dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 481 ogłoszeń

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwy, przytulny dom w malowniczej miejscowości Lichawa, o powierzchni użytkowej ok. 105 m . Ta dwukondygnacyjna nieruchomość z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł72 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok 72 m2, położony w miejscowości Krzykosy Gmina Gardeja. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 847 000 zł151 m² 12 231,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 510 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Oferujemy do sprzedaży nietuzinkowy dom wolnostojący, zlokalizowany w miejscowości Mościce, w powiecie Gorzowskim, gmina Witnica. Na zbywaną.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł92 m² 7 054,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom dwulokalowy blisko morza - idealny dla dwóch rodzin lub jako inwestycja pod wynajem Na sprzedaż oferuję nowoczesny, funkcjonalny dom o łącznej powierzchni 92 m2, podzielony na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł142,61 m² 6 030,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bez Prowizji i podatku pcc. Oferta bezpośrednia od dewelopera Z przyjemnością prezentujemy nową ofertę nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł277,53 m² 4 143,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Biuro Nieruchomosci Perfect prezentuje Państwu dom w Jeleniej Górze - Cieplicach na Osiedlu Widok. Dom został posadowiony na działce 359 m2, posiada 277.53 m2 powierzchni całkowitej oraz 170 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł105 m² 6 561,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Polecamy! Nowe domy ( wariant z garażem lub bez ) W ofercie znajdują się pięciopokojowe domy o powierzchni od 104,86m2 do 127m2 z garażem. Wszystkie zaprojektowane są tak, by jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 240 000 zł320 m² 10 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 392 m²

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży piękny dwupoziomowy dom z wyjątkowym ogrodem, w prestiżowej oraz spokojnej okolicy - dzielnica Ratanice w Dąbrowie Górniczej, niedaleko Pogorii.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł400 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam duży bardzo ładny dom w super lokalizacji w Cieszynie. Dom wolnostojący o powierzchni ok. 400 m2. Dom w bardzo dobrym stanie po generalnym remoncie. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł249,40 m² 14 835,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Atrakcyjna nieruchomość W prestiżowej lokalizacji lokalizacja Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość z zabudowie szeregowej, położoną przy ulicy Grochowskiej na prestiżowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 950 zł194,16 m² 3 239,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 628 m²

Biuro nieruchomości golden select ma przyjemność przedstawić Państwu dom w stanie surowym z dachem, bez okien we wsi Budzów- kolonia (kolonia wsi Budzów, w województwie dolnośląskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł217,44 m² 11 497,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 063 m²

Wyjątkowy dom w Marszewie Symbioza Natury, designu i Ponadprzeciętnej Jakości Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, wybudowany według indywidualnego projektu. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł82,45 m² 7 265,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Leśna Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowita 82,45 m2 , położony na pięknie zlokalizowanej działce o powierzchni 400 m2. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł228 m² 10 964,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż segment skrajny o powierzchni 228m2 z garażem dwustanowiskowymi (ponad 40m2) i pomieszczeniem na hobby 26 m2. W skład nieruchomości wchodzi : pokój.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł183 m² 5 355,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:778 m²

Wyobraź sobie poranki z kubkiem kawy na tarasie, ciszę przerywaną jedynie śpiewem ptaków i zapachem drzew po deszczu, słońce powoli wznosi się a ogród budzi się do życia. W jego.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł297,36 m² 3 359,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 918 m²

Oferta sprzedana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - p rezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł79 m² 6 962,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:178 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom mieszkalny zlokalizowany w malowniczej miejscowości Grądy w gminie Leszno. Położenie: miejscowość: grądy, gmina: leszno , powiat: warszawski zachodni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł157 m² 11 401,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:143 m²

Przy tej ofercie Jeśli szukasz przestronnego domu dla rodziny lub nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym, ta oferta może być idealnym rozwiązaniem. Segment środkowy o powierzchni 157.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł131 m² 8 015,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Zamieszkaj za 3 miesiące w domu wykończonym zgodnie z twoim gustem i Twoimi wymaganiami. Możesz wybrać jeden z czterech domów, które właśnie są wykańczane. Dom będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł144,90 m² 6 204,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Twój Nowy Dom pod Żywcem - Nowoczesny Bliźniak w Pietrzykowicach Szukasz idealnego balansu między bliskością natury a szybkim dojazdem do miasta? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł866 m² 5 542,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 955 m²

W samym sercu zielonego Józefowa, przy ul. Nadwiślańskiej, znajduje się nieruchomość, która łączy w sobie to, co najcenniejsze - komfort życia, przestrzeń dla rodziny i możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł100 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:407 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Płocku przy ul. K. Zalewskiego 3 osiedle Skarpa. Nieruchomość jednopiętrowa, podpiwniczona usytuowana w kameralnej okolicy Płocka z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł123,47 m² 7 694,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Zabłociu w cichej i spokojnej lokalizacji na działce o powierzchni 1075 mkw. Stan do wprowadzenia. Nowoczesna aranżacja wnętrza, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

329 000 zł145 m² 2 268,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Królowa Górna gmina Kamionka. Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym - co daje ogromne możliwości adaptacyjne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł105 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Na sprzedaż parterowy jednorodzinny dom wolnostojący w bliskim sąsiedztwie lasu, boruszowice, gmina Tworóg Budynek o powierzchni 105,09 m2. Budowany wg gotowego projektu archon - Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł245 m² 6 102,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:904 m²

Dom wolnostojący z pięknym zadbanym ogrodem gotowy do zamieszkania. Dom położony na pięknie zagospodarowanej, działce o pow. 904 m2 w Różynach. Cicha i spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł600 m² 4 998,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:574 m²

Nieruchomość świetnie nadaję się pod różnego typu działalność- siedziba firmy, szeroko pojęta działalność medyczna, hostel itp. Na sprzedaż wolnostojący dom położony na gdańskim Chełmie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł208,08 m² 5 526,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom rodzinny blisko Poznania - przestrzeń, komfort i idealna lokalizacja dla dzieci! Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Prezentujemy funkcjonalny dom wolnostojący, który łączy komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

5 998 608 zł1 012 m² 5 927,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:467 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna w topowej lokalizacji Nieruchomość położona w Gdańsku Wrzeszczu, w pobliżu skrzyżowania ul. Bohaterów Getta Warszawskiego z Al.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł117 m² 6 991,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:148 m²

Dom szeregowy | kominek |ogrzewanie podłogowe| ogródek | spokojna okolica z pełną infrastrukturą. Układ pomieszczeń Parter: - przestronny salon z kominkiem wolnostojącym (koza) - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 990 000 zł106 m² 18 773,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 474 m²

Nowoczesna i prosta architektura , optymalny układ funkcjonalny pomieszczeń, optymalna powierzchnia, wysoka jakość materiałów to komfort wysokiej efektywności energetycznej i niskiego śladu.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 999 zł187,20 m² 13 354,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 482 m²

Wyjątkowy, przestronny dom na dużej działce Kobyłka, ul. Przyjacielska Na sprzedaż piękny, bardzo zadbany dom jednorodzinny, położony w spokojnej i zielonej części Kobyłki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 000 zł137 m² 6 423,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Jęczydół zaledwie 2 km od Kobylanki! oferta specjalna ograniczona czasowo! Na sprzedaż Nowoczesny Bliźniak Premium 137 m2 powierzchni całkowitej ( 126 m2 powierzchni użytkowej)/ Duża działka 678 m2/.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł115,80 m² 2 849,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Prezentujemy Państwu parterowy dom z użytkowym poddaszem o pow. użytkowej 115,8m2. Na aktualnym etapie istnieje możliwość zakupić nieruchomość bez instalacji elektrycznej i co, tynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł398 m² 3 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:622 m²

Oferta na wyłączność. Do sprzedania dom wolnostojący 3 kondygnacyjny o pow. użytkowej ok 300m2 usytuowany na działce 6,22 ar w Nowy Sączu na os. Gorzków. Pierwsza kondygnacja wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł200 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Future Nieruchomości Gorzów przedstawia ofertę sprzedaży: domu jednorodzinnego o pow. 200 m (pow. użytkowa 126 m ) na działce 11 ar Stare Polichno #twojaprzyszloscmaswojadres Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł134,40 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjne nowe domy wybudowane w miejscowości Wyszanów, gmina Wieruszów. Dwuspadowy dach pokryty ciemną dachówką nadaje nieruchomości nowoczesny wygląd. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł266 m² 6 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Na sprzedaż luksusowy dom parterowy w Gniewomirowicach Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość dom parterowy premium wybudowany na podstawie projektu Willa Parterowa 2. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł170 m² 11 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Niepowtarzalna komfortowa nieruchomość usytuowana na obrzeżach Konikowa przy ulicy Liliowej. Dom wolnostojący o pow. 170 m2, położony na osiedlu domów jednorodzinnych w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł168,60 m² 3 677,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o pięknej bryle w Radwanicach, w powiecie polkowickim, w województwie dolnośląskim. Dom został wybudowany w 2007 roku, przy czym wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł270 m² 2 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom na sprzedaż - Ryczywół - nowa cena! Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w Ryczywole, w bardzo wygodnej lokalizacji - blisko.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij