dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 422 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 422 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ples

Niepołomice,małopolskie

1 980 000 zł353 m² 5 604,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:971 m²

Tylko u nas |r| Property prezentuje na sprzedaż 12 pokojowy dom w stanie deweloperskim mieszczący się przy ul. Ples w Niepołomicach. Lokalizacja: niepołomice to urokliwe miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Zielona Góra,lubuskie

1 248 000 zł127 m² 9 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Biuro Lotus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej prywatnego osiedla sosnowa polana w Drzonkowie. To dopieszczony w każdym calu projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Potockich

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł180 m² 8 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:949 m²

Wolnostojący dom z garażem- marysin Wawerski na dużej działce 949m2 o wymiarach 20m x 47m. Dużym atutem tej nieruchomości jest położenie - blisko Mazowiecki Park Krajobrazowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Siarczana

Kraków,małopolskie

1 560 000 zł185 m² 8 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:645 m²

Mai Estates ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący w dzielnicy Borek Fałęcki w Krakowie. Dom o łącznej powierzchni ok.185 m2 położony jest na działce o powierzchni 6,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Główna

Krzyżowice,dolnośląskie

850 000 zł105 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Bliskość natury i miasta * Gotowe w II Kwartale 2024 Inwestycja jest zlokalizowana w otoczeniu natury przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świnna

Świnna,śląskie

980 000 zł160 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Świnna - pow. żywiecki - Nowa niższa cena! Do sprzedania dom o pow. użyt. ok. 160 mkw + 80 mkw. pełnego pełnowymiarowego podpiwniczenia, położony na ładnej działce o pow. 2200 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

899 000 zł98 m² 9 207 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:317 m²

Wyjątkowa oferta! wyjątkowa okazja! dom na sprzedaż Z całym wyposażeniem! Na sprzedaż nowy dom parterowy wraz Z całym wyposażeniem. Szukasz domu w którym chciałbyś zamieszkać od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Goleszów

Goleszów,śląskie

1 350 000 zł210 m² 6 429 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 875 m²

Luksusowy dom z basenem o wymiarach ok. 8x3,5 m z podgrzewaną wodą i nowoczesnymi filtrami, staw, 2 duże tarasy: ok. 60 m2 przy basenie z drewnianą wiatą oraz 33 m2, wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zgierz

Zgierz,łódzkie

995 000 zł460 m² 2 163 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:560 m²

Dom z potencjałem w bardzo dobrej lokalizacji, zgierz Przestronny dom z dwoma osobnymi wejściami ma imponującą powierzchnię, która zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 620 000 zł160 m² 10 130,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

769 000 zł163 m² 4 717,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:28 m²

Budynek po wszystkich odbiorach - gotowy do zakupu podejście pod kominek 3 poziomy kameralna inwestycja Zakup bezpośrednio od dewelopera - oferta na zasadach wyłącznej reprezentacji- oferuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

399 000 zł67 m² 5 955,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:448 m²

Wyjątkowa okazja! Dom z działką w samym sercu urokliwego Legionowa nowa cena! Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 57 m2 na działce działce 448 m2 w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielonka

Zielonka,mazowieckie

1 299 000 zł189 m² 6 880,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:133 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom 188m2 gotowy do zamieszkania, idealny dla rodziny w świetnym miejscu Zielonki. Standard Wnętrze domu ukształtowano z podziałem na część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubenia

Lubenia,podkarpackie

849 000 zł112 m² 7 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

NA sprzedaż dom wolnostojący 15 min od Rzeszowa z w "bieszczadzkim" klimacie. Dom o powierzchni użytkowej 83 m2 ( całkowita 112 m2) usytuowany jest na 24-arowej działce z lasem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kołłątaja

Będzin,śląskie

467 000 zł200 m² 2 335 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 780 m²

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Posiadamy na sprzedaż dom z dużą działką przy ulicy Kołłątaja w Będzinie. Dostęp do drogi od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galileusza

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 000 000 zł312 m² 6 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 138 m²

NA sprzedaż Wyjątkowy podmiejski dom w stylu angielskim, z dużym tarasem i dwoma werandami. Powierzchnia: 312m2 Powierzchnia działki: 1138m2 Dom w trakcie budowy, doprowadzony zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grottgera

Leszno,wielkopolskie

499 000 zł94 m² 5 328,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 260m2 w doskonałej lokalizacji na Zatorzu. Spokojne miejsce i blisko do centrum. Dom będzie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagacie

Zagacie,małopolskie

480 000 zł219 m² 2 191,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:855 m²

Gmina Czernichów. Do sprzedania dom wolnostojący do remontu lub rozbudowy. Właściciel posiada projekt, zgody - pakiet dokumentów. Istnieje możliwość dofinansowań z gminy, sprawdzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Pęgów

Pęgów,dolnośląskie

769 000 zł123 m² 6 252,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Gotowe! zakup od dewelopera! bez prowizji! bez pcc! duża działka! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położone w Pęgowie. Lokal o pow 123 mkw składa się z: parter: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiejska

Sierpc,mazowieckie

590 000 zł160 m² 3 681 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:162 m²

Gotowy do odbioru. 0% prowizji, brak 2% podatku pcc. Inwestycja spełnia wymagania programu "bezpieczny Kredyt 2%" oraz "mieszkanie bez wkładu własnego" W sprzedaży pozostał jeszcze 1 dom, 160 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pojezierska

Łódź,łódzkie

1 990 000 zł400 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa nieruchomość w doskonałej lokalizacji! (okolice ulic zgierskiej/pojezierskiej) Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny przebudowany i dostosowany do potrzeb biurowo - usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnowiejska

Kraków,małopolskie

850 000 zł100 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zespół oferuje do sprzedaży budynek mieszkalny, składający się z trzech mieszkań, ul. Czarnowiejska , bezpośrednio przy agh. Mieszkania w budynku składają się z jednego dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

649 900 zł86 m² 7 539 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Dom na Bardzo Ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86 m2, usytuowany w pięknym rejonie miasta. lokal nr.3 Zdjęcia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Słupno

Słupno,mazowieckie

1 496 000 zł266 m² 5 624,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić piękny, gotowy do zamieszkania dom wolnostojący położony w Słupnie- dojazd do Centrum Warszawy zajmuje tylko ok. 30min! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł98 m² 9 356,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Widawa Park to kameralne osiedle domów znajdujące się w miejscowości Psary przy ul. Stawowej, zaledwie 1 km od granicy z Wrocławiem. Inwestycja docelowo składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł85 m² 7 952,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży uroczego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w malowniczej, zielonej okolicy. Ta nieruchomość jest doskonałym rozwiązaniem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Piramowicza

Wrocław,dolnośląskie

2 650 000 zł420 m² 6 309,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na sprzedaż piękna, modernistyczna willa z 1930 r. w prestiżowej dzielnicy Wrocławia, okolice ul. Piramowicza Opis budynku: - przyziemie 120 m.kw. wysokość pomieszczeń 2,15cm-2,20 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jastków

Jastków,lubelskie

1 399 000 zł234 m² 5 978,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Szukasz domu dla swojej rodziny? Marzysz o własnym podwórzu i ogrodzie, pięknym widoku ale niedaleko od miasta Lublin? Przedstawiamy ofertę domu na sprzedaż w willowej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lutoryż

Lutoryż,podkarpackie

650 000 zł163 m² 3 988 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:676 m²

II etap budowy osiedla nova kolonia! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne domy wolnostojące, zlokalizowane na nowopowstającym osiedlu w miejscowości Lutoryż, zaledwie 20 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Szkolna

Skórzewo,wielkopolskie

600 000 zł169 m² 3 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:399 m²

Sprzedam dom (szeregowiec) Skórzewo ul. Szkolna powierzchnia 169 mkw/ 399 mkw. Opis: skórzewo ul. Szkolna powierzchnia 169 mkw/ 399 mkw dom z kameralnym zielonym ogrodem na tyle domu w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

880 000 zł209 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Oferta domu tuż przy lesie! Trzykondygnacyjny dom wybudowany w 2004 roku, o powierzchni użytkowej 159 m2 (całkowita powierzchnia 209 m2 ) na działce 252 m2 , usytuowany w sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pakosławice

Pakosławice,opolskie

180 000 zł1 281 m² 140,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

0% prowizji dla kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni 2300 m oraz prawo własności do posadowionego na tym gruncie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Żywiec

Żywiec,śląskie

420 000 zł170 m² 2 471 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:544 m²

Żywiec Sporysz - dom do remontu w zabudowie bliźniaczej o pow. 170 mkw, położony na częściowo ogrodzonej działce o pow. 544 mkw. w terenie płaskim. Skład parter: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sieroczyn

Sieroczyn,pomorskie

550 000 zł94 m² 5 851,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim plus. W skład domu wchodzą: parter: wiatrołap- 4,6 m2 kotłownia- 4,3 m2 łazienka- 4,5 M2 salon- 30 m2 kuchnia- 6,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

855 000 zł260 m² 3 288,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:788 m²

Prezentujemy do sprzedaży rozłożysty dom parterowy w dzielnicy Lisiniec. Dom oferuje przestrzeń, komfort, funkcjonalność. Położony w atrakcyjnej okolicy z doskonałym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

649 000 zł75 m² 8 653 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni ok 80 m2 z działką ok 200 m2 (zewnętrzny) Rozkład domu : Parter : ok 36,40 m2 - wiatrołap -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Istebna

Istebna,śląskie

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Budynek w najlepszej dzielnicy w Istebnej. Pomiędzy centrum, hotelem Złoty Groń, aquparkiem i wyciągami narciarskimi. Okazała zabudowa w sąsiedztwie. Tereny spacerowe, trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szeroka

Bytom Odrzański,lubuskie

400 000 zł88 m² 4 540,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:743 m²

Przedstawimy Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego na działce o pow. 7,43 ara. Nieruchomość w całości podpiwniczona, składa się z: - salonu - pokoju przechodniego - pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żory

Żory,śląskie

2 299 999 zł210 m² 10 952,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 807 m²

Dom wolnostojący Z dużym basenem! Jeżeli szukasz ekskluzywnego, a jednocześnie przyjaznego środowisku, wyjątkowego domu, który stanie się Twoim miejscem na ziemi, koniecznie zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

849 900 zł138 m² 6 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 138 m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni ok. 500m2. Zdjęcia to wizualizacja, prosimy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łęg Tarnowski

Łęg Tarnowski,małopolskie

499 000 zł130 m² 3 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Umowa na wyłączność! Do sprzedaży dom parterowy wolnostojący z garażem w miejscowości Łęg Tarnowski, 10km od Tarnowa. Rok budowy 2023 r. Powierzchnia 130 m2 + 20m2 garażu na działce 12.