dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 471 ogłoszeń

499 000 zł126 m² 3 960,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:888 m²

Do sprzedaży prezentujemy pięknie położony dom usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie lasu o powierzchni 126m 2. Garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Dom usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł63 m² 12 698,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 369 m²

Kaszubska Oaza z Widokiem na Jezioro - Dom, w którym od pierwszego kroku czuć spokój Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię tylko szum drzew i delikatny błysk słońca.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł156,55 m² 12 456,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Wyjątkowa oferta luksusowa nieruchomość z potencjałem inwestycyjnym nad jeziorem Czos Mrągowo Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł145 m² 8 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy, piękny ,luksusowy dom w Bystrzycy koło Oławy o powierzchni ok 140 mkw ,wnętrze obejmuje cztery przytulne sypialnie w tym jedna na parterze ,przestronny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł151,84 m² 9 878,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położonego w Straszynie przy ulicy Jana Kasprowicza. Budynek z 2008 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł450 m² 1 366,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 050 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pow. 450 m2 i użytk. 350 m2 położony w Orawce (kuligówka) przy drodze krajowej S7. Dom położony na działce nr ew. 2086/3 i pow. 3050 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł123 m² 6 219,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację piękny / sąsiedztwo lasu / działka 1400 mkw Polecam nowy dom wolnostojący do wykończenia usytuowany przy lesie w malowniczej części Zimnicy, gm.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł111,66 m² 3 582,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dwupoziomowe mieszkanie / dom w zabudowie bliźniaczej Lichtajny Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie / dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 115 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł767 m² 4 563,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:19 773 m²

Do sprzedania nietuzinkowa rezydencja położona na dwu hektarowej działce otoczonej otuliną prywatnego lasu. Nieruchomość wybudowana w formie dworku z prywatnym basenem jeziorkiem oraz domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

778 000 zł60,93 m² 12 768,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny, 2-poziomowy bliźniak z ogródkiem, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską, położony zaledwie 600 metrów od piaszczystej plaży. To doskonała propozycja zarówno jako drugi dom.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł95 m² 5 778,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta na wyłączność - Na sprzedaż połowa domu o powierzchni ok. 85 m , położona na działce o powierzchni ok. 800 m , w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł110 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Mieszkaj na swoim! Dzień dobry :) Cena: 649.000zł (do negocjacji) UWAGA: Prosimy o uszanowanie prywatności właścicieli i umawianie wizyt tylko przez nasze biuro. Dziękujemy! :) Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł171,06 m² 4 238,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:811 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, zadbany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 128 m położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 811 m zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

634 000 zł180 m² 3 522,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom blisko centrum Kóz. Położony w terenie luźnej zabudowy, w spokojnej okolicy. Dom znajduje się na płaskiej działce 1400m2. Wszystkie media: prąd,woda,gaz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 689 zł75,91 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Zapraszam do zapoznania się z oferta interesującego mieszkania dwupoziomowego o powierzchni 75,91 m2 z 4 pokojami, ogrodem, tarasem, poddaszem i miejscem postojowym! Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 995 000 zł595 m² 5 033,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 850 m²

Tylko u nas. Cena do negocjacji Posiadłość z dodatkowymi 3 magazynami oraz niezależnym budynkiem mającym bezpośrednie wejście od ulicy ( może być np. sklep ). Ta nieruchomość, może na.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł200 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:758 m²

Do sprzedaży dom dwukondygnacyjny, o łącznej pow. około 200 m2, położony na działce o pow. 758 m2. Nieruchomość zlokalizowana w Opolu, dzielnica Nowa Wieś Królewska. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł148,18 m² 4 589,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnej nieruchomości w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, zlokalizowanej na nowo powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł65 m² 3 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę budowy domku kanadyjskiego. Dom całoroczny o powierzchni 65m2, parterowy lub piętrowy. Dom przystosowany do.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł255,87 m² 8 594,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Wyjątkowy dom W otoczeniu zieleni - wola krobowska gm. Grójec najważniejsze informacje - Powierzchnia domu: 255,87 m (użytkowa mieszkalna: 150,21 m , użytkowa z garażem: 196,90m2 ) -.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł270 m² 3 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego położonego w Karwicach w gminie Malechowo. Karwice to miejscowość położona zaledwie 16 km od morza.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł300 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Bukowie. Dom o wieloletniej historii, utrzymany w doskonałym stanie z dużą działką o powierzchni 27 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł83 m² 6 626,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:502 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nowoczesny dom bliźniak w miejscowości Szklana gm. Sierakowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł191,28 m² 12 024,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Bliźniak o powierzchni 191,28m2 w stanie deweloperskim, położony na działce 367 m2. : dla kogo? Doskonale sprawdzi się dla par oraz rodzin z jednym lub dwójką dzieci. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł289 m² 6 851,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

W ofercie biura na sprzedaż przestronny, wykończony dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 289 m (powierzchnia użytkowa: ok. 200 m ). Nieruchomość usytuowana jest na płaskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł220 m² 3 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:431 m²

Szukasz solidnego, przestronnego domu, który urządzisz po swojemu? Ten bliźniak przy ul. Kosmicznej to idealna propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń i jednocześnie dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

9 990 000 zł600 m² 16 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Unikat! Cudowny, przestronny, rezeprezentacyjny dom, położony na zamkniętym osiedlu, z prywatnym parkiem, przepięknym widokiem i dostępem do rzeki Wilanówka. Ten ogromny dom jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł188 m² 132,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Wyjątkowy dom przy granicy lublina przestrzeń, standard, spokój Parametry: - 188 m dopracowanej przestrzeni mieszkalnej, - 40 arów pięknej działki, - topowa lokalizacja przy granicy Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł230 m² 3 039,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:764 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w Rybniku, w dzielnicy Północ, przy ul. Myśliwskiej. Dom wybudowany został w 1931 roku z cegły, co nadaje mu.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł140,29 m² 7 698,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, miłoszyce, dom, zabudowa bliźniacza, 6 pokoi, sprzedaż, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7, oferta na wyłączność nie szukaj dalej Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł250 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w Głoskowie koło Piaseczna położonego na pięknej działce o powierzchni 3800m2. Wyjątkowo atrakcyjne ukształtowanie terenu -.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł180 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Połówka domu W świetnej lokalizacji Marysin Wawerski kameralne zamknięte osiedle domów jednorodzinnych. Komunikacja mza 200m , szkoła i przedszkole w pobliżu. Budynek dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł161,60 m² 5 996,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Są domy i są miejsca, do których chce się wracać. Ta nieruchomość to coś więcej niż budynek to przestrzeń do życia, odpoczynku i złapania oddechu od codziennego tempa. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 600 m²

Oferujemy na sprzedaż urokliwe gospodarstwo rolne, usytuowane na rozległej działce o powierzchni 1,36 hektara. Ta wyjątkowa nieruchomość jest w pełni ogrodzona nowoczesnym płotem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł112,64 m² 10 387,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:91 m²

Nowa inwestycja W gdańsku, matarnia-rębiechowo bez prowizji! bez pcc! Na sprzedaż oferuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, dwupoziomowy w o powierzchni 112.64m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł75 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:288 m²

DO sprzedaży rod znajdujący się W osieczanach blisko raby oferta wyłącznie W biurze danax nie szukaj dalej Rodzinne Ogródki Działkowe (rod) w Osieczanach koło Myślenic (ok. 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł195 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom Z możliwością podziału na 4 niezależne mieszkania zakopane Na sprzedaż nieruchomość położona w Zakopanem przy ul. Stromej 2, w bardzo dobrej lokalizacji, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł300 m² 10 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie polecam Do sprzedaży 1/2 bliźniaka w stanie do zamieszkania o powierzchni ok. 300 m2. Lokalizacja- na pograniczu Nowe Włochy / Ursus (1km do Factory). Dobrze skomunikowana (do.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł137,30 m² 6 336,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w Legionowskim Józefowie o powierzchni użytkowej 137,30 m2. Dom posadowiony jest na działce o powierzchni 1114 m2. Stan surowy zamknięty. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł261,39 m² 5 355,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 279 m²

| na sprzedaż 5 pokojowy nowoczesny, energooszczędny dom o pow. użytkowej 152,55 m2 (pow. zabudowy 254,41 m2, pow. całkowita z tarasem 261,39 m2) zlokalizowany na działce o pow. 1279 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł157 m² 4 350,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:692 m²

Dom o powierzchni 157 m2 położony na działce 692 m2, w jednej z najbardziej pożądanych części Nałęczowa. To miejsce ma w sobie coś więcej niż tylko metry i ściany -.