dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 479 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 479 ogłoszeń

520 000 zł176,25 m² 2 950,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Nieruchomość Z dużym potencjałem W doskonałej cenie! budynek mieszkalno- usługowy w dębieńsku! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży budynku mieszkalno- usługowego , który.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł93,80 m² 2 931,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:684 m²

! nowa, obniżona cena! Posiadamy w ofercie sprzedaży urokliwą nieruchomość składającą się z kształtnej działki o powierzchni 684m2 zabudowanej domkiem letniskowym z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł403 m² 6 674,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę wyjątkowej i stylowej willi o powierzchni użytkowej 360 m2 umiejscowionej na działce o powierzchni 599 m2. Dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Aleksandrów Kujawski - ekonomiczny urządzony dom z garażem z zagospodarowanym ogrodem oferta tylko W biurze "rodzinne nieruchomości" Biuro "rodzinne Nieruchomości" poleca na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł280,80 m² 9 793,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:388 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom z 1935 roku, położony w malowniczym sercu Biskupina. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej około 161,5 mkw znajduje się na prostokątnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł251,42 m² 2 863,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:812 m²

Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 251,42m , położony na działce o wielkości 8,12 ara, w doskonałej lokalizacji przy ul. Węgierskiej w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł267 m² 2 992,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:402 m²

Niepowtarzalny, przestronny dom (267 mkw. całkowitej powierzchni) o unikalnej, mieszanej konstrukcji, idealny dla jednej lub dwóch rodzin, bliskość natury i pełna infrastruktura. Przyziemie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł117 m² 4 264,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:595 m²

Oferujemy na sprzedaż dom znajdujący się w Ciechanowie przy ul. Monte Cassino 33 w dzielnicy Śmiecin (osiedle Zachód). Nieruchomość 3-kondygnacyjna o powierzchni użytkowej około 117.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł500 m² 1 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:740 m²

Wyjątkowa nieruchomość mieszkalno-inwestycyjna Z dużym potencjałem działdowo, ul. Okrężna 14 Na wstępie warto podkreślić jeden z kluczowych atutów tej nieruchomości na głównym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł156,11 m² 5 701,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:313 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | Długie k. Lublina | stan deweloperski | garaż | gotowy do przekazania Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

985 000 zł271,30 m² 3 630,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:690 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany przy ulicy Zawilcowej w Jaworzu. Rozplanowanie wewnątrz umożliwia zamieszkanie dwóch rodzin lub rozdzielnie części dla rodziców i dzieci: wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł477 m² 2 515,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Duży, nowy dom w Żyrardowie. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 448m2, posadowiony na działce o pow. 1400m2. Dom jest częściowo wykończony. Rozkład domu: - pełne podpiwniczenie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł110 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na Kaszubach. Dom w niewielkiej wsi kaszubskiej Lendy. Na parterze domu znajdują się 2 pokoje, kuchnia i łazienka. Poddasze użytkowe o pow. 60m2 do zagospodarowania. Piwnica ma ok.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł74,60 m² 3 873,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Piękny dom z czerwonej cegły w zabudowie bliźniaczej, wraz z budynkiem gospodarczym oraz drewnianym garażem, zlokalizowany zaledwie 750 m od.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł193 m² 2 098,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

5 km od Piotrkowa, miejscowość władysławów/wola Bykowska. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Oferta tylko u nas. Do sprzedaży budynek mieszkalny parterowy o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł306,79 m² 4 498,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 296 m²

Iłowa ulica Żagańska, dom z 2012roku o powierzchni użytkowej 163,83m2 z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym w bryle domu oraz dwustanowiskowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł180 m² 6 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w sercu natury - 140 m , działka 900 m z prywatnym lasem Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesny dom w stanie deweloperskim, usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 900.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Parterowy domek rekreacyjny w malowniczej miejscowości - Twoja prywatna strefa ciszy i spokoju Załawcze 27, gm. Turobin Położenie i okolica: nieruchomość usytuowana jest w urokliwej,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł155 m² 5 806,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 652 m²

Szukasz domu pod Olsztynem, w spokojnej i zielonej okolicy? Blisko jeziora, z dala od hałasu dużego miasta ale z infrastrukturą podmiejską? Te wszystkie elementy znajdziesz tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nieruchomosci Mały Domek zapraszja do zapoznania się z oferta sprzedazy bardzo atrakcyjnego ,eleganckiego domu w bardzo dobrym standardzie Nieruchomośc nie wymag anakłądów finansowych Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł240 m² 8 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny budynek wolnostojący 240m2 z 1994r. na działce 860m2, wawer, radość. Do odświeżenia. Doskonała propozycja dla rodziny. Znakomicie sprawdzi się również.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł487,48 m² 5 126,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 695 m²

Niezwykła I atrakcyjna oferta! willa doskonała pod różnego typu inwestycję, jak również do zamieszkania! willa: przedmiot niniejszego ogłoszenia stanowi wystawna, nietuzinkowa, przestronna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł160 m² 7 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedsprzedaż nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Musuły. Każdy lokal ma ok. 160 m powierzchni oraz prywatny ogród ok. 500 m. Duże przeszklenia, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 385 000 zł160,70 m² 8 618,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny o pow. użytkowej 142,4m2, pow. podłóg 160,7m2 usytuowany w miejscowości Cianowice gm. Skała. Nieruchomość położona na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł215 m² 2 553,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Dom z dużą działką 8900 m , ogrodem, balkonem i budynkiem gospodarczym niespełna 2 km od granicy z Inowrocławiem! To dom dla kogoś, kto nie chce ograniczać się do niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł70 m² 9 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:664 m²

Wyjątkowa oferta w Jaktorowie. Dom w cenie mieszkania. Na sprzedaż działka o powierzchni 664 m wraz z realizacją budowy nowoczesnego domu parterowego o powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł220 m² 11 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Tylko u nas! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego domu wolnostojącego położonego na 9 arowej działce w gminie Zabierzów w miejscowości Bolechowice.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł215 m² 5 111,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:923 m²

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 34.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł739 m² 1 353,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Zostań właścicielem domu oraz firmy produkującej znicze , rodzinna firma Z wieloletnią tradycją! żytkiejmy! Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę domu na sprzedaż w bardzo urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł85 m² 2 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny o pow. użytkowej ok. 85 m2 + poddasze nieużytkowe. Nieruchomość posadowiona jest na działce ok. 19 ar w miejscowości Strumyk, powiat Kramsk. Dom po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł127,44 m² 7 054,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Nowoczesny dom B1 dla rodziny Wólka Kosowska Układ lewy wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova wólka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

***9 km do morza, cicha i spokojna okolica*** Sąsiednie działki z wydanymi warunkami zabudowy, istnieje możliwość wynajęcia na sezon. Działka gruntu o powierzchni 3001m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł480 m² 7 604,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Grzybowo, pensjonat, powierzchnia użytkowa 480m2, 20 pokoi, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu Nieruchomościami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 100 000 zł274 m² 11 313,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną inwestycję w zielonej części Wilanowa. Minimalistyczna willa o powierzchni 274 m2 została zaprojektowana z myślą o wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł286 m² 3 321,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Duże ładne gospodarstwo, budynek mieszkalny typu dworek, idealny na hotel, agroturystykę. Rozkład :dwie kuchnie, dwie łazienki, 6 pokoi, duży strych z możliwością zagospodarowania, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł91 m² 13 021,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 012 m²

Wyjątkowa nieruchomość z basenem | Lubaszowa, gmina Tuchów | Pogórze Ciężkowickie Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości Lubaszowa, w gminie Tuchów, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł115 m² 9 556,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Proponujemy do sprzedaży: - wolnostojący - nowowybudowany (formalnie budowa zakończona w 2024 r.) - kameralny - bardzo funkcjonalnie zaaranżowany - w pełni wykończony - umeblowany (wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł80,14 m² 11 841,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

***bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu*** Forma własności : Pełna Własność Przedmiotem oferty, jest dom w zabudowie bliźniaczej 4 pokojowy (pow. całkowita ze strychem ok. 100 m2 / pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 170 000 zł130 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny budynek dwulokalowy Mościska | 130 m | działka 750 m | 1 170 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy budynek dwulokalowy położony w spokojnej, zielonej części Mościsk, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł250 m² 6 920 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w Ugoszczy 6 km od Bytowa 250 m powierzchni domu Działka 1200 m Cena: 1 730 000 zł do biura Dom ma zaledwie 6 lat i został wykończony w wysokim standardzie. To oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł146,55 m² 6 475,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom z ogrodem pod Lublinem gotowy do wykończenia w Dysie Szukasz swojego wymarzonego domu z ogrodem blisko Lublina? Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij