dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

Rynek pierwotny

739 000 zł136 m² 5 433,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam do zaoferowania przestronną prawą połówkę bliźniaka. Dom o fantastycznym układzie dwupoziomowy oraz dużym ogródkiem. Dom zlokalizowany zaledwie 600 metrów od Jeziora Kiełpińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości mio casa! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 70 m , położony na dużej i ustawnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł125 m² 5 592 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Osiedle Góraszka to nowoczesna inwestycja składająca się z 16 domów w zabudowie szeregowej. Każdy dom oferuje około 125 m powierzchni użytkowej, rozmieszczonej na trzech kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

2 439 000 zł281 m² 8 679,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Na sprzedaż Nowoczesna willa wolnostojąca, usytuowana na przestronnej działce o powierzchni 17,5 arów, to idealne rozwiązanie dla osób szukających komfortu i wyjątkowego stylu życia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł146,35 m² 9 497,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

Nowoczesny dom wolnostojący na sprzedaż - Żukczyn Zamieszkaj w spokojnej okolicy z szybkim dostępem do miasta! Charakterystyka nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 146 m Działka: 895.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł161,53 m² 7 367,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:720 m²

Nowoczesny dom w otoczeniu zieleni - Rudziczka, gmina Suszec Jeśli marzysz o domu, który łączy nowoczesną architekturę, wysoką jakość wykonania i spokojne otoczenie natury - ta.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł212 m² 9 386,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:225 m²

Budynek, szereg, 7 mieszkań, gruntownie wyremontowane W 2023 roku Na sprzedaż budynek z 7 mieszkaniami ( w tym 4 mieszkania dwupokojowe) We Wrocławiu przy ul Hermanowskiej. stan budynku-.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł328 m² 11 277,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:998 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł73,17 m² 14 623,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Radwanicach. Budynek budowany z ceramiki, docieplony styropianem 20 cm, dach pokryty blacho-dachówką Na pierwszej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 649 900 zł241 m² 6 846,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 020 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Strzeniówce dom w stanie surowym zamkniętym w bardzo dobrej lokalizacji. Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w cichej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł182,69 m² 9 026,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż, wykończony pod klucz - Głogów Małopolski Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł110 m² 7 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Ofertą sprzedaży są domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem 70m w północnej części Lublina - Dzielnicy Sławin. Osiedle Wola Sławińska powstało w pobliżu ul. Kmiecej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł175,43 m² 6 954,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący 175,43 m - Aleksandrówka k. Kozienic, działka 1100 m . Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, parterowego domu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł200 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania luksusowy dom w Owczarni. Powierzchnia domu to 160m2. Dodatkową powierzchnię 40 m2 stanowi dwustanowiskowy garaż. Dół domu składa się z otwartego, funkcjonalnego salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł470 m² 4 891,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż Willa w Kaniach, 550 m od stacji wkd. Dookoła domy wolno stojące, niska zabudowa, tereny spacerowe. Działka 1100 m 2, wszystkie media miejskie + studnia do podlewania ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł138,59 m² 5 555,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Polecam dom W zabudowie szeregowej - 138,59 m Z garażem Lokalizacja: michale, blisko Grudziądza Typ: środkowy segment w zabudowie szeregowej Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 999 zł260 m² 6 923,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Miejscowość puc obok kościerzyny - dom wolnostojący Z dodatkowym budynkiem do prowadzenia własnego biznesu lub przearanżowania na dodatkowy dom/domek gościnny atuty: - 30 min do Żukowa; - 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł350 m² 22 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ekskluzywna Willa na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna Wysoki standard | Duża działka 1500 m2 | Stan deweloperski | Osiedle zamknięte | Możliwość wybudowania basenu | Przestrzeń | Wizualizacje Moovin.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł380 m² 3 289,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szukasz przestrzeni, która łączy funkcję mieszkalną z możliwością prowadzenia biznesu? A może marzysz o przestronnym domu dla dużej rodziny w świetnej lokalizacji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł40 m² 7 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży domku letniskowego do własnej aranżacji, który znajduje się na płaskiej działce o powierzchni 650 m . Domek pełni obecnie funkcję stajni, natomiast ma duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł130 m² 9 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Na sprzedaż piękny dom położony w bardzo spokojnej okolicy (ślepa uliczka), idealny dla rodzin z dziećmi. Powierzchnia całkowita domu to 130 m2. Na parterze znajduje się duża, funkcjonalna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł100,50 m² 6 169,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego dwukondygnacyjnego w Ćmińsku gmina Miedziana Góra.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł200 m² 1 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 100 m²

Przedstawiam do sprzedaży klimatyczne siedlisko położone na końcu wsi Zofiówka w gminie Gnojno, (woj. świętokrzyskie), idealne miejsce pod stadninę koni, agroturystykę, życie w spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł2 432 m² 505,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 432 m²

Prezentujemy Kamienicę w Bytomiu, doskonała inwestycja, kamienica położona w otoczeniu parku. Umowa na czas nieokreślony na 7 mieszkań, w posiadaniu jeden podmiot który wynajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 900 zł153,90 m² 3 248,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż - Zalesie, gmina Żabia Wola Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - stan surowy zamknięty o powierzchni całkowitej 153,9 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł95 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:14 515 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką w Świebodnej, woj. podkarpackie, powiat jarosławski Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Świebodna.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł159 m² 10 377,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Oferta sprzedaży nowoczesny dom wolnostojący W osowcu Na sprzedaż wyjątkowy, nowo wybudowany dom wolnostojący z 2025 roku, położony w spokojnej, zielonej okolicy Osowca. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł160 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:997 m²

Z nami kupisz bazpieczenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, super funkcjonalnego i ekonomicznego domu wolnostojącego przy ul. Janiny w Skrzeszewie. Centralnym punktem domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł164,40 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom - 1/2 bliźniaka w bardzo ładnej bryle budynku w miejscowość Kozerki. Przestronny i bardzo funkcjonalny, przestronny budynek o powierzchni ok. 165 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł197 m² 7 614,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:270 m²

Nieruchomości ,mały Domek ' zapraszają do zapoznania się z oferta kupna domu z funkcja gościnna z przeznaczeneim dla 16 gości Dom choć w zabudowie bliżniaczej pionowej nie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 900 zł172 m² 7 499 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 233 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom jednorodzinny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 172m2. Dom jest usytuowany na pięknej działce o powierzchni 1233m2 w miejcowości Dębówka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł550 m² 1 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:937 m²

Dochodowa kamienica - Centrum Gołańczy - tylko u nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy znajdującej się w centrum m. Gołańcz (woj. wielkopolskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł242 m² 5 781 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:539 m²

Dom wolnostojący Z ogrodem | psie pole ul. Stoczniowa Oferta w Kompas Nieruchomości. Możliwość prezentacji po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Zachęcam do kontaktu - tel.   .

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł119 m² 8 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: dom jednorodzinny 119 m z ogrodem Osiedle Poznańskie #twojaprzyszloscmaswojadres Marzysz o nowoczesnym i przestronnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Mamy na sprzedaż atrakcyjny dom na dużej, 23-arowej, pięknej, widokowej działce. Nieruchomość położona na wysokości 820 m.n.p.m. na południowym, doskonale doświetlonym stoku z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł102,30 m² 8 699,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²