dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Góraszka

Góraszka,mazowieckie

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej podzielony na 4 niezależne mieszkania o powierzchni 98,56m2 plus poddasze 51,37m2. Każde z mieszkań ma oddzielne wejście, przynależny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gradówek

Gradówek,dolnośląskie

190 000 zł47 m² 4 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:930 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu domek holenderski położony na działce budowlano-rolnej o powierzchni 930 m2 w malowniczej i cichej okolicy - Gradówek Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Ligota Piękna. Dom 80 mkw na działce 1000 mkw Jeśli jednak masz działkę i nie chcesz kupować domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Janczewice

Janczewice,mazowieckie

759 000 zł88 m² 8 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta Sprzedaży Wyjątkowego Domu w inwestycji na pograniczu gminy Raszyn i Lesznowola - Twój Azyl Blisko Warszawy! Czy marzysz o domu, który łączy w sobie komfort, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł300 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:992 m²

Absolutnie nietuzinkowy, jednorodzinny dom położony w cichej, rodzinnej okolicy Białołęki. Nieruchomość świetnie usytuowana względem szybkiego dostępu do centrum Warszawy, zaś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł179 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

1 700 000 zł | sprzedaż | 178,55 m2 + taras 12,35 m2 | segment środkowy | józefosław | zakup od dewelopera! bez podatku pcc! Przedmiotem sprzedaży jest segment w zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

199 000 zł75 m² 2 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dzień dobry, w ofercie naszego biura posiadamy wyjątkowy, stary drewniany dom, położony na przepięknej działce o powierzchni 17 arów. Szczegóły oferty: lokalizacja: ul. Kojdery, krosno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Dębińska

Wola Dębińska,małopolskie

649 000 zł130 m² 4 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

W ofercie na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany na 26 arowej prostokątnej płaskiej działce. Druga część działki pusta - możliwość podziału i odsprzedaży. W odległości ok. 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krempy

Mielec,podkarpackie

1 699 000 zł336 m² 5 064,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 643 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży luksusowego domu o powierzchni użytkowej 335,50 m w Mielcu. Ten piękny dom usytuowany jest w pobliżu parku miejskiego Kahla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostroszowice

Ostroszowice,dolnośląskie

999 000 zł409 m² 2 442,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, piętrowego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miłosza

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 499 000 zł160 m² 9 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Ten wyjątkowy, nowoczesny dom został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. W tej przestrzeni poczujesz się nowocześnie, komfortowo,a zarazem domowo. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

2 550 000 zł160 m² 15 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 117 m²

Numer oferty 2570 Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Zobacz film Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania dom wolno stojący w Świeradowie Zdroju w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Leonidasa

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł52 m² 4 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam do sprzedaży piękną, 400 - metrową działkę z domem całorocznym. Działka rod na terenie rod Forty-Leonidasa ul.Leonidasa 6, przy aleji Krakowskiej. Bardzo funkcjonalny, nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 000 000 zł240 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Mamy do zaoferowania przedwojenny dom, murowany, solidnie wykonany, lokalizacja to Bąki, spokojna dzielnica Pruszkowa. Dom ma ogromny potencjał, w tej chwili na parterze są 4 duże pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Częstochowa,śląskie

660 000 zł250 m² 2 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:706 m²

Na sprzedaż dom piętrowy 200 m z ogrodem - działka 706 m , oraz garażem i budynkiem gospodarczym Mam do zaoferowania przestronny, piętrowy dom z 1987 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 080 000 zł158 m² 6 835,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:801 m²

Ostatni dostępny w ofercie! Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z działką o powierzchni ok 8 arów , zlokalizowany w spokojnym miejscu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

670 000 zł160 m² 4 180,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Magicvision oferuje do zakupu nowoczesny dom W cichej okolicy kraków wolica w zależności od preferencji Klienta i ewentualnej zdolności kredytowej stan surowy otwarty 670.000 PLN STAN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płonka-Kolonia

Płonka-Kolonia,lubelskie

260 000 zł180 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Sprzedam urokliwe siedlisko w miejscowości Płonka Kolonia. Nieruchomość gruntowa, zabudowana domem w którym znajdują się dwa oddzielne mieszkania! Każde z mieszkań ma oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 179 900 zł144 m² 8 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie szeregowej o pow. ok 144 m2 posadowiony na działce ok. 350 m2. Dom znajduję się w cichej okolicy Nadarzyna. Rozkład pomieszczeń : Parter: -Sień:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosina,wielkopolskie

1 769 000 zł172 m² 10 261 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Nowoczesny dom pełen światła i zieleni - komfortowy, parterowy dom premium między Śremem a Mosiną. Słoneczne wnętrza, przemyślany układ i ogród przy samym lesie - poznaj dom, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jawidz

Jawidz,lubelskie

995 000 zł162 m² 6 138,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Szukasz przestrzeni, spokoju i bliskości natury, a jednocześnie wygodnego dojazdu do Lublina? Ta nieruchomość w Jawidzu to idealna propozycja dla rodziny, inwestora lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

849 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego zlokalizowanego Tyczynie w powiecie rzeszowskim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bodzanów

Bodzanów,małopolskie

830 000 zł130 m² 6 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferta bezpośrednia - dla biura nieruchomości! Możliwość zakupu nieruchomości przez Obywateli państw spoza ue bez zgody z ministerstwa! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

850 000 zł211 m² 4 028,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:270 m²

0% pcc! osiedle królewskie Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej (stan deweloperski), na nowym, zamkniętym osiedlu. Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakręt

Mysiadło,mazowieckie

3 250 000 zł365 m² 8 904,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom 365 m2 | sprzedaż | działka 1400m2 | 3 250 000 zł I mysiadło Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest luksusowa willa o powierzchni całkowitej 365 m (310 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

930 000 zł120 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dom w inwestycji Wiosenny Zakątek II etap zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Oddanie IV kwartał 2025! Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

1 390 000 zł147 m² 9 425,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 137 m , zlokalizowany na działce o powierzchni 6,3 ara w miejscowości Tajęcina, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Smolęcin

Smolęcin,zachodniopomorskie

3 295 000 zł583 m² 5 647,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 468 m²

Piękny dom z basenem w miejscowości Somlęcin położonej 10 km od centrum Szczecina. Dom położony na działce rolnej o charakterze zabudowy siedliskowej o powierzchni 9468 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jasionka,podkarpackie

1 049 000 zł130 m² 8 074,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:399 m²

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129,91 m2 zlokalizowany w niedalekiej odległości od lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Jeniniec

Jeniniec,lubuskie

479 000 zł98 m² 4 887,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 456 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w dwu-rodzinnym budynku w miejscowości Jeniniec, gmina Bogdaniec. *** samodzielny lokal Z założoną ksiegą wieczystą*** Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wandzin

Wandzin,łódzkie

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Na sprzedaż: dom energooszczędny 54m + działka 1025m Oferuję na sprzedaż nowy, energooszczędny dom o powierzchni 54m po obrysie, położony na przestronnej działce o powierzchni 1025m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młyńska

Mikołów,śląskie

695 000 zł91 m² 7 655,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:147 m²

Nowe domy w zabudowie szeregowej! Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną bryłą architektoniczną oraz bardzo dużymi przeszkleniami, dzięki czemu domy są doskonale doświetlone. Budynki są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wólka Mińska,mazowieckie

940 000 zł120 m² 7 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

899 000 zł127 m² 7 078,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 8.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Domy gotowe do sprzedaży! domy W cenie mieszkań, już od 569.000 zł. Kontynuacja osiedla - nowy etap budowy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł68 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferujemy na sprzedaż lub zamianę na ( dwupokojowe mieszkanie ) dom z całoroczną działką rod o powierzchni około 520 m , zlokalizowaną na rod Skarbówka w Szczecinie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osieczany

Osieczany,małopolskie

850 000 zł109 m² 7 803,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy - Osieczany Powierzchnia użytkowa każdego lokalu: 100,83 m Ogródek: ok. 3 a (300 m ) Miejsca parkingowe: 2 naziemne w cenie dla jednego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Iwiny,dolnośląskie

1 149 000 zł121 m² 9 459,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:188 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Iwiny pod Wrocławiem Powierzchnia domu: 150,77 m | Działka: 197,74 m | Opcjonalne poddasze: 29,30 m Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zakole

Wieliczka,małopolskie

1 700 000 zł162 m² 10 493,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:328 m²

Gotowiec Inwestycyjny! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na Sprzedaż doskonały projekt inwestycyjny. Stanowiące odrębną własność hipoteczną dwie kondygnacje domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sulechowska

Kargowa,lubuskie

400 000 zł140 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 103 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą chf Nieruchomości. Na sprzedaż budynek wolnostojący dwukondygnacyjny, podpiwniczony usytuowany w Kargowej. Powierzchnia domu: ok. 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 680 000 zł350 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży funkcjonalny i podpiwniczony dom z dużymi tarasami znajdujący się na działce o powierzchni ok. 1500m 2. Garaż dwustanowiskowy, ogrzewanie z pompy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jabłoniowa

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Oferta na wyłączność. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - W cenie pełne umeblowanie I wyposażenie Mam Państwu do zaoferowania klimatyczny dom w zabudowie czworaczej z 2006 r.