dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Grabówka

Grabówka,podlaskie

589 000 zł174 m² 3 385,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Polecam do sprzedaży 4 domy wolnostojące 15 minut od centrum Białymstoku. Stan deweloperski. Powierzchnia całkowita każdego budynku wynosi 174 m2, użytkowa 155 m2. Dom posadowiony jest na prostokątnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

550 000 zł130 m² 4 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:533 m²

***oferta objęta klauzulą wyłączności*** Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w cichym zakątku osiedla Jaroszówka. Dom z lat 80-tych, składa się z dwóch kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bez prowizji bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie szeregowej `czworaki` położone w Wilczycach, gmina Długołęka. Dom składa się z: parter: - spiżarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daszyńskiego

Zawiercie,śląskie

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam dom z funkcją usługową, centrum, zawiercie, 350m2. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu przepiękny dom jednorodzinny z funkcją usługową zlokalizowany w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jaśminowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł438 m² 1 484,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

Dom pod Warszawą 438m2, działka 1249m2, bezpośrednio, centrum Błonia, 30 min do centr. W-wy Duży, wolnostojący, trzykondygnacyjny dom w budowie, w stanie surowym otwartym, w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szydłowo

Szydłowo,wielkopolskie

525 000 zł108 m² 4 873,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:746 m²

NA sprzedaż! Funkcjonalny dom parterowy z 2011 roku z możliwością zagospodarowania poddasza! Szydłowo, os Morena! 5 km od Piły Pow. użytkowa domu 107,72 m 2! 4 pokoje! niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

898 000 zł133 m² 6 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przedstawiam Do sprzedaży Przestronny, bardzo ładny Dom, po Remoncie kapitalnym, o powierzchni ok. 132 m2, usytuowany na przestronnej, zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 1250 m2, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

858 000 zł220 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Oferuję do sprzedania dom wolno stojący do wykończenia ( wyższy standard niż developerski) w miejscowości Pęclin gmina Wiązowna. Powierzchnia zabudowy 220 m2, powierzchnia użytkowa 166,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

493 500 zł143 m² 3 456 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszamy - Przedstawiam Do sprzedaży bardzo łądny Segment o powierzchni ok. 143 m2, usytuowany na działce o pow. 180m2, z dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem. Rozkład Domu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spokojna

Baranowo,wielkopolskie

799 000 zł190 m² 4 205,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Świetna, prestiżowa i niezwykle spokojna lokalizacja w samym sercu Baranowa oraz bardzo funkcjonalny układ, który zaspokoi potrzeby każdej rodziny, a także bardzo przystępna cena jak na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

749 000 zł112 m² 6 696,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Gotowy do zamieszkania! dostępny od zaraz! Polecam dom wolno-stojący położony w Gminie Czernica. Budowany według projektu `syrenka` Archipelagu z ceramiki, ocieplony styropianem 15 cm. Pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mieszka I

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł100 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 100 m2, usytuowany na działce 2 ary. Dom znajduje się na osiedlu Mieszka I. Na działce znajduje się garaż wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

388 500 zł84 m² 4 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:169 m²

Przedstawiam Do sprzedaży ładny Segment wewnętrzny o powierzchni ok. 83,5 m2, w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Rozkład Domu jest następujący : Parter : wiatrołap, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

518 500 zł136 m² 3 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Segment o powierzchni ok. 130m2, usytuowany na Nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Budynek jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łośno

Łośno,lubuskie

479 000 zł154 m² 3 110,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 990 m²

Umowa przedwstępna. Dom wolnostojący położony w Łośnie, 12 km od Gorzowa. Wybudowany w 2010 r. o pow. całkowitej 154 mkw, pow. użytkowej 134 mkw.; ocieplony, otynkowany. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrówek

Ostrówek,mazowieckie

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Siedlisko o powierzchniowi 5 tys. m2 z bezpośrednim dojściem do Wisły. W skład gospodarstwa wchodzi: - równa i kształtna działka o powierzchni 0,5 ha bezpośrednio granicząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł137 m² 6 197,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:537 m²

Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej. Piękne tereny rekreacyjne! W pobliżu działki przystanek autobusowy (autobus miejski - dojazd do rynku w 10 min)! Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

520 000 zł130 m² 3 998,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez podatku pcc! 0% prowizji! zakup od dewelopera! atrakcyjna cena! wysoka ściana kolankowa! Gorąco polecam dom w zabudowie Bliźniaczej znajdujący się w Dobrzykowicach! Dom budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 635 000 zł233 m² 7 017 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:911 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym Willa położona w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Budynek zaprojektowane w sposób mający zapewnić jak największy komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 550 000 zł489 m² 7 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 869 m²

Przestronna, funkcjonalna willa z basenem, zbudowana na pięknej, dużej działce nad Jeziorką w Konstancinie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Cicha spokojna okolica. Podobne nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Marki

Marki,mazowieckie

492 000 zł120 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc oraz prowizji. Do sprzedania 5 pokojowy segment o powierzchni 120m2 w nowo budowanej inwestycji. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz ogródek. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Drozda

Szczęsne,mazowieckie

820 000 zł362 m² 2 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Do sprzedania dom w spokojnej i cichej okolicy Szczęsne 4 km. od Grodziska Maz. Dom o pow. użytkowej 306.7m2 postawiony w 2006 roku usadowiony na działce 1670m2. Budynek murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Henryków-Urocze

Henryków-Urocze,mazowieckie

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Agencja nieruchomości oferuje do sprzedaży pół bliźniaka w miejscowości Henryków-Urocze w stanie surowym zamkniętym (tynki wewnętrzne cementowo-wapienne, wylewki, ogrzewanie podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

819 500 zł132 m² 6 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy - Przedstawiam Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o pow. ok. 132 m2, usytuowany w dobrej lokalizacji Brwinowa , z pięknie zagospodarowaną działką o pow ok. 300m2. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jeruzal

Jeruzal,mazowieckie

240 000 zł1 300 m² 184,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam posiadłość w centrum jeruzala/wilkowyjach k. Mińska Mazowieckiego. Działka ogrodzona o powierzchni 1300m,dom do zamieszkania. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka i kotłownia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Makowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

710 000 zł180 m² 3 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 5 pokojowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 110 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rogalin

Rogalin,lubelskie

399 000 zł170 m² 2 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Mamy do sprzedania dom wolnostojący w miejscowości Rogalin koło Hrubieszowa (5 km od przejścia granicznego Zosin). Dom bezpośrednio przy trasie na granicę. Położony na dużej działce (30 ar).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Leszno

Leszno,wielkopolskie

309 000 zł86 m² 3 578,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 250m2 w sypialni Leszna-Wilkowicach-doskonała lokalizacja w ustronnym miejscu. Dostępny od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Milejczyce

Milejczyce,podlaskie

60 000 zł2 855 m² 21,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy Państwu siedlisko położone we wsi Milejczyce. Na działce o powierzchni 2855m2 znajduje się drewniany dom do remontu o powierzchni 40 m2, murowany budynek gospodarczy oraz stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siedlce

Siedlce,mazowieckie

364 000 zł110 m² 3 309 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 676 m²

Chcesz przenieść się na wieś, gdzie życie pędzi troszeczkę wolniej, nie tracąc przy tym szybkiej komunikacji z miastem? Szukasz miejsca z dala od miejskiego zgiełku, hałasu, trującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Głogów,dolnośląskie

359 000 zł120 m² 2 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:134 m²

Głogów, jaczów, nowy dom w stanie deweloperskim, 4 pokoje, 120m2, działka z ogrodem 134,49m2, 1 miejsca parkingowe, nowa cena 359 000 zł Jeśli szukasz nowego domu o funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł114 m² 6 132 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zapraszam na Prezentację bardzo ładnego domu- bliźniaka o powierzchni ok 114 m2, usytuowanego na przestronnej, zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 900m2. Dom posiada następujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

745 900 zł136 m² 5 464,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

NA sprzedaż inwestycja na mierzynie W okolicy nowej szkoły kompleks 5 budynków zabudowie bliźniaczej Z pełną infrastrukturą. Powierzchnia domu parter wiatrołap 5,98 m2 korytarz 4,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

755 000 zł180 m² 4 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Elegancki dom dla wymagających! Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu przepięknie zaaranżowanego domu o eleganckim charakterze usytuowanego na dziesięcioarowej działce na osiedlu Poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Dom nad strumykiem, na granicy podgórzyna I przesieki- cena 550000 pln. Chcemy Państwu zaprezentować na sprzedaż nieruchomość położoną nad strumykiem na granicy Podgórzyna i Przesieki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

535 000 zł92 m² 5 810,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Niezwykle funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej z ogrodem. Idealny dla rodziny! Do szeregu przynależą dwa miejsca postojowe. Na parterze znajduje się: - hol - toaleta - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głosków

Głosków,mazowieckie

769 000 zł160 m² 4 806,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesna willa do zabudowy bliźniaczej położona w miejscowości Głosków Letnisko ( tylko 2,0 km od nowej trasy S7 ), z atrakcyjnym zadaszeniem wejścia oraz dużymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

540 000 zł127 m² 4 253,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:655 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup od dewelopera Na zdjęciach przykładowe realizacje! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej, położone w gmina Czernica. Domy sprzedawane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Różanki

Różanki,lubuskie

550 000 zł216 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 182 m2, całkowitej 216,39 m2 położony w Różankach. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 1500 mkw znajdującej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł195 m² 5 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej na zamkniętym osiedlu. 5 pokoi,kuchnia,łazienka. Ciche spokojne miejsce w okolicy lasu. Znakomita komunikacja z centrum Warszawy. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

539 800 zł196 m² 2 754 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:186 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny Dom - bliźniak o powierzchni ok. 196 m2, usytuowany w pięknej okolicy miasta. Pierwsze zdjęcia są wizualizacją pomieszczeń- prosimy więc.