dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jurajska

Ostrów,śląskie

199 000 zł120 m² 1 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Rezerwacja! Sprzedam, okazja, dom na pięknej działce 3000m2 , Ostrów, żarki, poraj. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferta na wyłączność: tel. Oferujemy Państwu dom do remontu usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipicze

Lipicze,śląskie

185 000 zł100 m² 1 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 600 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego z dużą działką znajdującego się w miejscowości Lipicze. Miejscowość, w której ulokowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

540 000 zł92 m² 5 865,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Niezwykle funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej z ogrodem. Idealny dla rodziny! Do szeregu przynależą dwa miejsca postojowe. Na parterze znajduje się: - hol - toaleta - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podniebyle

Podniebyle,podkarpackie

135 000 zł80 m² 1 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedaży dom wraz z budynkiem gospodarczym, położony 15km od Krosna, w ładnej, spokojnej okolicy w gminie Jedlicze. Oba budynki znajdują się na pięknej, zielonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kiszkowo

Kiszkowo,wielkopolskie

830 000 zł230 m² 3 608,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:10 250 m²

Jeśli lubisz ciszę, przestrzeń i kontakt z przyrodą, oferuję do sprzedaży siedlisko "lipowa Zagroda" położone w gminie Kiszkowo, otoczone Parkiem Krajobrazowym Puszcza Zielonka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zbychowo

Zbychowo,pomorskie

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:527 m²

Dom zarabiający na siebie z wygodnymi rozwiązaniami dla rodziny! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu położonego w Zbychowie, malowniczej miejscowości usytuowanej nad jeziorem Wyspowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Śliwice

Śliwice,dolnośląskie

409 000 zł78 m² 5 234,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji od kupującego i podatku pcc. Kwadrans od centrum Wrocławia, tuż za granicą Kiełczowa powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa w ramach której proponujemy segmenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

579 000 zł154 m² 3 772 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom - Bliźniak o pow. ok. 152 m2 , usytuowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych, na działce ok. 530 m2. Rozkład Domu : Parter : - Wiatrołap: 4,24m2; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karaszewicza-Tokarzewskiego

Kraków,małopolskie

470 000 zł125 m² 3 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:388 m²

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój A chcą mieszkać W krakowie Dom 5 pokoi garaż balkon. Osiedle 4 domków w zabudowie bliźniaczej. Nowa oferta

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Walidrogi

Walidrogi,opolskie

220 000 zł180 m² 1 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Klienci naszego biura nie płacą prowizji! W swojej ofercie mamy dom wolnostojący, zlokalizowany w gm. Tarnów Opolski, w miejscowości Walidrogi. Nieruchomość posadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra-Nowiny

Dobra-Nowiny,łódzkie

960 000 zł200 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 450 m²

Do sprzedaży komfortowy dom położony na ciekawie zagospodarowanej działce o pow. 2450 m2, urządzony w stylu klasycznym do zamieszkania bez dodatkowych nakładów, pow. 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Łośno

Łośno,lubuskie

120 000 zł30 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nieruchomość dla koneserów! Działka budowlana o pow 1500 mkw zabudowana domkiem letniskowym o pow 30 mkw. Konstrukcja szachulcowa wypełniona cegłą. W budynku znajduje się kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Piłsudskiego

Jasło,podkarpackie

280 000 zł220 m² 1 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom murowany o powierzchni 220m2 w Jaśle jest to boczna ul Piłsudskiego, położony na 11 ar działce. Dom przeznaczony do remontu z możliwością zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myczkowce

Myczkowce,podkarpackie

190 000 zł70 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Jeśli szukasz miejsca na relaks, jesteś miłośnikiem gór, pieszych i rowerowych wędrówek a może myślisz o inwestycji w Bieszczadach ? To ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Józefów

Józefów,mazowieckie

1 450 000 zł215 m² 6 744,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Do sprzedania dom wolnostojący położony w spokojnej części Józefowa. Dom o powierzchni 215m2, nowoczesna bryła,6 pokoi, 1 kuchnia, 3 łazienki, spiżarka, jadalnia, kotłownia, pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Skawina,małopolskie

595 000 zł290 m² 2 051,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Skawina - do sprzedaży wolno stojący budynek mieszkalny z lat 80-tych o powierzchni całkowitej ok. 300 m2, położony na dużej, ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 2 770 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Chynów

Zielona Góra,lubuskie

635 000 zł198 m² 3 207,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Dom wolnostojący W chynowie 198m2 - działka 730m2 Do sprzedania dom energooszczędny wolnostojący w Chynowie. Budynek wybudowany w 2019r. Budowany na własne potrzeby, dbałość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

934 900 zł197 m² 4 751 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Zapraszamy Serdecznie - Przedstawiamy do sprzedaży Piękny i funkcjonalny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 196 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 1500 m2 , Rozkład Domu : Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łódź,łódzkie

1 250 000 zł307 m² 4 066,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Do sprzedaży przestronny dom położony na dużej działce w spokojnym, zielonym osiedlu ładnych domów w pobliżu Centrum Handlowego M1 parter: duży salon z kominkiem, wyjściem na ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,śląskie

690 000 zł235 m² 2 936,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:867 m²

Do sprzedania bardzo zadbany , duży, dwurodzinny dom wolnostojący w Książenicach o pow. 235m 2. Opis pomieszczeń : parter - duży salon z jadalnią , sypialnia , kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

519 000 zł136 m² 3 816 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Zapraszam na Prezentację - Do sprzedaży Segment o powierzchni ok. 136m2, usytuowany na Nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Budynek jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 200 000 zł200 m² 5 998,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Polecam serdecznie nowy, czteroletni dom wolnostojący W gliwicach posadowiony na dużej działce. Dom wybudowany z porotermu, ocieplony styropianem, ze spadzistym dachem krytym dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lwówek Śląski

Lwówek Śląski,dolnośląskie

550 000 zł233 m² 2 360,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 321 m²

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty oferuje stylowy dom w okolicach Lwówka Śląskiego. Budynek jest przedwojenny i przeszedł generalny remont w 2011 roku. W trakcie remontu zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Natolin

Stara Niedziałka,mazowieckie

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:713 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 200 m2, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Mińska Mazowieckiego - Stara Niedziałka. Dojazd do centrum miasta Mińsk 3-4 minuty , zaś do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siedlice

Siedlice,opolskie

304 000 zł100 m² 3 040 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:29 500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom położony w Siedlicach, gmina Pokój. Dom parterowy, wybudowany z bali, kryty dachem ekologicznym, a kładający się z 3 pokoi, przedsionka, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pułaskiego

Myszków,śląskie

395 000 zł330 m² 1 196,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:694 m²

Sprzedam dom 180m2 Myszków Centrum. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu dom wolnostojący zlokalizowany w Centrum Myszkowa na rogu ulicy Wolności i Pułaskiego. Prezentowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł270 m² 5 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Do sprzedania nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o całkowitej powierzchni 270 mkw. położony tuz przy ścianie lasu na kameralnym osiedlu czterech domów. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Winowno,śląskie

600 000 zł75 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Sprzedaż dom na działce 3 ha, gospodarstwo rolne, winowno, koziegłowy. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu dom wraz z gospodarstwem rolnym znajdujący się w miejscowości Winowno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkszyn

Wilkszyn,dolnośląskie

1 590 000 zł288 m² 5 520,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 647 m²

Jeśli szukają Państwo zacisznej enklawy .Wilkszyn zaprasza Jeśli szukają Państwo przytulnego domu.Wilkszyn zaprasza Jeśli szukają Państwo rezydencji z wjazdem jak w Dynastii.Wilkszyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Drwęsa

Drwęsa,wielkopolskie

3 495 000 zł470 m² 7 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

>Wyjątkowa okazja, aby zamieszkać w nowoczesnym, doskonale zaprojektowanym >domu Nieruchomość położona na pięknie wypielęgnowanej działce o powierzchni ok. 3000m2 ze ścianą lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sokola

Przymiłowice,śląskie

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Działka budowlano - rolna o powierzchni całkowitej 1,01 ha (wymiary ok. 29 x 350 m) położona w Przymiłowicach k. Olsztyna, przy ul. Sokolej. Dojazd drogą asfaltową. Mpzp przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

455 000 zł158 m² 2 879,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni środkowy szereg! Budynek jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej 158 m2 z poddaszem użytkowym. Zaprojektowany został na działce w miejscowości Chmielów w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

518 500 zł136 m² 3 799 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:345 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Segment o powierzchni ok. 130m2, usytuowany na Nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Budynek jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brwinów

Brwinów,mazowieckie

998 500 zł161 m² 6 202 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przedstawiamy Do Sprzedaży Bliźniak o powierzchni ok. 161 m2, z drewutnią obok domu (jest miejsce na narzędzia), usytuowany w dogodnej lokalizacji w Brwinowie. Dom urządzony, wprost.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zielonka

Zielonka,mazowieckie

869 000 zł128 m² 6 789 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:737 m²

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest Dom z garażem o pow. 128 m2 mieszczący się w cichej i spokojnej okolicy, jaką jest Zielonka Bankowa. Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Duchnów

Duchnów,mazowieckie

799 000 zł165 m² 4 842,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania nowy dom , wszystkie media miejskie.Piętrowy, wolnostojący dom o nowoczesnej bryle. Charakter budynku zapewni energooszczędnośc. Duże, bardzo wygodne powierzchnie Dom zaprojektowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

449 000 zł92 m² 4 896,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta deweloperska 0% Ostatni dostępny dom, o powierzchni 91 m2 z ogródkiem, tarasem 30 m2 i pergolettą 12 m2. Przepiękna lokalizacja : przy lesie i 1 km od jeziora. Zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Senatorska

Zbąszyń,wielkopolskie

950 000 zł578 m² 1 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:552 m²

Polecamy na sprzedaż kamienicę położoną w Zbąszyniu przy ulicy Senatorskiej na działce o pow. 0,0552 m2. Na działce znajduje się budynek mieszkalny oraz budynki gospodarcze. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zatorze

Leszno,wielkopolskie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:215 m²

Polecam! Atrakcyjne domy w zabudowie szeregowej w Lesznie. Nieruchomości znajdują się na Zatorzu, w bliskiej odległości Szkoły Podstawowej nr 9. Przewidywany termin ich oddania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

499 000 zł226 m² 2 207,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Szczerze polecam dom z trzema poziomami i poddaszem w zabudowie szeregowej. Dom o powierzchni użytkowej 188m2 (całkowita 226m2) na prostokątnej działce 255m2. Wybudowany w 1992r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

500 000 zł234 m² 2 136,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

: dla kogo? Dla rodziny chcącej zamieszkać blisko Warszawy w cichym i zielonym otoczenie łąk oraz lasów. : lokalizacja Żabia Wola, 37 km od centrum Warszawy trasą S8. W pobliżu zielone.