dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 468 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 468 ogłoszeń

2 300 000 zł127,18 m² 18 084,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 217 m²

Cygański Las - działka 2217 m2 - budynek mieszkalny (była leśniczówka) i gospodarczy - zabytek. Nieruchomość atrakcyjnie położona w Cygańskim Lesie w Bielsku-Białej. W jej.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł111,50 m² 14 977,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:145 m²

1/2 Bliźniaka z ogródkiem 145m na zamkniętym osiedlu z wewnętrzną drogą dojazdową tylko dla mieszkańców z wjazdem od Ostródzkiej. Budynek oddany do użytku w 2012 r jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 499 900 zł390 m² 6 410 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 906 m²

Z ogromną przyjemnością prezentujemy przepiękny dom położony w sercu Mazur tuż nad jeziorem Duś, na przestronnej działce o powierzchni 2906 m , otoczonej terenem parku krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł138 m² 11 586,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:58 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment na kameralnym osiedlu Wawer Las w Warszawie, ul. Wał Miedzeszyński 574. Dom w stanie deweloperskim, gotowy do aranżacji według własnych potrzeb. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł116 m² 3 017,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Na sprzedaż dom do remontu z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, położony w kameralnej miejscowości Grojec. To idealna propozycja dla osób, które marzą o stworzeniu własnej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m , położony na działce 800 m w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju (dzielnica Zdrój). Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł123 m² 6 991,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Jeśli szukasz miejsca, w którym codzienny komfort łączy się ze spokojem, a jednocześnie chcesz mieć wszystko, co potrzebne do życia, na wyciągnięcie ręki - ten dom spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł100 m² 11 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Avenue Estate prezentuje na sprzedaż dom w cichej i zielonej części rezydencjonalnego Piaseczna. Budynek oddany do użytkowania. ***** Bez Prowizji / Bez Podatku pcc atuty - Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 000 zł153,30 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:438 m²

0% prowizji od kupującego Kasztanowa Residence Park to inwestycja, która złożona będzie z 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom nr E o pow. uż. 153,30m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł191,34 m² 3 438,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:977 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Michałów, gmina Nowe Miasto nad Wartą, powiat średzki. Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł200 m² 2 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko z domem o powierzchni 200 m2, położone w malowniczej gminie Wilków (miejscowość: dobre) u podnóża Skarpy Dobrskiej, zaledwie 8 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł189 m² 8 989,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowoczesny dom 189 m w Józefowie | bliźniak | blisko lasu i pkp | wysoki standard Na sprzedaż nowoczesny, przestronny dom w zabudowie dwulokalowej o powierzchni 189 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 340 700 zł123,42 m² 10 862,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:692 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Nieruchomości Petryla mają do zaoferowania niepowtarzalną inwestycję nowo powstający dom.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł250 m² 3 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie do sprzedania uroczy dom z dużym potencjałem, położony w Chromcu, nieopodal Szklarskiej Poręby i Świeradowa Zdrój. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł112 m² 11 160,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Sprzedam Dom w Spokojnej i Atrakcyjnej Lokalizacji Baranówek, kielce Powierzchnia użytkowa domu: 112 m Powierzchnia działki: 526 m (prostokąt 20x27 m) Cena: 1 250 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

3 890 000 zł240 m² 16 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Ekskluzywny dom wolnostojący z basenem | Kraków Kliny, ul. Forteczna Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego domu wolnostojącego zlokalizowanego w prestiżowej, willowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom 140m2, działka 1700m2- wołomin dom- 140m2 natura za oknem, pełna wygoda na co dzień, 1700 m2 przestrzeni Jeśli marzysz o miejscu, które łączy klimat sielskiego azylu z wygodą życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 949 000 zł75 m² 25 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 472 m²

Widok-przestrzeń-energia Nieruchomość zlokalizowana w Szczyrku na Osiedlu Podmagura położnego powyżej 860 m npm u podnóża Magury i Klimczoka. Nieruchomość zabudowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł250 m² 2 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Do sprzedaży nowy dom wolnostojący w atrakcyjnej zielonej okolicy Radom / Sołtyków ok 1 km od granicy Radomia. Jest to duży dom parterowy z wysokim poddaszem użytkowym o pow. użytk. 140.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł133,19 m² 6 456,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:546 m²

Bez prowizji i bez podatku pcc! Aktualnie - dom w trakcie budowy- zdjęcia zawarte w ofercie stanowią wizualizacje. Dom Szafir charakteryzuje się prostą minimalistyczną formą. To dom.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł220 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Na sprzedaż dom w Brodnicy - idealny dla rodziny lub inwestora! możliwość zamiany na mieszkanie Marzysz o przestronnym domu z ogrodem w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł140 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o eleganckiej architekturze i wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość zachwyca przestronnymi wnętrzami, dużymi przeszkleniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł125 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam serdecznie Szanowni Państwo oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Stan surowy zamknięty Na zdjęciach przykładowe zagospodarowanie przestrzeni domu, możliwość wykorzystania przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł140 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m , położony na dużej działce o powierzchni 1160 m w spokojnej, zielonej części miasta Wałbrzycha. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł485 m² 2 577,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Gotowiec inwestycyjny na sprzedaż Kalisz stopa zwrotu poniżej 8 lat! 34 miejsca sypialniane | Dochód pasywny 15 000 zł/mc | Wysoki standard lokalizacja Osiedle Widok, ul. Juliusza Słowackiego, kalisz.

Szczegóły ogłoszenia

639 990 zł140 m² 4 571,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 140m2 na działce 1400m2 w Dębrzniku + ziemia rolna 1,1ha + budynek gospodarczy 56m2 5 pokoi, 2 łazienki parter: 2 korytarze, przestronny salon z przejściem.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł195 m² 3 487,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:681 m²

Klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej Nieruchomość gruntowa o pow. 681 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. całkowitej 195 m2. Budynek z 1984 roku, 1-piętrowy, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł148,55 m² 10 030,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:138 m²

Gdańsk Siedlce - Dom w zabudowie szeregowej 148,55 m | 6 pokoi | Garaż | Ogród | 10 min od Starego Miasta Na sprzedaż funkcjonalny, 6-pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł330 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż nowy dom z 2019 r parterowy z poddaszem użytkowym w całości podpiwniczony o powierzchni całkowitej 330 m2 użytkowej 22o m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł210 m² 3 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:502 m²

Kompaktowy dom w Ostrowie. . Przedstawiam Państwu do sprzedaży dom, którego wyróżnia jego prosta forma, funkcjonalny układ pomieszczeń, mała powierzchnia zabudowy, niskie koszty eksploatacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

764 000 zł160 m² 4 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w otoczeniu natury - 160 m , działka 561 m . Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom o powierzchni ok. 160 m , położony na działce 561 m nieopodal malowniczej Kobyla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 400 zł144,31 m² 4 998,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej w ramach inwestycji Bliźniaki Krasne.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł700 m² 3 355,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:32 000 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu przynoszącą dochody agroturystykę (ośrodek turystyczny wraz z małą restauracją) a także dużą działkę wraz z zabudowaniami. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł123,72 m² 5 253,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | garaż | prestiżowe osiedle Niwa | Głogów Małopolski Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Głogów Małopolski, na.