dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 481 ogłoszeń

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom Z dwoma niezależnymi mieszkaniami Na sprzedaż dom o powierzchni 120 m 2 , składający się z dwóch w pełni niezależnych poziomów - mieszkań, położony we wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł97,82 m² 12 267,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 97,82 m2 położony w spokojnej miejscowości, 3 km od plaży w Międzywodziu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł76 m² 11 184,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:302 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w cenionej lokalizacji Pomorzany (szczecin). Nieruchomość o powierzchni 76 m usytuowana jest na działce o powierzchni 302 m +.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł105 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 935 m²

Dom położony w Goniądzu przy ul. Konstytucji 3 Maja, na nieruchomość składa się dom mieszkalny, budynki gospodarcze po remoncie oraz duża działka z możliwością jej powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł242,41 m² 2 471,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący położony w ścisłym centrum czerwieńska przy ulicy zielonogórskiej przy drodze wojewódzkiej nr 280. Opis: budynek jednoklatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł48 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 179 m²

**jezioro serwy**puszcza augustowska** Mamy wielką przyjemność zaprezentowania Państwu nieruchomość wartą uwagi. Jest to drewniany dom na przepięknej działce w miejscowości Dalny Las. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł72 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny dom położony w Szczytnie, idealny dla osób, które pragną stworzyć swoje wymarzone miejsce do życia. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 000 zł341,73 m² 24 873,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:754 m²

Luksusowy dom z basenem wewnętrznym, strefą spa i pełnym Smart Home | Wysokiej klasy wykończenie lokalizacja Wola Justowska to synonim natury, nowoczesności, a przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł249 m² 11 646,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący w Niemczu. Ładne usytuowanie. Budynek oddano do.

Szczegóły ogłoszenia

185 400 zł60 m² 3 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 477 m²

Na sprzedaż siedlisko inwestycyjne w Szostakowie idealne pod hotel, agroturystykę lub rezydencję Oferujemy na sprzedaż unikalne siedlisko o powierzchni 5477 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 267 m²

Jeśli szukasz cichego miejsca, nie boisz się remontów, masz fajny pomysł na swoje miejsce - zapraszam Latowicz ul. Zdrojowa 2 - tam znajdziesz działkę ze starymi zabudowaniami. - dom drewniany do.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł270 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:414 m²

0% Prowizji od Kupującego. Czterokondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej, doskonale usytuowany w Wilanowie, przy głównej ulicy, w dogodnym punkcie komunikacyjnym. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł156 m² 4 480,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:699 m²

Dom Ciechocinek na sprzedaż. Szukasz przestronnego, zadbanego i gotowego do wprowadzania domu? Ważna jest dla Ciebie lokalizacja, dobry dojazd, spokój i cisza? Ta nieruchomość jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł255 m² 1 760,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

Nowy dom w stanie surowym, parterowy, wolnostojący, niepodpiwniczony o pow. użytkowej 132 m2 (pow. całkowita, w tym taras i podest - 255 m2) w oparciu o projekt Zx69, na.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł197,20 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 063 m²

Lokalizacja: długie, gmina Chociwel, woj. zachodniopomorskie Powierzchnia użytkowa: 197,2 m + garaż 17,5 m Powierzchnia działki: 30 arów (3 063 m ) Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł620 m² 2 579,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Dom I hala! lubicz górny! Na sprzedaż nieruchomość w doskonałej lokalizacji w Lubiczu Górnym znajdująca się 400 m od trasy nr 10 i 5 km od granic Torunia. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł193,10 m² 9 787,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Nowoczesny dom w Kłodawie wysoki standard, przestrzeń i komfort życia Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w spokojnej i bardzo cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł165 m² 3 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:885 m²

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego realizowanego według projektu Dom w Jabłonkach 17 , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:570 m²

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu bliźniaka w Cieplicach Śląskich - Zdrój z senioratką. Dom o powierzchni 240m2. Na parterze znajduje się samodzielne mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł153 m² 7 843,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:235 m²

Polecamy naszą nową inwestycje w Żernikach Wrocławskich ul. Kanarkowa 8 Domy w zabudowie bliźniaczej (4 budynki) w centrum Żernik Wrocławskich. Boczna uliczka, ruch tylko lokalnych.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł93 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny dom parterowy w Twardowicach - stan surowy zamknięty, gotowy do dalszych prac wykończeniowych. To idealna propozycja dla osób, które chcą szybciej przejść do etapu wykończenia wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł80 m² 9 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Zadziwiająco przestronna i funkcjonalna szeregówka szuka nowych właścicieli. Przestrzeń, która zaskakuje funkcjonalna szeregówka Zadziwiająco przestronna i funkcjonalna szeregówka szuka.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł750 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Posiadamy do sprzedaży posiadłość z basenem i przepięknym ogrodem na działce o pow.1,2h m2. Stylowa Willa Aleksandra II z basenem w malowniczej okolicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł183 m² 11 420,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż luksusowa nieruchomość o powierzchni 183 m2 położona w Łazach na zamkniętym osiedlu Magdalenka Rezydencje. Osiedle znajduje się w otulinie Lasów Magdaleńskich 300 m! 12.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł241,23 m² 3 519,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Jeśli szukasz domu na dużej działce w otoczeniu zieleni, świetnie trafiłeś! Na sprzedaż: dom w miejscowości Żelechów, gm. Żabia Wola, powiat grodziski Stan Surowy Zamknięty Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł211 m² 8 009,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:588 m²

Wolnostojący dom poznań smochowice | 211 m | działka 588 m Dzień dobry, nazywam się Izabela Nizio i reprezentuję biuro Grunt to Nieruchomości. Z ogromną przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł183 m² 4 316,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:483 m²

Na sprzedaż przestronny dom wraz z garażem wolnostojącym o powierzchni użytkowej 183 m2 w m. Dębno, gmina Dębno, powiat myśliborski. Parter domu składa się z: wiatrołapu przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

Numer oferty w biurze 6888 Niższa cena! Serdecznie polecamy do sprzedaży nieduży dom szkieletowy w stanie surowym w miejscowości Grzegorzewice, gmina Żabia Wola. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł92 m² 9 771,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Dom, dys, 1000 m2 działki, odebrany i oddany do użytku Budynek: - 3 pokoje + salon (30m2) - 92 m2 powierzchni użytkowej - wymurowany z belitu - ocieplony styropianem - dach z blachodachówki.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł154 m² 27 207,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:518 m²

Prezentujemy Państwu willę-apartamentowiec o powierzchni 154 metrów kwadratowych, wybudowaną w 2024 roku na działce o powierzchni 514 m2 w Międzywodziu. Apartamentowiec składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł195 m² 8 712,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni ok.195 m, położony w spokojnej i zielonej części Osowca, na działce o powierzchni 1050 m. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3