dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 474 ogłoszenia

799 000 zł121 m² 6 603,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 692 m²

Wyjątkowy dom z duszą i charakterem Twoja oaza spokoju! Szukasz miejsca, które nie jest kolejnym katalogowym klockiem? Ten dom to połączenie solidnej historii z niesamowitym stylem, obok.

Szczegóły ogłoszenia

889 900 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiamy Wolnostojący Dom w Zielonej Okolicy. Dom do zamieszkania, przestronny, słoneczny, w atrakcyjnej lokalizacji. - ganek - ok. 4m2 - pomieszczenie gospodarcze - ok.10 m2 - kotłownia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł127,80 m² 5 078,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 554 m²

Dom jednorodzinny stan deweloperski, 109 m Krokocie k. Ełk Działka 1554 m Garaż Pompa ciepła Przydomowa oczyszczalnia Wybór okien i drzwi Możliwość zmian Na sprzedaż dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł210,54 m² 8 976,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży komfortowy dom na dużej działce 1070m z prywatnym oczkiem wodnym! Przedstawiamy Państwu nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 420 000 zł165 m² 8 606,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom klasy premium | 165 m | wysoki standard | garaż | staw | sauna Na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 165 m , zaprojektowany z myślą o komforcie, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł130 m² 6 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 115 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 130 m2 znajdujący się w spokojnej, przyjemnej okolicy blisko lasu i jezior, oddalony 2 kilometry od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł141 m² 7 375,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Kameralne Nowoczesne Osiedle Domów Parterowych /wolnostojących z Garażami dwu-stanowiskowymi / dom gotowy - po odbiorach/ zakup bez prowizji agencji Dom który prezentuję ma 141mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

6 499 000 zł300 m² 21 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:66 750 m²

Biuro nieruchomości Landowscy oferuje Państwu nieruchomość gruntową zabudowaną domem całorocznym, wolnostojącym oraz budynkami przemysłowo-usługowo-gospodarczymi i biurowymi. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł850 m² 4 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:516 m²

Pensjonat w spokojnej lokalizacji z widokiem na Zatokę Pucką i Morze Bałtyckie. Na parterze znajduje się recepcja, pokój 4-osobowy z łazienką i balkonem, pokój 2-osobowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 198 000 zł227 m² 5 277,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 614 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przestronny dom idealny dla dużej rodziny, zlokalizowany w malowniczych Marszałkach - Przysiółku Turawy. Na zadbanej posesji posadowiony jest duży,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł155,70 m² 0,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 900 m²

Oferta Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż: dom ze strumieniem, stawem oraz dużą działką. Lokalizacja Usytuowana w Ogrodnikach, ta nieruchomość zapewnia idealne połączenie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł136,20 m² 8 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - Segment w stanie deweloperskim (lokal Zewnętrzny Prawy Skrajny) o powierzchni około 136 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 400 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 105 m , położony w spokojnej części Wieliczki przy ul. Krzyszkowickiej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł223 m² 3 134,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedmiotem sprzedaży jest duży, funkcjonalny budynek o powierzchni użytkowej 223,7 m , położony w samym centrum Smarchowic Wielkich. Co bardzo ważne budynek przez wiele lat funkcjonował.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł243,10 m² 4 895,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 044 m²

Na sprzedaż funkcyjny, 6- pokojowy dom wybudowany w 2008 r. o powierzchni użytkowej 168,31 m (całkowitej 243,10 m.kw.) z garażem jednostanowiskowym usytuowanym w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł147,90 m² 5 645,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż - dom z dużą działką, stawem i potencjałem adaptacyjnym Na sprzedaż oferowany jest urokliwy dom o powierzchni użytkowej 72,3 m2, położony w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł142,86 m² 6 439,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Jeśli szukasz domu w bardzo ładnej okolicy to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim. Lokalizacja: dom znajduje się na wzgórzu skąd rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł146,97 m² 4 892,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 302 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom w miejscowości Radziłów przy ul. Pogodnej o powierzchni użytkowej 146,97m2 posadowiony na działce o powierzchni 1302m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego domu. Lokalizacja Lubieszyn, ok. 20 km od Kościerzyny i 45 km od centrum Gdańska. Dostępny film wideo, spacer 3D oraz zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł105 m² 10 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 107m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

339 200 zł200 m² 1 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący z konstrukcją przysłupową z fragmentami muru szachulcowego, podpiwniczony o pow. ok. 200 m2, z zabudowaniami gospodarczymi. oraz przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł128 m² 6 953,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Wyjątkowa oferta domu w malowniczej miejscowości Gawłów koło Sochaczewa! Marzysz o spokojnym życiu w zielonym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł496 m² 2 620,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:482 m²

Na sprzedaż dom o pow. użyt. 496,69 m2, 8 pokoi , w tym m.in. reprezentacyjny salon z wyjściem na duży taras, 2 balkony, 4 łazienki, garderoba, kuchnia z jadalnią, kuchnia letnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł165 m² 14 539,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej w Orłowie - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni. Przedstawiamy dom z historią,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł123,20 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek mieszkalno-usługowy na sprzedaż W gościejewie gm. Rogoźno możliwość zamiany na mieszkanie W wągrowcu Przedstawiam ofertę sprzedaży budynku mieszkalno- usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł100 m² 6 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 600 m²

649 000 tys. Do negocjacji Mostowo - Dom wolnostojący 100 m na ogromnej działce 2,16 ha Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 100 m , usytuowany na imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł321,53 m² 6 217,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:999 m²

Architektoniczna perła wrocławia - Dom projektu wybitnego architekta Marka Dziekońskiego twórcy m.in. ikonicznej rotundy Panoramy Racławickiej. Z ogromną przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł200 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:507 m²

Stworzony dla Rodziny Dom został zaprojektowany z myślą o rodzinach, które cenią sobie komfort, przestrzeń i bliskość natury. Przestronna jadalnia połączona z dużą kuchnią to.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł78,75 m² 7 987,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:48 m²

Bezczynszowy Segment w cenie mieszkania / dwa miejsca parkingowe w cenie/bezpośredni dostęp do Ogrodu/ przystanek autobusowy 738 przy osiedlu / doskonała Lokalizacja - super dojazd do S8 /.

Szczegóły ogłoszenia

478 000 zł130,75 m² 3 655,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

DO sprzedaży budynek mieszkalny W zabudowie bliźniaczej usytuowany jest na działce O pow. 1459 M2 położonej na obrzeżach strzegomia. Cena obejmuje stan surowy zamkmnięty O pow 130,72 M2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł247 m² 3 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Szukasz tylko domu? Szkoda Twojego czasu to jest znacznie więcej. W Ludwinowie (5 min od Małogoszcza) sprzedajemy posiadłość, która rozwiązuje dwa największe problemy współczesnych inwestorów:.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł143,10 m² 6 429,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

NA sprzedaż dom W budzyniu Budzyń, osiedle Piaski uroczy dom wolnostojący na pięknie zagospodarowanej działce! Przedmiotem oferty jest wyjątkowo funkcjonalny dom o pow. 143,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł327 m² 1 434,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż dom na Zawodziu, blisko Centrum Handlowego (agata, carrefour, tesco) z szybkim wyjazdem na trasę. Powierzchnia: 327 m2, wszystkie media. Pełne podpiwniczenie (kotłownia, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł168 m² 3 869,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ryszard danielak Agent prowadzący   Budynek mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (1/2 bliźniaka) Wykonany według projektu archon "dom w Zimokwiatach 2" Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

*** siedlisko Z dużą około 5 ha działką *** wyjątkowa okolica blisko natury *** świetny dojazd drogą asfaltową *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację domu wolno stojącego, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł137,80 m² 4 782,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta 0 % - "kupujący nie płaci prowizji" Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w miejscowości Grodziec koło Ozimka. Dużym atutem Grodźca są sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł215,30 m² 3 669,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:846 m²

Nowoczesny parterowy dom w spokojnej dzielnicy - blisko centrum miasta Na sprzedaż oferujemy nowy, parterowy dom w stanie deweloperskim , położony w cichej i spokojnej dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 615 m²