dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

Rynek pierwotny

369 000 zł100 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Okazja , tani dom , dojazd pkp! dom ssz - kłaj ,stanisławice, bochnia. Kanalizacja! Dom 4 pokojowy , 75m2 ,2 łazienki. Do sprzedaży, dom bliżniak w miejscowości Stanisławice, zbudowany według.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł360,30 m² 5 548,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż budynek 'bliźniak' o łącznej powierzchni ponad 360m 2. Każda część posiada oddzielne wejście, garaż, salon na parterze oraz 3 sypialnie na piętrze. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł154,65 m² 4 519,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Pozostał już ostatni dom Nowoczesny bliźniak w sercu Żor. Zamieszkaj tam, gdzie wszystko masz pod ręką! Szukasz miejsca, które łączy styl, wygodę i świetną lokalizację? Ten nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w pierwszej linii brzegowej nad Jeziorem Czarne Wielkie,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny z pięknym ogrodem, w miejscowości Tomisław w Gminie Osiecznica. Nieruchomość położona na dużej, zielonej, zadbanej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł63 m² 4 682,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 990 m²

Dom z widokiem na pola to propozycja dla tych, którzy chcą zwolnić tempo i zamieszkać w otoczeniu natury, nie rezygnując z wygody. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł69 m² 12 014,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:985 m²

Do sprzedania nieduży domek na atrakcyjnej działce (z przyłączem wszystkich mediów) w Karpaczu - blisko centrum. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok 69m2 położony na urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł155 m² 9 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Polecam do sprzedaży przestronny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow 155m2 położony w Tyńcu Małym. Nieruchomość wybudowana w 2010r, posiada funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł172,63 m² 10 369 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż przestronny dom dwurodzinny położony w Chotomowie przy ul. Piusa. Głównym atutem nieruchomości są dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami co daje szerokie możliwości -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł220,48 m² 9 071,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:418 m²

Prezentuję Państwu dwupoziomowy, komfortowy dom położony w Ząbkach o powierzchni 220 m2 wybudowany w 2014 roku. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 418m2 w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł250 m² 3 080 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu fantastyczną nieruchomość na wsi w miejscowości Czernica - gmina Jeżów Sudecki. Jest to duża nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł141 m² 6 375,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Urbanowice, ul. Oświęcimska budynek 6 Nowoczesny bliźniak z Magazynem Energii - Tychy, urbanowice Szukasz domu, który aktywnie obniża Twoje koszty życia? W dobie rosnących cen energii,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom z potencjałem na 20-arowej działce w okolicy Dobczyc Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej okolicy Dobczyc, w województwie małopolskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł230 m² 4 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:552 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Elizy Orzeszkowej w Olecku, 200 m od Jeziora Olecko Wielkie oraz zagospodarowanej miejskiej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 041 m²

= = = wolnostojący dom na sprzedaż = = = = = = cisza = spokój = komfort = = = = stan idealny = gotowy do zamieszkania = Na sprzedaż piękny, komfortowy dom jednorodzinny w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł128,40 m² 2 881,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 128,40m2, znajdujący się w miejscowości Sygontka, gmina Przyrów. Dom usytuowany w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 500 zł87 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Osiedle nad jeziorem Niepruszewskim. Wyjątkowa, unikatowa lokalizacja. Lokalizacja Niepruszewo - spokojna podpoznańska miejscowość która może być doskonałym miejscem do życia i wypoczynku po.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł210 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 875 m²

Luksusowy dom z basenem o wymiarach ok. 8x3,5 m z podgrzewaną wodą i nowoczesnymi filtrami, staw, 2 duże tarasy: ok. 60 m2 przy basenie z drewnianą wiatą oraz 33 m2, wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 000 zł252 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w prestiżowej i spokojnej części Chwaszczyna. Nieruchomość zachwyca eleganckim stylem glamour, oraz unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł400 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:760 m²

Na sprzedaż! Budynek mieszkalno-usługowy, wybudowany około 1945 roku. Ma powierzchnię całkowitą około 400m2, użytkową około 350m2. Na parterze obecnie są lokale usługowe (cały czas wynajęte).

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł160 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom wolnostojący w miejscowości Żółwin, graniczącej z Podkową Leśną, zaprasza do odwiedzin. Położony na dużej działce o powierzchni 1900 m, otoczony bujną zielenią ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł600 m² 4 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:730 m²

Na sprzedaż Gotowy obiekt inwestycyjny w Stargardzie 496 m2 55 miejsc noclegowych 2 499 000 zł brutto Na sprzedaż dochodowy, dwukondygnacyjny budynek mieszkalny o powierzchni 496 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 415 m²

Siedlisko z ogromnym potencjałem na działce o imponującej powierzchni 9415m2 Wola Wereszczyńska, gm. Urszulin Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od codzienności i schowasz się.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł80 m² 11 212,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

Duża działka w zielonym Hornówku i dom do stworzenia od nowa W spokojnej części Hornówek, w gminie Izabelin, czeka nieruchomość dla osób, które widzą potencjał tam, gdzie inni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł120,50 m² 3 775,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym o powierzchni 120,5 m2 wybudowanego na działce o powierzchni 655 m2 we Władysławowie, gm. Łabiszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł200 m² 3 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:786 m²

Na sprzedaż przestronny dom położony w malowniczej miejscowości Serwy w gminie Płaska. To idealna propozycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca do życia lub domu wypoczynkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł83 m² 8 012,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:596 m²

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83m2 mieszczącego się na działce o powierzchni 6.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł250 m² 3 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Cena tego domu właśnie spadła! ,co czyni go jescze lepszą okazją inwestycyjną! warto zobaczyć ją na żywo I ocenić możliwośći inwestycji! rymanów zdrój na podkarpaciu wyjątkowa okazja.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł129 m² 12 007,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

CO sprzedajemy? Dom wolnostojący, wykończony w wysokim standardzie, o powierzchni użytkowej 129 m2, położony na działce o powierzchni 11 a, w bardzo dobrze skomunikowanej,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł32,32 m² 5 538,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Domek modułowy całoroczny o powierzchni 32 m z tarasem 18 m2 to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie dla osób szukających komfortowego miejsca do zamieszkania lub wypoczynku. Wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł132 m² 7 196,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom wolnostojący, parterowy Kobylanka Oferuję nowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Kobylance, z szybkim dojazdem do Szczecina, stargardu.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł170 m² 11 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący 170 m + strych, działka 15 ar - Opatkowice, ul. Poronińska Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 170 m z możliwością adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł470 m² 5 106,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica z potencjałem inwestycyjnym naprzeciwko Manufaktury - ul. Drewnowska 17, łódź Oferuję na sprzedaż wyjątkową kamienicę z 1937 roku, położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł287 m² 8 675,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 270 m²