dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 473 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł139 m² 8 273,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

*Zdecyduj przed końcem miesiąca i wykorzystaj Mega-Rabat. *Bez podatku pcc 2%, bez prowizji od Kupującego Patrzysz na doskonały projekt bliźniaka, 5 pokoi, bez skosów, garaż w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł600 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Obejrzyj filmik! nieruchomość znajduje się W żeliszowie, 7km od bolesławca. Możliwość zamiany na mieszkanie w Bolesławcu, w Lwówku Śląskim lub w Cieplicach. Rozważymy każdą.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł74 m² 3 716,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Całoroczny Mobilny Domek na sprzedaż do przeniesienia w inne miejsce. Dom w pełni wykończony oraz wyposażony. Do zabrania wszystkie meble jak łóżka, szafy, szafki, sprzęty, pralka. Na 74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł454,70 m² 5 476,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 808 m²

Dom jednorodzinny z pokojami na wynajem Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Grzybowo, odległości do morza (ok. 1.500m), do centrum miejscowości 700m, do Kołobrzegu 5 km. Na.

Szczegóły ogłoszenia

6 349 000 zł533 m² 11 911,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

The Partners ma wyłączną przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny dom z basenem i widokiem na góry zlokalizowany w pobliżu Mogilan. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł270 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 409 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z 2018r piętrowy położony w Pniówku na działce o powierzchni 24,09 arów. Dom o powierzchni całkowitej 270m2, w tym 210m2 powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:33 500 m²

Do sprzedaży siedlisko z dwoma domami Nieruchomość to działka częściwowo ogrodzona ( ok 1500m2 ) Lokalizacja wieś Stoki gmina Drużbice powiat bełchatowski. Do drużbic ok 3,5 km. Do Bełchatowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 513 102 zł185,71 m² 13 532,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budynek po odbiorach - gotowy do zamieszkania! * dom 185,64 m2 * 4 sypialnie * prywatny ogródek 139,04 m2 * 2-stanowiskowy garaż 33,41 m2 * działka 299,52 m2 Inwestycja to idealne połączenie zalet.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł30,56 m² 12 074,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:128 m²

Domek letniskowy nad zalewem wiślanym W tolkmicku domek letniskowy 5/6 osobowy cena 1 domku 369 000 zł duży taras 9,9m2 powierzchnia 30,56 m ( po podłodze 47,6 m ) powierzchnia działki;.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł120 m² 7 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w Murowańcu w zabudowie bliźniaczej bardzo dobra lokalizacja blisko przedszkole, żłobek, dino, żabka, a także komunikacja miejska. Tereny spacerowe, las.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł422,54 m² 3 549,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 241 m²

Dom z duszą i potencjałem inwestycyjnym Przechód, serce Borów Niemodlińskich Mieszkanie z możliwością podziału na 2 mniejsze lokale; funkcjonujący sklep z najemcą; dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł110,82 m² 9 565,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż: nowoczesny bliźniak parterowy 111 m2 Na sprzedaż komfortowy dom parterowy o powierzchni 111 m, położony na działce 450 m2 w spokojnej i zielonej miejscowości Budy Grzybek.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 900 zł161,20 m² 10 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny, parterowy dom o powierzchni ok. 160 m2, położony na zadbanej, prostokątnej działce 1000 m2 w malowniczej miejscowości Rozalin, gmina Nadarzyn.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł240 m² 5 829,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Agora Nieruchomości poleca: dogodnie położona nieruchomość na którą składają się dom mieszkalny + warsztaty Województwo: mazowieckie, gmina: słupno Miejscowość: cekanowo Pow. użytkowa bud.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł431 m² 5 452,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż: przestronny dom w budowie w Międzylesiu - idealne miejsce do życia! Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł135,59 m² 6 032,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:299 m²

