dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 472 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 472 ogłoszenia

5 900 000 zł350 m² 16 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 140 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży unikatowego domu na Woli Justowskiej. Dom jest posadowiony na 21 arowej działce sąsiadującej bezpośrednio z Lasem Wolskim co zapewnia ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł71 m² 8 436,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Z przyjemnością prezentujemy Państwu segment w stanie deweloperskim położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł250 m² 7 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 710 m²

Jabłonna (powiat Legionowski). Nieruchomość składa się z budynku gospodarczo-usługowego o powierzchni 250m2 oraz dwóch działek o powierzchni łącznej 1710m2. Sam budynek do remontu ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 327 000 zł415,49 m² 5 600,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 491 m²

Na sprzedaż oferujemy imponujący dom położony w spokojnej części Pabianic przy ul. Bugaj. To nieruchomość, która wyróżnia się skalą, solidnością wykonania oraz ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł140 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:171 m²

Na sprzedaż segment szeregowca znajdujący się w drugiej linii zabudowy od ul. Wojska Polskiego w Policach. Nieruchomość o pow około 140 m2 ( w kw 119 m2 - bez poddasza ) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł130 m² 7 607,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Dom w zabudowie szeregowej - trzy domy - każdy na własnym fundamencie, na własnej działce. Tutaj dom - segment środkowy o wielkości 130m2 z garażem. Ilość pokoi: 5, parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł130 m² 7 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Nowoczesny dom ok 130 m z pięknym ogrodem gotowy do zamieszkania! Dziergowice, działka 875 m bez prowizji, bez opłat dla biura Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 900 zł120,30 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! Termin oddania II kwartał 2025 r. Dom w pięknym rejonie dla Ciebie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie przedstawiamy do sprzedaży Do - 1/2 Bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł219,01 m² 5 479,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:236 m²

Kołobrzeg, ul. Perłowa - przestronny szeregowiec blisko morza z potencjałem inwestycyjnym! Na sprzedaż wyjątkowy szeregowiec o powierzchni użytkowej 219 m2, położony w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł124 m² 5 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

Dom w zabudowie szeregowej wykonany z największą starannością i z wysokiej jakości materiałów. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację   .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł127,44 m² 7 054,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova wólka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł180 m² 1 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny w Falatyczach powiat łosicki, gmina Platerów. Nieruchomość w skład której wchodzi murowany dom jednorodzinny, działka o pow. ok. 2000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł102,40 m² 8 691,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Ostatni dom 4 pokojowy, z ogródkiem z wystawą zachodnio-południową! Zakończenie budowy jeszcze w tym roku, przyjedź i zobacz gotowe domy. ***wszędzie blisko- szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł98 m² 9 387,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z nowoczesnych udogodnień? Odkryj dom, który oddycha razem z Tobą. Przedstawiamy komfortowy bliźniak o powierzchni 98.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł140 m² 2 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom w Sadkach piękna okolica, beskid Niski Cena: 330 000 pln Powierzchnia domu: 140 m Powierzchnia działki: 800 m Liczba pokoi: 6 Wybudowany w latach 80. XX wieku, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł752 m² 385,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:752 m²

Nieruchomość rekreacyjna z historią dawnej kolejki narciarskiej. Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość drewniany dom dwukondygnacyjny o powierzchni zabudowy 63m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł515 m² 8 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:47 100 m²

Tylko u Nas. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość znajdująca się w miejscowości Kaczkowo Stare, gmina Brok, powiat ostrowski. Daj porwać się sielankowemu klimatowi tej propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 499 000 zł222 m² 11 256,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom w stylu skandynawskim w sercu Wilanowa - Twoje wymarzone miejsce do życia zakup bezpośrednio od dewelopera - kupujący zwolniony Z 2% podatku pcc Lokalizacja: dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł190,22 m² 7 091,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Oferujemy na sprzedaż nowe, funkcjonalne domy w bliskiej okolicy Gliwic, usytuowane na nowo powstającym osiedlu jednorodzinnych domów z dużym terenem wokół. Osada 14 domów znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł106 m² 6 792,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106 m2, usytuowany na działce o wielkości 270 m2, wybudowany w grudniu 2024 roku. Budynek jest wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł602,10 m² 1 245,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:740 m²

Agata   Oferta tylko w Apartament Nieruchomości Na sprzedaż piękna kamienica w samym sercu Mroczy. Ta urokliwa, trzykondygnacyjna kamienica to prawdziwa perełka. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł199 m² 7 989,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:894 m²

Nietuzinkowy dom dla wymagającego nabywcy. Dom spełnia wymogi dużej rodziny ze względu na jego pokaźny rozmiar - 5 / 6 pokoi + salon z jadalnią oraz wszystkie niezbędne pomieszczenia dodatkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:912 m²

Bławatków dom jednorodzinny na sprzedaż |działka 912 m W ofercie sprzedaży dom jednorodzinny położony w miejscowości Bławatków, przy ul. Wiosennej, na terenie gminy Piekoszów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł197 m² 7 609,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Sprzedaż bezpośrednia bez prowizji i bez pcc. Kameralna inwestycja, wysoki standard, betonowy strop poddasza i przygotowanie pod ładowarkę samochodu elektrycznego. Oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł185 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Boduszewo (gmina Murowa Goślina). Dom ok. 185m2 wybudowany zaraz obok lasu na działce o powierzchni 2000 m2 składający się z :.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł144 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 811 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120m2 (powierzchnia całkowita 144 m2) znajdujący się w Brzeziny Kolonia gm. Poczesna. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł89,38 m² 10 617,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, zamknięte osiedle, mierzyn, blisko szkoły, wysoki standard. NA sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł60 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Oferta dotyczy sprzedaży 3/8 części - czyli udziału w nieruchomości, położonej na skraju cichej wsi otoczonej lasem z kilkoma jeziorami w zasięgu do 3 km. W budynku wydzielone trzy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł200 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny o dużych możliwościach wykorzystania komercyjnego. Położenie w niewielkiej odległości od miejscowości Dukla, zwiększa atrakcyjność.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł114 m² 4 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Dom na dużej działce! w malowniczej Dolinie Baryczy! Otoczony polami i lasami! Podstawowe informacje: * lokalizacja: gogołowice ok 45 km od Wrocławia (dojazd samochodem ok 50 min, lub pociągiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł300 m² 7 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom z duszą w sercu Siedlec Marzysz o miejscu, gdzie codzienność staje się przyjemnością? Gdzie możesz rozwinąć skrzydła, nie rezygnując z bliskości centrum miasta? Na.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł396,90 m² 5 668,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:534 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 396,9 m2 położony na działce o powierzchni 534 m2 w miejscowości Latchorzew. Lokalizacja: dom położony jest w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

Dom drewniany położony na terenie miejscowości Zawoja, w jej atrakcyjnym miejscu na szlaku Mosornego. Nieruchomość. Posiada dość obszerną działkę o powierzchni prawie 20 arów. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł74 m² 7 972,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Stendel i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dziś mam przyjemność zaprezentować dwa lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł278 m² 6 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiamy nowoczesny Dom na sprzedaż , energooszczędny o wyjątkowo niskich kosztach utrzymania, w pełni wykończony i wyposażony. Dom ma powierzchni całkowitej ok. 280m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł130 m² 4 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom z bala wybudowany w 2010 roku , położony w malowniczej wsi podlaskiej w gminie Dziadkowice. Dom wybudowany dla siebie zrobiony z dobrej jakości materiałów , dobrze ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł117 m² 10 170,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 128 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny położony w Kopicach. Jest to niewielka i spokojna miejscowość oddalona 16km od Stepnicy. Nieruchomość znajduje się na działce własnościowej.

Szczegóły ogłoszenia

649 360 zł214,48 m² 3 027,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:134 m²

Nowoczesny i przestronny dom w sercu Złoczewa - ul. Zielona Marzysz o wyjątkowym miejscu do życia, które łączy nowoczesność, komfort i doskonałą lokalizację? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł102,70 m² 7 594,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

Solidny dom Z pompą ciepła | biedrzychowa pod polkowicami | 14 ar Wyjątkowa nieruchomość łącząca historyczny charakter z nowoczesną technologią Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł503 m² 2 962,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Atrakcyjnie położony nad jeziorem ,duży dom pełniący funkcję pensjonatu/agroturystyki o powierzchni użytkowej 503 m2. Dom znajduje się w turystycznej, kameralnej miejscowości Duły.