dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 434 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 434 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

1 180 000 zł86 m² 13 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Wolnostojący, przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom wolnostojący o powierzchni ok. 80 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.1000 m2. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zręcin,podkarpackie

639 000 zł180 m² 3 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 477 m²

Oferujemy do sprzedaży nowoczesny dom zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Zręcin (4km od Krosna), powiat krośnieński, województwo podkarpackie. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 549 000 zł230 m² 6 734,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferujemy do sprzedaży bardzo ciekawą nieruchomość stanowiącą dom wolnostojący położony przy Ul. Króla Augusta w Rzeszowie. Prezentowany dom to doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Włościańska

Łomianki,mazowieckie

1 395 000 zł140 m² 9 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom gotowy do wprowadzenia położony w centralnej części Łomianek, który jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie komfort i bliskość do natury. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radom,mazowieckie

509 000 zł76 m² 6 679,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Właśnie ruszyła sprzedaż naszej najnowszej kameralnej inwestycji Osiedle Kędzierskiego składającej się z 12 lokali mieszkalnych, zlokalizowanej w spokojnej, a zarazem dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Złatna

Złatna,śląskie

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 749 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w niezwykle pięknym zakątku Beskidu Żywieckiego jakim jest Złatna -zapolanka- kręcichwosty. Osoby znające tę lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Luksusowa

Wszebory,mazowieckie

1 250 000 zł166 m² 7 530,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Huta Stara A,śląskie

299 000 zł120 m² 2 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna - Huta Stara A, gmina Poczesna Oferuję do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Huta Stara, gmina Poczesna , która może pełnić funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 585 000 zł330 m² 4 803,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 100 m²

Dom w Wieńcu, na Parkowej. Duży dom, około 330 m.kw. pow. użytkowej, w tradycyjnym stylu na bardzo dużej, bo mającej aż 7 100 metrów kwadratowych, z czego 1500 metrów działki ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

995 000 zł97 m² 10 257,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Układ Lokal mieszkalny, 77 m2 + ok. 20m2 zaadoptowanego poddasza, w zabudowie szeregowej, funkcjonalnie rozplanowany na 3 kondygnacjach. Na parterze: salon z wyjściem do ogrodu, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Mielec,podkarpackie

749 000 zł114 m² 6 573,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:65 m²

Przedstawiamy nową, kameralną inwestycję "osiedle na Długiej 50", zlokalizowaną przy ul. Długiej 50 w Mielcu. Projekt obejmuje 12 nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kostrzewskiego

Pobiedziska,wielkopolskie

999 000 zł167 m² 5 982,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:484 m²

Dom po generalnym remoncie | nowe kluczowe instalacje i wyposażenie | gotowy do zamieszkania | spokojna okolica Pobiedzisk Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krynice

Krynice,podlaskie

539 000 zł116 m² 5 073,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Dom bliźniak 116 m | działka 275 m | Krynice - k. Białegostoku | stan surowy zamkniety za 539 000 zł lub deweloperski za 639 000 zł Ostatni dostępny dom na kameralnym osiedlu bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 249 000 zł128 m² 9 775,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Przedsprzedaż! Prezentujemy wyjątkową inwestycję, 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.127m2 na działce ok. 530m2. Domy cechują się wyjątkową architekturą, duże okna, wysokie pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lasówka

Lasówka,dolnośląskie

1 690 000 zł93 m² 18 205,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 786 m²

Gotowy, świetnie działający biznes na sprzedaż - dwa nowoczesne domki pod wynajem w malowniczej Lasówce, tuż obok Zieleńca. Idealna inwestycja całoroczna z udokumentowanymi przychodami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

999 000 zł109 m² 9 165,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom parterowy ok.109 m | działka ~1000 m | Bartoszówka | 25 min do Warszawy Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skarlin

Skarlin,warmińsko-mazurskie

429 000 zł70 m² 6 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:422 m²

Oferta Na sprzedaż urokliwy domek letniskowy z poddaszem o powierzchni całkowitej ok. 70 m (powierzchnia użytkowa ok. 35 m ), położony na ogrodzonej działce 422 m , tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prawdziwka

Kierszek,mazowieckie

5 500 000 zł299 m² 18 400,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom przy wejściu do lasu kabackiego 4 sypialnie I Gabinet I Garaż na 2 auta I Słoneczny ogród | Las Kabacki ***** rozkład pomieszczeń: parter: * Salon z kominkiem z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lasocice

Lasocice,wielkopolskie

1 250 000 zł164 m² 7 621,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 620 m²

Przestronny dom położony w Lasocicach koło Leszna; łatwa dostępność komunikacyjna, szybki dojazd do S5, w miesjcowości znajdują się: dworzec pkp, przystanek autobusowy, sklep spożywczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzciniec

Trzciniec,świętokrzyskie

295 000 zł86 m² 3 450,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 m²

Zapraszamy do zakupu urokliwego domu parterowego zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Trzciniec, województwo świętokrzyskie. Dane Nieruchomości: metraż domu: 85.5 m2 Metraż działki: 3,500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wójcin,kujawsko-pomorskie

190 000 zł95 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 016 m²

Na sprzedaż dom posiadający dwa odrębne lokale- sprzedaż w całości. Usadowiony na działce ponad 2000m2, otoczony starodrzewiem. Idealna okazja dla rodziny czy osoby chcącej zainwestować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mirków

Mirków,dolnośląskie

1 290 000 zł127 m² 10 157,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) Mirków, gmina Długołęka Oferuję na sprzedaż wyjątkowo dobrze wyposażony dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

890 000 zł128 m² 6 976,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

W biurze Stoprocent Nieruchomości - Na sprzedaż dom wolnostojący położony Boguchwale. Nieruchomość znajduje się w zielonej i cichej okolicy na działce o powierzchni 9 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziołowa

Nadolice Małe,dolnośląskie

1 290 000 zł117 m² 11 025,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dom bliźniaczy | gotowy do wprowadzenia | ogród | spokojna okolica | Nadolice Małe, ul. Ziołowa Szukasz miejsca, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz? Ten dom łączy komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sudomska

Gdańsk,pomorskie

1 290 000 zł177 m² 7 294,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:391 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej z garażem | Gdańsk Kiełpino Górne | 176,85 m z poddaszem do adaptacji, dostępny lokal nr 2 widoczny na rzutach Dla kogo: idealny dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Asnyka

Wejherowo,pomorskie

2 970 000 zł600 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiamy ofertę budynku o powierzchni ok. 600 m2, położonego w Wejherowie przy ul. Asnyka. Atuty: - dogodny dojazd publiczną drogą asfaltowa, - w pobliżu przystanki autobusów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 999 999 zł276 m² 7 252,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż nowoczesna nieruchomość komercyjna zlokalizowana w atrakcyjnej części Rzeszowa na osiedlu Nowe Miasto. Oferta obejmuje w pełni funkcjonujący, dochodowy biznes wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zajączki Pierwsze

Zajączki Pierwsze,śląskie

400 000 zł250 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w miejscowości Zajączki Pierwsze 34, gmina Krzepice, powiat kłobucki. Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strumiany

Strumiany,małopolskie

970 000 zł150 m² 6 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości na sprzedaż, znajdującej się w miejscowości Strumiany, w gminie Wieliczka. Jeśli szukasz domu o optymalnej powierzchni 120 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krzeszowice

Krzeszowice,małopolskie

880 000 zł110 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:492 m²

Tenczynek - blisko szybka kolej podmiejska ( na dworzec główny W krakowie niecałe 20min) *** zdjęcie z poprzedniej inwestycji zakup od dewelopera - bez prowizji - domy Z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bloka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 200 000 zł396 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:940 m²

Na sprzedaż elegancki, przestronny dom o powierzchni 396 m2 zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Brzeziny. Dom wybudowany według projektu indywidualnego, wkomponowany w skarpę, unikalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rajska

Żanęcin,mazowieckie

1 950 000 zł240 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Możliwy zakup na kredyt hipoteczny - chętnie pomożemy w całym procesie | I speak English | Szanowni Państwo, mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kiełczów,dolnośląskie

895 000 zł77 m² 11 578,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z pięknym ogrodem i gwarancją ciszy. Dom znajduje się w Kiełczowie Polecam do sprzedaży piękny, klimatyczny dom jednorodzinny z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pogórze

Pogórze,pomorskie

1 790 000 zł375 m² 4 773,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:940 m²

Przestronny dom wolnostojący na przedmieściach gdyni pogórze 234 m , działka 940 m . Atuty: duża działka o powierzchni 940 m prestiżowa lokalizacja Pogórze, północne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Osiedle nad Jeziorem

Prusinowo,wielkopolskie

2 800 000 zł260 m² 10 769,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Rezydencja z imponującą antresolą 6,40 m przy jeziorze Jezioro Bnińskie | gm. Kórnik Wyjątkowa nieruchomość dla osób poszukujących harmonii pomiędzy nowoczesną architekturą, komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

1 290 000 zł200 m² 6 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 767 m²

Dom wolnostojący 200 m duża działka 1767 m wysoki standard Dąbrówka Dom do wejścia! Liczba pokoi: 5 Garaż: dwustanowiskowy 41 m Lokalizacja: dąbrówka (powiat wołomiński), świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 190 000 zł651 m² 3 364,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9