dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Sulimów

Sulimów,dolnośląskie

749 000 zł104 m² 7 201,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiamy wyjątkową okazję zakupu bliźniaka w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w bliskiej okolicy pod Wrocławiem. Ten nowoczesny dom z czterema przestronnymi pokojami, dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

3 950 000 zł180 m² 21 944,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:866 m²

Szukacie domu wolnostojącego w Oliwie w bezpośrednim sąsiedztwie lasu? Ta oferta jest dla Was idealna! atuty: - bezpośrednie sąsiedztwo lasu - budynek jest zadbany i gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Radwanice,dolnośląskie

1 470 000 zł155 m² 9 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, znajdujący się na osiedlu przy ulicy Jaśminowej w Radwanicach. Nieruchomość posiada miejsce postojowe oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

619 000 zł127 m² 4 865,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kamienicy dwu-lokalowej po remoncie kapitalnym o pow. całkowitej 127,21 m2 usytuowanej w centrum Chojnowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

1 149 000 zł180 m² 6 383,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 651 m²

**unikalna okazja w Kielcach: dom na dużej działce z ogromnym potencjałem!** **homelia Nieruchomości prezentuje nietuzinkową nieruchomość gruntową zabudowaną domem jednorodzinnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Swarzędz,wielkopolskie

759 000 zł93 m² 8 149,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dla rodziny! Nowoczesny styl i rozwiązania Wyjątkowa oferta bliźniaka w cichej i pięknej okolicy, zaledwie 20 min do Poznania. - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Wólka Mińska,mazowieckie

799 000 zł104 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wykończony dom "pod klucz" w inwestycji Wiosenny Zakątek zlokalizowany w Wólce Mińskiej przy ul. Wiosennej. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 000 zł240 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:397 m²

Makler poleca

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabówka

Grabówka,podkarpackie

599 000 zł102 m² 5 872,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Jeśli marzysz o spokojnym życiu w malowniczej okolicy, gdzie z okien rozciągają się widoki na pola, lasy i wzgórza - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Rokitki

Rokitki,dolnośląskie

99 000 zł120 m² 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:245 m²

1. Domek parterowy o powierzchni 120 m2 składający się: - 3 pokoje (jednen o powierzchni 20 m2 z osobnym wejściem) - kuchnia, - łazienka, - wc - pomieszczenie gospodarcze - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

799 000 zł117 m² 6 835,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:553 m²

Super lokalizacja! bez prowizji bez pcc! wszystkie media! świetna lokalizacja! centrum dobrzykowic! Gorąco polecam nową inwestycję zlokalizowaną w Dobrzykowicach, gmina Czernica. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konopnickiej

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

875 000 zł150 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:715 m²

Zapraszamy do zapznania się z ofertą sprzedaży domu obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Rezerwacja do 5.08.25! Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Pasłęku, mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Częstochowa,śląskie

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Częstochowa, gnaszyn, ul.Warowna - dom z działką - sprzedaż. Oferta dostępna tylko W wgn. W skład oferowanej nieruchomości wchodzi : - dom z poddaszem o powierzchni 100m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rokitno

Rokitno,lubuskie

1 229 900 zł137 m² 8 977,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą chf Nieruchomości. Na sprzedaż budynek wolnostojący, usytuowany w miejscowości Rokitno, gmina Przytoczna, powiat międzyrzecki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Moczydły-Kukiełki

Moczydły-Kukiełki,podlaskie

130 000 zł62 m² 2 096,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:4 780 m²

Proponuję Ci urokliwy domek letniskowy Idealny na wakacyjne ucieczki od miejskiego zgiełku! Nieruchomość położona na 2 działkach o łącznej powierzchni 4780m2 w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kawęczyn

Kawęczyn,kujawsko-pomorskie

1 575 000 zł185 m² 8 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Przedstawiam Państwu energooszczędny i przestronny dom zlokalizowany w cichej i spokojnej części Kawęczyna. Koniecznie zobacz film! Lokalizacja i dojazd: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mielec

Mielec,podkarpackie

149 000 zł132 m² 1 128,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:516 m²

Oferujemy do sprzedaży 4/10 udziałów w nieruchomości, w atrakcyjnej cenie i lokalizacji, o wyjątkowym potencjale. Dom znajduje się na starym mieście, w spokojnej uliczce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sztumska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

759 000 zł126 m² 6 024 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Dom W elblągu ul. Sztumska Z dużą działką-super lokalizacja (elbląg, sztumska) Sprzedam wolnostojący dom mieszkalny w Elblągu przy ulicy Sztumskiej. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Września

Września,wielkopolskie

1 100 000 zł138 m² 7 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:879 m²

Twój nowy dom w Dębiczku Komfort. Spokój. Natura. Możliwość zamiany. Szukasz nowoczesnego domu z duszą? Ten jednorodzinny dom o konstrukcji drewnianej (szkieletowej) to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

640 000 zł130 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:696 m²

Szukasz przestronnego domu na Zawarciu? Przedstawiamy Państwu Dom wolnostojący o powierzchni 130 m2 usytuowany na działce o powierzchni 696 m2 na Zawarciu cena nieruchomości : 640.000 zł. CO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kołłątaja

Oława,dolnośląskie

1 231 000 zł220 m² 5 595,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:464 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy położony w Oławie na ulicy Kołłątaja zaledwie kilka kilometrów od Wrocławia. Nieruchomość zachwyca wysoką jakością wykończenia oraz dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Góraszka

Góraszka,mazowieckie

799 000 zł125 m² 6 392 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej podzielony na 4 niezależne mieszkania o powierzchni 98,56m2 plus poddasze 51,37m2. Każde z mieszkań ma oddzielne wejście, przynależny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gradówek

Gradówek,dolnośląskie

190 000 zł47 m² 4 042,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:930 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu domek holenderski położony na działce budowlano-rolnej o powierzchni 930 m2 w malowniczej i cichej okolicy - Gradówek Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

570 000 zł120 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Ligota Piękna. Dom 80 mkw na działce 1000 mkw Jeśli jednak masz działkę i nie chcesz kupować domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Janczewice

Janczewice,mazowieckie

759 000 zł88 m² 8 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta Sprzedaży Wyjątkowego Domu w inwestycji na pograniczu gminy Raszyn i Lesznowola - Twój Azyl Blisko Warszawy! Czy marzysz o domu, który łączy w sobie komfort, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 000 000 zł300 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:992 m²

Absolutnie nietuzinkowy, jednorodzinny dom położony w cichej, rodzinnej okolicy Białołęki. Nieruchomość świetnie usytuowana względem szybkiego dostępu do centrum Warszawy, zaś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł179 m² 9 521,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:223 m²

1 700 000 zł | sprzedaż | 178,55 m2 + taras 12,35 m2 | segment środkowy | józefosław | zakup od dewelopera! bez podatku pcc! Przedmiotem sprzedaży jest segment w zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

199 000 zł75 m² 2 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dzień dobry, w ofercie naszego biura posiadamy wyjątkowy, stary drewniany dom, położony na przepięknej działce o powierzchni 17 arów. Szczegóły oferty: lokalizacja: ul. Kojdery, krosno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Dębińska

Wola Dębińska,małopolskie

649 000 zł130 m² 4 992,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

W ofercie na sprzedaż dom wolnostojący wybudowany na 26 arowej prostokątnej płaskiej działce. Druga część działki pusta - możliwość podziału i odsprzedaży. W odległości ok. 1 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krempy

Mielec,podkarpackie

1 699 000 zł336 m² 5 064,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 643 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży luksusowego domu o powierzchni użytkowej 335,50 m w Mielcu. Ten piękny dom usytuowany jest w pobliżu parku miejskiego Kahla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ostroszowice

Ostroszowice,dolnośląskie

999 000 zł409 m² 2 442,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, piętrowego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miłosza

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

1 499 000 zł160 m² 9 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

Ten wyjątkowy, nowoczesny dom został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. W tej przestrzeni poczujesz się nowocześnie, komfortowo,a zarazem domowo. Szczegóły:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świeradów-Zdrój

Świeradów-Zdrój,dolnośląskie

2 550 000 zł160 m² 15 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 117 m²

Numer oferty 2570 Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Zobacz film Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania dom wolno stojący w Świeradowie Zdroju w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Leonidasa

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł52 m² 4 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam do sprzedaży piękną, 400 - metrową działkę z domem całorocznym. Działka rod na terenie rod Forty-Leonidasa ul.Leonidasa 6, przy aleji Krakowskiej. Bardzo funkcjonalny, nowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 000 000 zł240 m² 4 167 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Mamy do zaoferowania przedwojenny dom, murowany, solidnie wykonany, lokalizacja to Bąki, spokojna dzielnica Pruszkowa. Dom ma ogromny potencjał, w tej chwili na parterze są 4 duże pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Częstochowa,śląskie

660 000 zł250 m² 2 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:706 m²

Na sprzedaż dom piętrowy 200 m z ogrodem - działka 706 m , oraz garażem i budynkiem gospodarczym Mam do zaoferowania przestronny, piętrowy dom z 1987 roku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 080 000 zł158 m² 6 835,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:801 m²

Ostatni dostępny w ofercie! Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący z działką o powierzchni ok 8 arów , zlokalizowany w spokojnym miejscu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

670 000 zł160 m² 4 180,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:640 m²

Magicvision oferuje do zakupu nowoczesny dom W cichej okolicy kraków wolica w zależności od preferencji Klienta i ewentualnej zdolności kredytowej stan surowy otwarty 670.000 PLN STAN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Płonka-Kolonia

Płonka-Kolonia,lubelskie

260 000 zł180 m² 1 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Sprzedam urokliwe siedlisko w miejscowości Płonka Kolonia. Nieruchomość gruntowa, zabudowana domem w którym znajdują się dwa oddzielne mieszkania! Każde z mieszkań ma oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 179 900 zł144 m² 8 165 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie szeregowej o pow. ok 144 m2 posadowiony na działce ok. 350 m2. Dom znajduję się w cichej okolicy Nadarzyna. Rozkład pomieszczeń : Parter: -Sień:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mosina,wielkopolskie

1 769 000 zł172 m² 10 261 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Nowoczesny dom pełen światła i zieleni - komfortowy, parterowy dom premium między Śremem a Mosiną. Słoneczne wnętrza, przemyślany układ i ogród przy samym lesie - poznaj dom, który.