dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 468 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 468 ogłoszeń

1 590 000 zł480 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

City Invest Nieruchomości prezentuje atrakcyjny dom wolno-stojący, zlokalizowany około 3 km od centrum Żar. Rezydencja wybudowana została w 2000 r., usytuowana jest na działce 5000m2. Wokół domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł94,40 m² 6 663,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Dom 94,40 m z garażem i narożnym ogrodem | Wysoka Głogowska | 20 min od Rzeszowa Jeśli szukasz nowego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł219 m² 8 127,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:920 m²

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Brwinowie - w cichej, zielonej okolicy, idealnej dla osób poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł180 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazka, duża obniżka ceny! W swojej ofercie mamy dom, z wydzielonymi dwoma niezależnymi mieszkaniami, które są obecnie wynajmowane. Nieruchomość jest położona w Opolu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł250 m² 3 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w Białymstoku na osiedlu Bacieczki. Dom z lat 80-tych typu bliźniak zlokalizowany pośród zabudowy jednorodzinnej w zacisznym zakątku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 570 000 zł159,78 m² 9 826,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Marzysz o luksusowym domu z ogrodem, blisko Wrocławia? Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego na kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł234 m² 7 670,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Atrakcyjnie położony dom z widokiem na dolinę Warty na granicy gorzowa I czechowa. Ul. Widokowa, gm. Santok (6km od Katedry). Stan nieruchomości idealny - do wprowadzenia się! Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:462 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z dużym potencjałem - Poznań, świerczewo, ul. Krasickiego Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł168,57 m² 4 739,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:473 m²

Wolnostojący, podpiwniczony dom na osiedlu domów jednorodzinnych. W pełni wykończony piętrowy budynek. Na parterze znajduje się kuchnia, salon z jadalnią, pokój gościnny i wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł177 m² 5 367,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

| dom przy ul. Katowickiej - idealny na działalność lub usługi! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną przy głównej ulicy Katowickiej , w doskonale widocznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł280 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:941 m²

Bardzo funkcjonalny dom po generalnym remoncie z widokiem na jezioro Raduńskie. Dom o powierzchni użytkowej ok. 190 m2 (całkowitej ok. 280 m2) wykończony z najwyższej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł87,27 m² 9 109,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:527 m²

Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 87,27 m , zlokalizowany w Baczynie (rok budowy: 2017). Przedmiotem sprzedaży jest ciekawy dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł136 m² 5 661,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:666 m²

Sprzedaż Nr oferty: sbdoc8993 Kategoria: dom w zabudowie bliżniaczej Lokalizacja: legnica Powierzchnia: 136 m2 Powierzchnia działki: 666 m2 Przedstawiamy na sprzedaż nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł200 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:755 m²

Dom 130m2, który Państwu prezentuję znajduje się na spokojnym i urokliwym osiedlu w nadmorskiej miejscowości Trzęsacz, zaledwie 100m od wejścia na plażę, na której możemy przebywać cały.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:573 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w Białymstoku, w spokojnej i cenionej dzielnicy Skorupy. Działka o powierzchni 573 m , ogrodzona siatką, usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł122,60 m² 4 037,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym | Stara Łubianka, ul. Dolna Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym, realizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:118 m²

Sulejówek - działka z domkiem kontenerowym 35 m | ul. Bagno 8 Cena 259 000 zł (do negocjacji) Podstawowe informacje Lokalizacja: sulejówek, ul. Bagno 8, obręb Ratajewo, powiat miński.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł492,50 m² 3 857,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 823 m²

Polecam do sprzedania położony 6 km od centrum Radziejowic we wsi Kamionka - wolnostojący dom w stanie surowym otwartym na dużej działce o powierzchni 10.823 mkw. Dom o pow. użytkowej 391.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł150 m² 2 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 561 m²

Do sprzedaży dom do kapitalnego remontu w Roczynach posadowiony na widokowej działce o pow. 15 ar. Budynek ładnie położony z którego można zrobić dwa mieszkania. Wszystkie media na.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł354,80 m² 1 507,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:866 m²

Do sprzedania solidny, wolnostojący budynek mieszkalno-usługowy położony w spokojnej części miasta Lubań. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł266,55 m² 4 123,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:442 m²

bliźniak na sprzedaż o powierzchni 266.55 m2, z 6 pokojami. Lokalizacja:Jaśminowa. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 442 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 000 zł153,60 m² 8 072,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Blue Real Estate z dumą prezentuje wyjątkową ofertę nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w cenionej i spokojnej części Mierzyna. Oferujemy komfortowy, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Bliźniak na sprzedaż | Sokołów Podlaski, ul. Powstańców Wielkopolskich | 2 poziomy mieszkalne Są nieruchomości, które od razu dają poczucie stabilności - możesz wprowadzić się od razu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł350 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:894 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem na rozbudowę mieszkalną i/lub usługową! Budynek jest częściowo zamieszkały, właściciela nie ma na miejscu. W celu zobaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł170 m² 8 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć? Ta nieruchomość to propozycja dla osób, które marzą o życiu bliżej natury, w spokojnej okolicy, a jednocześnie nie chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł220 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 645 m²

Pragnę przedstawić Państwu dom wolnostojący na bardzo przestronnej i zagospodarowanej działce w Kiekrzu. Dodatkowym atutem jest dostępność budynków gospodarczych o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

421 680 zł75,30 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Na sprzedaż połówka bliźniaka w kameralnej inwestycji, w stanie deweloperskim, termin oddania pierwszy kwartał 2026r. Inwestycja położona w miejscowości Rusiborek, powiat średzki,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:350 m²

W sprzedaży dom o charakterze rekreacyjno-mieszkalnym, zlokalizowaną w miejscowości Radawa przy ul. Koguty. Dom wykonany w technologii modułowej według indywidualnego projektu, łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł180,85 m² 8 238,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Takich domów jak ten, nie ma na rynku wiele, wierz mi. To jeden z tych, który potrafi nieźle zaskoczyć. Z zewnątrz całkiem niepozorny ale środek to idealnie zaprojektowany układ.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł294 m² 12 210,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:326 m²

Są nieruchomości, które oferują przestrzeń. Są też takie, które oferują styl życia. Ta rezydencja należy do tej drugiej kategorii. Ukryty wśród bujnej zieleni, otulony starodrzewiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 107 000 zł159,20 m² 6 953,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 306 m²

Już sprzedane! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu z 2009 roku, położonego w malowniczej miejscowości Ostrów, zaledwie kilka minut od Łasku. To wyjątkowa okazja,.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł137,80 m² 5 551,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

| na sprzedaż 4-pokojowy parterowy dom o pow. całkowitej 137,8 m2, pow. użytkowej 111,89 m2, zlokalizowany na działce o pow. 800 m2 w Skroniowie k. Jędrzejowa. W skład domu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł140 m² 2 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący Grębocice, powiat polkowicki Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 140 m , położony w spokojnej okolicy w miejscowości Grębocice (pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł483,90 m² 4 732,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Nowa cena! Zapraszam do składania ofert zakupu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalno-usługowego typu Kamienica. Nieruchomość położona jest w Oleśnicy na ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 000 zł220 m² 10 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

Dom: na sprzedaż 5-pokojowy dom wolnostojący położony w Gdyni (dzielnica Orłowo). Posadowiony na działce w kształcie prostokąta o wielkości 435 m2. Powierzchnia całkowita budynku to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł106,13 m² 5 889 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego, w stanie surowym zamkniętym, posadowionego na 5 arowej działce w miejscowości Radziszów, położonego 6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

825 000 zł110 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:770 m²

Sprzedam dom, który od pierwszego kroku daje poczucie spokoju, komfortu i to jest właśnie to miejsce. Wyobraź sobie poranki z kawą na własnym tarasie, ciszę przerywaną tylko śpiewem ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy Dom na sprzedaż na Peryferiach Grodziska. Dom powierzchni ok. 200 m (pow. całkowita) / 172 m (pow. użytkowa), na przestronnej działce ponad 2000 m2. Wszystkie media miejskie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

559 900 zł166 m² 3 372,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:619 m²

Bardzo korzystnie zlokalizowany dom mieszkalny o powierzchni ok.140mkw położony jest w Kętach na Podlesiu. Budynek wzniesiony w połowie lat 60tych XX wieku z cegły, ocieplony.