dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

1 390 000 zł91 m² 15 274,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Sprzedaży budynku mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej położonego w Opole Kolonia Gosławicka, lokalizacja nieruchomości jest jej niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł178 m² 4 483,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom bliźniaczy z działką, lublin, ul. Rataja Na sprzedaż prawy segment domu w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Lublina przy ul. Rataja.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł228 m² 8 767,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z garażem jednostanowiskowym w budynku oraz dodatkowym garażem wolnostojącym. Dom dwupoziomowy ze schowkiem na poddaszu, bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł265 m² 4 147,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta tylko w naszym biurze. Dom 265 m z dużą działką 2000 m , garażem 60 m i kompletnym wyposażeniem | Struga, ul. Jana Pawła II r. Na sprzedaż funkcjonalny, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 800 000 zł250 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowa oferta. Nowoczesny bungalow w prestiżowej lokalizacji - Niemcz rozpoczęcie budowy W sierpniu /2026r Na sprzedaż wyjątkowy dom typu bungalow w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:593 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z potencjałem usługowym położony w Lesznie przy ul. Maksymiliana Jackowskiego, usytuowany na działce o powierzchni 593 m . Nieruchomość objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł70 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż dom do wprowadzenia w miejscowości Łuszczewo, województwie wielkopolskim, w powiecie konińskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł87,60 m² 8 676 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowa inwestycja w Woli Gołkowskiej - 3 min do węzła Antoninów! 4 budynki 8 lokali z ogródkami 3 min do s-7, kameralne i nowoczesne osiedle 4 domów z ogródkami pod Warszawą!.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł86,64 m² 3 000,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Mściów, gmina Dwikozy, powiat sandomierski. Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł130 m² 7 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Nowoczesny segment - Kraków Nowa Huta Lokalizacja Wyjątkowa lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się części Krakowa, łącząca spokój podmiejskiej zabudowy z bardzo dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 175 000 zł324 m² 3 626,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 396 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Gryficach. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł115 m² 1 643,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż dom drewniany położony w miejscowości Besko (gmina Besko, powiat sanocki, województwo podkarpackie). Działka: 68 ar (numer działki 1962/2,.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł180 m² 5 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Oferta na wyłączność. Oferta 0 %. Polecam do zakupu nieruchomość składającą się z działki o powierzchni 606 m2 zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej około 120.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 889 900 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z antresolą. Zdjęcia przedsawiają wizualizacje - prosimy O wyrozumiałość! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł81 m² 6 283,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

! polecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 81 m2. Dwupoziomowy dom z klasycznym, spadzistym dachem usytuowany jest w łopuchowie w gminie murowana.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł250 m² 1 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

NA sprzedaż dom Z duszą W chodakówce | 250 m + budynek gospodarczy 200 m | Działka 40 arów 1. Atuty nieruchomości: dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 250 m .

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł190 m² 7 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Funkcjonalny dom wolnostojący położony na imponującej działce o powierzchni 6 800 m - idealne miejsce dla osób szukających harmonii między naturą a wygodą codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł212 m² 8 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowy dom W wołominie komfort, prywatność. Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy, nowoczesny dom położony w jednej z najbardziej urokliwych lokalizacji Wołomina w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 280 000 zł290 m² 7 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:149 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w Międzyzdrojach o powierzchni 290 m , składający się z 4 kondygnacji w tym zaadaptowane poddasze. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł442 m² 5 656,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 825 m²

Przedstawiam Państwu nieruchomość w postaci działki o powierzchni 1825m2, zabudowana budynkiem (do remontu lub rozbudowy) o powierzchni 442m2. Lokalizacja jest jedną z lepszych jakie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł138,85 m² 8 066,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 m²

Falenica I segment z ogródkiem I 5 pokoi I 138 m2 I 1 120 000 zł bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł103,45 m² 8 796,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 254 m²

Komfortowy dom jednorodzinny na atrakcyjnej, zagospodarowanej działce położonej w otulinie lasu i jezior na Kaszubach w miejscowości Karwno koło Czarnej Dąbrówki atuty: - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł75 m² 13 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 058 m²

Dom parterowy wolnostojący z podpiwniczeniem: posadowiony jest na przestronnej działce o wielkości: 4058m tuż obok Lasu Łagiewnickiego. Wybudowany został w 1964r. Składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł387 m² 7 493,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Zapraszamy do odkrycia tej wyjątkowej nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Stramnica, zaledwie 5 kilometrów od urokliwego Kołobrzegu i jego pięknych plaż. Ten obszerny dom.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł197 m² 3 020,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:761 m²

Dom Z lokalem usługowym tarnów mościce spokojna okolica Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w urokliwej i cichej dzielnicy Tarnowa Mościcach, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 377 m²

Dom wolnostojący 150 m posadowiony na 33 arowej działce Niemstów k. Lubina Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Niemstów.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł160 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom Sprzedaż - Skarbiszowice Gmina Tułowice, 20 km. od Opola Oferujemy Państwu jednokondygnacyjny, wolnostojący, niepodpiwniczony budynek mieszkalny, o powierzchni mieszkalnej ok. 160 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł121,43 m² 8 638,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Dom z dala od hałasu osiedle Przystań Natura Przystań Natura to miejsce, gdzie naprawdę można odetchnąć od miejskiego zgiełku i poczuć bliskość natury. Zamknięte osiedle położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł234,40 m² 3 199,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż cały budynek (2 domy domy w zabudowie bliźniaczej) w Lginiu - malowniczej miejscowości położonej nad jeziorami. Atrakcyjny dom piętrowy - dwu lokalowy z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro nieruchomości Imperium ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Nowy Sącz, w atrakcyjnej i spokojnej dzielnicy Stara.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 900 zł165,40 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż bardzo Ładny funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 165m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 1000 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł182 m² 2 088 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Indywidualnie zaprojektowany budynek parterowy jednorodzinny na dużej przestronnej działce 0,56 ha działka zabudowana budynkiem parterowym z antresolą o powierzchni użytkowej 182,49m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł360 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:448 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom w dzielnicy Czechów. Nieruchomość położona jest w cichej, kameralnej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do Centrum miasta (autem 10 min). Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł294,11 m² 6 116,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 418 m²

Duży dom dla rodziny ok 294 m | 2 garaże | działka 1418 m | ok 15 min od Wrocławia Masz wrażenie, że w Twoim domu zaczyna brakować miejsca? Ten dom daje przestrzeń, której nie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł205 m² 27,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Lokalizacja: żabno, ul. Kilińskiego Powierzchnia: 205 m Cena: 530 000 zł Układ: 8 pokoi, 3 łazienki, duży budynek garażowy z kanałem, działka 10 arów Stoję przy ulicy Kilińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł110 m² 8 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m2, usytuowany na działce ok 400 m2, położony w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł445 m² 4 247,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:970 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu Kameralną kamienicę z ogrodem w sercu miasta idealna inwestycja lub przestrzeń do zamieszkania Wyjątkowa Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł212,62 m² 6 819,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:455 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Wołominie. Nieruchomość możliwa do zaaranżowania na cele komercyjne np. działalność medyczną jak również dla rodziny. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł176 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do odkrycia nowoczesnego segmentu skrajnego mieszczącego się przy ul. Wiślanej Kępie na Warszawskim Tarchominie. Segment o powierzchni całkowitej 176 m , usytuowany na 400 metrowej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł260 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Spokojna lokalizacja w miejscowości Piechowice. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł136,71 m² 8 631,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący