dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Krasne

Krasne,lubelskie

295 000 zł56 m² 5 249,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Prezentuje na sprzedaż całoroczny parterowy dom rekreacyjny z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 56 m2 (użytkowa ok. 35 m2) znajdujący się w miejscowości Krasne, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

859 000 zł246 m² 3 491,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 772 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości własny kąt Oferuje Niezwykle przytulny dom jednorodzinny z garażem wolnostojącym, na działce o pow. 3772 m2. Rezerwacja! Na Sprzedaż oferujemy niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilamowice,śląskie

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Na sprzedaż jednorodzinny dom wolnostojący położony w malowniczej i spokojnej okolicy Wilamowic, zaledwie kilka minut od centrum Skoczowa. W pobliżu wszytko, co potrzebne do życia, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Antoniówka

Antoniówka,lubelskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Na sprzedaż przepiękne samotne siedlisko na wzgórzu z potencjałem inwestycyjnym. To co czyni je wyjątkowym to wrażenie zupełnej izolacji i otulenia ze wszystkich stron lasem, polami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Kołybki

Kołybki,wielkopolskie

6 890 000 zł1 000 m² 6 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:77 000 m²

Na sprzedaż absolutnie wyjątkowa nieruchomość, eklektyczny pałac z elementami neorenesansowymi położony w urokliwej miejscowości Kołybki. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest czymś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lutomiersk

Lutomiersk,łódzkie

625 000 zł104 m² 6 009,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż energooszczędnego domu położonego w okolicy Lutomierska w pięknej i bardzo zielonej okolicy ze świetnym dojazdem do Łodzi, konstantynowa Łódzkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarzynowa

Wrocław,dolnośląskie

1 649 000 zł234 m² 7 047,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż Ołtaszyn, wrocław ul. Jarzynowa | 234 m | działka ok. 800 m Marzysz o przestrzeni, prywatności i lokalizacji, która łączy spokój z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kliniska Wielkie

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

1 495 000 zł334 m² 4 482,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:673 m²

Wyjątkowa okazja! Ofertą sprzedaży jest dom wolnostojący z warsztatem samochodowym położony w Kliniskach Nieruchomość o całkowitej powierzchni 333,52 m2, usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kręczki,mazowieckie

1 949 999 zł176 m² 11 101,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:991 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy, nowoczesny i klimatyczny dom położony na urokliwej działce o powierzchni 991 m2. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Goślinów

Goślinów,dolnośląskie

450 000 zł163 m² 2 754,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 288 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie surowym otwartym. Nieruchomość usytuowana w odległości około 10 minut od Legnicy w kierunku Chojnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł171 m² 9 671,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom - biźniak został zaprojektowany w nowoczesnym i ponadczasowym stylu. Łączna powierzchnia użytkowa na trzech kondygnacjach to 170 mkw. Na parterze znajduje się garaż jednostanowiskowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Połchowo

Połchowo,pomorskie

889 000 zł120 m² 7 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Komfortowy dom z ogrodem w spokojnym Połchowie Dla kogo: dla osób szukających wygodnego, nowoczesnego domu w cichej, zielonej okolicy, z szybkim dostępem do Trójmiasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rożno-Parcele

Rożno-Parcele,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł137 m² 8 394,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 814 m²

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu przestronny dom usytuowany na działce o powierzchni 1814 m2, zlokalizowany w otoczeniu lasu w miejscowości Rożno-Parcele, gdzie dojazd do Torunia zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Racula-Jabłonowa

Zielona Góra,lubuskie

1 850 000 zł450 m² 4 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w Zielonej Górze, w spokojnej dzielnicy Racula, otoczonej malowniczymi lasami. Dom przynosi stały dochód na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szydło

Modlnica,małopolskie

1 186 000 zł113 m² 10 495,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

nr. 3/2 zakup od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku. Ogródek 140 m2, przedszkole Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży dwupoziomowe dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 112,96 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

850 000 zł91 m² 9 356,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do sprzedaży nowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny szereg) ekspozycja południowa, w Gliwicach w dzielnicy Ostropa. To już III etap inwestycji realizowanej w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Kolbuszowa,podkarpackie

1 435 000 zł576 m² 2 490,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 208 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować unikalną posiadłość z basenem w centrum Kolbuszowej, o powierzchni 550m , usytuowany na 22 arowej działce. Dzięki dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Juszczyna

Juszczyna,śląskie

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu wyjątkowo przytulny dom w spokojnym i widokowym miejscu w Juszczynie. Budynek położony jest na działce o wielkości 1150m 2. Działka jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jodłowa

Osiek nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

1 199 000 zł218 m² 5 501,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 715 m²

Jeśli cenisz sobie ciszę, spokój i prywatność, kochasz naturę, a Twój dom ma być Twoim azylem, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam zaszczyt zaprezentować Państwu funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Tawułkowa

Warszawa,mazowieckie

1 199 999 zł77 m² 15 584,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:399 m²

Mam przyjemność zaprezentować nowe bezczynszowe o powierzchni 77 m2 usytuowane w nowej inwestycji Ogrody Tawułkowa w zielonym Wawrze. Lokalizacja Prezentowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wielogłowy

Wielogłowy,małopolskie

885 000 zł141 m² 6 273,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego o powierzchni użytkowej 141 m2, zlokalizowanego w miejscowości Wielogłowy, gminie Chełmiec. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Targowisko,małopolskie

709 000 zł94 m² 75,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Ostatni wolny dom! smart Property prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 94 mkw. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o maksymalnej funkcjonalności, według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

2 450 000 zł237 m² 10 358,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:983 m²

Nieruchomość premium Dom dla wymagających. Nieruchomość jest położona blisko centrum miasta a jednocześnie w zacisznym spokojnym miejscu. Budynek jednorodzinny z 2008 roku, perfekcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kozerki,mazowieckie

1 249 800 zł158 m² 7 910,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 473 m²

Dom pod miastem z dużą działką, czy segment w mieście z małym ogródkiem .? Kalkulacja jest prosta. Ten dom czeka właśnie na Ciebie! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czarnuszki

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł116 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji zlokalizowanej na Wawrze - Ogrody Czarnuszki. Budynek w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Materiał budowlany porotherm 25 cm, docieplenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Białych Goździków

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł86 m² 9 257,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

*** nowa inwestycja "unigreen" na wrocławskich kłokoczycach *** Kameralne osiedle unigreen powstaje w dzielnicy Psie Pole (ul. Białych Goździków) z dostępem do licznych terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na Sprzedaż Dom usługowo - mieszkalny. Nowa niższa cena! Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca obiekt usługowo-mieszkalny, położony w świetnej lokalizacji w Świeciu przy ul. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalety

Kalety,śląskie

5 490 000 zł195 m² 28 153,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 044 m²

Na sprzedaż: dom parterowy o wysokim standardzie - gotowy do zamieszkania. Powierzchnia użytkowa: 195,21 m / perfekcyjnie zagospodarowana przestrzeń. Lokalizacja: kalety/drutarnia. Działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Graniczna

Piaseczno,mazowieckie

1 499 000 zł330 m² 4 542,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 829 m²

Piaseczno - Jastrzębie | sprzedaż | dom 330m2 powierzchnia całkowita / 160 m2 użytkowa | działka 1829m2 | 1 499 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

980 000 zł127 m² 7 691,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konopnica

Konopnica,lubelskie

799 000 zł129 m² 6 216,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży dom i budynek gospodarczy w stanie surowym, położony w Konopnicy. Dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej 104,92 m2 (całkowita 128,52 m2). Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sadowa

Sadowa,mazowieckie

1 493 000 zł130 m² 11 484,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:341 m²

To może być Twoje miejsce na ziemi, oaza spokoju, miejsce relaksu, dom pełen miłości i szacunku :) Oferujemy Państwu lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Długi Kąt,śląskie

385 000 zł100 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 057 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu znajdującego się w miejscowości Długi Kąt - nr działki 200/2, obręb Długi Kąt (gmina Wręczyca Wielka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kostrzyca

Kostrzyca,dolnośląskie

495 000 zł33 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:219 m²

Numer oferty 2322 Oferta na wyłączność dostępnatylko w naszym biurze Biuro Nieruchomości Optima ma Państwudo zaoferowania dom całoroczny w Kostrzycy. Dom posadowiony jest nadziałce 219 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pabianice

Pabianice,łódzkie

710 000 zł85 m² 8 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Przedmiotem oferty jest sprzedaż bardzo ładnego, przestronnego i nowego domu o powierzchni 85m2, położonego na działce o powierzchni ok. 470m2 w niedalekiej odległości od Pabianic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Malanów

Malanów,łódzkie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:11 700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękna, duża i szeroka działka o powierzchni 11 700m2. Na działce znajduje się nieduży domek o powierzchni 54m2, składający się 2 pokoi, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Mników

Mników,małopolskie

690 000 zł118 m² 5 847,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Do sprzedania gotowy funkcjonalny, nowoczesny solidny dom w stanie deweloperskim. *** opis *** Powierzchnia całkowita 118m2 Powierzchnia użytkowa 95m2 Powierzchnia działki 194 m2 Typ: bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kręta

Koło,wielkopolskie

450 000 zł300 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:757 m²

Sprzedam dom jednorodzinny z podpiwniczeniem, kotłownią i garażem. Dom zbudowano w 1990 r z pustaków i suporeksu, ma dwa piętra, około 300 m2 powieżchni, stojący na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

699 000 zł85 m² 8 209,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Pierwszy dom W cenie promocyjnej! pompa ciepła ogrzewanie podłogowe! duże działki około 500 mkw Gorąco polecam domy parterowe w zabudowie bliźniaczej położone w gminie Czernica. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

949 000 zł126 m² 7 531,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Oferujemy na sprzedaż nowo wybudowany dom typu bliźniak mieszczący się na dzielnicy Prądy w Bydgoszczy. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 126m w stanie developerskim zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pruska

Pruska,podlaskie

670 000 zł90 m² 7 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 045 m²

Sprzedam siedlisko na wsi niedaleko Rajgroduj, 25 km od Augustowa. To wyjątkowe miejsce dla osób poszukujących miejsca z dużym potencjałem aranżacyjnym, w cichej lokalizacji. Charakterystyka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij