dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 441 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 441 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

495 000 zł200 m² 2 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:756 m²

Żórawina, gmina, powiat wrocławski. Dom położony jest na 756m2 w cichej i miłej okolicy, blisko Wrocławia (2,5 kilometra od Wrocławia-Ołtaszyn) z dogodnym dojazdem do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

2 250 000 zł310 m² 7 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Prawdziwie luksusowa willa o powierzchni 310 m2 z basenem i dużym, reprezentacyjnym ogrodem. Dom jest w pełni wyposażony w nowoczesne sprzęty. Do dyspozycji lokatora jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czarny Las

Czarny Las,mazowieckie

539 000 zł200 m² 2 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Proponujemy dom jednorodzinny o powierzchni ok 200m2, powierzchnia działki to 1 500m2. Budynek znajduje się w Janinowie sąsiaduje z Osiedlem Villa Czarny Las w pobliżu wsi Czarny Las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kłokoczycka

Wrocław,dolnośląskie

1 175 000 zł210 m² 5 595,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 720 m²

Dom wolnostojący na osiedlu Kłokoczyce w dzielnicy Psie Pole. Poziom parteru to duży pokój dzienny z wyjściem do ogrodu, pokój jadalny, część kuchenna, pokój gościnny oraz mniejsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Łagiewniki

Łódź,łódzkie

1 290 000 zł280 m² 4 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Piękny dom 280m2, łagiewniki bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż piękny, luksusowy dom, zlokalizowany w okolicach lasu Łagiewnickiego. Dom posiada powierzchnię mieszkalną 280m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Polesie

Łódź,łódzkie

400 000 zł140 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:396 m²

Dom złotno! Super oferta! Numer oferty w biurze: ds-626 Do sprzedania 6-pokojowy dom-bliźniak, niepodpiwniczony o powierzchni całkowitej 140 m2 (pow. zabudowy 110 m2)usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zduńska Wola

Zduńska Wola,łódzkie

210 000 zł216 m² 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w okolicach Zduńskiej Woli Numer oferty w biurze: ds-217 Do sprzedaży wolno-stojący, trzykondygnacyjny dom o pow. użytkowej 216m2 (pow. całkowita 261) mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Daliowa

Głogowo,kujawsko-pomorskie

305 000 zł110 m² 2 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:936 m²

Super oferta!obnizka ceny na 305 ACISZ ZA DOM.DZIALKA WYCHODZI ZA DARMO!Dom parterowy o pow.110m2 w stanie developerskim o podwyzszonym standarcie.Wybudowany przez firme EXPOBUD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Platynowa

Kiełczów,dolnośląskie

345 000 zł96 m² 3 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Pragniemy Państwu przedstawić nowo powstające budynki mieszkalne jednorodzinne "apartamenty Platynowa" dwu lokalowe w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie. Nasz budynek zachwyci Państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fiołkowa

Domaszczyn,dolnośląskie

349 000 zł109 m² 3 195,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Kameralne osiedle w Domaszczynie, nieopodal lasu ok. 150m od granic Wrocławia jest kolejną inwestycją dewelopera Osiedle Rodzinne. Osiedle w swej kolejnej odsłonie prezentuje budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bandurskiego

Kraków,małopolskie

3 300 000 zł528 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica wolnostojąca położona na os. Oficerskim, w bocznej ulicy od ul. Bandurskiego. Idealna lokalizacja - W okolicy zabudowa willowa oraz kamienice, cicha okolica. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipowa

Lipowa,kujawsko-pomorskie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Budynek jednorodzinny zlokalizowany w Lipowej, zaledwie 10 minut do Szczyrku. Działka ogrodzona , zagospodarowana o powierzchni 800 mkw. Na działce znajduje się wiata na samochód oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Falenica

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł124 m² 4 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kameralne osiedle przy Wale Miedzeszyńskim (300m) komunikacyjnie świetnie ulokowane, w sąsiedztwie sosnowego lasu. Kompleks dziesięciu, jednopiętrowych domów, na ogrodzonym terenie, to urokliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadwiślańska

Józefów,mazowieckie

1 700 000 zł420 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Piękny dom wolnostojący w podwarszawskim Józefowie z 2000 roku o powierzchni całkowitej 420 m2 (z możliwością rozbudowy do 700 m2) na ładnej, częściowo zalesionej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mrówcza

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Piekny i zadbany dom w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Mrówczej o pow. 300m2 na działce 1100m2. Składa się z parteru, półpiętra, 1piętra, wysokiej piwnicy, 2 garaży na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

1 250 000 zł379 m² 3 298,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 230 m²

Bezpośrednio sprzedam dom z duszą i pięknym widokiem. Dom jest pięknie położony, w masywie Ślęży, przy samej granicy Ślężańskiego Parku Krajobrazowego w bardzo bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wierzchowiska Drugie

Wierzchowiska Drugie,lubelskie

499 000 zł192 m² 2 598,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom o pow. całkowitej 192mkw z 2003r. Powierzchnia użytkowa 128mkw (nie uwzględnia powierzchni piwnicy). Technologia murowana (cegła + suporeks). Dom ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Barcewicza

Piastów,mazowieckie

550 000 zł95 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży działka zabudowana ( dom przedwojenny do rozbudowy lub remontu) powierzchnia domu 95 m2. Budynek z 1939 r. Parterowy z poddaszem użytkowym. Parter - kuchnia , 2 pokoje ,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kraczkowa

Kraczkowa,podkarpackie

339 000 zł90 m² 3 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom wolnostojący usytuowany na 19-arowej działce w miejscowości Kraczkowa. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, małego pokoju, łazienki z wc, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Głowno

Głowno,łódzkie

600 000 zł180 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 800 m²

Wolnostojący, oddany w 2007r. o pow. 180 m2, ogrodzony /1200 m2/ oraz przyległa działka o powierzchni całkowitej 9800 m2. Zbudowany jest w nowoczesnej, ekologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, Lotnisko

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

59 000 zł50 m² 1 180 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rekreacyjną o powierzchni 350m 2 położoną przy ul. Parkowej w Grudziądzu.Domek całoroczny po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zgierz

Zgierz,łódzkie

215 000 zł264 m² 814,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:776 m²

Centrum sikorska - nieruchomości z siedzibą w Zgierzu przy ul.Piotra Skargi 12 przedstawia ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym w Zgierzu. Powierzchnia prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

985 000 zł186 m² 5 295,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż: wolnostojący dom w Konstancinie o powierzchni 186m2 położony przy bardzo spokojnej, ślepej ulicy. Wybudowany w 1996 roku, wyremontowany i odnowiony w 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 500 000 zł180 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Polecam Państwa uwadze piękny dom usytuowany na Krzykach w pobliżu Parku Grabiszyńskiego. Dom o powierzchni 180 mkw., działka o pow. 350 mkw. Parter domu to: wiatrołap, kuchnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

490 000 zł197 m² 2 492,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ofertą sprzedaży jest nowy dom wolnostojący w standardzie deweloperskim o powierzchni całkowitej 196 m2 (pow. użytkowa 145,5 m2)posadowiony na działce o powierzchni 1000 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grójec

Grójec,mazowieckie

450 000 zł600 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Dom wolnostojący w bardzo dobrej lokalicacji przy drodze powiatowej z Grójca na Końskie. Budynek 600 m2 na działce 2900 m2. Idealne miejsce na obiekt typu restauracja, hotel, motel, pokoje pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Józefów,mazowieckie

820 000 zł220 m² 3 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zadbany dom w podwarszawskim Józefowie przy ul. 3 maja o pow. użytkowej 180m2 na działce 700m2. Dom składa sie z 6 pomieszczeń, 2 kuchni, 2 łazienek oraz holu i obszernej garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Rostka

Borucin,śląskie

100 000 zł100 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom W borucinie teraz tylko 100 tys Polecamy na sprzedaż dom jednorodzinny z zabudowaniami gospodarczymi (dwa osobne garaże, stodoła, obora, wiata). Całość posadowiona na ponad 14 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wisła

Wisła,śląskie

130 000 zł33 m² 3 939,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Drewniany domek rekreacyjny w wyjątkowym miejscu. Mała polanka leśna z potokiem w dole działki. Całoroczny, komfortowy dojazd. Blisko do centrum. Prąd, woda z własnego ujęcia, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pozytywki

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł170 m² 5 876,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

adres:Pozytywki cena:999 000 pln pokoje:6 rok:2000 metraż:170.00 m2 piętro:2 Do sprzedania wykończony, gotowy do zamieszkania dom, otoczony 400 m2 ogrodem, z pełni wyposażaną kuchnią, kominkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

465 000 zł150 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w zabudowie szeregowej w centrum Osielska, w bardzo dobrej lokalizacji. Szereg skrajny lewy z działką około 450m2. Wchodząc do budynku na parterze mamy duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ossala

Ossala,świętokrzyskie

135 000 zł1 090 m² 123,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:66 m²

budynek drewniany na terenie znajduje sie stawik rybny dalej laka i kawalek swojego lasu i potem laka i dojscie do rzeczki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł375 m² 2 130,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:346 m²

Wrocław - Krzyki - Klecina. Przestronny ładny i przytulny dom z 2001 roku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 375 m2 ~6 pokoi niepodpiwniczony, 3-kondygnacyjny, w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lubowierz

Lubowierz,lubelskie

770 000 zł150 m² 5 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania nieruchomość o powierzchni prawie 3 ha , zabudowana domem jednorodzinnym (2009) i dwoma domkami letniskowymi w stylu kanadyjskim (2013).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

870 000 zł420 m² 2 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferuję na sprzedaż atrakcyjny dom dwulokalowy (bliźniak) o pow. całkowitej 420m2, na działce o pow. 1080 m2 w Szczepankowie. Dom wykonano z możliwością podziału. Każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Karłowice

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł220 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wrocław - Karłowice, okolica ul. Wł. Syrokomii. Do sprzedania piękny, parterowy dom w zabudowie szeregowej, segment zewnetrzny. Dom zlokalizowany w spokojnej, czystej , rodzinnej okolicy. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Węglin

Lublin,lubelskie

550 000 zł185 m² 2 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż dom w cichej atrakcyjnej dzielnicy Węglin Płn. W 2011r przeprowadzono remont elewacji, w 2014 wymieniono w całości pokrycie dachowe. Całość ocieplona styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żurawia

Dzierzgoń,pomorskie

510 000 zł156 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Proponujemy zakup domu wolnostojącego o pow. 156 m2 Funkcjonalny Dom jednorodzinny na działce o pow. 1600 m2, nieruchomość skada się z : 5 pokoi; 2 łazienek; kuchna; korytarz; pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Krzemieniecka

Wrocław,dolnośląskie

795 000 zł190 m² 4 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wrocław, ul. Krzemieniecka. Na sprzedaż nowy dom, z funkcją usługową: idealny na siedzibę firmy, biuro księgowe i podatkowe, na każdą działalność gospodarczą ( przedszkole, gabinety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wólka Nadrybska

Wólka Nadrybska,lubelskie

180 000 zł120 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:985 m²

Do sprzedania dom letniskowy w miejscowości Wólka Nadrybska gm. Cyców. Dom z 1992, wolnostojący, jednopiętrowy, bez podpiwniczenia i bez poddasza. Na dole salon, kuchnia, dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

298 000 zł85 m² 3 505,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Inwestycja położona niedaleko granicy z Wrocławiem,. Bardzo istotną zaletą inwestycji jest fakt, że w pobliżu budowana jest obwodnica Wrocławia co umożliwi jeszcze szybszy dojazd do Centrum.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij