dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Halinów

Halinów,mazowieckie

2 650 000 zł215 m² 12 325,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Zapraszamy do zakupu niezwykłego domu, zaprojektowanego i wykonanego na lata , z najwyższą starannością, z myślą o trwałości, bezpieczeństwie i komforcie codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

819 900 zł85 m² 9 623 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o pow. ok. 85 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. ok 360 m2, położony w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

649 000 zł168 m² 3 863,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ofertę w Woli Zabierzowskiej. Dom w stanie surowym otwartym na działce o powierzchni ok. 900 m2 dodatkowo druga działka o powierzchni ok. 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

960 000 zł120 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni ok. 120 m, położona na działce 380 m w pobliżu Grodziska Mazowieckiego w miejscowości Adamowizna Dom w stanie deweloperskim, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Porosły

Porosły,podlaskie

1 099 000 zł220 m² 4 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:933 m²

Tylko u nas Oferta na wyłączność! Dom z dużą działką 933 m2 o wymiarach 31 m x 30 m, w miejscowości Porosły. Powierzchnia użytkowa ok. 159 m2 , powierzchnia całkowita 220.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zapole

Zapole,mazowieckie

1 099 900 zł141 m² 7 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

849 900 zł121 m² 7 012 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 120 m 2 , posadowiony na działce ok. 1492 m 2 , zlokalizowany w miejscowości Międzyborów. Dom z duszą wymaga remontu , za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziwiszów

Dziwiszów,dolnośląskie

9 000 000 zł1 200 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:85 000 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu perełkę inwestycyjną w czystej postaci, luksusową agroturystykę w Karkonoszach na ogromnym terenie z koncepcją dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prosta

Kielce,świętokrzyskie

860 000 zł92 m² 9 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Biuro nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupoziomowego segmentu z ogródkiem i garażem w bryle zlokalizowano w Kielcach. Atrakcyjny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wrocław,dolnośląskie

989 000 zł86 m² 11 458,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:239 m²

*** nowa inwestycja "unigreen" na wrocławskich kłokoczycach *** pełna oferta dostępna na stornie inwestycji unigreen pl - Możliwy zakup przez osoby spoza ue Kameralne osiedle unigreen powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

1 490 000 zł13 059 m² 114,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 059 m²

Na sprzedaż siedlisko, usytuowane na działce o powierzchni 1.3059 ha, z własną linią brzegową Jeziora Litygajno - długość linii brzegowej wynosi 30 metrów. Siedlisko położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 150 000 zł560 m² 2 053,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Promocja! nowa niższa cena! Na sprzedaż budynek mieszkalno - usługowy z halą magazynową położony w miejscowości Biesiekierz, ok. 10 km od Koszalina. Doskonała lokalizacja oraz warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modlińska

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł148 m² 12 094,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:421 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, do remontu przy ul. Modlińskiej we Wrocławiu w atrakcyjnej dzielnicy Krzyki Borek. Dom o powierzchni użytkowej 148m2 (w tym garaż 17m2) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Plac Wolności

Chocianów,dolnośląskie

690 000 zł465 m² 1 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:570 m²

Kamienica inwestycyjna W centrum chocianowa - ogromny potencjał! Rynek 465,5 m działka 577 m garaże najemca Na sprzedaż atrakcyjna kamienica inwestycyjna zlokalizowana w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Mościckiego

Tarnów,małopolskie

429 000 zł250 m² 1 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Potrzebujesz dużo przestrzeni do życia codziennego, a może chcesz je połączyć z pracą i prowadzeniem firmy? Doskonale, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Borek

Nowy Borek,podkarpackie

1 100 000 zł130 m² 8 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 088 m²

Nowoczesny dom 130 m z fotowoltaiką 9 kw i garażem dwustanowiskowym Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony, o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 189 900 zł150 m² 7 932,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 781 m²

Panthers hunt. Panthers sell. Dostępne tylko W panthers estate. Dom, który definiuje komfort, kulturę i folklor. W historycznej i spokojnej wsi Ługwałd, położonej 10km od serca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

3 600 000 zł245 m² 14 671,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Rezerwacja luksusowy dom W śródziemnomorskim stylu Wysoki standard wykończenia | Garaż na 2 auta | Doskonała komunikacja z centrum Poznania | Spokojna i zielona okolica | Zadbany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabownica Starzeńska

Grabownica Starzeńska,podkarpackie

1 119 000 zł163 m² 6 865,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z garażem dwustanowiskowym | Grabownica Starzeńska | gotowy do zamieszkania Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Jasienica,śląskie

894 400 zł104 m² 8 600,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Jasienica/ koło bielsk-białej Kupujący zwolniony z podatku pcc! nowoczesne mieszkania dwupoziomowe Z ogródkiem - jaworze / jasienica Na sprzedaż ostatnie 2 wyjątkowe mieszkania dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 998 000 zł207 m² 9 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:953 m²

Komfortowy, piętrowy dom wolnostojący z 2024 roku, położony w dzielnicy Dźbów. Nowoczesna, atrakcyjna architektonicznie bryła budynku. Powierzchnia użytkowa budynku wraz z garażem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wilcza

Ustka,pomorskie

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:334 m²

Sprzedam dwupietrowy dom z pokojami na wynajem w odleglosci 20 min od morza. Na parterze znajduja sie 4 pokoje z lazienkami oraz jadalnia i kuchnia. Na pierwszym pietrze sa dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siepraw

Siepraw,małopolskie

1 249 000 zł141 m² 8 827,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Dom jednorodzinny na sprzedaż Siepraw, gm. Siepraw | 141,49 m | działka 12,23 a| Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 141,49 m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kociewska

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

870 000 zł116 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Na sprzedaż | dom parterowy 116 m | działka 1210 m | Grudziądz, ul. Kociewska | stan deweloperski / deweloperski+ Szukasz domu, który łączy komfort nowego budownictwa, funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wałbrzych,dolnośląskie

739 000 zł150 m² 4 926,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:472 m²

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż polecamy wyjątkową nieruchomość. Bliźniak położny w dzielnicy Gaj, zaledwie 2 km od centrum Wałbrzycha a jednocześnie wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Niska

Radomsko,łódzkie

590 000 zł90 m² 6 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:652 m²

Sprzedam klimatyczny dom o powierzchni około 90m2 z działką 652 m2. na której znajdują się dodatkowo: budynki gospodarcze, dwa garaże blaszane i piękny ogród warzywno-owocowy. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Wzgórzu

Leźno,pomorskie

1 490 000 zł132 m² 11 270,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:735 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Szukasz domu do zamieszkania na obrzeżach Trójmiasta, ale nie czujesz klimatu, bo nawet kiedy dom jest przyjemny to działce brakuje uroku? Koniecznie sprawdź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 958 900 zł205 m² 9 574 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 205 m2, zrealizowany według indywidualnego projektu architektonicznego, który łączy funkcjonalność z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł106 m² 15 943,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny o powierzchni 106 m, położony w kameralnej i zielonej części Warszawy w dzielnicy Wawer. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Skawina

Skawina,małopolskie

1 390 000 zł100 m² 13 837,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:189 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100,45 m z zagospodarowanym ogródkiem o powierzchni 0,0189 ha, na którym znajdziemy eleganckie meble ogrodowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 149 000 zł72 m² 15 958,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:103 000 m²

Siedlisko w sercu Warmii ponad 10 hektarów ciszy, zieleni i harmonii Kalisty | gmina Świątki | dom 72 m | lasy | łąki | budynki gospodarcze Zanurz się w przestrzeni, gdzie czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chełmno

Chełmno,kujawsko-pomorskie

895 000 zł155 m² 5 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Nowoczesny dom pasywny steico | Gotowy do zamieszkania Bajerze k. Chełmna | gm. Kijewo Królewskie To nie jest kolejny ładny dom na wsi. To przemyślana inwestycja w komfort, technologię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Drelów,lubelskie

240 000 zł200 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nie przegap okazji siedlisko z działką (2500m2)w cenie mieszkania! Sprzedaż nieruchomości w cenie 250 000tys zł / 72m2 powierzchni użytkowej w malowniczej miejscowości Drelów, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Budzyń,wielkopolskie

1 499 000 zł244 m² 6 156,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 294 m²

Zapraszamy do zapoznania się Z naszą ofertą: wyjątkowa nieruchomość, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ten komfortowy, wolnostojący dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Gniewino,pomorskie

788 000 zł146 m² 5 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł124 m² 7 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży segment ( lokal środkowy ) o powierzchni ok.124mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Zdzieszowice

Zdzieszowice,opolskie

599 000 zł175 m² 3 422,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:338 m²

Okazja! duża obniżka ceny! Tylko u nas! Oferta na Wyłączność! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do kupienia dom w zabudowie szeregowej, który znajduje się w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

442 000 zł110 m² 4 018,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący o powierzchni 110m2 w stanie surowym zamkniętym znajdującym się na działce 12 ar! Dom do wykończenia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij