dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 399 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 399 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 498 000 zł160 m² 9 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Na sprzedaż segment środkowy w zabudowie szeregowej o powierzchni 160 m2, położony w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy w miejscowości. Nieruchomość posiada bardzo ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 150 000 zł240 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:789 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolno stojący, znajdujący się w dzielnicy Grudzice w Opolu. Dom o powierzchni około 240 mkw, wybudowany metodą tradycyjną z cegły. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Grabowa

Rzeszów,podkarpackie

2 200 000 zł315 m² 6 984 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:834 m²

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy dom w samym centrum Rzeszowa, na osiedlu Kmity. Zarówno położenie nieruchomości jak i jego układ i funkcjonalność pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

929 900 zł152 m² 6 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 900 zł126 m² 6 348 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Nowy Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Atrakcyjny Dom- 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim, o powierzchni ok.125 m2 posadowiony na bardzo ładnej działce. Dom nr.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

950 000 zł156 m² 6 089,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Proponujemy Państwu dwupoziomowy apartament w zabudowie bliźniaczej ( łacznie 4 mieszkania ) w pięknej, cichej i zielonej okolicy w podwielickich Grabówkach. Cała inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rogów

Rogów,wielkopolskie

449 000 zł185 m² 2 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Na sprzedaż dom położony w Rogowie gm. Przykona. Przestronny, funkcjonalny idealny dla rodziny. Zlokalizowany w spokojnym i cichym miejscu wśród pól, w luźnej zabudowie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

779 700 zł90 m² 8 663 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Super Rejon Milanówka, bliźniak ok.90 m2. Ładna Działka. Przedstawiamy do sprzedaży Dom- 1/2 bliźniaka o powierzchni 90 m2 usytuowanego na ładnej działce. dom nr.1 Stan deweloperski. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Koniaków

Koniaków,śląskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 795 m²

Dom z bali do remontu na malowniczo położonej działce. Parter: 2 pokoje z aneksem kuchenny, łazienka, wyjście na werandę. Poddasze: pokój i pom. gosp. Piwnica murowana. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

699 000 zł98 m² 7 153,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu (segment), położonego w obrębie bydgoskiego osiedla Jary. Nieruchomość stanowi część powstającej inwestycji - kameralnego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Postomino

Postomino,zachodniopomorskie

349 000 zł191 m² 1 827,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 716 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym - zadaszony, położony w miejscowości Postomino, w woj. zachodniopomorskim. Dom zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Piekary

Piekary,małopolskie

1 030 000 zł131 m² 7 866 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Bez prowizji! bez pcc! rynek pierwotny! Biuro profit Home ma przyjemność zaprezentować dom do sprzedania w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130 m kw z rynku pierwotnego. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chlebowa

Gdynia,pomorskie

2 900 000 zł450 m² 6 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż Dom wolnostojący o powierzchni 450 m2 posadowiony na działce o powierzchni 1185 m2 opis: dom o powierzchni 450 m2 III kondygnacyjny posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cukrownicza

Ciechanów,mazowieckie

399 000 zł120 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Oferujemy na sprzedaż dom bliźniak o powierzchni około 120m2 z bezpośrednim dostępem do rzeki Łydyni, który znajduje się w Ciechanowie przy ulicy Cukrowniczej 29. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

580 000 zł130 m² 4 467,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:273 m²

Wyłącznie w biurze Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,83 m2 z garażem 18,14 m2 zlokalizowany na działce 2,73 ara. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Rawka

Skierniewice,łódzkie

290 000 zł56 m² 5 192,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:645 m²

Zapraszam do zakupu niedużego domu ok 55 m2 powierzchni na osiedlu Rawka. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych ogródek Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Obrębizna

Obrębizna,wielkopolskie

699 000 zł217 m² 3 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Do kupna dom o pow. użytkowej 127,12m2, budowany z cegły w 2009 roku wg projektu , solidny" , na ogrodzonej 17-arowej działce we wsi Obrębizna - 4 km od centrum miasta powiatowego Turek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł158 m² 9 487,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Mamy przyjemność zaproponować do sprzedaży nowoczesny dom zlokalizowany w Warszawie przy ul. Ogórkowej. Oferowana nieruchomość to pół bliźniaka. Doskonała propozycja dla osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiekrz,wielkopolskie

2 599 000 zł320 m² 8 129,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 357 m²

Takich domów nie ma zbyt wiele. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego domu wolnostojącego na sprzedaż w Kiekrzu, koło Poznania. Kiekrz to bardzo atrakcyjna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Komorów

Komorów,mazowieckie

3 200 000 zł180 m² 17 778 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 240 m²

Dom na dużej, leśnej działce, w jednej z najlepszych lokalizacji w Komorowie. Został zbudowany zaledwie kilka lat temu i ma 3 kondygnacje. Piwnica składa się z 2 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Misia Uszatka

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł87 m² 9 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu propozycję 4-pokojowej nieruchomości, w stanie deweloperskim daje możliwość własnej aranżacji i dostosowania do indywidualnych potrzeb. Główne atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Lublewo Gdańskie,pomorskie

849 900 zł97 m² 8 721,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wyjątkowy dom - pro ekologiczny i energooszczędny - pod Gdańskiem w kameralnej zabudowie bliźniaczej Urocze miejsce dla rodziny, w otoczeniu zieleni, w pobliżu Rezerwatu Przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poznańska

Daszewice,wielkopolskie

699 000 zł127 m² 5 497,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Kredyt + Ubezpieczenie Domu gratis zapraszam do kontaktu i umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

664 800 zł116 m² 5 731,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż piękny energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 116 m2. W skład domu wchodzą 4 pokoje, 2 łazienki, osobna kuchnia, garaż. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bolesławiec

Bolesławiec,dolnośląskie

869 000 zł208 m² 4 178 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:606 m²

Dom w którym chcesz zamieszkać Boleslavia Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z wyjątkowa ofertą domu wolnostojącego, wybudowanego na działce o powierzchni 606mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łężyca-Geodetów

Zielona Góra,lubuskie

835 000 zł151 m² 5 537,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

0% - prowizji 0%podatku pcc nowość nowoczesny dom W zabudowie bliźniaczej W atrakcyjnej lokalizacji czarkowo - Łężyca. Standard deweloperski. To jest Twoje miejsce w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

580 000 zł190 m² 3 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:535 m²

Prezentujemy do sprzedaży dom parterowy w dzielnicy Gnaszyn. Dom oferuje komfort, funkcjonalność. Położony w atrakcyjnej okolicy z doskonałym dojazdem do Centrum Częstochowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Łęki Szlacheckie

Łęki Szlacheckie,łódzkie

275 000 zł165 m² 1 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 416 m²

Pactumnieruchomości poleca: do sprzedaży dom o powierzchni 95,6 m ( + ok 70 m suterena) położony w cichej i spokojnej okolicy we wsi Trzepnica. Dom wybudowany w latach 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Leszno,wielkopolskie

449 000 zł93 m² 4 827,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dostępny od ręki! Nowa inwestycja dom w zabudowie szeregowej Leszno ul. Gronowe Zacisze Budynek w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej o pow. 93 m2 na działce o pow. 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pcim

Pcim,małopolskie

4 450 000 zł800 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Biuro Nieruchomości aprest ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Pensjonat agroturystyczny położony w malowniczym miejscu Kudłacze w miejscowości Pcim. Obiekt ma powierzchnię 800 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 649 000 zł200 m² 8 247,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:783 m²

Oferujemy do sprzedaży piękną nieruchomość! Dom z dużym ogrodem idealnie nadający się dla rodziny z dziećmi. Budynek mieszkalny o pow. użytkowej 175,65 m2 (z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skarbki

Skarbki,wielkopolskie

215 000 zł127 m² 1 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Nowa cena 215 tys zł Poprzednia cena - 239 tys zł zapraszam :) Na sprzedaż niezwykle funkcjonalny i przestronny dom w budowie. Idealny dla rodziny z dziećmi którzy marzą o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarny Las

Czarny Las,śląskie

460 000 zł148 m² 3 098,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 907 m²

Dom W budowie, 148,45 m2 czarny las Do sprzedaży działka o pow. 2907m2 z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego wg indywidualnego ciekawego projektu architektonicznego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zbychowo

Zbychowo,pomorskie

687 000 zł94 m² 7 308,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:546 m²

Firma Deweloperska Alians Deweloper przedstawia Państwu kompleksową oraz wyjątkową ofertę, składającą się z możliwości zakupu działki budowlanej w miejscowości Zbychowo oraz zamówienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

1 900 000 zł240 m² 7 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ładny, zadbany w pełni wykończony dom o powierzchni 240 m2 zlokalizowany na kameralnym osiedlu na pograniczu Warszawy w miejscowości Jabłonna. Nieruchomość położona jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borek

Borek,małopolskie

380 000 zł146 m² 2 604,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wygodny, nowoczesny dom dwurodzinny, z garażem na sprzedaż! Zakup obejmuje dom w stanie surowym zamkniętym na ok. 6 arowej działce wybudowany przez sprawdzone firmy z wieloletnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Popka

Bochnia,małopolskie

149 000 zł90 m² 1 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:411 m²

Proponujemy na sprzedaż dom w miejscowości Bochnia - Chodnice zaledwie 2,5 km od centrum. Pomieszczenia w domu to 3 pokoje, kuchnia oraz przedpokój. Toaleta osobno w pomieszczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krzeczów

Krzeczów,małopolskie

380 000 zł110 m² 3 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wybierz Swój Własny Dom już dziś! Niepowtarzalna oferta zakupu domu według twojego wybranego projektu! Ty wybierasz swój wymarzony dom, a my zajmiemy się wszystkimi sprawami związanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krzywa

Poznań,wielkopolskie

1 700 000 zł270 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

Polecam nieruchomość zabudowaną przy ul.Krzywej w Poznaniu. Idealna lokalizacja na firmę, usługi, biura a także cele mieszkaniowe. Narożnikowa działka o powierzchni 638m2 oznaczona jest.