usługowo-gospodarczymi i biurowymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł850 m² 4 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:516 m²

Pensjonat w spokojnej lokalizacji z widokiem na Zatokę Pucką i Morze Bałtyckie. Na parterze znajduje się recepcja, pokój 4-osobowy z łazienką i balkonem, pokój 2-osobowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł227 m² 5 277,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 614 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przestronny dom idealny dla dużej rodziny, zlokalizowany w malowniczych Marszałkach - Przysiółku Turawy. Na zadbanej posesji posadowiony jest duży,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł155,70 m² 0,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 900 m²

Oferta Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż: dom ze strumieniem, stawem oraz dużą działką. Lokalizacja Usytuowana w Ogrodnikach, ta nieruchomość zapewnia idealne połączenie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł136,20 m² 8 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - Segment w stanie deweloperskim (lokal Zewnętrzny Prawy Skrajny) o powierzchni około 136 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 400 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 105 m , położony w spokojnej części Wieliczki przy ul. Krzyszkowickiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł223 m² 3 134,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem sprzedaży jest duży, funkcjonalny budynek o powierzchni użytkowej 223,7 m , położony w samym centrum Smarchowic Wielkich. Co bardzo ważne budynek przez wiele lat funkcjonował.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł243,10 m² 4 895,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Na sprzedaż funkcyjny, 6- pokojowy dom wybudowany w 2008 r. o powierzchni użytkowej 168,31 m (całkowitej 243,10 m.kw.) z garażem jednostanowiskowym usytuowanym w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł147,90 m² 5 645,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż - dom z dużą działką, stawem i potencjałem adaptacyjnym Na sprzedaż oferowany jest urokliwy dom o powierzchni użytkowej 72,3 m2, położony w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł142,86 m² 6 439,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Jeśli szukasz domu w bardzo ładnej okolicy to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim. Lokalizacja: dom znajduje się na wzgórzu skąd rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł146,97 m² 4 892,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 302 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Radziłów przy ul. Pogodnej o powierzchni użytkowej 146,97m2 posadowiony na działce o powierzchni 1302m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego domu. Lokalizacja Lubieszyn, ok. 20 km od Kościerzyny i 45 km od centrum Gdańska. Dostępny film wideo, spacer 3D oraz zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł105 m² 10 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 107m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

339 200 zł200 m² 1 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący z konstrukcją przysłupową z fragmentami muru szachulcowego, podpiwniczony o pow. ok. 200 m2, z zabudowaniami gospodarczymi. oraz przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł128 m² 6 953,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Wyjątkowa oferta domu w malowniczej miejscowości Gawłów koło Sochaczewa! Marzysz o spokojnym życiu w zielonym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł496 m² 2 620,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:482 m²

Na sprzedaż dom o pow. użyt. 496,69 m2, 8 pokoi , w tym m.in. reprezentacyjny salon z wyjściem na duży taras, 2 balkony, 4 łazienki, garderoba, kuchnia z jadalnią, kuchnia letnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł165 m² 14 539,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej w Orłowie - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni. Przedstawiamy dom z historią,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł123,20 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek mieszkalno-usługowy na sprzedaż W gościejewie gm. Rogoźno możliwość zamiany na mieszkanie W wągrowcu Przedstawiam ofertę sprzedaży budynku mieszkalno- usługowego.