dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

469 000 zł140 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący W stanie surowym otwartym O powierzchni 140 M2 na dużej działce O powierzchni 700 M2 położony W malowniczej miejscowości pawłowice. Jeśli: -.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł152 m² 5 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący położony w miejscowości Dobra. Nieruchomość usytuowana jest na dużej, w pełni uzbrojonej działce o powierzchni 2100 m . Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł134,40 m² 3 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjne nowe domy wybudowane w miejscowości Pieczyska gmina Wieruszów. Dwuspadowy dach pokryty ciemną dachówką nadaje nieruchomości nowoczesny wygląd. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł261,20 m² 3 311,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:933 m²

Oferujemy Państwu wyjątkowy dom w Rakowiskach przy ul. Różanej. Dom usytuowany na pięknej działce o powierzchni 933 m o wymiarach ok 22 m x 43 m, ogrodzonej i zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 000 zł88 m² 7 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Okazja! Dom w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88 m2 z działką 260 m2. Lokalizacja: nieruchomość położona w Grzędzicach, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 999 zł136 m² 5 220,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy bliźniak 136 m na działce 500 m Skotniki pod Łodzią stan deweloperski, pompa ciepła, ogrzewanie podłogowena sprzedaż przestronny, piętrowy bliźniak o powierzchni 136 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł175 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Wolno stojący dom z dużym potencjałem w powiecie kamieńskim, tylko kilkanaście kilometrów do morza. Budynek mieszkalny został wybudowany w 2007 roku, metodą tradycyjną,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł149 m² 8 389,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:647 m²

Jeżeli chcesz zamieszkać w wolnostojącym domu z działką 647 mkw tuż przy Dobrej Szczecińskiej w Buku, ta oferta jest dla Ciebie! Nie zwlekaj! Duży i praktyczny dom z 5.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł610 m² 10 655,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 422 m²

Wyjątkowy dom z basenem, kinem i sauną w sercu Białołęki - Nowodwory Z przyjemnością prezentujemy nietuzinkową nieruchomość dla najbardziej wymagających - dom jedyny.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł400 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:908 m²

Unikalna nieruchomość inwestycyjna w sercu Górnego Sopotu przy ul. Abrahama 908 m słonecznego terenu z ogromnym potencjałem zabudowy do trzech kondygnacji. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł290 m² 6 379,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:608 m²

Wyjątkowa kamienica na sprzedaż w centrum Rzeszowa, ul. Reymonta Na sprzedaż kamienica z 1938 roku, położona w samym centrum Rzeszowa obok Galerii Rzeszów, jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł120 m² 6 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Zgrabne domy z pompą ciepła i fotowoltaniką 10 km od Gdańska Miszewko. Opłaty to tylko 1500 na rok - zamiast mieszkania nowoczesne i tanie rozwiązania! Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł100 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:675 m²

Olga(parterowy) - Salon z kuchnią, cztery pokoje, duz a łazienka, wc, kotłownia. Dom posiada strop z elbetowy Powierzchnia domu Olga: 100m2 (w tym kotłownia) Cena domu Olga: 720 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł59 m² 15 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:138 m²

Segment z Ogródkiem Wnętrze zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Spójna paleta barw i jednolita podłoga w całym mieszkaniu optycznie powiększają przestrzeń, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł80 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 275 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w cichej i spokojnej miejscowości Jasionów w gminie Haczów. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 80 m , usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł275 m² 1 890,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:576 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni całkowitej 275 mkw znajdujący się na ogrodzonej działce o powierzchni 576 mkw. Dom zbudowany z cegły około 1960 roku, dach.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł300,20 m² 3 297,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 009 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Wyjątkowy dom typu bungalow w miejscowości Włóki - przestrzeń, komfort i spokojna okolica Nowa cena minus 200 000 zł Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł215 m² 1 855,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest dom do wykończenia w miejscowości Bystra, województwo Małopolskie o powierzchni 215 m2 usytuowany na 33 ar działce (3 km od Gorlic) media: -prąd.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł120 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nieruchomość położona jest tuż przy nowej drodze asfaltowej na trasie Ełk Wiśniowo Ełckie, naprzeciw jeziora Regielskiego, co zapewnia stały, realny widok na wodę przez cały rok jezioro widać.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:854 m²

