dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

1 242 000 zł169,80 m² 7 314,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 508 m²

Duża działka 1,15 ha | dom + budynek gospodarczy | potencjał inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Maszewo, ulica Tymiankowa (gmina Deszczno) -.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż wolnostojący, praktyczny, jednorodzinny, dom w atrakcyjnej okolicy Przededworze. Prezentuję Państwu dom obok Chmielnika.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł213,14 m² 5 864,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:213 m²

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych domów wolnostojących o nowoczesnej bryle, zlokalizowanych w malowniczej Lipowej , zaledwie 30 minut od Bielska-Białej. Oferujemy trzy przestronne domy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł240 m² 2 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:640 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z dostępem do rzeki - Skarszewy, ul. Polna Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w spokojnej i malowniczej części Skarszewy przy ul. Polnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł139 m² 10 064,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Nowa inwestycja na Gumieńcach, w atrakcyjnej lokalizacji. W otoczeniu niska zabudowa jednorodzinna. Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej - środkowy segment. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł141,37 m² 8 417,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 225 m²

Zapraszam do zakupu nowoczesnego domu w świetnej lokalizacji. Na sprzedaż wyjątkowy, wybudowany kilka lat temu dom położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Jarużyn, zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł100 m² 6 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kompaktowy Z dużymi możliwościmi aranżacji Oferujemy do sprzedaży połówkę bliźniaka 100m2 na działce 400m2. Wszystkie media miejskie : kanalizacja, woda, gaz. Parter: salon z jadalnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł269 m² 4 795,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom z panoramą Beskidów, cisza, przestrzeń i widoki - Twardorzeczka Zadzwoń i umów się na prezentację - ten dom trzeba zobaczyć na żywo! Oferta z wyłącznością naszego biura.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł220 m² 3 395,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:610 m²

Na sprzedaż dom, który znajduje się przy ul. Mazowieckiej w mieście powiatowym Wałcz. To urokliwe miasto położone malowniczo nad dwoma jeziorami Raduń i Zamkowym, co czyni je atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

To nie jest gotowa nieruchomość z działką. Budujemy dom na działce klienta (możemy też pomóc ją znaleźć). Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Masz dość miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł86,30 m² 4 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:568 m²

Na sprzedaż lokal stanowiący odrębną nieruchomość, znajdujący się w parterowym budynku dwurodzinnym w doskonałej lokalizacji miasta Krosna. Położenie w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł270 m² 6 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:686 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwa atrakcyjny dom położony w Opolu dz. Grudzice. Dom z garażem o pow. 270 m2, posadowiony na działce 6,86 arów. Nieruchomość składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł110 m² 7 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Scyzoryk Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż solidny, murowany dom z lat 90., położony w malowniczej miejscowości Bieliny (woj. świętokrzyskie), w otoczeniu natury i w.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł149 m² 5 973,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Bożenkowie. Na sprzedaż dom parterowy z poddaszem użytkowym, wykonany w technologii murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł122,33 m² 8 575,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:499 m²

DO sprzedaży dom wolnostojący W stylu nowoczesnej stodoły W stanie deweloperskim znajdujący na zamkniętym osiedlu loftowe zacisze W miejscowości krasieniec stary przy ulicy słowiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł185,96 m² 6 829,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowy, komfortowy dom w spokojnej okolicy idealne miejsce dla rodziny, która ceni przestrzeń, prywatność i niskie koszty utrzymania. Nieruchomość położona w Nowy Prażmów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł325 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Oferujemy na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł136,35 m² 6 820,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną ofertę nowoczesnego p arter owego dom u wolnostojąc ego przy ul. Różanej w Głobinie Podstawowe informacje powierzchnia domu: 136,35 m powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł150,34 m² 5 647,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. - dostępne od zaraz - nowy budynek, - stan deweloperski - ogródek od strony wschodniej i zachodniej, -.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł290 m² 2 379 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 300 m²

Oferta na wyłączność w naszym Biurze. Polecamy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość usytuowaną w malowniczej wsi Kochlew, składającą się z domu o pow. 290 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł135,59 m² 6 032,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się ze sprzedażą 8 etapu osiedla Żuławski Zakątek w Grabiny Zameczek jest to zabudowa jednorodzinna dwulokalowa o powierzchni 135,59 m w tym garaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 900 zł80,40 m² 15 422 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 80m2 usytuowany na działce o pow. ok.1900 m2 zlokalizowany w Żółwinie. Do zaadoptowania tzw. niski parter na dodatkowe pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł437 m² 2 974,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Obiekt mieszkalny z potencjałem prowadzenia pensjonatu, wydzielenia apartamentów lub trzech niezależnych mieszkań Zadbany obiekt położony blisko centrum, w sercu Beskidu Małego, zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł100 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność. Malownicza I cicha lokalizacja. Przedmiotem sprzedaży są dwie działki: działka o powierzchni 300m2 zabudowana połową domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł442 m² 3 959,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania dom mieszkalno- usługowy w Centrum Radomia o powierzchni 442mkw. Dom posiada ogrzewanie gazowe, ciepła woda z piecyka gazowego. W bliskiej odległości znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

3 375 000 zł260 m² 12 980,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:617 m²

Bliźniak w stanie deweloperskim na Wilanowie. Budowa zakończona, komplet dokumentów do umowy sprzedaży. : dla kogo? Dla rodziny z dziećmi, dla pary. Dla osób, które szukają domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł472,67 m² 6 767,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5