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z kolejnym etapem inwestycji Żuławski Zakątek w Grabiny Zameczek jest to zabudowa jednorodzinna dwulokalowa o powierzchni całkowitej 135,59 m2.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł132 m² 5 825,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Polecamy Państwu do zakupu dom w jednej z lepszych lokalizacji w Zabrzu. Zabrze Maciejów ul.Zaolziańska ( przy granicy z Gliwicami ) Idealna lokalizacja pod wzgledem komunikacji -.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł108 m² 11 574,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący 108 m | działka 4 ary |salon, 3 sypialnie + gabinet | Kraków, ul. Rumiankowa. Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z 2019 roku, o powierzchni 108 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

885 000 zł150 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż Międzylesie, ul. Graniczna Na sprzedaż funkcjonalny, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 150 m , położony na dużej, zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

5 099 000 zł597 m² 8 541,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:43 000 m²

Na sprzedaż: rezydencja z bali w stylu dworu, z linią brzegową rzeki Wkry 4,3 ha gruntu w otulinie Nadwkrzańskiego Parku Krajobrazowego Oferujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł133,91 m² 5 219,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:217 m²

Dom spełniający kryteria do kredytu eko Oferuję do sprzedaży segment mieszkalny (środkowy) o powierzchni 133,91 mkw, usytuowany na działce o pow. 217 mkw. Na parterze, w części.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł431,80 m² 3 682,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:664 m²

Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Stendel i jestem Specjalistą ds. sprzedaży nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały.

Szczegóły ogłoszenia

5 620 000 zł485 m² 11 587,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 539 m²

0% Prowizji od Kupującego! Elegancki, wolnostojący dom otoczony pięknym ogrodem, położony w cichej, zielonej części wilanowa/powsinek. Dom klimatyzowany o funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

833 000 zł120,11 m² 6 935,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Na sprzedaż komfortowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł108,93 m² 4 957,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Połowa domu w zabudowie bliźniaczej (lewy bliźniak) posadowiona wraz z częścią budynku gospodarczego na działce o powierzchni 4,32 ar.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł600 m² 1 998,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:485 m²

Oferujemy do sprzedaży 75% udziałów w prawie własności przedwojennej kamienicy z mieszkaniami na wynajem oraz 75% praw i roszczeń do ustanowienia użytkowania wieczystego działki.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł95 m² 5 673,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 95m2 z ogrodem oraz wiatą w m. Kamienna tuż przy Namysłowie. Opis nieruchomości Dom wybudowany w 2022r. Wykonano dodatkowe zmiany hydrauliczne,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł292,27 m² 0,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Marzy Wam się dom przy lesie? Bardzo proszę. :) Na sprzedaż energooszczędny dom wolnostojący w janikowie/bystrzycy (gm. Oława) zlokalizowany tuż przy samym lesie w miejscowości, która.

Szczegóły ogłoszenia

4 850 000 zł225 m² 21 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:488 m²

Klimatyczny dom wolnostojący położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Dolnego Sopotu, przy przepięknej ulicy Helskiej. Nieruchomość jest odzwierciedleniem nadmorskiego charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł290,27 m² 2 545,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 290,27m2 , zlokalizowany w dzielnicy Tysiąclecie; dom z połowy lat 90tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł183 m² 4 092,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący piętrowy o konstrukcji dachu typu stropodach o powierzchni całkowitej 183m2. Zlokalizowany w miejscowości Mętów w gminie Głusk na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł189 m² 2 804,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży połowę domu położonego w Nowym Sączu osiedle Kochanowskiego. Budynek podzielony w taki sposób żeby każdy z właścicieli posiada osobne wejście. Na.

Szczegóły ogłoszenia

4 995 000 zł559 m² 8 935,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przestronny i nowoczesny dom jednorodzinny w spokojnej, zielonej okolicy na samym skraju Lasów Tynieckich. Dom wykończony w wysokim standardzie i unikalnym stylu. Zarówno budynek jak.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł322 m² 13 043,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:511 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł111,95 m² 8 664,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:410 m²

Super okazja - 4 pokojowym dom w zabudowie bliźniaczej * połączony tylko garażem * - dom w zabudowie bliźniaczej blisko miasta Bielsko-Biała w Mazańcowicach dom 4 pokojowy o pow.