Odkryj niezwykłą ofertę sprzedaży wolnostojącego domu położonego w spokojnej, zielonej enklawie Grodziska Mazowieckiego idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł70,65 m² 11 026,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:110 m²

Na sprzedaż urządzony z gustem dom szeregowy z tarasem i pompą ciepła Lokalizacja: groblice, gm. Siechnicepowierzchnia domu: 70,65 mpowierzchnia ogródka z tarasem: ok. 20 mukład: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł110 m² 9 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny 110m2 w zabudowie bliźniaczej, połączony z sąsiednim budynkiem wyłącznie garażami, co gwarantuje większą prywatność, ciszę i komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł130 m² 11 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Polecamy na sprzedaż dom o wysokim standardzie! Nieruchomość zlokalizowana w Kędzierzynie, około 10 minut od Gniezna. Dom o powierzchni 130m2 składa się z : - 4 pokoi, - kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł170 m² 12 935,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący na działce 750 mkw | wysoki standard | duży garaż dwustanowiskowy | starannie zaprojektowany ogród | oaza spokoju Malowniczo położony dom w otoczeniu zieleni - położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł295 m² 5 389,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:690 m²

Dom jednorodzinny w Krynicy Zdroju o powierzchni całkowitej Fantastycznie położony budynek w dolnej Krynicy przy usadowiony na niespełna 7arowej parceli. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł252,44 m² 3 165,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:759 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 759m2.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł126 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:293 m²

Nowoczesny dom 126 m , segment zewnętrzny , ul. Narcyzowa - Chełm Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej - segment zewnętrzny o powierzchni 126 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:477 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego, funkcjonalnego domu o powierzchni ok. 140m , położonego na działce o powierzchni 5 arów, w jednej ze spokojniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

279 720 zł70 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom Parterowy solidny, całoroczny, bardzo ciepły dom w technologii modułowej. Jest możliwość dostosowania rozkładu pomieszczeń w ramach możliwości technicznych. Dom jest idealny dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł370,52 m² 4 855,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:978 m²

0% prowizji! Dom wolnostojący w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu strefy centrum w powiecie tarnogórskim w gminie Zbrosławice. Do sprzedaży dom wolnostojący, dwukondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł145,29 m² 6 538,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, uroczy dom Boston 2 (według indywidualnego projektu) o powierzchni 145,29m2 Dom posiada garaż, oraz niezależną działkę. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł243,02 m² 2 382,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w malowniczej miejscowości Jankowice, w gminie Świerklany. Ten urokliwy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 639 000 zł166 m² 9 873,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący parterowy w Osowcu komfort i natura w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok.136 m, położony w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 900 zł141,30 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł122,80 m² 7 003,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   Nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim - Krzeczyn bez podatku pcc! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 122,8 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł898 m² 1 659,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Nieruchomość na sprzedaż. Działka 898 m2, zabudowana budynkiem usługowo- mieszkalnym o powierzchni około 120 m2. Teren bez planu miejscowego - można wystąpić o wz na inny budynek np.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Osiedle 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 2 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 96m2 wybudowanych na działkach o powierzchniach od 135m2 do 270m2 , z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł316,77 m² 4 072,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek mieszkalny - Jelenia Góra, ul. Sobieskiego Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana czterokondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 316,77.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł165 m² 4 236,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:739 m²

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż dom w Płouszowicach Kolonii ( przy Dąbrowicy ) gm.Jastków. III linia zabudowy od Nałęczowskiej- przed obwodnicą.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł112,56 m² 6 121,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży świetnego domu jednorodzinnego położonego pośród spokojnych krajobrazów nad Nerem. Został zbudowany z dużą dbałością i estetyką wg projektu.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł316,59 m² 5 654 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 571 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Kaszubach gowidlino/kistowo/bielawki, 350 m od jeziora Gowidlińskiego, duża działka 5571 m kw.,dom całoroczny i domek z bali, potencjał inwestycyjny,.